-Voor een brede selectie is er geen geld.quote:Op zondag 21 december 2008 21:38 schreef Crane het volgende:
[..]
Ik hoor hier mensen daar weinig over, alsof ze zich er bij neerleggen.
[..]
Anders heb je helemaal een smalle selectie hequote:Je kunt als TD van een grote club als Feyenoord niet jaren achter elkaar blijven roepen dat er geen geld is. Dat er 1 of 2 seizoenen wat minder te besteden is, dat kan gebeuren. Maar er zal nu toch echt geld in het laatje moeten komen, daar ben je als Bosz zijnde verantwoordelijk voor. Waarom zijn spelers als Buijs, De Guzman en Lucius nog steeds niet weg en krijgen Bahia en Greene zelfs een contractverlenging?
Omdat dat ding een half miljard moet kosten. Feijenoord zal dat sowieso nooit kunnen financieren en ik vraag me af of de gemeente dat tegen die tijd wel wil.quote:
Volgens mij is dat al redelijk overlegt met de gemeente, anders breng je het niet zo groot naar buiten.quote:Op zondag 21 december 2008 21:51 schreef Happel het volgende:
[..]
Omdat dat ding een half miljard moet kosten. Feijenoord zal dat sowieso nooit kunnen financieren en ik vraag me af of de gemeente dat tegen die tijd wel wil.
Dat doen ze als we 2x achter elkaar winnenquote:Op zondag 21 december 2008 21:42 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Wat ik nog het ergste vind is dat ze zo lang wachten met het naar buiten brengen van het nieuws dat Bosz een nieuw contract heeft getekend. Waar zijn ze bang voor? Ze staan toch achter zijn beleid? Zijn het een stelletje watjes daar in het Maasgebouw die bang zijn voor relletjes?
Zum kotsen
Wat een onderschatting van Twente.quote:Op zondag 21 december 2008 22:20 schreef Alulu het volgende:
Ik denk dat Feyenoord met een fitte selectie wel gewoon mee kan draaien met clubs als Twente. AZ, Ajax en PSV zijn gewoon een maatje te groot. Daarvoor moet je de selectie gewoon versterken met minimaal 3 aankopen (voorhoede en verdediging).
Neen, verklaar je nader?quote:Op zondag 21 december 2008 23:04 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Biseswar naar PSV???? Is dat hier al voorbij gekomen?
Ik lees dat op een ander forum. Ik zie alleen nergens een bron. Misschien dat iemand het hier ook gelezen had, of dat het al voorbij was gekomen.quote:
en DIE arrogante houding hoop ik vrijdag nou eens afgestraft te zien...quote:Op zondag 21 december 2008 20:21 schreef Juk het volgende:
nerd geblaat... beseffen dat je met een centraal verdedigingsduo bestaande uit Derijk en Nieveld (daar zullen we wel mee spelen vrijdag) ook van NAC kan verliezen.
Jullie haten Feyenoord echt hequote:Op maandag 22 december 2008 01:03 schreef Stefkuh het volgende:
[..]
en DIE arrogante houding hoop ik vrijdag nou eens afgestraft te zien...
al zal, ondanks dat NAC deze situatie in haar schoot geworpen krijgt, daar waarschijnlijk toch weer die kuip angst zijn die ze al de hele vaderlandse voetbalgeschiedenis hebben....
Ohja... gaan we dit jaar de primeur beleven van wat variatie in "in de toto divisie...." en "hond in hond kommerrrraaaaaden" ? of toch maar niet?
xx
Ik ga in op Crane zijn ideologie dat Feyenoord altijd moet winnen van alle clubs, behalve ajax en psv, puur omdat ze Feyenoord heten en een historie hebben.quote:Op maandag 22 december 2008 01:03 schreef Stefkuh het volgende:
[..]
en DIE arrogante houding hoop ik vrijdag nou eens afgestraft te zien...
al zal, ondanks dat NAC deze situatie in haar schoot geworpen krijgt, daar waarschijnlijk toch weer die kuip angst zijn die ze al de hele vaderlandse voetbalgeschiedenis hebben....
Ohja... gaan we dit jaar de primeur beleven van wat variatie in "in de toto divisie...." en "hond in hond kommerrrraaaaaden" ? of toch maar niet?
xx
Wijnaldum is echt wel goed genoeg.Fer ook wel denk ik.Ze staan gewoon niet op de goede plek.Bruins is een twijfelgeval.quote:Op maandag 22 december 2008 01:12 schreef TC03 het volgende:
De reden waarom we aanvallend niks creëren is omdat spelers als Wijnaldum, Fer en Bruins gewoon nog niet goed genoeg zijn.
Ze zijn nog niet goed genoeg. Snap niet hoe je kan zeggen van wel als we keer op keer niks weten te creëren.quote:Op maandag 22 december 2008 01:13 schreef Hofpleinfontein het volgende:
[..]
Wijnaldum is echt wel goed genoeg.Fer ook wel denk ik.Ze staan gewoon niet op de goede plek.Bruins is een twijfelgeval.
Wijnaldum is ook geen man met een actie in huis. Die rendeert veel beter als "10".quote:Op maandag 22 december 2008 01:16 schreef TC03 het volgende:
[..]
Ze zijn nog niet goed genoeg. Snap niet hoe je kan zeggen van wel als we keer op keer niks weten te creëren.
Hoorde ik daar een goudvis happen...?quote:Op maandag 22 december 2008 01:09 schreef Juk het volgende:
[..]
Ik ga in op Crane zijn ideologie dat Feyenoord altijd moet winnen van alle clubs, behalve ajax en psv, puur omdat ze Feyenoord heten en een historie hebben.
Maar gezien de rest van je post kan ik niet verwachten dat jij dat snapt.
Ach, ik denk, ik leg het je even uit.quote:Op maandag 22 december 2008 01:30 schreef Stefkuh het volgende:
[..]
Hoorde ik daar een goudvis happen...?
xx
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |