Danny Buys jaquote:Op vrijdag 26 december 2008 16:17 schreef thewishmaster het volgende:
Tot mijn grote verbazing moet ik dan weer toegeven dat er bij aartsrivaal Feyenoord niemand rondloopt waaraan ik me kan ergeren. Of het moet Danny Buys zijn, maar die speelt niet al te vaak meer.
Davids zette hem toen een keer na een wedstrijd Ajax-Feyenoord ongelooflijk voor lul toen hij zei dat er wel vaker jongetjes waren die zich tegen hem wilden bewijzen.quote:
OMG ik vergeet de belangrijkste: RONALDO!quote:Op vrijdag 26 december 2008 01:29 schreef Jojoortje het volgende:
Lazovic en Kezman... Om dezelfde reden
Gatusso is juist een held. Er schuilt gewoon een enorm ruige Ier in die ventquote:Op vrijdag 26 december 2008 16:19 schreef Cyberia18 het volgende:
- Alle Italiaanse voetballers (Inzaghi, Totti, Gattuso, Pirlo etc.)
De Portugezen alweer vergeten?quote:Op vrijdag 26 december 2008 16:19 schreef Cyberia18 het volgende:
- Lazovic
- Alle Italiaanse voetballers (Inzaghi, Totti, Gattuso, Pirlo etc.)
- Tomasson
- Barton
- Lulring
Dat zijn de namen die direct in me opkomen.
Maniche, Deco, Scolari, etc.quote:Op vrijdag 26 december 2008 17:20 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
De Portugezen alweer vergeten?
Die zou inderdaad zo aan dat lijstje toegevoegd kunnen worden.quote:Op vrijdag 26 december 2008 16:10 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Dan heb je vast ook een hekel aan Paul Matthijs.
Viel opzich wel mee. Kreeg af en toe een minimaal duwtje en dan gelijk naar de scheidsrechter kijken.quote:Op vrijdag 26 december 2008 18:42 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Was hij vandaag ook weer op dreef?
Inderdaad. 2e Mark van Bommel.quote:Op vrijdag 26 december 2008 19:16 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Ik kots op Schaars. Wel de stoere jongen uithangen qua uitdelen, maar bij elk tikje ligt hij te janken. Ik gun hem nog wel een keer zo'n zware blessure.
quote:Lurling moet mogelijk onder het mes
Anthony Lurling moet wellicht worden geopereerd, zo meldt Omroep Brabant vrijdagavond. De aanvaller van NAC Breda heeft waarschijnlijk vorige week tegen Vitesse (2-0 winst) een scheurtje in zijn buikvlies opgelopen. Lurling houdt eerst een week absolute rust, waarna wordt bekeken of een operatie noodzakelijk zal zijn. Vrijdag speelde hij wel op pijnstillers en medicijnen mee in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (3-1 verlies), maar werd twintig minuten voor het eindsignaal bij een 3-0 achterstand door coach Robert Maaskant van het veld gehaald.
Het is voor de geboren Bosschenaar mogelijk de tweede persoonlijke tegenslag van het lopende seizoen. De aanvaller werd eerder vier wedstrijden geschorst nadat hij FC Twente-speler Niels Wellenberg in diens buik sloeg. De voormalig speler van onder andere Feyenoord was tot dusverre drie keer trefzeker, onder meer tegen Vitesse.
Dat is een van de triestere opmerkingen ooit. Davids werd die wedstrijd helemaal dolgetikt door Vincken en in mindere mate Buijs. Was alleen maar aan het natrappen en opstootjes aan het veroorzaken. Buijs is absoluut een kneus, maar deze opmerking was zo misplaatst.quote:Op vrijdag 26 december 2008 16:22 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Davids zette hem toen een keer na een wedstrijd Ajax-Feyenoord ongelooflijk voor lul toen hij zei dat er wel vaker jongetjes waren die zich tegen hem wilden bewijzen.
Davids was niet best die wedstrijd en sowieso de laatste 1,5 jaar bij Ajax, maar dolgetikt worden door Buys? Overdrijven is een vak natuurlijk. De wedstrijd eindigde in 4-1. Vincken was die wedstrijd wel op dreef, maar dat kan niet anders met Urby als directe tegenstander.quote:Op vrijdag 26 december 2008 20:17 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Dat is een van de triestere opmerkingen ooit. Davids werd die wedstrijd helemaal dolgetikt door Vincken en in mindere mate Buijs. Was alleen maar aan het natrappen en opstootjes aan het veroorzaken. Buijs is absoluut een kneus, maar deze opmerking was zo misplaatst.
Maar goed Davids de laatste jaren is sowieso:.
Verder respect voor zijn carriere.
[Per Seconde Wijzer-mode on]quote:Op vrijdag 26 december 2008 20:17 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Dat is een van de triestere opmerkingen ooit. Davids werd die wedstrijd helemaal dolgetikt door Vincken en in mindere mate Buijs. Was alleen maar aan het natrappen en opstootjes aan het veroorzaken. Buijs is absoluut een kneus, maar deze opmerking was zo misplaatst.
Maar goed Davids de laatste jaren is sowieso:.
Verder respect voor zijn carriere.
Stijn Vreeven. Zachtgekookt eitje buiten het veld.quote:Op vrijdag 26 december 2008 21:20 schreef Nieuwschierig het volgende:
Ik weet niet eens meer hoe hij heette maar die over het paard getilde Indiaan van FC Utrecht, later Vitese ofzo
Beter dan een zachtgekookt eitje binnen het veld, zoals de gehele selectie van Feyenoordquote:Op vrijdag 26 december 2008 21:21 schreef Kopbal het volgende:
Stijn Vreeven. Zachtgekookt eitje buiten het veld.
Zo kun je alles wel op Feyenoord gaan betrekken, maar wat heeft het voor zin in een topic als deze?quote:Op vrijdag 26 december 2008 21:24 schreef BertMaalderink het volgende:
[..]
Beter dan een zachtgekookt eitje binnen het veld, zoals de gehele selectie van Feyenoord
Ja, maar dat is toch juist heel voorbeeldig. Als hij buiten het veld ook zo deed, zat hij nu in een TBS-inrichtingquote:Op vrijdag 26 december 2008 21:26 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Zo kun je alles wel op Feyenoord gaan betrekken, maar wat heeft het voor zin in een topic als deze?
Doelde er meer op dat hij af en toe echt een viezerik kon zijn in het veld en eigenlijk altijd wel agressief was.
Toen werd hij een keer geinterviewd op TV bleek het een hele correcte en lieve man te zijn met een voorliefde voor Indianen
Nog een Van der Kruijs-hater?quote:Op vrijdag 26 december 2008 21:27 schreef BertMaalderink het volgende:
Kan me herinneren dat Michael van der Kruijs in zijn eredivisie-periode (Zwolle?) eens drie rode kaarten in drie opeenvolgende wedstrijden had gefixed door vijandige elleboogstoten te simuleren.
[ afbeelding ]
Tsja, ben je dan een lul of een genie?
Het valt me al mee dat er twee mensen zijn die hem kennenquote:
3. En hij speelde bij de Graafschap toen.quote:Op vrijdag 26 december 2008 21:46 schreef BertMaalderink het volgende:
[..]
Het valt me al mee dat er twee mensen zijn die hem kennen
Ik kwam al met hem op pagina #1!quote:Op vrijdag 26 december 2008 01:18 schreef RayMania het volgende:
Ik heb ook jarenlang een hekel gehad aan Michael van der Kruis van De Graafschap. Hij had ooit een hele vieze naaiactie naar Mido toe en was ook niet vies van een overtreding.
Scheidsrechters doen dit ook vaak! Maarja dat is een ander topic...quote:Op vrijdag 26 december 2008 21:36 schreef BertMaalderink het volgende:
Ik walg trouwens ook van types die voor de camera beweren iemand niet geslagen te hebben, terwijl de beelden tijdens het interview van 6 verschillende hoeken voorbij komen. Krijg je van die dingen als 'hij liep tegen m'n arm op'.
Zelfde hier.quote:Op vrijdag 26 december 2008 16:19 schreef Cyberia18 het volgende:
- Lazovic
- Danny Buijs
- Etc.
- Barton
- Lurling
- Nani
- Figo
Dat zijn de namen die direct in me opkomen.
Demy heeft dat net zo.quote:Op vrijdag 26 december 2008 19:16 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Ik kots op Schaars. Wel de stoere jongen uithangen qua uitdelen, maar bij elk tikje ligt hij te janken. Ik gun hem nog wel een keer zo'n zware blessure.
Ik kan me nog herinneren dat er in een stadion een spandoek hing met de tekst: Van der Kruis, het zal je maat maar wezen...quote:Op vrijdag 26 december 2008 21:27 schreef BertMaalderink het volgende:
Kan me herinneren dat Michael van der Kruijs in zijn eredivisie-periode (Zwolle?) eens drie rode kaarten in drie opeenvolgende wedstrijden had gefixed door vijandige elleboogstoten te simuleren.
Stijn Vreven is een cultheldquote:Op vrijdag 26 december 2008 21:20 schreef Nieuwschierig het volgende:
Ik weet niet eens meer hoe hij heette maar die over het paard getilde Indiaan van FC Utrecht, later Vitese ofzo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |