2 kogels is toch 2de alinea voor de maffialeden al ls ik het goed begrijp? En Rusland kan idd naar meerdere personen toequote:Op maandag 15 december 2008 17:47 schreef DuTank het volgende:
[..]
Is helemaal waar.
[..]
Dat is wel een goede en ik vraag me af of die "2 kogels" wel een hint (naar jou) zijn. Die van Rusland kan naar meerdere personen, dus moet je eigenlijk ook negeren.
Etc is toch alleen veeeel aanwezig als ze zichzelf moet verdedigen?quote:Op maandag 15 december 2008 17:55 schreef DuTank het volgende:
Ik wil nog even op Etcetera wijzen, normaal is zij heel actief en nu opeens niet. Daarbij komt ook nog eens dat er wat hints naar haar toe (kunnen) leiden.
Dit vul ik nog even aan met het feit dat als Bwennie geen maffia/wolf is, dat dan Harajuku, Susi en Etcetera 'bitches under survaillance' zijn.quote:Op maandag 15 december 2008 17:55 schreef DuTank het volgende:
Ik wil nog even op Etcetera wijzen, normaal is zij heel actief en nu opeens niet. Daarbij komt ook nog eens dat er wat hints naar haar toe (kunnen) leiden.
quote:Op maandag 15 december 2008 17:58 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Etc is toch alleen veeeel aanwezig als ze zichzelf moet verdedigen?
quote:Op maandag 15 december 2008 18:00 schreef Etcetera het volgende:
er is zoiets als school wat ook wel eens aandacht wil hebben hoor
ja kun je wel lachen schat, maar heb vandaag 2 deadlines. al stond ik op het punt om gelynched te worden, dan was ik nog vrij weinig aanwezig vandaagquote:
Euheuhquote:Op maandag 15 december 2008 18:05 schreef Etcetera het volgende:
[..]
ja kun je wel lachen schat, maar heb vandaag 2 deadlines. al stond ik op het punt om gelynched te worden, dan was ik nog vrij weinig aanwezig vandaag
quote:Op maandag 15 december 2008 18:08 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
EuheuhSure.
Je leest iig wel mee, dus dan heb je blijkbaar wel tijd zat. Ook toevallig dat je binnen een paar minuten al op die post reageerde. Toeval?
quote:Op maandag 15 december 2008 18:10 schreef Lekiamh het volgende:
Haha, Duimelot dekt zichzelf alvast in voor de volgende lynch.
Je bevestigde Hara's opmerking binnen 2 minuten daarom lachte ik.quote:Op maandag 15 december 2008 18:05 schreef Etcetera het volgende:
[..]
ja kun je wel lachen schat, maar heb vandaag 2 deadlines. al stond ik op het punt om gelynched te worden, dan was ik nog vrij weinig aanwezig vandaag
'T zijn ook elke keer dezelfden die lastig zijn hèquote:Op maandag 15 december 2008 18:11 schreef Etcetera het volgende:
[..]geweldig nu moet ik ook al gaan verdedigen over het feit dat ik meelees maar niet altijd actief meedoe
![]()
Omg, hoe immens verdacht kun je doenquote:Op maandag 15 december 2008 18:09 schreef Duimelot het volgende:
Het is gewoon sielug om iemand die voor t eerst meespeelt meteen te lynchen, ik ben voor wat spanning in het spel dussuh
Tja dat is het spelquote:Op maandag 15 december 2008 18:09 schreef Duimelot het volgende:
Het is gewoon sielug om iemand die voor t eerst meespeelt meteen te lynchen, ik ben voor wat spanning in het spel dussuh
##unvote Bwenniebren
## vote Hara
Siebje (1) Clesar03
etc. (1) Isdatzo
Susi (1) zxord
Bwenniebren (7) Ladidadida, Susi, CaLeX , ajf, Harajuku, Sheep,PP
Hara (4) DuTank, Henniedemen, S_S, Duimelot
quote:Op maandag 15 december 2008 18:13 schreef Ladidadida het volgende:
[..]
Omg, hoe immens verdacht kun je doen
Nou, dan zal ik je dit even meedelen: zeggen dat je zomaar in het wildeweg op iemand gaat stemmen omdat je het 'zielig vindt voor iemand anders', wordt in dit spel meestal gelezen als: 'ik vind het niet echt zielig maar diegene is mijn maffiamaatje en moet ik koste wat het kost beschermen'.quote:Op maandag 15 december 2008 18:17 schreef Duimelot het volgende:
[..]
verdacht.... MOI?!?!?
ik weet gewoon niet waar ik mee bezig ben hahaha
Nou, dat zegt wel weer genoeg dan hèquote:Op maandag 15 december 2008 18:17 schreef Duimelot het volgende:
[..]
verdacht.... MOI?!?!?
ik weet gewoon niet waar ik mee bezig ben hahaha
Ze wachtte geen eens op mijn teken.quote:Op maandag 15 december 2008 18:22 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Nou, dat zegt wel weer genoeg dan hèJe probeert gewoon je clubje te redden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |