Zo slecht vond ik de dub niet en juist het einde heb ik niet gezien (De laatste kwartier ofzo)quote:Op zondag 28 december 2008 18:06 schreef Bakakame het volgende:
[..]
Ik zag het einde, maar was dubbed
Nouja, ik heb liever de originele stemmen dan de dubquote:Op zondag 28 december 2008 23:16 schreef rakotto het volgende:
[..]
Zo slecht vond ik de dub niet en juist het einde heb ik niet gezien (De laatste kwartier ofzo)
geen smart op de HDD?quote:Op maandag 29 december 2008 11:20 schreef NutKees het volgende:
GVD, mijn 500gb schijf is afgelopen weekend dood gegaan. Alles naar de tering...
aha externe schijf, dan is smart idd wat lastig uitlezenquote:Op maandag 29 december 2008 11:32 schreef NutKees het volgende:
Volgens mij niet. Het is zo'n klote externe Lacie Porsche met een Hitachi erin. Lees ik nu alleen maar slechte dingen over. Als iemand nog tips heeft om dat ding weer tot leven te wekken... (schijf wordt wel herkend maar maakt rare geluiden en geeft niets anders dan read errors).
ja de vriezer, hoe kouder hoe beterquote:Op maandag 29 december 2008 11:46 schreef NutKees het volgende:
Vriezer? Niet koelkast? Maar daar heb ik inderdaad ook al wat over gelezen. Bedankt voor de tip in ieder geval, als al het andere niet werkt...
en daarna gelijk alles over zetten op een andere HDD en deze nooit meer gebruiken uiteraaardquote:Op maandag 29 december 2008 12:50 schreef zquing het volgende:
verpakken met zo min mogelijk vocht, 't liefst in zo'n seal zakje, niet vergeten een antistatisch zakje om je hdd doen. Laat 'm een dagje erin liggen zodat hij helemaal afkoelt
als 't kan laat je m gewoon in de diepvries, doe 't anders buiten, want daar is 't nu ook behoorlijk droog. Wel direct aansluitenquote:Op maandag 29 december 2008 13:23 schreef NutKees het volgende:
Als ik hem uit de vriezer haal, kan ik hem dan direct aansluiten? Gaat de boel dan niet condenseren?
daarom moet je hem inpakken.quote:Op maandag 29 december 2008 13:23 schreef NutKees het volgende:
Als ik hem uit de vriezer haal, kan ik hem dan direct aansluiten? Gaat de boel dan niet condenseren?
je blijft nogsteeds zitten met de lucht die in je HDD zitquote:Op maandag 29 december 2008 13:27 schreef mschol het volgende:
[..]
daarom moet je hem inpakken.
maar na vriezer gelijk aansluiten (het liefst gewoon met de pc kast open en schijf er naast dat je zo snel mogelijk kan starten met recovery..
Succes maar data recovery valt er sowiezo niet onder. Heb twee jaar geleden een schijf gehad die binnen de garantietermijn kapot ging. Een nieuwe harde schijf was geen enkel probleem de rekening voor de recovery kosten wilden ze toen alleen niet betalen.quote:Op maandag 29 december 2008 13:32 schreef NutKees het volgende:
Het is overigens een externe usb hd zoals ik al eerder zei. Ik ga de schijf dus niet uit de case halen want ik wil nog beroep doen op mijn consumentenrecht aangezien hij net 2 maanden buiten de garantie valt.
Hunter x Hunter binnen gehengeld via boxtorrents, toch blij dat ik het toch maar gedaan heb ik als ik 't zo hoor.quote:Op dinsdag 30 december 2008 00:18 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
wegens persoonlijke dingen kijk ik veel minder anime de laatste weken, nu ben ik wel voor de 3e keer de greed island arc van Hunter X Hunter aan het herkijken, omdat hunter x hunter gewoon de beste animé is die ik tot nu toe ken
Deze week nog eens Chaos;Head afkijken, is het een beetje een leuk einde?
+ De laatste aflevering van Kimi Ga Nozomu Eien ~next season~ is éindelijk uit na 4 maanden wachten ofzoBijna een heel jaar voor 4 afleveringetjes
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |