helft x helft = een vierdequote:Op zaterdag 20 december 2008 13:23 schreef Lakitu het volgende:
[..]
Mensen, zijn jullie nou zo dom, of ben ik zo slim? Dat komt omdat je eigenlijk niet mag vermenigvuldigen met nul: vermenigvuldigen met nul is flauwekul, heb ik altijd geleerd. Maar gast, even serieus nu, als je 50 keer 0 doet, komt er gewoon 50 uit.
En over 1/2*1/2=1: dat is toch gewoon twee keer de helft? Nou, twee keer de helft is gewoon 1.
Daar hoef je geen raketgeleerde voor te zijn om dat uit te vogelen.quote:Op zondag 21 december 2008 01:31 schreef Man-E-Faces het volgende:
Kirk vind zich ws. erg slim nu.
Jongens en meisjes, iets * 0 = 0 in de wiskunde.
Waar zie jij hier taarten en biertjes getekend en zo? Ik nul keer!quote:Op zaterdag 20 december 2008 15:38 schreef Racerat het volgende:
Maar al die mensen die hier taarten en biertjes gaan zitten tekenen en zo,
Nul keer wat? 0*1? 0*2?quote:Op zondag 21 december 2008 01:33 schreef r_one het volgende:
[..]
Waar zie jij hier taarten en biertjes getekend en zo? Ik nul keer!
Nul keer halve taarten en nul keer halve glazen bier.quote:Op zondag 21 december 2008 01:37 schreef freiss het volgende:
Nul keer wat? 0*1? 0*2?
0 Nul Zero Niks Nadaquote:Op zondag 21 december 2008 01:42 schreef r_one het volgende:
[..]
Nul keer halve taarten en nul keer halve glazen bier.
Rekenkundig: 0*50% + 0*50%.
leer lezen debielquote:Op zondag 21 december 2008 01:58 schreef Luize0 het volgende:
Sorry maar hoe DOM zijn jullie, jullie doen jullie imago als hollander geen eer aan. Ik zit ik in het 5de middelbaar en volg een wiskudne richting en jullie niveau van wiskunde is ERBARMELIJK, ik vraag mij af hoe jullie in Belgie in een wiskunde richting zouden overleven.
Daarnet zat er een te lullen over verschillende interpretatie van 2 keer de helft, er zijn idd 2 interpretaties maar de zijne zijn fout. Simpel :
2 keren de helft = 2 keer de helft nemen = 1/2 + 1/2 en dat is dus 2/2 = 1 (en niet 2 zoals nog een debiel zei) 2de interpretatie: 2 keer de helft = 2 * 1/2 en dat is ook 2/2 = 1
en die hene die 1/2 * 1/2 doen dit is (1/2)² en is de helft keren de helft.
Nog een correctie, je mag dus WEL vermenigvuldigen met 0 dus wat Lakitu zei is onzin. Als ik 0 keer 50 ¤ neem dan neem ik het 0 keer dus is dat gewoon 0, als jij 0 keer een appel neemt dan neem je 0 appels punt uit.
wat niet mag is DELEN door 0. Iets delen door 0 is niet gedefinieert in de wiskunde. Ik ken genoeg mensen die zich plat lachen hoe jullie elkaar verwijten geen wiskunde te kunnen terwijl ze zelf er niets van kunnen. Ik ben blij dat er toch paar breinen aanwezig waren die niet zo debiel zijn.
Beuh, als iemand zegt twee keer de helft, toch wel een bekende uitdrukking, dan is het toch 2 * 0,5 = 1. Je zegt toch niet de helft keer de helft (0,5 * 0,5 = 0,25)?quote:Op zondag 21 december 2008 01:58 schreef Luize0 het volgende:
Sorry maar hoe DOM kunnen sommigen van jullie zijn,
Daarnet zat er een te lullen over verschillende interpretatie van 2 keer de helft, er zijn idd 2 interpretaties maar de zijne zijn fout. Simpel :
2 keren de helft = 2 keer de helft nemen = 1/2 + 1/2 en dat is dus 2/2 = 1 (en niet 2 zoals nog een debiel zei) 2de interpretatie: 2 keer de helft = 2 * 1/2 en dat is ook 2/2 = 1
en die hene die 1/2 * 1/2 doen dit is (1/2)² en is de helft keren de helft.
Ja ik wilde al editten, je bedoelde exact hetzelfde. Excuus. Maar een teken dat ik de weg kwijt ben en mijn bed op moet gaan zoeken. Ik dank alle mafketels in dit topic: jullie hebben mijn hersenen kapot gemaakt.quote:Op zondag 21 december 2008 02:14 schreef Luize0 het volgende:
Ja en dat bedoel ik ook KirkLazarus, er zijn gewoon paar mensen die denken (ik dus niet) dat 2 keer de helft 0.5 * 0.5 is en die zijn de dommeriken die ik bedoel.
andere de schuld geven van je eigen onvermogen om een trol te herkennenquote:Op zondag 21 december 2008 02:17 schreef KirkLazarus het volgende:
[..]
Ja ik wilde al editten, je bedoelde exact hetzelfde. Excuus. Maar een teken dat ik de weg kwijt ben en mijn bed op moet gaan zoeken. Ik dank alle mafketels in dit topic: jullie hebben mijn hersenen kapot gemaakt.
quote:Op zondag 21 december 2008 02:19 schreef PeZu het volgende:
[..]
andere de schuld geven van je eigen onvermogen om een trol te herkennen![]()
![]()
zomg mappyquote:
Je maakt zelf al het onderscheid, maar dat eerste doet helemaal niet ter zake aangezien het hier om 0,5 * 0,5 gaat. Iedere kleuter weet dat 2 * 0,5, 1 is.quote:Op zondag 21 december 2008 02:13 schreef KirkLazarus het volgende:
[..]
Beuh, als iemand zegt twee keer de helft, toch wel een bekende uitdrukking, dan is het toch 2 * 0,5 = 1. Je zegt toch niet de helft keer de helft (0,5 * 0,5 = 0,25)?
Ik begin aardig dol te worden van de zottenlogica hiero.
ehm... 50*0 is geen 50. 50*0 is 0. Dat bedoel je toch he? En dat mensen die anders denken het niet helemaal begrijpen. Toch?quote:Op zondag 21 december 2008 02:37 schreef tof het volgende:
ik ben al jaren een Lurker (een klacht waar ik het later nogwel een keertje over ga hebben) maar ik kan het nu echt niet meer aanzien:
OMG het sukkelgehalte is nog groter dan dat ik ooit heb gedacht hier!!
:'-)
50*0=50 hoe dom zijn sommige van jullie!!!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |