Gratis, 29,95 pmquote:Op maandag 19 januari 2009 22:38 schreef Firenzo het volgende:
kan nooit lang meer duren.. ik zit echt te wachten, en hopen dat hij niet achterlijk duur wordt..
Edit: 30 januari beschikbaar, en nu al vanaf website
http://www.androidmagazin(...)ari-beschikbaar.html
sms-en doe ik toch zelden. Dan is 29,50 wel een leuk aanbod.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 12:17 schreef Firenzo het volgende:
ja, ik heb al rondgekeken, er zijn idd mensen mee bezig. ikzelf heb een exchange server waarop mijn outlook email ook komt, en voor exchange komt er sowieso een app.
en over de prijs.. 29,50 voor abbo + gratis w&w + 9,95 SMS bundel = stieken toch 40 euro de maand weer...
Maar dan heb je WnW standaard, is langzamer. Met plus kom je op dezelfde prijs uit.quote:Op woensdag 21 januari 2009 00:02 schreef Ceased2Be het volgende:
tvp, heb het ding besteld via de aanbieding van depers (www.bestelmaar.nl/pers)
ben heel benieuwd
Geen keyboardquote:Op woensdag 21 januari 2009 15:18 schreef elfzesendertig het volgende:
http://i.gizmodo.com/5135926/android-g2-photos-thinner-and-no-keyboard?skyline=true&s=x
tja... heeft qua design ook wel wat maar het is weer zo'n apple-kloon geworden.quote:Op woensdag 21 januari 2009 15:18 schreef elfzesendertig het volgende:
http://i.gizmodo.com/5135926/android-g2-photos-thinner-and-no-keyboard?skyline=true&s=x
Kunnen we iPhones bashen, wij hebben gratis apps, wij hebben alles mooier enzulksquote:Op donderdag 22 januari 2009 08:24 schreef Devolution het volgende:
Het gaat nu vrij langzaam idd, maar straks zul je denk ik doodgegooid worden met Androidtelefoons
Daar heb ik hem besteldquote:Op donderdag 22 januari 2009 12:03 schreef Firenzo het volgende:
wel goedkoop bij gsmweb btw:
http://www.gsmweb.nl/gsmweb/gsmnieuwsbrief/2009/jan3.htm
Bij die iPhone kost het 99E per jaarquote:Op vrijdag 23 januari 2009 16:51 schreef Firenzo het volgende:
Daar is nu geloof ik een programma voor. Zal in de toekomst wel een volledige outlook sync worden gemaakt. Dat kan niet missen...
Het is ook de T-mobile G1, dus de G1 is van t-mobile zelfquote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:22 schreef Wunny het volgende:
T-Mobile is zeker de enige die abbonementen heeft met de Android G1 zeker? Net zoals de iPhone?
Helaas niet zoals bij de iPhone. T-Mobile vond het logischer om de smartphone die meer gebruik maakt van internet dan welke telefoon ervoor dan ook, een eenvoudiger data-abbo'tje te geven dan de iPhone.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:22 schreef Wunny het volgende:
T-Mobile is zeker de enige die abbonementen heeft met de Android G1 zeker? Net zoals de iPhone?
Het valt blijkbaar idd wel mee, ik kan ook niet meer vinden waar ik dat destijds gelezen had...quote:Op vrijdag 23 januari 2009 22:32 schreef Ceased2Be het volgende:
De mensen van Engadget en Gizmondo waren anders behoorlijk positief zeker met de potentie van het OS in het achterhoord. Heb een review of 4/5 gezien, ze komen allemaal met dezelfde minpuntjes, maar eigenlijk niets wat niet softwarematig op te lossen is.
En een aantal dingen die in de eerstvolgende update al opgelost zijn (stereo bluetooth-headset support bijv.)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 26 januari 2009 16:14 schreef elfzesendertig het volgende:
JONGENS, VERGEET DE G1!!! DE iPHONE KRIJGT BLUETOOTH BESTANDSOVERDRACHT! OMG IK KWAM ZOJUIST KLAAR! JAREN GELEDEN AL IN DE SIMPELSTE TELEFOONS, NU OOK OP DE iPHONE!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op maandag 26 januari 2009 16:14 schreef elfzesendertig het volgende:
JONGENS, VERGEET DE G1!!! DE iPHONE KRIJGT BLUETOOTH BESTANDSOVERDRACHT! OMG IK KWAM ZOJUIST KLAAR! JAREN GELEDEN AL IN DE SIMPELSTE TELEFOONS, NU OOK OP DE iPHONE!Ik neem alleen een iPhone als je er ook van die skins voor kunt kopen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+
http://nitrodesk.com/dk_touchdownFeatures.aspxquote:Op vrijdag 23 januari 2009 13:39 schreef KneiterS het volgende:
Is deze telefoon ook met de agenda van outlook 2007 te synchroniseren?
Waar heb jij 'm besteld?quote:Op donderdag 29 januari 2009 21:00 schreef Ceased2Be het volgende:
fijne verrassing gehad vandaag, hij wordt toch morgen geleverd
Mooiquote:Op vrijdag 30 januari 2009 11:55 schreef Ceased2Be het volgende:
heb hem zelf besteld bij Bestelmaar.nl, die gaven afgelopen maandag aan dat het volgende week vrijdag zou worden. maar gisteren kreeg ik ineens een telefoontje hoe laat ze morgen konden komen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |