Alsof jij huillie doet wanneer een blanke zijn vrouw slaat of een Europese terrorist aanslagen pleegt in Ierland / Spanje.quote:Op maandag 29 december 2008 19:01 schreef JohnDope het volgende:
Als ik straks een topic over Darfur open, gaan jullie dan ook huilie doen over die Moslims die niks anders doen dan verkrachten, moorden en plunderen (terwijl de blanke diplomaten vanaf de zijlijn zit te bakkeleien over wie ze nu weer op vakantie naar Afrika moeten sturen) ?
quote:Op maandag 29 december 2008 19:02 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Alsof jij huillie doet wanneer een blanke zijn vrouw slaat of een Europese terrorist aanslagen pleegt in Ierland / Spanje.
ja. maar dat geeft niet. we hebben nu wapenfeiten en ik steun israel door dik en dun.quote:Op maandag 29 december 2008 19:04 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Laten we eerlijk wezen, het is toch wel erg typerend dat er over Darfur amper een topic valt te maken, maar als reageerders, Joden kunnen zwart maken, dan komen ze als ratten uit hun riolen gekropen en zijn ze er als de kippen bij.
Oh die hypocrisie erken ik ook en kom ik ook tegen. Maar ik kom ook een ander soort hypocrisie tegen, mensen die terreur afkeuren van Hamas en aanslagen op burgerdoelen, prijzen wel de aanvallen van Israel wat als doel honderden burgerslachtoffers in één dag veroorzaakt. Goed en kwaad is ook daar weer in lekker subjectief en relatief.quote:Op maandag 29 december 2008 19:04 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Laten we eerlijk wezen, het is toch wel erg typerend dat er over Darfur amper een topic valt te maken, maar als reageerders, Joden kunnen zwart maken, dan komen ze als ratten uit hun riolen gekropen en zijn ze er als de kippen bij.
Hoi, de Arabieren verklaarden de oorlog, hihi.. Even een belangrijk historisch feit wat je vergeet?quote:Op maandag 29 december 2008 19:03 schreef BlackSeptember het volgende:
De Palestijnen zijn de schuldige!
[ afbeelding ]
het is niet gek dat de vlam van israelhaters overslaat op 'broeders' in europa, dat is dan ook de reden dat ik die broeders liever zie gaan dan komen. iedereen met een beetje verstand weet dat al decennialang, het is nu nog wachten op wetten die dat mogelijk maken.quote:Op maandag 29 december 2008 19:05 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
Ongeregeldheden bij demonstratie Londen
- Honderden betogers zijn maandag door een politieafzetting bij de Israëlische ambassade in Londen gebroken. Zij demonstreerden tegen de Israëlische aanval op de Gazastrook. Agenten te paard drongen de menigte terug.
Ook elders in Europa werd gedemonstreerd tegen het Israëlische offensief. De politie in de Griekse hoofdstad Athene zette traangas in om te voorkomen dat betogers de Israëlische ambassade zouden bereiken. In de Zweedse hoofdstad Stockholm hadden enkele honderden demonstranten zich verzameld voor de Israëlische diplomatieke post. Daar werd een Israëlische vlag, waarop een hakenkruis was geschilderd, in brand gestoken.
tsja. toch krijgt wilders mijn stem niet vanwege dit conflict. hij is me iets te onnederlands.quote:Op maandag 29 december 2008 19:07 schreef JohnDope het volgende:
Het is toch wel grappig, dat Wilders die door Nederlandse critici wordt weggezet als iemand die erger is dan Hitler, juist als 1 van de weinige in Europa de kant van de Joden kiest.
Oude tijden herleven
Topics sluiten omdat een paar mensen zich misdragen, is wel het laatste wat we gaan doen. Dit onderwerp heeft hoge nieuwswaarde, veel mensen hebben er iets over te zeggen. Emoties lopen soms hoog op, we grijpen alleen in daar waar we dat echt nodig vinden.quote:Op maandag 29 december 2008 18:50 schreef zoalshetis het volgende:
de mods/admins weten wel raad met zo iemand, tot die tijd heeft ook hij een recht van spreken. deze topicreeks sluiten omdat er imbecielen meedoen? mongolen mogen wat mij betreft gewoon lukraak kwijlen.
Hoi, nogal wiedes om de oorlog te verklaren aan een gestoorde volk dat een invasie is begonnen, hihi.quote:Op maandag 29 december 2008 19:08 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Hoi, de Arabieren verklaarden de oorlog, hihi.. Even een belangrijk historisch feit wat je vergeet?
Ok.quote:Op maandag 29 december 2008 19:10 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
tsja. toch krijgt wildersmijn stem niet vanwege dit conflict. hij is me iets te onnederlands.
Een invasie nog wel? Een oorlog verklaren is een Invasie Einstein. De Joden hebben eerst land gekocht remember? Staat uitgeroepen en daarna is er oorlog verklaard door de Arabieren.quote:Op maandag 29 december 2008 19:11 schreef BlackSeptember het volgende:
[..]
Hoi, nogal wiedes om de oorlog te verklaren aan een gestoorde volk dat een invasie is begonnen, hihi.
zie mijn edit op de post. ik ben zelfs geneigd om mee te vechten voor de staat israel. hangt er van af hoe de doodseskaders van iran te keer zullen gaan.quote:Op maandag 29 december 2008 19:12 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ok.
En nog even wat anders, er stond mij nog blij dat Bill Clinton ooit heeft gezegd, dat als Israel echt in een te zware oorlog zou komen, dat hij zelf de wapens zou oppakken en naar het front zou gaan.
Heeft iemand de beelden daar nog van, want belofte maakt schuld
En de moslims die meedoen aan het verzet in Irak noemen we terroristen.quote:Op maandag 29 december 2008 19:13 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
zie mijn edit op de post. ik ben zelfs geneigd om mee te vechten voor de staat israel. hangt er van af hoe de doodseskaders van iran te keer zullen gaan.
liever vecht ik straks in nederland tot hetbehoud van een fijn land, overspoelt door ratten.
Ja leuk, maar daar staat bijvoorbeeld niet bij dat Israel in 2005 volledig is teruggetrokken uit de gazastrook. Daarbij is het sowieso misleidend, want de Palestijnen hebben nooit een eigen lang gehad.quote:Op maandag 29 december 2008 19:03 schreef BlackSeptember het volgende:
De Palestijnen zijn de schuldige!
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |