uit ervaringen van Groningen supporters vorig jaar. 0%quote:Op zaterdag 20 december 2008 15:25 schreef Caas het volgende:
Hoeveel kans maak ik, wanneer ik met een groep van 8 man, zonder clubkaart, naar Florence afreis, om dan het stadion binnen te komen?
Bij de stadionkassa hadden ze het natuurlijk meteen door dat er Italiaans met een Gronings accent gesproken werd.quote:Op zaterdag 20 december 2008 15:26 schreef Prosac het volgende:
[..]
uit ervaringen van Groningen supporters vorig jaar. 0%
Kun je nagaan hoe jullie op zullen vallen met dat Randstad accent.quote:Op zaterdag 20 december 2008 15:30 schreef Silenus het volgende:
[..]
Bij de stadionkassa hadden ze het natuurlijk meteen door dat er Italiaans met een Gronings accent gesproken werd.
Ik denk niet dat het uitverkocht raakt, dus ik geef je een grote kansquote:Op zaterdag 20 december 2008 15:25 schreef Caas het volgende:
Hoeveel kans maak ik, wanneer ik met een groep van 8 man, zonder clubkaart, naar Florence afreis, om dan het stadion binnen te komen?
Maar je kan natuurlijk niet heen, want je moet bij die bekende op bezoek met een fruitmand om medeleven te tonen.quote:Op zaterdag 20 december 2008 15:50 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Ja, bekende van me is ziek, dus heb zijn kaart overgenomen
quote:Laudrup niet onder indruk van Ajax
zaterdag 20 december, door SV, Amsterdan, 13:37u, FirenzeViola.it
Brian Laudrup heeft op de website FirenzeViola.it laten weten dat hij niet al te veel verwacht van Ajax. Hij heeft Ajax een aantal keren bekeken dit seizoen en is niet onder de indruk.
'Het is triest om toe te geven maar Ajax is niet meer de club dat Europese succesen boekte. Ze hebben een nieuwe strategie waarin jonge spelers zich laten ontwikkelen. Ze hebben echter niet het niveau dat ze binnen twee a drie jaar op het hoogste niveau terug keren', zegt de oud-Ajacied.
'Ik zie weinig kansen voor Ajax tegen Fiorentina. Bovendien het Ajax zonder Huntelaar is niet hetzelfde als het Ajax met Huntelaar', sluit Laudrup af.
Weinig kansen vind ik wel erg stellig, maar verder heeft hij helaas wel gelijk.quote:
Al 29xquote:Op zaterdag 20 december 2008 16:00 schreef BliksemSchigt het volgende:
Zijn we onderhand al kampioen?
Ookal ja?quote:
Jazekerquote:Op zaterdag 20 december 2008 16:29 schreef Jasza het volgende:
[..]
Ookal ja?![]()
Vliegen zeker?
Wij gaan vanavond boeken maar weten nog niet via waar etc![]()
Zijn aardig wat opties
Ik denk het wel, het is iets minder makkelijk te bereizen dan Hamburg dus het zal niet zo'n ontzettende vaart lopen.quote:Op zaterdag 20 december 2008 16:45 schreef Voltreffer het volgende:
Zouden er ook kansen zijn voor mensen zonder uitkaart?
Absoluut!quote:Op zaterdag 20 december 2008 16:45 schreef Voltreffer het volgende:
Zouden er ook kansen zijn voor mensen zonder uitkaart?
Ja weet ik veel, zal wel met geld te maken hebbenquote:Op zaterdag 20 december 2008 16:54 schreef Silenus het volgende:
GEEN ZIN?! Florence is qua stad nog wel 'ietsje' mooier dan Hamburg, ik heb er altijd al eens heen gewild. Is dit een mooi 'excuus'.
We kunnen overnachten bij bekenden, dus dat zou extra goedkoop zijn. Alleen, nadeel is dat je niet kotsend om 4 u snachts hun huis binnen kunt stormen. Misschien toch maar hostelletje nemen...
Hehe dat zei me pa ookal, die is er al een aantal keer geweest en wil misschien ook gaan(thuisvak dan wel met ze italiaanse vriendenquote:Op zaterdag 20 december 2008 16:56 schreef Dr.Daggla het volgende:
Florence is!!!!!!!!!!!
Die gebouwen. De vrouwen
. Het eten
.
Je bent gek als je als uitwedstrijdbezoeker dit laat schieten.
Ik mag toch hopen van nietquote:Op zaterdag 20 december 2008 16:57 schreef Jasza het volgende:
[..]
Ik hoorde btw dat ze daar op de wedstrijddag alleen wijn schenken?
Die ouwe van je heeft gelijk. Ben zelf niet in het stadion geweest (echt een bouwval btw), maar de stad an sich is het tripje al waardquote:Op zaterdag 20 december 2008 16:59 schreef Jasza het volgende:
[..]
Hehe dat zei me pa ookal, die is er al een aantal keer geweest en wil misschien ook gaan(thuisvak dan wel met ze italiaanse vrienden).
Ik ga er hoe dan ook heen, maakt niet uit hoe duur het is
Ryanair he, en dan moet je wss wel naar Milaan of een andere italiaanse plaats vliegen en dan de trein pakken maar dat is niet zo duur daar.quote:Op zaterdag 20 december 2008 17:01 schreef Voltreffer het volgende:
Hmm, dat word een rond vragen dan. Kijken of we wat kunnen regelen in de tijd. Stage hé
Iemand een site met redelijk goedkopen vluchten? Kan ik al wat voorleggen.
www.waarheenwaarvoor.nl gebruik ik meestal.quote:Op zaterdag 20 december 2008 17:01 schreef Voltreffer het volgende:
Hmm, dat word een rond vragen dan. Kijken of we wat kunnen regelen in de tijd. Stage hé
Iemand een site met redelijk goedkopen vluchten? Kan ik al wat voorleggen.
Echt lekker reizen is dat ook niet in Italie.quote:Op zaterdag 20 december 2008 17:10 schreef Jasza het volgende:
[..]
Ryanair he, en dan moet je wss wel naar Milaan of een andere italiaanse plaats vliegen en dan de trein pakken maar dat is niet zo duur daar.
Klopt, maar de echt goedkope vluchtjes zijn er niet meer. Je betaalt gewoon 160 euro ofzo vanaf Eindhoven.quote:Op zaterdag 20 december 2008 17:21 schreef Voltreffer het volgende:
Neem aan dat je Pisa (Florence) moet hebben @ ryanair
quote:Gabri is door Marco van Basten opgenomen in de selectie voor het duel met De Graafschap. De Spaanse middenvelder is na een enkelblessure weer wedstrijdfit.
Ook Eyong Enoh zit weer bij de selectie. De Kameroener miste woensdag het duel met Slavia Praag vanwege een lichte hamstringkwetsuur. Thomas Vermaelen, die vrijdag last had van zijn achillespees, kan zondag gewoon meedoen tegen De Graafschap. Rasmus Lindgren ontbreekt nog altijd vanwege een enkelblessure.
De rentree van Gabri en Enoh gaat ten koste van Vurnon Anita en de aan zijn schouder geblesseerde Jeffrey Sarpong.
Ja ik heb best 175 ervoor over om naar Pisa te vliegen van Amsterdam maar die maatjes van me zitten allerlei andere dingen te zoeken etcquote:Op zaterdag 20 december 2008 17:13 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Echt lekker reizen is dat ook niet in Italie.
Kan je beter gewoon direct vliegen.. Milaan - Florence is ook niet echt heel dichtbij..
Ja hier dus ook. Verschil is dat ze hier ook gewoon niet gaan als ze niks goedkopers vinden. Mooi kut ditquote:Op zaterdag 20 december 2008 17:41 schreef Jasza het volgende:
[..]
Ja ik heb best 175 ervoor over om naar Pisa te vliegen van Amsterdam maar die maatjes van me zitten allerlei andere dingen te zoeken etc![]()
Check Weeze en vanaf Milaan de trein. Als je tenminste een beetje in de buurt van Weeze woont.quote:Op zaterdag 20 december 2008 17:43 schreef Breach het volgende:
[..]
Ja hier dus ook. Verschil is dat ze hier ook gewoon niet gaan als ze niks goedkopers vinden. Mooi kut dit
Thnx voor de tip, het scheelt ook wel wat. Maar dat moeten we dan weer bijna helemaal bijleggen bij de benzine om er te komen.quote:Op zaterdag 20 december 2008 17:48 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Check Weeze en vanaf Milaan de trein. Als je tenminste een beetje in de buurt van Weeze woont.
Trein kost ook nog wel wat knakenquote:Op zaterdag 20 december 2008 17:55 schreef Breach het volgende:
[..]
Thnx voor de tip, het scheelt ook wel wat. Maar dat moeten we dan weer bijna helemaal bijleggen bij de benzine om er te komen.
En het is zo'n vette stad
Vanaf Nijmegen rijdt er een taxibusje voor 15 euro naar Weeze. Treinkaartje voor een enkeltje Milaan - Florence is 40 euro, dus als je met een paar man bent kan een auto huren al voordeliger zijn.quote:Op zaterdag 20 december 2008 17:55 schreef Breach het volgende:
[..]
Thnx voor de tip, het scheelt ook wel wat. Maar dat moeten we dan weer bijna helemaal bijleggen bij de benzine om er te komen.
En het is zo'n vette stad
Hoe duur is die trein bij jullie dan? 10 euro?quote:Op zaterdag 20 december 2008 18:08 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Ik ben niet van het regelen, maar ik hoorde van een maatje dat we voor 100euro er ongeveer zijn + twee hotel overnachtingen. En wij gaan inderdaad ook vanaf Weeze richting Milaan
Hoezo gaat iedereen hier vanuit Duitsland?quote:Op zaterdag 20 december 2008 18:13 schreef Silenus het volgende:
Precies, als je daar met vier man een auto deelt is het nog goedkoper. Wij zijn met z'n 2en, zijn klaar voor nog geen 150 euro (= ticket, auto/benzine, twee overnachtingen).
Echt op z'n Italiaans zeg maar. Die lopen/rijden ook altijd in de gekste dingen.quote:Op zaterdag 20 december 2008 18:00 schreef Silenus het volgende:
[..]
(Ik zag al een smart staan voor 58 euro voor twee dagen, het is wel brak om met zo'n apparaat door Toscane te crossen)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |