In mijn game met De Graafschap is Bojan transfervrij naar Ajax gegaan.quote:Op zondag 4 januari 2009 23:05 schreef J.Herrer het volgende:
Lekker met de editor lopen kloten gast?
Een speler als Bojan komt nooit van z'n leven naar Ajax 2e seizoen, tenzij je misschien vorig seizoen de CL en wereldbeker hebt gewonnen en een globale reputatie hebt
En dan heb ik het nog niet eens over zijn transferwaarde en salaris
In mijn game is Pato naar FC Den Bosch gegaan nadat Benzema naar Heracles is verkast.quote:Op zondag 4 januari 2009 23:37 schreef Roberto258 het volgende:
[..]
In mijn game met De Graafschap is Bojan transfervrij naar Ajax gegaan.
quote:Op zondag 4 januari 2009 23:38 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
In mijn game is Pato naar FC Den Bosch gegaan nadat Benzema naar Heracles is verkast.
Nee hoor gewoon transfer vrij aangetrokken.quote:Op zondag 4 januari 2009 23:05 schreef J.Herrer het volgende:
Lekker met de editor lopen kloten gast?
Een speler als Bojan komt nooit van z'n leven naar Ajax 2e seizoen, tenzij je misschien vorig seizoen de CL en wereldbeker hebt gewonnen en een globale reputatie hebt
En dan heb ik het nog niet eens over zijn transferwaarde en salaris
Jij bent goed bezigquote:Op zondag 4 januari 2009 23:05 schreef J.Herrer het volgende:
Lekker met de editor lopen kloten gast?
Herkenbaar. In mijn game domineren ze alles, ze hebben net de Beker, Kampioenschap en de UEFA cup gewonnen en gaan dit jaar rustig door met miljoenen uitgeven voor nieuwe spelers.quote:Op maandag 5 januari 2009 09:14 schreef Dobbeldoos het volgende:
Hmmm, in mijn game kan het nog erger. In 2 seizoenen heeft Ajax ongeveer 200 miljoen euro uitgegeven aan spelers.
ik bood Bojan 59.000 p.w. en een signing on fee van ruim 2 miljoen..en nog steeds wil hij niet komen naar Ajax...quote:Op zondag 4 januari 2009 23:47 schreef Spougle het volgende:
[..]
Nee hoor gewoon transfer vrij aangetrokken.Er gebeuren toch wel eens gekkere dingen in Football Manager dan dat Bojan naar Ajax komt
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En hij verdient trouwens maar 40.000, zo veel salaris is dat toch niet ?![]()
Ja bij mij wou die eerst ook niet komen, toen hij nog 6 maanden onder contract stond bij Barcelona. Maar toen zijn contract echt was afgelopen, en hij geen club meer had. Wou die wel komenquote:Op maandag 5 januari 2009 09:44 schreef kweek89 het volgende:
[..]
ik bood Bojan 59.000 p.w. en een signing on fee van ruim 2 miljoen..en nog steeds wil hij niet komen naar Ajax...
Dat heb ik ook al een paar keer meegemaakt.quote:Op maandag 5 januari 2009 09:53 schreef Spougle het volgende:
[..]
Ja bij mij wou die eerst ook niet komen, toen hij nog 6 maanden onder contract stond bij Barcelona. Maar toen zijn contract echt was afgelopen, en hij geen club meer had. Wou die wel komen
Ja, logisch. Eerst houdt hij alle opties open en hoopt hij op een betere club, maar als jij uiteindelijk de enige blijkt, vindt hij het prima.quote:Op maandag 5 januari 2009 09:57 schreef sjimz het volgende:
[..]
Dat heb ik ook al een paar keer meegemaakt.
Hoezo?quote:
Waarschijnlijk omdat 3/4 van Nederland niet mee mag doen met Holland?quote:Op zondag 4 januari 2009 20:20 schreef GGMM het volgende:
Bij mij doet Nederland het echt kut trouwens.
[ afbeelding ]
Dit zijn de verdeelsleutels voor de Europacuptoernooien. Heeft niets te maken met prestaties van het nationale team, maar met de prestaties van de nationale clubteams in Europees verband...quote:Op maandag 5 januari 2009 12:19 schreef pfaf het volgende:
[..]
Waarschijnlijk omdat 3/4 van Nederland niet mee mag doen met Holland?
Ik zie het. Het blijft echter belachelijk dat er “Holland” staat.quote:Op maandag 5 januari 2009 13:19 schreef Jaapiosio het volgende:
[..]
Dit zijn de verdeelsleutels voor de Europacuptoernooien. Heeft niets te maken met prestaties van het nationale team, maar met de prestaties van de nationale clubteams in Europees verband...
Neee.... nooooh. Mijn heldquote:Op maandag 5 januari 2009 16:30 schreef Juk het volgende:
http://www.vi.nl/NieuwsIt(...)ity5JanuariDelph.htm
Zouden ze dit topic lezen in Manchester?
Op zich is het wel te prijzen dat ze vrijwel alleen achter Engelse aankopen aanzitten momenteelquote:Op maandag 5 januari 2009 16:30 schreef Juk het volgende:
http://www.vi.nl/NieuwsIt(...)ity5JanuariDelph.htm
Zouden ze dit topic lezen in Manchester?
Ja ik heb ze getiptquote:Op maandag 5 januari 2009 16:30 schreef Juk het volgende:
http://www.vi.nl/NieuwsIt(...)ity5JanuariDelph.htm
Zouden ze dit topic lezen in Manchester?
Nu het bod is uitgelekt zal de interesse snel toenemenquote:Op maandag 5 januari 2009 17:40 schreef Spougle het volgende:
[..]
Ja ik heb ze getipt![]()
En toen ze zagen dat iedereen hier positief was over Delph, hebben ze maar meteen hun interesse uitgesproken.
Heb ik ook. Ik speel erg werkelijk top met Feyenoord, maar mijn spitsen scoren bijna altijd een 5quote:Op maandag 5 januari 2009 19:30 schreef TheVulture het volgende:
Ik blijf het irritant vinden dat de spitsen zo moeizaam scoren... is dat nou een erkende bug of niet?
Me2, en als ze de hele wedstrijd een 5 hebben en ze scoren toevallig de laatste minuut krijgen ze gelijk een 7quote:Op maandag 5 januari 2009 21:06 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Heb ik ook. Ik speel erg werkelijk top met Feyenoord, maar mijn spitsen scoren bijna altijd een 5
Ik heb het al gevonden, het is dus een bug die onder review is nu:quote:Op maandag 5 januari 2009 21:19 schreef GGMM het volgende:
[..]
Me2, en als ze de hele wedstrijd een 5 hebben en ze scoren toevallig de laatste minuut krijgen ze gelijk een 7
Zo is het in het echt ook. Vooral de Engelse competitie is heel zwaar op dat gebied.quote:Op maandag 5 januari 2009 21:27 schreef GGMM het volgende:
Ik vind het trouwens echt kut dat er maar 1 dag tussen sommige wedstrijden zit. Speel je donderdag UEFA moet je zaterdag weer voor de competitie. Tegen een elftal wat wel fit is.
Ach in Engeland rond de kerstdagen spelen ze ook 4 wedstrijden in 1 week.quote:Op maandag 5 januari 2009 21:27 schreef GGMM het volgende:
Ik vind het trouwens echt kut dat er maar 1 dag tussen sommige wedstrijden zit. Speel je donderdag UEFA moet je zaterdag weer voor de competitie. Tegen een elftal wat wel fit is.
Ik heb werkelijk nergens last van. Mijn enige spits scoort er rond de 25 a 35 per seizoen.quote:Op maandag 5 januari 2009 21:37 schreef TheVulture het volgende:
Ik heb besloten om niet meer te spelen tot de 3e patch want zo vind ik er geen moer aan... als er nog van die grote bugs inzitten dan stop ik mijn tijd liever in een game die wel werkt.
Post je spitsen instellingen eensquote:Op maandag 5 januari 2009 21:59 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik heb werkelijk nergens last van. Mijn enige spits scoort er rond de 25 a 35 per seizoen.
Verdedigers:quote:Op maandag 5 januari 2009 22:30 schreef Spougle het volgende:
Ik sterf in het geld nu bij Ajax iets van 40 miljoen. Maar ik heb geen idee aan wie ik het moet uitgeven.
Aguero wil niet komen
Heeft weinig nut, ik zou dan mijn hele team instelling moeten plaatsen denk ik zoquote:Op maandag 5 januari 2009 22:07 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Post je spitsen instellingen eens
Dankje hier kan ik wel wat mee denk ikquote:Op maandag 5 januari 2009 22:48 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Verdedigers:
Gojko Kacar
Cristian Zapata
Martin Cacares
Middenvelders:
Cristian Rodriguez
Alexis Sanchez
Zlatko Kuzmanovic
Bosko Jankovic
Stevan Jovetic
Gokhan Inler
Coutinho
Oscar
Aanvallers:
Alberto Paloschi
Federico Laurito
Hulk
Gignacquote:Op maandag 5 januari 2009 23:11 schreef Spougle het volgende:
[..]
Dankje hier kan ik wel wat mee denk ik
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |