Nr 4 en 5

Alleen bij vijf vind ik het jammer dat de achtergrond zo druk is (edit: bij nader inzien toch niet, geeft de foto meer kleur), en dat ding linksonderin dat heel onscherp is stoort me. Ik denk dat het leuker was geweest als die streep rechtsonder van het dak van het busje nog schuiner was geweest oid, ik weet niet, de compositie is het in ieder geval net niet voor mij. Het idee is wel supertof!
Vier is gaaf, mooie kleuren, alleen jammer dat haar rechterhand (voor de kijker links) er net niet volledig opstaat. Ik vind het ook jammer dat de lijnen op de achtergrond van de ramen en dergelijke niet horizontaal zijn. Dat had de foto den ik wat spannender gemaakt, want dan had je waarschijnlijk (aangezien die mevrouw schuin stond neem ik aan) haar hoofddeksel ook voor een groter deel gezien en dan zou de compositie gewoon wat spannender zijn.
Bij nr. 3 had ik het fijn gevonden als je de voorgrondplantjes meer zag, nu zijn ze een beetje raar afgesneden. Verder doet de foto me niet veel, een beetje een standaardlandschapsfoto.
Bij nr. 2 had ik het juist andersom gedaan, het zand eraf croppen zodat het effect van de enorm gave lucht beter is. Nu vind ik het schuin weglopende zand erg afleiden.
Nr. 1 vind ik niet zo interessant, de paaltjes zijn nauwelijks van elkaar te onderscheiden en ik vind dat het vooraan teveel onscherp is. Persoonlijk had ik op het tweede paaltje gefocust, zodat de eerste wel onscherp is, maar niet zó onscherp. Nu leidt het af van paaltje dat wél scherp is. Ook omdat het paaltje wat wel scherp is wegvalt achter de eerste twee. Als je bijvoorbeeld wat meer naar rechts was gaan staan, was dit al minder geweest, omdat dan het scherpe paaltje ook voor een groot deel zichtbaar zou zijn. De gekleurde huizen op de achtergrond vind ik wel leuk, geeft een leuk contrast met de grijze paaltjes.
Nog iets (hihi sorry): het wier op de voorgrond vind ik een beetje gek. Het hele strand is verder leeg.

Wat ik mooier zou vinden (jaja ik ik ik

maar het gaat toch om mijn mening) is dat die plantjes er meer opstaan, zodat je ziet waar ze eindigen zegmaar. Zo ziet het er uit alsof ze er 'toevallig' lagen, terwijl het toch onderdeel is van je foto.
[ Bericht 1% gewijzigd door Anoniem_03032014_01 op 22-06-2009 21:32:36 ]