Geen idee, maar ik doe het ook niet voor de biafra's hoor. Ik doe het voor julliequote:Op maandag 22 december 2008 02:22 schreef Man-E-Faces het volgende:
[..]
De idealisme druipt er vanaf. Maar hey, je bent maar 1x jong. Dus go for it.
Wat voor geod doel steunt SR trouwensHongerende afrikaantjes? Die zg. "goede doelen" steun ik niet.
Te malafide kwa opzet.
Moet jij niet verder met je buurmeisje bespioneren?quote:Op maandag 22 december 2008 02:15 schreef Man-E-Faces het volgende:
DEEL 5!
Was gisteravond niet net deel *uno* ?
Verander de naam van dit forum maar in "FAP.NL"
Neuh is helemaal rustig van haar kant en ik ga zo ook slapenquote:Op maandag 22 december 2008 02:28 schreef Espabilado het volgende:
[..]
Moet jij niet verder met je buurmeisje bespioneren?
quote:Op zondag 21 december 2008 23:53 schreef Ou-Tannu het volgende:
[ afbeelding ]
timeshift vandaar de PAUZE in beeld.. anders kan ik nooit zo`n sjieke foto maken natuurlijk
Als Gorenaar moet ik dit even uitdiepenquote:Op zondag 21 december 2008 23:53 schreef Ou-Tannu het volgende:
[ afbeelding ]
timeshift vandaar de PAUZE in beeld.. anders kan ik nooit zo`n sjieke foto maken natuurlijk
In mijn huis ja, helaas, volgend jaar beter maar vind het prachtig dat mensen initiatieven tonen voor het goede doel en steun dat graag.quote:Op maandag 22 december 2008 02:10 schreef SHE het volgende:
[..]
Joh! 10 euro is plenty!
En inbraak? In je huis?
Ik denk dat je gelijk hebt.quote:Op maandag 22 december 2008 02:40 schreef thloreg het volgende:
Jullie laten je allemaal weer flink beetnemen om zomaar geld te geven. Er staat " wie wil haar naakt zien" niet DAT ze naakt gaat maar "wie zou het willen zien" Nou ja iedereen wil altijd wel een blote meid zien dus de vraag is zoo algemeen dat er geen enkele zekerheid aan vastzit. En stel dat ze dus niet naakt gaat dan is het geld binnen, al die gevers genaaid, en niemand kan haar wat maken. Kortom 1 grote farce. die ze zelf onderschrijft met dat ze later nog kinderen wil ( en dus geen risico anno 2008 gaat nemen om ook maar iets aanstootgevend te doen waar haar kinderen later last van kunnen hebben)
enne... ik dacht dat SHE altijd een surinaamse/hindoestaanse meid was en nu plotseling een brunette? Goh dan wordt er wel erg veel gebleekt.
Ik besteed mijn geld liever een een lekker biertje in de kroeg, zonde van je geld manquote:Op maandag 22 december 2008 07:46 schreef Panthera1984 het volgende:
Ik had al een plaatje aangevraagd via de website voor 25 euro, maar voor dit lef heb ik graag nog eens 5 euro over.
[ afbeelding ]
Tsja, muziek, vrouwen of alcohol, zo maakt iedereen zijn keuze. Ik kan niet direct zeggen dat drank nou per definitie de beste keuze is, maar ieder zijn plezier.quote:Op maandag 22 december 2008 07:51 schreef Darkenrahl het volgende:
Ik besteed mijn geld liever een een lekker biertje in de kroeg, zonde van je geld man
Ik stem voor!quote:Op maandag 22 december 2008 01:51 schreef Refragmental het volgende:
[..]
En een profielshot van je billetjes?![]()
Je wilt tenslotte de billen liefhebbers toch wel tevreden stellen?
Als je mij een van je heerlijke recepten PM't, dan maak ik ook wel 10 euro over. Ik ben nog steeds op zoek naar de beste lasagne (als dat niet een al te grote culinaire belediging isquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |