Nee tutje, goed lezenquote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:48 schreef motorbloempje het volgende:
oh, en ik ga wel nog op iedereen reageren hoormaar bijlezen en quoten is geen doen op de telefoon!
maar loveli negeert me dus gewoon?ok
en bedankt voor de WB's
dat vraag ik me ook af eigenlijk... oud en achterhaald lijkt mequote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:50 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Moet dit er uberhaupt nog steeds in?
quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:50 schreef MariaEtcetera het volgende:
Yaaay go DML, nu had je hem wel!
En foto's van het gekke hoedjeIk had hem voor de gein opgezet en toen kon ik hem voor die prijs niet laten liggen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En bij een gek hoedje hoort een gekke foto
Met een veer erin natuurlijk!! Die Indianen bij Kuifje hebben dat ok altijd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De vraag is alleen hoe vaak ik hem ga dragen
het lijkt niet wat het is
O: afbakbroodje (ene helft met beetje seleriesalade en half plakje 30+ kaas en augurk, andere helft met beetje kipsatesalade en andere helft van plakje kaas en slaquote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:44 schreef Beessie-Jen het volgende:
hebben we al lijstjes voor She vandaag???
Mambo de Machaguay!!!quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:49 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Zo nee doet Maria even een mambo dansje voor je
quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:50 schreef MariaEtcetera het volgende:
Yaaay go DML, nu had je hem wel!
En foto's van het gekke hoedjeIk had hem voor de gein opgezet en toen kon ik hem voor die prijs niet laten liggen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En bij een gek hoedje hoort een gekke foto
knapperdSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De vraag is alleen hoe vaak ik hem ga dragen
en het hoedje staat je tof
je kan het hebben .....
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
yepppppsquote:
Vond ik dus ook!quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:52 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Maria, wat een grappig hoedje!
Een jaar of wat geleden was er een programma op de BBC. Vergelijkbaar met zo'n opvoedprogramma waarin de pedagoge via een oortje wanhopige ouders tips influistert. In dit programma fluisterde een hondentrainster een oudere dame tips in om haar man af te richten. "Wil je dat hij de borden naar de keuken brengt? Geef hem dan een duidelijke opdracht." "Hij heeft de borden in de keuken gezet, dus nu moet je hem belonen, geef hem een complimentje."quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:18 schreef Isegrim het volgende:
[..]Met honden gaat dat makkelijker dan met mannen. Je kunt met je man ook niet op zo'n cursus.
Look who's talking!quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:49 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Getver, wat ben jij toch een allejez*s liev wijf
Je gaat de award met gemak ende terecht winnen
Nauwelijksquote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:49 schreef Abbadon het volgende:
* Abbadon geeft Merel een aai over haar bolletje...
helpt dat?
Ik was een (tuttig) cadeautje kopen voor jou, gewoon omdat ik daar zin an hadquote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:34 schreef Greys het volgende:
[..]
Die hebben vast een geheime beyond-Puppel-meeting
Foto!quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:57 schreef neen het volgende:
Ik heb ook een H&M hoedje maar hij staat me niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |