Iemand die 'kanker nep' gebruikt hoef je sowieso niet serieus te nemenquote:Op maandag 22 december 2008 12:20 schreef Sjotime het volgende:
[..]
Tja,... ieder zijn ding,.... zelf vind ik het er fantastisch uit zien.
[ afbeelding ]
Goed punt!quote:Op maandag 22 december 2008 12:30 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Iemand die 'kanker nep' gebruikt hoef je sowieso niet serieus te nemen12 jarige wannabe Marocs
8 december aangekocht, 12 december opgestuurd en 8 dagen later binnen.quote:Op maandag 22 december 2008 11:49 schreef Ludacriss het volgende:
[..]
Hoe lang geleden had je die besteld? Ik heb daar namelijk nog een bestelling van 27 november open staan maar nog niks binnen gekomen
Ik hoop dat jij als medegamer toch wel weet dat Free Radical is opgericht door het team dat bij Rare GoldenEye heeft gemaakt hequote:Op maandag 22 december 2008 11:52 schreef SToRM81 het volgende:
[..]
Ik hoop dat jij als gamer toch wel weet dat GoldenEye door Rare gemaakt is he
Nee, dat wist ik nietquote:Op maandag 22 december 2008 12:54 schreef SocialDisorder het volgende:
Ik hoop dat jij als medegamer toch wel weet dat Free Radical is opgericht door het team dat bij Rare GoldenEye heeft gemaakt he
Ik wacht ook al 3 weken op UDFquote:Op maandag 22 december 2008 11:49 schreef Ludacriss het volgende:
[..]
Hoe lang geleden had je die besteld? Ik heb daar namelijk nog een bestelling van 27 november open staan maar nog niks binnen gekomen
Het rare vind ik dat LBP en UDF tegelijkertijd zijn verzonden, maar UDF nog niet binnen is en LBP wel.. Je zou toch zeggen dat tegelijkertijd binnen zou moeten komen.quote:Op maandag 22 december 2008 14:37 schreef ikookhier het volgende:
[..]
Ik wacht ook al 3 weken op UDFVan CDWOW
Zo dat ziet er echt tof uit! Niet vergeten dat Streetfighter eigenlijk gewoon een Anime tekenfilm/strip is en dat hij er eigenlijk gewoon zo hoort uit te zien!quote:Op maandag 22 december 2008 12:20 schreef Sjotime het volgende:
[..]
Tja,... ieder zijn ding,.... zelf vind ik het er fantastisch uit zien.
[ afbeelding ]
Zolang hij maar bij je gouden tand past is het goedquote:Op maandag 22 december 2008 16:16 schreef motherflocker het volgende:
Ik heb toch nog een vraagje over eeh HDMI kabel, is het van belang dat het van goud is ? Hoorde van de verkoper in de winkel dat deze betere kwalteit hebben ? Of zijn het gewoon verkooppraatjes?
Zijn maar verkooppraatjes. Heb zelf 2 HDMI kabels voor 12 euro gekocht bij www.1dayfly.nl bij een dagaanbieding. Nou mijn ps3 en xbox draaien er perfect op!quote:Op maandag 22 december 2008 16:16 schreef motherflocker het volgende:
Ik heb toch nog een vraagje over eeh HDMI kabel, is het van belang dat het van goud is ? Hoorde van de verkoper in de winkel dat deze betere kwalteit hebben ? Of zijn het gewoon verkooppraatjes?
Is inderdaad reclame praat, je zou t verschil kwaliteit niet kunnen zien. Of je moet een grote afstand overbruggen. Dan word de kwaliteit van de kabels van groter belang.quote:Op maandag 22 december 2008 16:16 schreef motherflocker het volgende:
Ik heb toch nog een vraagje over eeh HDMI kabel, is het van belang dat het van goud is ? Hoorde van de verkoper in de winkel dat deze betere kwalteit hebben ? Of zijn het gewoon verkooppraatjes?
Daar is het inderdaad minder dubieus geprijstquote:Op maandag 22 december 2008 16:48 schreef motherflocker het volgende:
Oké thx! dan ga ik gewoon ff naar de media markt en haal daar wel een kabel.
En daar kom ik dan met me kabel van 70 euro.quote:Op maandag 22 december 2008 16:43 schreef robbolo het volgende:
[..]
Is inderdaad reclame praat, je zou t verschil kwaliteit niet kunnen zien. Of je moet een grote afstand overbruggen. Dan word de kwaliteit van de kabels van groter belang.
quote:Op maandag 22 december 2008 17:16 schreef Survivalism het volgende:
[..]
En daar kom ik dan met me kabel van 70 euro.
Gelukkig hebben mijn ouders hem betaald en niet ik.quote:Op maandag 22 december 2008 17:17 schreef SuperFruitig het volgende:
[..]PWND
die van mij kostte 2 dollar ofzoiets![]()
Rot toch op joh, het ziet er gewoon niet uit.quote:Op maandag 22 december 2008 12:30 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Iemand die 'kanker nep' gebruikt hoef je sowieso niet serieus te nemen12 jarige wannabe Marocs
quote:Op maandag 22 december 2008 18:34 schreef George_Kloonie het volgende:
[..]
Rot toch op joh, het ziet er gewoon niet uit.
Zit jij hier nou ook al te rellenquote:Op maandag 22 december 2008 18:34 schreef George_Kloonie het volgende:
[..]
Rot toch op joh, het ziet er gewoon niet uit.
Wat nou rellen, als je dit mooi vind zit je zeker op een SD tv te gamen, gadverdamme lelijkheid, wat mag je hiervoor neertellen? 60,-?quote:
quote:Op maandag 22 december 2008 19:38 schreef George_Kloonie het volgende:
LittleBigPlanet rolled out another patch today. What? So soon? Who's complaining though. Version 1.07 delivers the new in-game store, and also support for USB keyboards, for your chatting needs. That's not all though, here's the complete list of changes:
Play
* New Search Modes: More ways to find interesting levels like Most Hearted, Highest Rated and Busiest!
* In-game Store: Browse, buy and play downloadable content, such as the soon-to-be-released Metal Gear Solid packs, without needing to go to the Playstation Store
Create
* Save As: Save your level to a different slot on the moon while mid-edit.
Share
* Keyboard text chat: Plug a standard USB keyboard into your PS3 and just start typing. Or, press Tab on your keyboard to go straight to the standard PS3 text entry screen.
* Image export: save the photos you take in game to your hard drive.
General fixes, polishing and improvements, including:
* Fixed "Wheel of death" bug where Sackboy could get stuck endlessly respawning out of a checkpoint
* Better support for third party controllers
* Fixed stretch Sackboy arms
* General server improvements and optimization
* Improved the corner (vertex) editing tool
* Improvements to how Popit deals with complex shapes
* Improved Sackboy animation and made it harder to slap accidentally while acting
* Fixed lights so they don't forget their colour
* If anything I can say this cab is rare
* Improved Online multiplayer level selection
* And I yelled to the cabbie 'Yo homes smell ya later'
* I looked at my kingdom
* I was finally there
* To sit on my throne as the Prince of Bel Air
En ik vond t al moelijk genoegquote:Op maandag 22 december 2008 19:47 schreef Agiath het volgende:
Het was inderdaad moeilijker om iemand te meppen kwam ik gister achter ja
Je krijgt er gewoon een Dual Shock bij inderdaad.quote:Op maandag 22 december 2008 20:19 schreef Slappe_hap het volgende:
Zo, ik heb nu eindelijk een PS3 besteld: 300 euro voor het blu ray ps3 80 gig pakket bij intertoys.
Nou zag ik echter dat er niet vermeld staat of er een controller bijzit.. Dat zal toch wel?
quote:Op maandag 22 december 2008 20:19 schreef Slappe_hap het volgende:
Kan ik anders m'n PS2 controllers op de PS3 aansluiten?
Er zit er ALTIJD minimaal 1 bij, dat is een verplichting, en ja je kan je PS2 controllers aansluiten, daarvoor heb je wel een adapter nodig.quote:Op maandag 22 december 2008 20:19 schreef Slappe_hap het volgende:
Zo, ik heb nu eindelijk een PS3 besteld: 300 euro voor het blu ray ps3 80 gig pakket bij intertoys.
Nou zag ik echter dat er niet vermeld staat of er een controller bijzit.. Dat zal toch wel?
Kan ik anders m'n PS2 controllers op de PS3 aansluiten?
Zal vast weer compleet overdreven worden met een aantal foute "feiten". Zo gaat het zo vaak...quote:Op maandag 22 december 2008 20:27 schreef Chaos-Zero het volgende:
Straks bij Radar de uitzending over de '100en klachten over de PS3'. Ik ben benieuwd.. Nederland 1 btw..
Alsjeblieft zeg.quote:Op maandag 22 december 2008 20:27 schreef Chaos-Zero het volgende:
Straks bij Radar de uitzending over de '100en klachten over de PS3'. Ik ben benieuwd.. Nederland 1 btw..
http://www.bol.com/nl/p/g(...)004982816/index.htmlquote:Op maandag 22 december 2008 20:31 schreef Slappe_hap het volgende:
Ok dat is goed nieuws
Beetje jammer dat die adapter zo duur is.. Gek ook dat je de ps2 controllers niet gewoon kunt inpluggen, zoveel verschil is er toch niet tussen die controller en de draadloze van de ps3? Nu moet ik alsnog een 2e aanschaffen voor die ene x dat er iemand komt gamen hier
Het verschil is, dat de PS2 controller een hele vage aansluiting heeft, die natuurlijk niet in de ps3 zit (alleen usb poorten)quote:Op maandag 22 december 2008 20:31 schreef Slappe_hap het volgende:
Ok dat is goed nieuws
Beetje jammer dat die adapter zo duur is.. Gek ook dat je de ps2 controllers niet gewoon kunt inpluggen, zoveel verschil is er toch niet tussen die controller en de draadloze van de ps3? Nu moet ik alsnog een 2e aanschaffen voor die ene x dat er iemand komt gamen hier
Nee wel 1 a 2 weken geloof ik..quote:Op maandag 22 december 2008 20:33 schreef Cyberia18 het volgende:
Is die Monster Sale bij Play alleen vandaag geldig trouwens?
Klopt, ik had dan ook gewoon het eerste linkje gepakt, er bestaat ook een officiele adapter van playstation, die zal ook wel duurder zijn...quote:Op maandag 22 december 2008 20:38 schreef Schimpie het volgende:
[..]
http://www.bol.com/nl/p/g(...)004982816/index.html
15 euro bij Bol.
HO STOP!!!!quote:Op maandag 22 december 2008 20:42 schreef Slappe_hap het volgende:
[..]
Nee wel 1 a 2 weken geloof ik..
Maakt 't overigens uit welke HDMI kabel ik voor m'n PS3 aanschaf? of is een b merk even goed als de originele PS3 HDMI kabel?
Ik had deze in gedachten.
Heb een hub en dat ook zeker wel nodig. Hangt namelijk bij mij het volgende aan;quote:Op maandag 22 december 2008 20:41 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Het verschil is, dat de PS2 controller een hele vage aansluiting heeft, die natuurlijk niet in de ps3 zit (alleen usb poorten)
Over dat radar, ook een beetje vaag hoor, een tijdje geleden werd toch in dit topic een linkje gepost waar echt werd gevraagd je meegemaakte fouten op te sturen...
PS ik heb ech meedeleven met de 40/80gig owners, ik heb 60gig en heb nu fulltime mijn 4 usb poorten vol..
1: Keyboard
2: Oplader kabel controllers (heb er 4, ligt er altijd wel eentje aan de kabel)
3: PS eye
4: PS headset
Zou bijna een hub kopen, maar de controller kabel kan er nog wel eens uit in nood (usb stick voor media import)
Die word alleen heel duur, je hebt ook USB poort stekkerdozen van een tientje, denk dat ik die maar eens moet gaan halen.quote:Op maandag 22 december 2008 20:50 schreef merino het volgende:
[..]
Heb een hub en dat ook zeker wel nodig. Hangt namelijk bij mij het volgende aan;
Poort 1 --> Afwisselend USB stick (voor media import), 250gig Externe Schijf en Guitar Hero III wireless ding
Poort 2 --> USB Hub:
1. PS Keyboard (in ieder geval grootste deel van de tijd)
2. PS headset dock
3. PS eye
4. 1 van de 2 Dual Shocks (degene die dus niet in gebruik is)
En aangezien er momenteel 2 Dual Shocks onderweg zijn kom ik echt poorten tekort idd.
Maar dat lost men zo op;
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ok, dat dacht ik alquote:Op maandag 22 december 2008 20:46 schreef delano.888 het volgende:
[..]
HO STOP!!!!
Alle HDMI kabels zijn het zelfde, tenzij ze langer dan 5 meter zijn, daar onder ALTIJD de goedkoopste halen, er zit geen enkel verschil in ook niet met goldplated, korte uitleg, HDMI = digitaal signaal in eentjes en nulletjes, dat is altijd hetzelfde. Mocht er 1 1 of 0 anders zijn gaat namelijk niet de kwaliteit achteruit maar bestaat het hele signaal niet meer, dat is dus nooit het geval. Zolang je je kabels dus met respect en zonder muizentandjes behandeld zal een kabel van 3 euro gewoon perfect zijn!
Overigens geld dit niet voor andere soorten kabels, alleen digitale.
Nog niks gezien...quote:Op maandag 22 december 2008 20:27 schreef Chaos-Zero het volgende:
Straks bij Radar de uitzending over de '100en klachten over de PS3'. Ik ben benieuwd.. Nederland 1 btw..
Mijne was van de action voor 4,99quote:Op maandag 22 december 2008 20:54 schreef Slappe_hap het volgende:
[..]
Ok, dat dacht ik al
Waar kan je zo'n goedkope HDMI kabel halen? Goedkoper dan 18.99 kom ik nl niet..
DealExtreme.com, gratis verzenden naar de hele wereld.quote:Op maandag 22 december 2008 20:54 schreef Slappe_hap het volgende:
[..]
Ok, dat dacht ik al
Waar kan je zo'n goedkope HDMI kabel halen? Goedkoper dan 18.99 kom ik nl niet..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |