vertelquote:Op vrijdag 9 januari 2009 08:24 schreef Tomasso het volgende:
* Tomasso denkt dat LHO iets is vergeten
* Tomasso mompelt iets over de kaart van Rotterdam enzo.quote:
Kleinigheidjequote:Op vrijdag 9 januari 2009 08:54 schreef Tomasso het volgende:
[..]
* Tomasso mompelt iets over de kaart van Rotterdam enzo.
Ojaquote:Op vrijdag 9 januari 2009 08:54 schreef Tomasso het volgende:
[..]
* Tomasso mompelt iets over de kaart van Rotterdam enzo.
No problem.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 09:09 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
OjaDat is iets waar je me af en toe aan moet helpen herinneren
![]()
Woon je trouwens in dat complex naast die moskee-in-aanbouw, waar die vrouw van zo'n reportage zei "jaja, af en toe valt er ook nog wel eentje af, en dan zijn ze weer een tijdje met zn 2e. Dat bouwen gaat niet zo snel!" ?
volgens mij kon dt niet t weekend van 16/17 toch?quote:Op vrijdag 9 januari 2009 15:00 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Krijgen de meet plannen al meer vorm?
Ik ben aan het klussen tot een uur of negen, denk ik. Dan zie ik wel weer verderquote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:41 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Maar, is er iemand te porren voor vanavond?
Wel op doordeweekse avondenquote:Op vrijdag 9 januari 2009 15:28 schreef LeeHarveyOswald het volgende:maar een meet van 20:30 tot 23:00 is nou niet echt de moeite denk ik zo..
+quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:54 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Ik ben aan het klussen tot een uur of negen, denk ik. Dan zie ik wel weer verder
Dan vanavond een tot-laat meeting, en quiznight een kortere?quote:
Ik ben nu ook nog aan het werk, en moet nog etenquote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:55 schreef Breuls het volgende:
Ik ben aan het werk, maar als ik er ver genoeg mee ben heb ik misschien wel trek in een biertje.
Sowieso had je dit soort vorst een jaar of 15 nog met een bepaalde regelmaat. Op de basisschool vrijwel ieder jaar het ijs op geweest. En dan nog heb je mensen die aan de hand van 1 normale winter kunnen roepen " Zie je wel! er zijn geen klimaatproblemen!"quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:55 schreef ebeaydojraes het volgende:
vanaaf weer Illynoiz in Watt
ben vandaag de Kraligse Plas overgelopen. Jemig hoe lang is het geleden dat de KP volledig is dichtgevroren? 16 jaar? 18 jaar?
paddys is ook wel weer een keer leuk misschienquote:Op vrijdag 9 januari 2009 17:01 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Ik ben nu ook nog aan het werk, en moet nog eten![]()
Rond een uur of 21:00 Oshea of Paddy's?
We hebben een L we hebben een U we hebben een Iquote:Op vrijdag 9 januari 2009 17:12 schreef Breuls het volgende:
Paddy's is ook wel weer lekker dichtbij.
21.25 bij Paddy's is OKquote:Op vrijdag 9 januari 2009 17:01 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Ik ben nu ook nog aan het werk, en moet nog eten![]()
Rond een uur of 21:00 Oshea of Paddy's?
dat we nu zulk extreem weer hebben (zeker in Noord Amerika, waar alles plat ligt) is juist een teken dat het slecht gaat met het klimaat...quote:Op vrijdag 9 januari 2009 17:02 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Sowieso had je dit soort vorst een jaar of 15 nog met een bepaalde regelmaat. Op de basisschool vrijwel ieder jaar het ijs op geweest. En dan nog heb je mensen die aan de hand van 1 normale winter kunnen roepen " Zie je wel! er zijn geen klimaatproblemen!"
Daar heb je dan wel weer gelijk aan, maar we zijn ook keimoe van de spits van het jaar.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:52 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
![]()
Je kan ook na de lastminutemeet batsen hoor
Dat is voor mij ook best een tijd geleden ja.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:55 schreef ebeaydojraes het volgende:
ben vandaag de Kraligse Plas overgelopen. Jemig hoe lang is het geleden dat de KP volledig is dichtgevroren? 16 jaar? 18 jaar?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |