Erger ik me ook kapot aan. Werk sinds kort op een callcenter en ze doen het állemaal.quote:Op zaterdag 20 december 2008 00:09 schreef RRGJL het volgende:
Het aller irritantste vind ik nog de importjeugd die tegenwoordig heel bewust lijkt te kiezen voor verwoordingen als 'die boek' en 'dat vrouw' oid. Vroeger deden ze het tenminste nog per ongeluk.. En dan heb ik het nog niet over het accent waarmee ze praten. Ook al zo geforceerd. Die vette straataccent jijweet.
Ik ben anders wel blij met mijn domestic engineer. Ze doet alles (nou ja, voor zover je voor een tientje per uur mag verwachten).quote:Op zaterdag 20 december 2008 00:30 schreef Croupouque het volgende:
En hij noemt zichzelf niet "goeroe", of het al even verschrikkelijke "mental coach", maar - hou je vast - "Life alchemist".
Ik zat me ook echt op te vreten toen een of ander geval een leraar 'doekoeman' noemdequote:
Idd, heb ik ook nooit begrepen. Je noemt een vrouw-gristen toch ook geen christa? Al heb je wel weer jodinnen. Maar weer geen Taoista's. Waar ligt die scheidslijn?quote:Op zaterdag 20 december 2008 01:04 schreef Min-e het volgende:
Moslima.
De bedenker hiervan vond het vast prachtig modieus klinken. En dan heb je de stomme huppelkutjes die zich dan zo gaan noemen.
Waarom moet er onderscheid worden gemaakt naar mannelijk of vrouwelijk. Heeft toch absoluut geen meerwaarde?
Maar het moet toch duidelijk zijn dat vrouwen anders (minderwaardig) zijn, en dus niet gelijk zijn aan mannelijke moslims?quote:Op zaterdag 20 december 2008 01:04 schreef Min-e het volgende:
Moslima.
De bedenker hiervan vond het vast prachtig modieus klinken. En dan heb je de stomme huppelkutjes die zich dan zo gaan noemen.
Waarom moet er onderscheid worden gemaakt naar mannelijk of vrouwelijk. Heeft toch absoluut geen meerwaarde?
Amen.quote:Op zaterdag 20 december 2008 00:01 schreef dborhem het volgende:
Alle varianten van TOP.
Top,toppie,toppert,toppertje,ik vind het echt afgrijselijk,totaal onintelligent om zoiets uit je bek te laten vallen.
Nee, prachtig woord!quote:Op vrijdag 19 december 2008 22:26 schreef Synchronized het volgende:
'slipje'
ja, of steeds knikken en glimlachen maar niets zeggen.quote:Op vrijdag 19 december 2008 15:49 schreef Urquhart het volgende:
"Lachen" als reactie op iets.
Jantje: Ik ben naar de bioscoop geweest
Pietje: Lachen!
Gaat dat niet vervelen na een tijd, elke keer als je wat zegt, begint er 1 volledige crap uit te kramen wat kant noch wal raakt....quote:Op zaterdag 20 december 2008 11:04 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
ja, of steeds knikken en glimlachen maar niets zeggen.
Shit, kraam dan random bullshit uit ofzo, alles beter dan dat.
Ik vaar er al jaren prima opquote:Op zaterdag 20 december 2008 11:10 schreef Kali-Mist1 het volgende:
[..]
Gaat dat niet vervelen na een tijd, elke keer als je wat zegt, begint er 1 volledige crap uit te kramen wat kant noch wal raakt....
quote:Op zaterdag 20 december 2008 11:15 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
Ik vaar er al jaren prima op
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.No, you're not wrong Walter, you're just an asshole.
Dat klopt trouwens wel, die paar mensen die dit doen delen mijn gevoel voor humor niet. Ik zit meestal ook te tandenknarsen wanneer hun zich van hun grappigste kant laten zien. neemt niet weg dat het er dom uit ziet.quote:Op zaterdag 20 december 2008 11:07 schreef RRGJL het volgende:
Waarschijnlijk zijn die mensen gewoon niet zo geīnteresseerd in je, anders reageerden ze wel inhoudelijk lijkt me
quote:Op zaterdag 20 december 2008 11:26 schreef Kali-Mist1 het volgende:
[..]
Oh sorry, dacht dat je vrienden had!Grapje zeker, dan gaat er alleen maar meer van mijn online-tijd afSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik associeer dat woord altijd met de vraag maar raak gast van telekids, toch best wel een jeugdtrauma aan dat programma overgehouden.quote:
quote:Op zaterdag 20 december 2008 11:42 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
Ik associeer dat woord altijd met de vraag maar raak gast van telekids, toch best wel een jeugdtrauma aan dat programma overgehouden.
Ik zeg het woord pauper best vaakquote:Op zaterdag 20 december 2008 15:10 schreef Bullet-tooth het volgende:
Een 'stukje' ...
Heel vervelend om aan te horen als mensen dat gebruiken om aan te duiden dat ze iets hebben.
'Pauper'
Grootste kutwoord wat er is.
Dat snap ik echt niet.quote:Op zaterdag 20 december 2008 15:14 schreef tevebe het volgende:
[..]
Ik zeg het woord pauper best vaak
OMELETTE DU FROMAGE!!quote:Op zaterdag 20 december 2008 15:14 schreef tevebe het volgende:
[..]
Ik zeg het woord pauper best vaak
Ja dat ja. Ik kende zo'n meisje die altijd in een discussie voor haar argument "lieve schat, ..." zei. Fucking irritant, ook omdat haar argument er daarna op zo'n hauteine toon achteraan kwam.quote:Op vrijdag 19 december 2008 15:58 schreef Sanderrrr het volgende:
Als mensen iemand "schat" noemen om vaak te bewijzen dat hij/zij gelijk heeft en de andere persoon niet. "diesel is voordeliger dan benzine" -"schat, ligt aan hoeveel je rijdt"
![]()
![]()
quote:Op zaterdag 20 december 2008 15:23 schreef P.roxy het volgende:
[..]
OMELETTE DU FROMAGE!!
Dat was van Dexter op Cartoon Network
Eigenlijk bedoelt hij dan "Jullie moeten het maar doen, want ik heb geen idee. Oh ja, ik ben ook te laf om dat te zeggen."quote:Op zaterdag 20 december 2008 15:26 schreef Racerat het volgende:
Dat eeuwige 'samen' en 'met z'n allen' van JP Balkenende. "We moeten met z'n allen kijken hoe we dit kunnen oppakken". En "Samen een oplossing zoeken..."
Mwah valt wel mee toch?quote:Op zaterdag 20 december 2008 15:20 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Dat snap ik echt niet.
Het is echt zo'n ballerig elitair woord.
Komt wellicht omdat ik het hier in Groningen alleen van die verenigingstypes hoor.quote:
Hier (Maastricht) hoor ik het eigenlijk nooit.quote:Op zaterdag 20 december 2008 15:34 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Komt wellicht omdat ik het hier in Groningen alleen van die verenigingstypes hoor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |