Zou ik ook zeggen, alleen Guus Meeuwis trok toen doorquote:Op woensdag 24 december 2008 00:51 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Duf. Voor zoiets blijf je toch de hele nacht wakker...
Is al wel gedraaid, gisterenmiddag dacht ik.quote:Op woensdag 24 december 2008 00:51 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Heb nog geen Arctic Monkeys gehoord trouwens. Schande!
Aha, goed bezig! Zelf dit jaar weinig geluisterd, daar zal het aan liggen.quote:Op woensdag 24 december 2008 00:52 schreef evert het volgende:
[..]
jawel gisteren. i bet you look good on the dancefloor
90% is oude meuk die van ver voor m'n tijd isquote:Op woensdag 24 december 2008 00:52 schreef ThunderChild het volgende:
[..]
Je kan natuurlijk vanaf 2e kerstdag de Top2000 luisteren, duurt tot oudejaarsdag
Daar heb ik laatst een heel gedownload album van weggegooid, vond het toch niet zo goeiequote:Op woensdag 24 december 2008 00:51 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Dat is ook heel jammer ja
Die MOET ik nog eens horen deze SR.
Nee ik ook niet, zeker schandequote:Op woensdag 24 december 2008 00:51 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Heb nog geen Arctic Monkeys gehoord trouwens. Schande!
Guus Meeuwis is dan ook een baas en Brabander.quote:Op woensdag 24 december 2008 00:52 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Zou ik ook zeggen, alleen Guus Meeuwis trok toen door.
Hoe?quote:
Inderdaadquote:Op woensdag 24 december 2008 00:50 schreef Intrepidity het volgende:
Misschien is het een goed idee om met z'n allen geld te gaan bieden om ze langer in het huis te houdenAnders valt er een groot gat in m'n kerstvakantie
Wie waren de gasten toen ook alweer? Guus Meeuwis, Albert Verlinde, iemand waarvan ik zo niet op de naam kan komen...quote:Op woensdag 24 december 2008 00:51 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Ja, 3 uurtjes ofzo, dat telt niet. Vorig jaar waren er zat die al voor de grave yard-shift sliepen als ik het me goed herinner.
Heb ik gemist danquote:Op woensdag 24 december 2008 00:52 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Is al wel gedraaid, gisterenmiddag dacht ik.
Bet You Look Good On The Dancefloor
TLSP is ook gedraaid
Nogal ja ...quote:Op woensdag 24 december 2008 00:53 schreef DeeBee het volgende:
Focking hell, wel beetje eeerg vergane glorie dit...
Big Brother Ruud.
Ik heb em wel gehoordquote:Op woensdag 24 december 2008 00:53 schreef tim. het volgende:
[..]
Nee ik ook niet, zeker schande! Ik had IBYLGOTD vorig jaar aangevraagd en ook nooit gehoord toen:N. Wel TLSP trouwens.
Is wel leuk om 'm weer es te zien . . .quote:Op woensdag 24 december 2008 00:53 schreef Superheld het volgende:
Ruud is ook maar weer eens langs gekomen![]()

Is ook aan mij voorbijgegaan.quote:Op woensdag 24 december 2008 00:53 schreef DeeBee het volgende:
Focking hell, wel beetje eeerg vergane glorie dit...
Big Brother Ruud.
Drank maakt meer kapot dan je lief isquote:Op woensdag 24 december 2008 00:54 schreef Roel_Jewel het volgende:
Er komt nog steeds geen zinnig woord uit.
Inderdaad. Overhypte BN'er, overhypt programma.quote:Op woensdag 24 december 2008 00:54 schreef Paaskonijn het volgende:
Ruud [ afbeelding ][ afbeelding ]
quote:Op woensdag 24 december 2008 00:55 schreef Steephsel het volgende:
[..]
Drank maakt meer kapot dan je lief is
quote:Op woensdag 24 december 2008 00:55 schreef Briggy het volgende:
Iedereen wil knuffelen![]()
Laten we er een groepsknuffel van maken dan
Teveel gedronken met Bonnie?quote:Op woensdag 24 december 2008 00:55 schreef Steephsel het volgende:
[..]
Drank maakt meer kapot dan je lief is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |