Voor mij ook!quote:Op woensdag 10 december 2008 10:37 schreef Markeerstift het volgende:
Voor mij The Last Shadow Puppets in Paradiso
Mijne ook.quote:Op woensdag 10 december 2008 10:37 schreef Markeerstift het volgende:
Voor mij The Last Shadow Puppets in Paradiso
Dat zit ik me dus ook te bedenken, kom niet verder dan MGMT in roosje en wat eigen bandjes die natuurlijk wel geweldig waren...volgend jaar maar beter doen....quote:Op donderdag 11 december 2008 19:09 schreef ikwilookwatzeggen het volgende:
bar weinig concerten bezocht dit jaar
Nick Cave & The bad seeds was in de HMH ook erg gaaf. Die was ik even vergeten.quote:Op vrijdag 12 december 2008 08:24 schreef placebeau het volgende:
7. tindersticks - koninklijk circus
8. nick cave and the bad seeds - vorst nationaal
Ik heb ze op Hurricane gezien, was erg tof.quote:Op dinsdag 23 december 2008 18:49 schreef jemoedert het volgende:
5. Flogging Molly (Antidote, Melkweg)
Wat hij hier zegt, alleen was Ef voor mij een verrassing.quote:Op dinsdag 23 december 2008 17:52 schreef Mar10Segovia het volgende:
Dat is voor mij denk ik Ef. En wel op 30 maart in de W2 toen ik voornamelijk voor This Will Destroy You in het voorprogramma kwam. Maar Ef bleek een zeer aangename verassing te zijn.
Ook tof waren Kylese en Baroness op één avond in de 013 in januari, Jill Scott in juli in Paradiso en These Arms Are Snakes met Russian Circles in de 013 in oktober.
Wat festivals betreft; Sharon Jones & The Dap-Kings en Soil & Pimp Sessions waren mijn hoogtepunten wat North Sea Jazz betreft. The Gutter Twins en The Roots waren dat op Lowlands.
Zeg me nou niet dat ik Eels in Enschede heb gemist........quote:Op donderdag 25 december 2008 22:18 schreef Thijsssss het volgende:
Bij A&A eigenlijk alleen echt kippenvel bij Reckless Abandon en Rite Of Spring. Voor de rest ook zeker wel genoten overigens
Constant kippenvel had ik bij het optreden van Eels in het muziekcentrum van Enschede. Mijn eerste zitconcert, heel dicht op het podium, waar E en The Chet met z'n tweeen er een geniaal concert van maakten.
Die heb ik ook nog gezien in de 013. Eén van de gitaristen ging zo hard op in de muziek dat hij tussen het publiek ging staan en hard meekrijste bij elke slag die hij maakte op z'n gitaar.quote:Op dinsdag 23 december 2008 17:52 schreef Mar10Segovia het volgende:
Dat is voor mij denk ik Ef. En wel op 30 maart in de W2 toen ik voornamelijk voor This Will Destroy You in het voorprogramma kwam. Maar Ef bleek een zeer aangename verassing te zijn.
Het geluid viel wat over te zeggen maar voor de rest was het wat je van the Smashing Pumpkins kon verwachten.quote:Op woensdag 31 december 2008 15:33 schreef SlaggY het volgende:
Tegenvaller:
The Smashing Pumpkins (Brabanthallen)
Het geluid, de compleet ontwrichte setlist (met het laatste uur alleen maar b-kantjes, covers of ellenlange versies van matige nieuwe nummers), de klotesfeer in die blokken doos... Met afstand de grootste deceptie qua concerten dit jaar.quote:Op woensdag 31 december 2008 15:44 schreef brother52 het volgende:
[..]
Het geluid viel wat over te zeggen maar voor de rest was het wat je van the Smashing Pumpkins kon verwachten.
Dat is juist wat je van ze kunt verwachten.quote:Op woensdag 31 december 2008 16:44 schreef Grobbel het volgende:
de compleet ontwrichte setlist (met het laatste uur alleen maar b-kantjes, covers of ellenlange versies van matige nieuwe nummers)
De sfeer is daar inderdaad klote. Dat was me ook al opgevallen bij Iron Maiden.quote:de klotesfeer in die blokken doos... Met afstand de grootste deceptie qua concerten dit jaar.
Ben benieuwd!! Ik ga er ook heen! Rotown, right? Hoe laat beginnen ze, weet jij dat?quote:Op woensdag 31 december 2008 15:49 schreef frame-saw het volgende:
Mijn beste concert van 2009 staat al vast, Slagsmalsklubben vannacht
3 uurquote:Op woensdag 31 december 2008 18:39 schreef kreuk050 het volgende:
[..]
Ben benieuwd!! Ik ga er ook heen! Rotown, right? Hoe laat beginnen ze, weet jij dat?
Dat was inderdaad ook erg goed. Later het jaar nog eens gezien in de WATT.quote:Op zaterdag 27 december 2008 16:04 schreef TomR het volgende:
Mijn top 3 van de 120 bands/acts die ik dit jaar gezien heb. (random volgorde)
Modeselektor @ sziget
Hoe was het? Ik ga ze in maart zien in Nijmegen.quote:Op woensdag 31 december 2008 15:49 schreef frame-saw het volgende:
Mijn beste concert van 2009 staat al vast, Slagsmalsklubben vannacht
Ja sowieso vet, heb ze ook al drie keer gezien en hou wel van die bliepjesquote:Op zondag 4 januari 2009 22:08 schreef Levi12 het volgende:
[..]
Hoe was het? Ik ga ze in maart zien in Nijmegen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |