FOK!forum / Werk, Geldzaken, Recht en de Beurs / Wietplantage bij buren ondenkt politie doet niets
Razor21zondag 28 december 2008 @ 19:51
Kort samengevat :

Naast ons zijn in april 4 jongens bezig geweest in het huis om te klussen enz.
Ik begreep dat zij het huis huurde van de eigenaar.

Vervolgens vanaf april boven alle rolgordijnen naar beneden en ramen op een kier...dit is tot op heden nog zo.
Dus verdacht genoeg om dit in september bij de wijkagent te melden ivm vermoeden wietplantage.

Vervolgens doen ze er dus blijkbaar niets mee, gevolg waarschijnlijk vannacht (was er dit weekend niet) ingebroken. Een raam aan de achterkant ligt eruit en de achterdeur is geforceerd.

Ik bel vanmiddag de politie die komen kijken gaan naar binnen en zien boven inderdaad wat ik al vermoeden een plantage.

Agent gaf aan dat de plantjes reeds weg waren (misschien door de inbreker meegenomen) maar de apparatuur enz hing er nog.

Eindconclusie meneer de agent : nou bedankt voor de melding we zetten het in het systeem we gaan het niet aftimmeren (geen inboedel aanwezig ja 1 tv) de eigenaar moet maar aangifte komen doen.

Ik zo van en moet je geen sporenonderzoek doen en die apparatuur meenemen?

Nee net mijn chef gebeld dat gaat niet gebeuren, btw mocht je nog wat verdachts zien / horen bel dan 112 tot ziens.

Op dat moment was ik een behoorlijk verbijsterd en heb net nog de politie teruggebeld zit namelijk met de volgende punten in mijn maag :

- Huis staat nu gewoon open naast ons is van de achterkant duidelijk te zien, hiermee lok je problemen uit.
- Kans op ongedierte / katten enz die nu naar binnen kunnen.
- Oud & Nieuw dat er aan komt er zou maar vuurwerk naar binnen gegooid worden.
- Kans op brandgevaar ivm apparatuur binnen van de plantage.
- Mocht het gaan regenen dan worden de muren zeiknat kans op schimmel en trekt het via hen muur naar mijn muur.

Ik noem zo maar even wat punten ik erger mij er dood aan.

De eigenaar komt hier voorlopig niet want die heb ik nog niet gezien.
Behalve dan die 4 jongens in april, en af en toe door de weeks in de avonduren hoorde je wat gerommel.

Wat moet ik nu doen, heb er namelijk geen zin in dat dit een paar weken / maanden zo blijft?
Ik woon zelf in een koophuis wordt hier zelf niets wijzer van.

Foto weggehaald ivm privacy

[ Bericht 2% gewijzigd door Razor21 op 28-12-2008 21:36:15 ]
Rosbiefzondag 28 december 2008 @ 19:52
Voorspelbare reactie:
-TS woont in een pauperbuurt
Razor21zondag 28 december 2008 @ 19:53
quote:
Op zondag 28 december 2008 19:52 schreef Rosbief het volgende:
Voorspelbare reactie:
-TS woont in een pauperbuurt
overal kan dit gebeuren
DuTankzondag 28 december 2008 @ 19:53
Eigenaar bellen? Zelf wat ondernemen?
Razor21zondag 28 december 2008 @ 19:55
quote:
Op zondag 28 december 2008 19:53 schreef DuTank het volgende:
Eigenaar bellen? Zelf wat ondernemen?
Ik weet niet wie de eigenaar is heb hem nooit gezien.
Mag niets doen dat zei de politie ook omdat het een particulier bezit is.

Hetzelfde geld tappen ze stroom bij ons af...denk het niet anders had ik het wel gemerkt aan mijn kosten, maar je weet maar nooit.
eleusiszondag 28 december 2008 @ 19:55
Ik ben blij dat je de foto verkleind hebt. Een stuk beter voor de privacy.

Ontopic: Apparatuur mag je zelf meenemen. En wat betreft de schimmel: eigenaar dagvaarden!
eleusiszondag 28 december 2008 @ 19:55
quote:
Op zondag 28 december 2008 19:55 schreef Razor21 het volgende:

[..]

Ik weet niet wie de eigenaar is heb hem nooit gezien.
Uit te zoeken op www.kadaster.nl.
Razor21zondag 28 december 2008 @ 19:56
Dit zou een mooi item voor de telegraaf zijn.....
Je wilt de misdaag toch bestrijden?

Punt 1 had dan meteen alerter gereageerd op mijn meldingen die ik paar maanden terug al aangaf.
Punt 2 je wilt die inbrekers toch pakken of niet?

Ik snap het echt niet kan er met mijn hoofd niet bij
DuTankzondag 28 december 2008 @ 19:59
Telegraaf, spam in papiervorm .

Wat soyent zegt dus. En dat plantagespul gewoon doorverkopen
Razor21zondag 28 december 2008 @ 20:00
quote:
Op zondag 28 december 2008 19:55 schreef soylent het volgende:

[..]

Uit te zoeken op www.kadaster.nl.
Nog voor betalen ook...
eleusiszondag 28 december 2008 @ 20:00
quote:
Op zondag 28 december 2008 20:00 schreef Razor21 het volgende:

[..]

Hmm zo makkelijk gaat dat niet..
Jawel, adres invoeren en je krijgt de naam van de eigenaar Kost wel 1,50 of zo.
Razor21zondag 28 december 2008 @ 20:02
quote:
Op zondag 28 december 2008 20:00 schreef soylent het volgende:

[..]

Jawel, adres invoeren en je krijgt de naam van de eigenaar Kost wel 1,50 of zo.
Maar dat is toch de wereld op zijn kop ik vind dat de taak van de politie....maar die deden dat ook niet zeiden ze.
Papierversnipperaarzondag 28 december 2008 @ 20:03
Drugs legaliseren!
eleusiszondag 28 december 2008 @ 20:29
quote:
Op zondag 28 december 2008 20:02 schreef Razor21 het volgende:

[..]

Maar dat is toch de wereld op zijn kop ik vind dat de taak van de politie....maar die deden dat ook niet zeiden ze.
Het is niet strafbaar om je deur open te laten staan, dus dan houdt het op voor de politie. Als jij vindt dat je rechten erdoor geschaad worden, moet je bij een advocaat zijn.
Dirkhzondag 28 december 2008 @ 20:36
Terechte klacht, zeker omdat de huurders nu weten dat er politie is geweest en mogelijk hun sporen nog voor de zekerheid willen wissen. Flesje benzine er in en bedankt.
Ik denk dat je de verhuurder hier over zou moeten laten aanspreken door de politie. Zij kunnen achterhalen wie de verhuurder is en maken mogelijk iets meer indruk op de verhuurder dan een "zeurende" buurman/vrouw.
DennisMoorezondag 28 december 2008 @ 20:37
Stuur een mailtje naar de lokale fractievoorzitters die hun mond altijd zo vol hebben van het 'leefbaar houden' van wijken en 'verpaupering tegengaan'. Kopietjes uiteraard naar lokale pers.

Van bureaucraten heb je iig niets te verwachten.
z80zondag 28 december 2008 @ 20:45
indien er bij de politie 1 melding binnen komt over een wiet plantage,
en verder niets.
ook geen overlast meldingen.
dan gaat dit op de lijst met te controleren adressen tijdens de grote schoonmaak ronde.

en dat de politie nu niets doet na een inbraak klopt.
zij mogen namelijk niets doen.
er is geen aangifte gedaan.
en zolang dat niet gebeurd en er ontstaat geen gevaarlijke situatie (dit is iets anders als overlast door stank/dieren) mag de politie ook het pand niet dicht timmeren.

er zit dus niets anders op dan afwachten,
of via het kadaster de eigenaar achterhalen en deze aanspreken.
SingleCoilzondag 28 december 2008 @ 21:04
Waar bemoeit TS zich eigenlijk mee? Wiet kweken, daar heb je toch verder geen last van? Gezeur allemaal hoor. De poitie is langsgeweest, heeft bekeken en geoordeeld. Kous af.
RijstNatiezondag 28 december 2008 @ 21:07
Lol

waarom zou je in hemelsnaam de politie bellen als je vermoed dat je buren wiet kweken?

heb jij er last van? NEE het huis was immers leeg
je bent gewoon een sukkeltje
DennisMoorezondag 28 december 2008 @ 21:24
Je moet het natuurlijk prima vinden als de woning naast je verpaupert en er criminele activiteiten plaatsvinden met alle risico's die daarbij komen kijken.

Domme fokkertjes hierboven .
RijstNatiezondag 28 december 2008 @ 21:26
quote:
Op zondag 28 december 2008 21:24 schreef DennisMoore het volgende:
Je moet het natuurlijk prima vinden als de woning naast je verpaupert en er criminele activiteiten plaatsvinden met alle risico's die daarbij komen kijken.

Domme fokkertjes hierboven .
aangezien hij toch al in een kut buurt woont, waar de huurwoningen lekker goedkoop zijn, woon ik toch liever naast een kwekerij waar 1x in de maand iemand langskomt, dan een stel blanke tokkies, die met heel de dikke familie buiten in de tuin zit

Razor21zondag 28 december 2008 @ 21:27
quote:
Op zondag 28 december 2008 21:07 schreef RijstNatie het volgende:
Lol

waarom zou je in hemelsnaam de politie bellen als je vermoed dat je buren wiet kweken?

heb jij er last van? NEE het huis was immers leeg
je bent gewoon een sukkeltje
Omdat ik daar niet op zit te wachten en je hoort vaak bij plantages dat de boel in de fik vliegt.
En heb inderdaad geen zin in verpaupering
SingleCoilzondag 28 december 2008 @ 21:29
tja...teveel geblowed zeker.

Verpauperen zou ik het niet noemen, als het huis voor gezonde economische activiteiten gebruikt wordt. En als de politie er naar gekeken heeft zal het toch wel verder in orde zijn met die criminele activiteiten? Voor zover ik weet is het niet verboden apparatuur in bezit te hebben die ook gebruikt zou kunnen worden bij het verbouwen van cannabis.

Wellicht heeft TS er problemen mee dat het marokkaanse jongeren zijn die het huis gehuurd hebben? Anders had hij dat ook wel onvermeldt kunnen laten.
Razor21zondag 28 december 2008 @ 21:30
Ga morgen in elk geval de gemeente wel even inlichten dat het huis "openstaat" en met Oud & Nieuw in het vooruitzicht. Dan heb ik mijn plicht gedaan.
Razor21zondag 28 december 2008 @ 21:32
quote:
Op zondag 28 december 2008 21:29 schreef SingleCoil het volgende:
tja...teveel geblowed zeker.

Verpauperen zou ik het niet noemen, als het huis voor gezonde economische activiteiten gebruikt wordt. En als de politie er naar gekeken heeft zal het toch wel verder in orde zijn met die criminele activiteiten? Voor zover ik weet is het niet verboden apparatuur in bezit te hebben die ook gebruikt zou kunnen worden bij het verbouwen van cannabis.

Wellicht heeft TS er problemen mee dat het marokkaanse jongeren zijn die het huis gehuurd hebben? Anders had hij dat ook wel onvermeldt kunnen laten.
Daar heb ik totaal geen problemen mee als het nederlandse jongens waren geweest had ik dat ook wel vermeld. Heb het al aangepast in de OP mocht je er moeite mee hebben...

Maar dat het niet verboden is om die apparatuur te hebben dat wist ik niet....
koudhierzondag 28 december 2008 @ 21:39
Ik zou maar niet die apparatuur gaan jatten.
Heb je die Peter R. de Vries aflevering niet gezien waar die Marokkaanse jongens een wietplantage leeg roofden?
Daar liep het niet zo goed mee af
Razor21zondag 28 december 2008 @ 21:40
quote:
Op zondag 28 december 2008 21:39 schreef koudhier het volgende:
Ik zou maar niet die apparatuur gaan jatten.
Heb je die Peter R. de Vries aflevering niet gezien waar die Marokkaanse jongens een wietplantage leeg roofden?
Daar liep het niet zo goed mee af
Dat verhaal ken ik...
dddourzondag 28 december 2008 @ 22:30
quote:
Op zondag 28 december 2008 19:51 schreef Razor21 het volgende:
Op dat moment was ik een behoorlijk verbijsterd en heb net nog de politie teruggebeld zit namelijk met de volgende punten in mijn maag :

- Huis staat nu gewoon open naast ons is van de achterkant duidelijk te zien, hiermee lok je problemen uit.
- Kans op ongedierte / katten enz die nu naar binnen kunnen.
- Oud & Nieuw dat er aan komt er zou maar vuurwerk naar binnen gegooid worden.
- Kans op brandgevaar ivm apparatuur binnen van de plantage.
- Mocht het gaan regenen dan worden de muren zeiknat kans op schimmel en trekt het via hen muur naar mijn muur.
Oh jij bent zo iemand die de politie belt ivm schimmel

Laat me je uitleggen hoe het gaat op het bureau na jouw telefoontjes:
Agent 1: Was dat weer die lul van Kerkstraat 1?
Agent 2: Ja wat een zeikerd he. Hij had weer iets met schimmel en ongedierte ofzo
Agent 1: Fijn he zulke mensen. Als je het niet erg vind neem ik deze PV's betreft verkrachting, mishandeling en misbruik nog even door.
koudhierzondag 28 december 2008 @ 23:02
quote:
Op zondag 28 december 2008 22:30 schreef dddour het volgende:

[..]

Oh jij bent zo iemand die de politie belt ivm schimmel

Laat me je uitleggen hoe het gaat op het bureau na jouw telefoontjes:
Agent 1: Was dat weer die lul van Kerkstraat 1?
Agent 2: Ja wat een zeikerd he. Hij had weer iets met schimmel en ongedierte ofzo
Agent 1: Fijn he zulke mensen. Als je het niet erg vind neem ik deze PV's betreft verkrachting, mishandeling en misbruik nog even door.
Misschien ging het wel zo:

Agent 1: Was dat weer die lul van Kerkstraat 1?
Agent 2: Ja wat een zeikerd he. Hij had weer iets met schimmel en ongedierte ofzo
Agent 1: Fijn he zulke mensen. Nu we het toch over de Kerkstraat hebben, als je het niet erg vind ga ik nog even wat parkeerboetes uitschrijven in die straat. Ga ik meteen even langs de bakker.
capriciazondag 28 december 2008 @ 23:11
TS heeft dus zijn buren aangegeven bij de politie?
Hmmm...er was vroeger een beweging die dat ook vaak deed...

Pas trouwens maar op dat de buurjongens niet te horen krijgen bij de politie dat jij al een keer gebeld hebt...
Dirkhzondag 28 december 2008 @ 23:18
quote:
Op zondag 28 december 2008 23:11 schreef capricia het volgende:
TS heeft dus zijn buren aangegeven bij de politie?
Hmmm...er was vroeger een beweging die dat ook vaak deed...

Pas trouwens maar op dat de buurjongens niet te horen krijgen bij de politie dat jij al een keer gebeld hebt...
Wat een dom gelul. Als er bij mijn buren een plantage gehouden wordt, dan zijn ze bij mij ook snel klaar.
De reden is dat zij vaak, of eigenlijk altijd, rommelen met de stroomtoevoer. De meterkast wordt omzeild en er is geen beveiliging tegen brand. Dat zijn geen NSB praktijken, maar gewoon gezond verstand.
Als de buurman wiet wil kweken, dan gaat ie maar in een vrijstaande loods kloten, maar niet naast mijn huis. Hij is de eerste die aan de beurt is, dat heeft niks met de door jou genoemde praktijken te maken.
KirkLazarusmaandag 29 december 2008 @ 01:40
quote:
Op zondag 28 december 2008 19:53 schreef Razor21 het volgende:

[..]

overal kan dit gebeuren
En het is verschrikkelijk. Woonde vroeger heerlijk rustig tussen oude mensjes in, die zijn in een aantal jaar tijd vertrokken... tjsa, als de eerste eenmaal over de dam is he? Allemaal gepeupel voor teruggekomen, lui met een flutbaan of geen baan en toch een dikke BMW voor de deur, dure vakanties, ga zo maar door. Ondertussen is het één grote wietbende, volledig omringd. Er zijn al meerdere invallen geweest, maar de dag erna zie je ze doodleuk nieuwe rotzooi installeren.

Ik schijt ze meteen aan als ik iets weet hoor. En gelukkig doet de politie er hier wél iets mee.
Hukkiemaandag 29 december 2008 @ 01:47
Zou ook wel een tikje huiverig zijn als het buurhuis onbewoond 'open' zou staan, zeker met oud en nieuw.
geeveemaandag 29 december 2008 @ 13:09
Ik zou het volgende doen, allereerst zou ik de netwerkbeheerder op de hoogte stellen dat er op dat adres een wietplantage heeft gezeten en dat op de apperatuur na alles is verdwenen door inbraak en vraag ze te controleren of de meter is omzeild, als ze komen controleren is dat gemakkelijk voor ze te zien en waarschijnlijk zullen ze dan de meter verwijderen en mogelijk ook nog de aansluiting in de straat afsluiten.
(verwijs ze naar de politie voor eventuele informatie,op die manier weet ook de politie dat de energiemaatschappij de stroom wil afsluiten)

Stuur een briefje naar de belastingdienst dat er een kwekerij heeft gezeten die geript is en dat de politie er verder niets aan wil doen, de belasting heeft waarschijnlijk meer mogelijkheden om de huurders te achterhalen tenslotte werd door de kweek voor de huurders inkomen gegenereerd die niet bij de belastingen is aangegeven (en daar zijn ze gek op) aan de andere kant kunnen de huurders/kwekers dan wel weer hun kosten aftrekken (zo gaat dit in dit land)

Wat het brandgevaar aangaat zou je nog de brandweer kunnen tippen,die zijn tenslotte ook gebaat dat er zo min mogelijk branden ontstaan.
Razor21maandag 29 december 2008 @ 18:38
quote:
Op maandag 29 december 2008 13:09 schreef geevee het volgende:
Ik zou het volgende doen, allereerst zou ik de netwerkbeheerder op de hoogte stellen dat er op dat adres een wietplantage heeft gezeten en dat op de apperatuur na alles is verdwenen door inbraak en vraag ze te controleren of de meter is omzeild, als ze komen controleren is dat gemakkelijk voor ze te zien en waarschijnlijk zullen ze dan de meter verwijderen en mogelijk ook nog de aansluiting in de straat afsluiten.
(verwijs ze naar de politie voor eventuele informatie,op die manier weet ook de politie dat de energiemaatschappij de stroom wil afsluiten)

Stuur een briefje naar de belastingdienst dat er een kwekerij heeft gezeten die geript is en dat de politie er verder niets aan wil doen, de belasting heeft waarschijnlijk meer mogelijkheden om de huurders te achterhalen tenslotte werd door de kweek voor de huurders inkomen gegenereerd die niet bij de belastingen is aangegeven (en daar zijn ze gek op) aan de andere kant kunnen de huurders/kwekers dan wel weer hun kosten aftrekken (zo gaat dit in dit land)

Wat het brandgevaar aangaat zou je nog de brandweer kunnen tippen,die zijn tenslotte ook gebaat dat er zo min mogelijk branden ontstaan.
Kijk hier heb ik wat aan.
Net de brandweer Almere gebeld zijn alleen tot 5 uur bereikbaar en anders via 112.
Dus dat ga ik morgenmiddag even regelen.

Maar dat van de belastingdienst / energie leverancier vind ik toch een taak voor de politie.
Heb wel getwijfeld om bv. de NUON even in te lichten.

En verder aan iedereen die loopt te zeiken dat ik een NSBër of wat dan ook ben, ik vind het niet meer dan een plicht die ik uitoefen.

Ik woon hier wel met een gezin en heb geen zin in een drugspand naast ons huis wat half open staat.
En vooral met het oog op oud en nieuw ben ik er gewoon erg huiverig voor , dit is vragen om problemen lijkt mij.

Heb vanmiddag ook de gemeente ingelicht die verbaasde zich ook toen ik zei dat de politie verder niets deed.
Zij konden er ook niets mee het is aan de politie om de boel af te timmeren en de instanties op de hoogte te stellen.

Zit er over te denken dat ik zo maar weer eens ga bellen , maar ben bang dat ik weer tegen een muur aanloop.
DennisMooremaandag 29 december 2008 @ 18:45
Hoezo is 't aan de politie om iets dicht te timmeren?
Razor21maandag 29 december 2008 @ 18:46
quote:
Op maandag 29 december 2008 18:45 schreef DennisMoore het volgende:
Hoezo is 't aan de politie om iets dicht te timmeren?
Wie moet het anders doen zij kunnen toch een instantie inschakelen?
Het lijkt me ivm veiligheid wel slim dat de boel gesloten wordt...of is dat vreemd dat ik dat vind?
DennisMooremaandag 29 december 2008 @ 18:48
Nee, maar ik zou dan toch eerder aan de gemeente denken. Die gaan lijkt me over 'leefbaarheid' en bemoeien zich ook op andere manieren met woningen en de staat ervan. Kijk alleen al de vele vergunningen die mbt wonen nodig zijn.

Waarschijnlijk had je gewoon zo'n gemeente-callcenter-miepje aan de lijn? Die doet netjes even meelevend ("Ja, meneer, ik vind het ook heel vreemd.") en schuift dan de boel af naar een andere instantie .
Scandalousmaandag 29 december 2008 @ 18:49
ondenkt
capriciamaandag 29 december 2008 @ 18:54
TS kun je me uitleggen waarom je denk dat er een plantage was?
Er waren geen plantjes, schrijf je.
En de lampen en spullen die daar waren, zijn niet verboden...dus legaal.
DennisMooremaandag 29 december 2008 @ 18:55
quote:
Op maandag 29 december 2008 18:54 schreef capricia het volgende:

TS kun je me uitleggen waarom je denk dat er een plantage was?
Er waren geen plantjes, schrijf je.
En de lampen en spullen die daar waren, zijn niet verboden...dus legaal.
Nee, die lampen en spullen waren er natuurlijk helemaal voor niets .
Razor21maandag 29 december 2008 @ 18:55
Net NUON gebeld medewerker kon mij niet vertellen hoe en wat wel huisnummer postcode doorgegeven.
Ze zij dan kun je morgen beter met fraudezaken bellen van de NUON die zijn er tot 5 uur.

Alleen ze gaf wel aan dat de politie dit normaal gesproken doorgeeft na aantreffen van een plantage.
Maar dan wordt de meter meteen weggehaald uit dat huis (nog niets gebeurd trouwens).

Bij mij werd er niets afgetapt kon ze vertellen ook omdat mijn meter binnen zit en anders zou de verzegeling er ook af zijn bij mij als ze via mij stroom tappen.

Kijk wel of ik morgen nog bel ze zoeken het anders maar uit , maar dan hoop ik dat het allemaal mis gaat en geen enkele instantie iiets ondernomen heeft.

Die eigenaar komt voorlopig echt niet thuis, heb al weken niemand meer gezien.
capriciamaandag 29 december 2008 @ 18:57
quote:
Op maandag 29 december 2008 18:55 schreef DennisMoore het volgende:

[..]

Nee, die lampen en spullen waren er natuurlijk helemaal voor niets .
Een growshop is niet verboden.
maar dat geeft nog geen antwoord op mijn vraag...
Razor21maandag 29 december 2008 @ 19:00
quote:
Op maandag 29 december 2008 18:54 schreef capricia het volgende:
TS kun je me uitleggen waarom je denk dat er een plantage was?
Er waren geen plantjes, schrijf je.
En de lampen en spullen die daar waren, zijn niet verboden...dus legaal.
Het vermoeden had ik omdat hier in april 4 jongens bezig waren in het huis ze huurde het weer van iemand anders begreep ik.

Vervolgens zijn ze ongeveer 2 weken bezig geweest met timmeren wat ik kon horen, en daarna hoorde ik niets meer.

Wat mij vanaf dat moment opviel was dat de bovenste ramen op een kier stonden en de rolgordijnen na beneden (Weer of geen weer) tot op heden ziet het er nog zo uit.

De bewoners hoorde ik op een gegeven moment sávonds laat even thuis komen en kon je ze horen rommelen/ schuiven boven en vetrokken meestal weer na een uur.

Lijkt mij toch verdacht genoeg? OVerdag is er nooit iemand te bekennen kwamen enkel sávonds laat.
En beneden staat 1 bankstel met een tv verder niets , het is geen bewoonbaar huis.

Vandaar dat ik het vermoeden had.
De agent gisteren zei al dat het de 2e keer was dat hij hier een plantage aantrof. De andere keer zal dan wel bij een andere huurder geweest zijn.

In de buurt hier hoorde ik ook dat jan en allemaal maar in dat huis zit en het steeds verhuurd wordt.
Dus echt pluis is het niet lijkt mij.
DennisMooremaandag 29 december 2008 @ 19:06
quote:
Op maandag 29 december 2008 18:57 schreef capricia het volgende:

Een growshop is niet verboden.
maar dat geeft nog geen antwoord op mijn vraag...
Nee, en domheid en naďeviteit zijn ook niet verboden. Jij hebt graag een wietplantage naast je?
capriciamaandag 29 december 2008 @ 19:19
quote:
Op maandag 29 december 2008 19:06 schreef DennisMoore het volgende:

[..]

Nee, en domheid en naďeviteit zijn ook niet verboden. Jij hebt graag een wietplantage naast je?
TS heeft hierboven duidelijk antwoord gegeven, bedankt TS!
Op jouw domme geblaat ga ik niet eens in.
DennisMooremaandag 29 december 2008 @ 19:21
quote:
Op maandag 29 december 2008 19:19 schreef capricia het volgende:

TS heeft hierboven duidelijk antwoord gegeven, bedankt TS!
Je had natuurlijk ook de OP kunnen lezen .
capriciamaandag 29 december 2008 @ 19:52
quote:
Op maandag 29 december 2008 19:21 schreef DennisMoore het volgende:

[..]

Je had natuurlijk ook de OP kunnen lezen .
Staat toch weer net andere informatie in.
Maar die nuance zie jij waarschijnlijk niet..
heiden6maandag 29 december 2008 @ 19:57
Ze zouden jou achter slot en grendel moeten stoppen, NSB'er.
DennisMooremaandag 29 december 2008 @ 19:59
quote:
Op maandag 29 december 2008 19:57 schreef heiden6 het volgende:

Ze zouden jou achter slot en grendel moeten stoppen, NSB'er.
Dat domme grapje was al gemaakt.
MinderMutsigmaandag 29 december 2008 @ 20:00
quote:
Op zondag 28 december 2008 21:07 schreef RijstNatie het volgende:
Lol

waarom zou je in hemelsnaam de politie bellen als je vermoed dat je buren wiet kweken?

heb jij er last van? NEE het huis was immers leeg
je bent gewoon een sukkeltje
Brandgevaar, stankoverlast, de mogelijkheid dat er illegaal stroom afgetapt wordt en natuurlijk omdat het gewoon illegaal is en omdat je dergelijke criminelen niet naast je wilt hebben.
heiden6maandag 29 december 2008 @ 20:00
quote:
Op maandag 29 december 2008 19:59 schreef DennisMoore het volgende:

Dat was geen grapje, ik vind het echt walgelijk en mensen die eraan meewerken dat de eigenaar van zo'n kwekerij opgepakt wordt vind ik crimineel.
capriciamaandag 29 december 2008 @ 20:03
quote:
Op maandag 29 december 2008 20:00 schreef heiden6 het volgende:

[..]

Dat was geen grapje, ik vind het echt walgelijk en mensen die eraan meewerken dat de eigenaar van zo'n kwekerij opgepakt wordt vind ik crimineel.
Nou ja, het was in eerste instantie toen TS de politie belde om zijn buren aan te geven, slechts alleen nog maar een vermoeden.
Reden genoeg toch om je buren aan te geven?
MinderMutsigmaandag 29 december 2008 @ 20:03
quote:
Op maandag 29 december 2008 20:00 schreef heiden6 het volgende:

[..]

Dat was geen grapje, ik vind het echt walgelijk en mensen die eraan meewerken dat de eigenaar van zo'n kwekerij opgepakt wordt vind ik crimineel.
DennisMooremaandag 29 december 2008 @ 20:03
quote:
Op maandag 29 december 2008 20:00 schreef heiden6 het volgende:

Dat was geen grapje, ik vind het echt walgelijk en mensen die eraan meewerken dat de eigenaar van zo'n kwekerij opgepakt wordt vind ik crimineel.
Gelukkig is jouw mening niet relevant en representatief .

Ik ben van mening dat álle figuren die aan dergelijke wietplantages meewerken achter slot en grendel dienen te verdwijnen .
DennisMooremaandag 29 december 2008 @ 20:06
quote:
Op maandag 29 december 2008 20:03 schreef capricia het volgende:

Nou ja, het was in eerste instantie toen TS de politie belde om zijn buren aan te geven, slechts alleen nog maar een vermoeden.
Reden genoeg toch om je buren aan te geven?
Nogmaals, lees de OP: "Een raam aan de achterkant ligt eruit en de achterdeur is geforceerd."

Maar jij zou dan niet even de politie op de hoogte stellen? Jij laat liever je woonomgeving verpauperen .
heiden6maandag 29 december 2008 @ 20:07
quote:
Op maandag 29 december 2008 20:03 schreef DennisMoore het volgende:

[..]

Gelukkig is jouw mening niet relevant en representatief .

Gelukkig bepaal jij niet wiens mening relevant is, en ben je slechts een kortzichtige simpele ziel die actief steun verleent aan het oppakken en opsluiten van onschuldigen.
Megumimaandag 29 december 2008 @ 20:10
quote:
Op zondag 28 december 2008 21:04 schreef SingleCoil het volgende:
Waar bemoeit TS zich eigenlijk mee? Wiet kweken, daar heb je toch verder geen last van? Gezeur allemaal hoor. De poitie is langsgeweest, heeft bekeken en geoordeeld. Kous af.
Illegale wietplantages zijn vaak brandgevaarlijk want de stroom wordt vaak zo afgetapt dat er kans is op kortsluiting. En vaak is er kans ook op waterschade. En de politie zal wel omgekocht zijn.
DennisMooremaandag 29 december 2008 @ 20:10
quote:
Op maandag 29 december 2008 20:07 schreef heiden6 het volgende:

Gelukkig bepaal jij niet wiens mening relevant is, en ben je slechts een kortzichtige simpele ziel die actief steun verleent aan het oppakken en opsluiten van onschuldigen.
Had je gezien dat dit niet ONZ is? Onschuldigen... wietplantages in woonhuizen... onschuldigen .
Razor21maandag 29 december 2008 @ 20:11
Zucht open nog eens een topic.....
Papierversnipperaarmaandag 29 december 2008 @ 20:17
quote:
Op zondag 28 december 2008 20:03 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Drugs legaliseren!
heiden6maandag 29 december 2008 @ 21:31
quote:
Op maandag 29 december 2008 20:10 schreef DennisMoore het volgende:

[..]

Onschuldigen... wietplantages in woonhuizen... onschuldigen .
Onschuldigen, ja. En dat dat in een woonhuis gedaan wordt komt omdat het illegaal verklaard is om een plantage te runnen. Of zie jij ook mensen thuis sterke drank stoken?
veldmuismaandag 29 december 2008 @ 21:37
Deze OP bestaat toch al? Of lijkt het gewoon heel erg op een oud topic?
veldmuismaandag 29 december 2008 @ 21:38
quote:
Op maandag 29 december 2008 21:31 schreef heiden6 het volgende:

[..]

Onschuldigen, ja. En dat dat in een woonhuis gedaan wordt komt omdat het illegaal verklaard is om een plantage te runnen. Of zie jij ook mensen thuis sterke drank stoken?
Uncle Jesse deed dat
Samen met Boss Hogg zelfs, maar toen kregen ze ruzie.
dddourmaandag 29 december 2008 @ 23:08
quote:
Op maandag 29 december 2008 19:00 schreef Razor21 het volgende:

[..]

Het vermoeden had ik omdat hier in april 4 jongens bezig waren in het huis ze huurde het weer van iemand anders begreep ik.

[huilverhaal]

Dus echt pluis is het niet lijkt mij.
Kerel jij hebt echt tijd te veel.. Je bent 28 en zit je nu al de hele dag zorgen te maken en te bemoeien met de rest van de wereld.

De meeste mensen doen dat pas als ze met pensioen zijn en achter de geraniums zitten. Die gaan dan precies doen wat jij voor je 30e al doet; de hele dag zeiken, gluren, klagen, verklikken, bespieden, verraden, rondbellen, klachten indienen en bemoeien met anderen.
LXIVmaandag 29 december 2008 @ 23:31
De politie is gewoon verplicht hier iets mee te doen. Wiet kweken is namelijk nog steeds wettelijk verboden. Ook kun je contact opnemen met het energiebedrijf. Die zijn vaak wat alerter, want het kost ze meestal geld.

En als dat niet heel snel werkt idd via de Telegraaf of andere media, en dan vooral ook de naam van die politieagent en vooral ook zijn chef erbij zetten!

Wij willen kamervragen!!
Kumustadinsdag 30 december 2008 @ 11:12
Hoe vaak lees je niet in de krant dat een thuisteler ontdekt is omdat er brand in de woning was ontstaan. Los van het feit of drugs gelegaliseerd moeten worden etc., het levert onveilige situaties is op die ook voor anderen gevolgen kunnen hebben.

Als ik bij mijn buren iets dergelijks ontdek, dan schakel ik zeker de politie in. Ik wil geen schade aan mijn huis omdat mijn buren iets illegaals doen.
z80dinsdag 30 december 2008 @ 21:56
wat een gezeur op de politie.
als jullie het niet eens zijn met de mogelijkheden die de politie wettelijk heeft
moet je in Den Haag geen klagen.
en de volgende keer op een andere partij stemmen.
de politie kan en mag niets in deze gevallen, ook al wil men dit wel.
maar dat schijn niet door te dringen.
SingleCoildinsdag 30 december 2008 @ 21:59
quote:
Op dinsdag 30 december 2008 11:12 schreef Kumusta het volgende:
Hoe vaak lees je niet in de krant dat een thuisteler ontdekt is omdat er brand in de woning was ontstaan. Los van het feit of drugs gelegaliseerd moeten worden etc., het levert onveilige situaties is op die ook voor anderen gevolgen kunnen hebben.

Als ik bij mijn buren iets dergelijks ontdek, dan schakel ik zeker de politie in. Ik wil geen schade aan mijn huis omdat mijn buren iets illegaals doen.
en ik wil graag de lotto winnen. Jammer genoeg bestaat er ook nog zoiets als risico-aanvaarding.
mrSPLIFFYdinsdag 30 december 2008 @ 22:08
staat die achterdeur nou nog steeds open??
ik zelf zou gewoon ff voor mjn eigen veiligheid de tuin instappen met mn accu tol
en even een paar dikke schroeven in die deur rammen zodat er geen vuurwerk naar binnen
gegooid kan worden
Tashadinsdag 30 december 2008 @ 23:04
Men mag best wiet naast me verbouwen, maar dan moeten ze niet zo stom zijn dat aan mij te laten merken. Doe het goed of doe het niet *en blijf dat ajb van mijn stroom en/of huis/buurt af!

Ik begrijp wel dat TS gewoon van dit gedonder af wil en ik begrijp absoluut niet dat de politie zo laks bezig is. Stalken die handel.
SingleCoildinsdag 30 december 2008 @ 23:06
quote:
Op dinsdag 30 december 2008 23:04 schreef Tasha het volgende:
Men mag best wiet naast me verbouwen, maar dan moeten ze niet zo stom zijn dat aan mij te laten merken. Doe het goed of doe het niet *en blijf dat ajb van mijn stroom en/of huis/buurt af!

Ik begrijp wel dat TS gewoon van dit gedonder af wil en ik begrijp absoluut niet dat de politie zo laks bezig is. Stalken die handel.
stelletje jankerts. De politie heeft wel wat beters te doen dan achter jullie gehuil aan te lopen. Dzjees.
Iemand meot dat spul toch verbouwen? Dus stel je niet aan. Het komt allemaal goed, schatje...
capriciadinsdag 30 december 2008 @ 23:13
Er is volgens mij niemand op heterdaad betrapt. Alle plantjes waren al weg...bewijs maar dat het een plantage was...!
DennisMooredinsdag 30 december 2008 @ 23:18
quote:
Op dinsdag 30 december 2008 21:59 schreef SingleCoil het volgende:

en ik wil graag de lotto winnen. Jammer genoeg bestaat er ook nog zoiets als risico-aanvaarding.
Wat een bullshit . Er bestaat ook zoiets als risico-vermijding, nu jij weer .

Heb je je huis en je auto op slot? Probeer je daarmee het risico op inbraak te verminderen?
SingleCoildinsdag 30 december 2008 @ 23:21
quote:
Op dinsdag 30 december 2008 23:18 schreef DennisMoore het volgende:

[..]

Wat een bullshit . Er bestaat ook zoiets als risico-vermijding, nu jij weer .

Heb je je huis en je auto op slot? Probeer je daarmee het risico op inbraak te verminderen?
zeker, maar ik ga niet de politie bellen omdat er weer marokkanen door de straat lopen
DennisMooredinsdag 30 december 2008 @ 23:31
quote:
Op dinsdag 30 december 2008 23:21 schreef SingleCoil het volgende:

zeker, maar ik ga niet de politie bellen omdat er weer marokkanen door de straat lopen
Het is dan ook niet verboden voor Marokkanen om door een straat te lopen. Het is echter wél verboden om wietplantages te runnen, en al helemáál in woningen. Da's niet voor niets.

Nog meer rare vergelijkingen ?
Kumustadinsdag 30 december 2008 @ 23:35
quote:
Op dinsdag 30 december 2008 21:59 schreef SingleCoil het volgende:

[..]

en ik wil graag de lotto winnen. Jammer genoeg bestaat er ook nog zoiets als risico-aanvaarding.
Het moet niet gekker worden Ik hoef niet zomaar alles te aanvaarden, zeker niet iets illegaals.
capriciadinsdag 30 december 2008 @ 23:36
quote:
Op dinsdag 30 december 2008 23:31 schreef DennisMoore het volgende:

[..]

Het is dan ook niet verboden voor Marokkanen om door een straat te lopen. Het is echter wél verboden om wietplantages te runnen, en al helemáál in woningen. Da's niet voor niets.

Nog meer rare vergelijkingen ?
Die wietplantage is niet bewezen. Er is niemand voor opgepakt, er is geen veroordeling.
DennisMooredinsdag 30 december 2008 @ 23:41
quote:
Op dinsdag 30 december 2008 23:36 schreef capricia het volgende:

Die wietplantage is niet bewezen.
Nee, en dat de maanlanding heeft plaatsgevonden, is ook niet bewezen .
Doe niet zo naďef zeg. Dacht je dat er tomaatjes werden geteeld .
quote:
Er is niemand voor opgepakt, er is geen veroordeling.
Dus als ergens iemand overhoop geschoten is, maar ze hebben de moordenaar nog niet kunnen pakken, heeft er geen moord plaatsgevonden?

Vraagje: hoeveel THC gebruik jij?
LordNemephisdinsdag 30 december 2008 @ 23:43
Ideaal toch, een leeg huis met een kwekerij?! Hoef je ook geen rekening te houden met buren iig. Als ze de stroom niet illegaal aftappen en de boel goed voor elkaar hebben, who cares?
capriciadinsdag 30 december 2008 @ 23:43
quote:
Op dinsdag 30 december 2008 23:41 schreef DennisMoore het volgende:

[..]

Nee, en dat de maanlanding heeft plaatsgevonden, is ook niet bewezen .
Doe niet zo naďef zeg. Dacht je dat er tomaatjes werden geteeld .
[..]

Dus als ergens iemand overhoop geschoten is, maar ze hebben de moordenaar nog niet kunnen pakken, heeft er geen moord plaatsgevonden?

Vraagje: hoeveel THC gebruik jij?
Kom maar op met het bewijs dan...
Ik wacht wel...ben geduldig.
DennisMooredinsdag 30 december 2008 @ 23:44
quote:
Op dinsdag 30 december 2008 23:43 schreef capricia het volgende:

Kom maar op met het bewijs dan...
Ik wacht wel...ben geduldig.
Eén gek kan meer vragen etc etc...
capriciadinsdag 30 december 2008 @ 23:53
quote:
Op dinsdag 30 december 2008 23:44 schreef DennisMoore het volgende:

[..]

Eén gek kan meer vragen etc etc...
Dat is toch wel het minste wat je kunt verwachten...dat er fasoenlijk bewijs op tafel komt...tja...
DennisMooredinsdag 30 december 2008 @ 23:54
quote:
Op dinsdag 30 december 2008 23:53 schreef capricia het volgende:

Dat is toch wel het minste wat je kunt verwachten...dat er fasoenlijk bewijs op tafel komt...tja...
Neuh, blijf jij maar geloven dat er tomaatjes geteeld werden voor eigen gebruik. Heel onschuldig, niets aan de hand mensen, move along, nothing to see, nothing illegal.
avonnewoensdag 31 december 2008 @ 01:42
quote:
Op maandag 29 december 2008 20:11 schreef Razor21 het volgende:
Zucht open nog eens een topic.....
gewoon negeren.

Je kunt in iedergeval zelf de deur dichtmaken "zoals een behulpzame buur betaamt" (huhuh.. alsof je de buurman wilt kennen...).
Voordat je het weet zitten er hangjongeren of erger in. Zeker ivm met je kinderen is dat niet prettig.

Al een update?
zhe-devilllwoensdag 31 december 2008 @ 01:43
Ts is nsb!
Kumustawoensdag 31 december 2008 @ 11:18
AMSTERDAM - Stroomleverancier Eneco vordert de helft van de stroom van opgerolde hennepkwekerijen terug. De andere 50 procent wordt betaald door de rest van de elektriciteitsgebruikers in de gemeente.

In het politiedistrict Gouwe/IJssel werden gegevens verzameld na het opdoeken van 69 kwekerijen op verschillende locaties. Het bleek dat in totaal 561 megawatt stroom werd gestolen, met een waarde van ¤ 221.000.

"Het bedrag dat verloren gaat wordt verrekend over alle andere huishoudens", zegt districtschef van de politie Gouwe/IJssel Joep Patttijn tegen het AD.

"Het is dus in ieders belang om vooral hennepkwekerijen in de straat of in de buurt te melden
SingleCoilwoensdag 31 december 2008 @ 15:10
quote:
Op dinsdag 30 december 2008 23:54 schreef DennisMoore het volgende:

[..]

Neuh, blijf jij maar geloven dat er tomaatjes geteeld werden voor eigen gebruik. Heel onschuldig, niets aan de hand mensen, move along, nothing to see, nothing illegal.
of iets illegaal is of niet is aan de rechter te beslissen, niet aan een toevallige buurtbewoner. En het enkele feit dat iets illegaal is betekent nog niet direct dat er tegen opgetreden moet worden, of dat je recht van klagen hebt. Pas als jij daadwerkelijk schade of overlast ondervindt kun je klagen. En het feit dat er een mogelijk illegale activiteit bij betrokken is doet er dan weer niet toe, want schade is schade en overlast is overlast.
Fortitudowoensdag 31 december 2008 @ 15:21
Ik vind het niet meer dan terecht wat de TS doet. Ik had precies hetzelfde gedaan. Jullie lopen op de TS te zeiken, alleen die groep Marokkanen is het uitschot (in dit geval zijn het Marokkanen, vaak genoeg andere rassen) dat afgeknald moet worden.
Ongelofelijk dat zoiets in NL kan gebeuren zonder dat er iets aan wordt gedaan.

[ Bericht 0% gewijzigd door Fortitudo op 31-12-2008 15:29:06 ]
Fortitudowoensdag 31 december 2008 @ 15:22
quote:
Op woensdag 31 december 2008 11:18 schreef Kumusta het volgende:
AMSTERDAM - Stroomleverancier Eneco vordert de helft van de stroom van opgerolde hennepkwekerijen terug. De andere 50 procent wordt betaald door de rest van de elektriciteitsgebruikers in de gemeente.

In het politiedistrict Gouwe/IJssel werden gegevens verzameld na het opdoeken van 69 kwekerijen op verschillende locaties. Het bleek dat in totaal 561 megawatt stroom werd gestolen, met een waarde van ¤ 221.000.

"Het bedrag dat verloren gaat wordt verrekend over alle andere huishoudens", zegt districtschef van de politie Gouwe/IJssel Joep Patttijn tegen het AD.

"Het is dus in ieders belang om vooral hennepkwekerijen in de straat of in de buurt te melden
alleen daarom al aangeven idd
sociale controle
Fortitudowoensdag 31 december 2008 @ 15:22
quote:
Op dinsdag 30 december 2008 21:59 schreef SingleCoil het volgende:

[..]

en ik wil graag de lotto winnen. Jammer genoeg bestaat er ook nog zoiets als risico-aanvaarding.
simpele ziel
Fortitudowoensdag 31 december 2008 @ 15:23
quote:
Op maandag 29 december 2008 20:00 schreef heiden6 het volgende:

[..]

Dat was geen grapje, ik vind het echt walgelijk en mensen die eraan meewerken dat de eigenaar van zo'n kwekerij opgepakt wordt vind ik crimineel.
idem
Fortitudowoensdag 31 december 2008 @ 15:23
quote:
Op maandag 29 december 2008 20:03 schreef DennisMoore het volgende:

[..]

Gelukkig is jouw mening niet relevant en representatief .

Ik ben van mening dat álle figuren die aan dergelijke wietplantages meewerken achter slot en grendel dienen te verdwijnen .
eens
Adfundumwoensdag 31 december 2008 @ 15:26
TS heeft gelijk, je ziet wat er van komt. Leegstaand huis, inbraak, vernieling. Moet je dan maar lijdzaam toezien en je eigen buurt laten verpauperen? Paar plantjes op zolder heb ik ook geen problemen mee maar dit soort van misbruik van een woning hoef je als buurtgenoot niet te tolereren.
Razor21woensdag 31 december 2008 @ 18:25
Na lang bellen vandaag en gisteren is er vanmiddag uiteindelijk door een glaszetter een nieuw raam ingezet.
Kreeg excuses van een agent uit Almere per email.

Weet niet hoe het voor de rest gaat met de afhandeling. Hij begreep er zelf ook niets van waarom ze zondag niet meteen het e.e.a. hebben gedaan.

Wordt ongetwijfeld vervolgd dit.
Ml-etjewoensdag 31 december 2008 @ 20:23
klinkt als enige progressie
engessazaterdag 3 januari 2009 @ 09:47
Interessant! Heb je je verzekeringen enzo al gecontroleerd? Als er niets aan gedaan word lijkt mij de kans aanwezig dat de boel in de hens vliegt en ik zou dan iig goed verzekerd willen zijn.