Is dat blond met blauwe ogen toch nog ergens goed voor.quote:Op woensdag 28 januari 2009 17:07 schreef Smeich het volgende:
[..]
Moet je niet gekleurd zijn en/of Engels praten, want dan kom je er niet in
Zelf blond geverfd en blauwe lenzen ingedaan?quote:Op donderdag 29 januari 2009 11:12 schreef Houniet het volgende:
[..]
Is dat blond met blauwe ogen toch nog ergens goed voor.
dat ze daar überhaubt voor komen, en de mensen die bellen niet doorverwijzen naar bijvoorbeeld een 24-uurs slotenservice...quote:Op zaterdag 31 januari 2009 03:57 schreef Espabilado het volgende:
Stond net brandweerwagen voor m'n raam, nadat ze met een ladder en wat zaklampen zo te zien de woning naast mij inspecteerden gingen ze weer weg. Was redelijk verontrustend gezicht, want een brandweerwagen komt om 4 uur snachts niet voor een kat in de boom dunkt me.
edit: ging om een buitensluiting![]()
lekker a-boeiend dus
Dat ze daar nou voor met 8 man ofzo komen.
Daar heb ik me ook regelmatig over verbaasd ja, zelfs straalbezopen figuren die de sleutel kwijt zijn helpen ze nog binnen te komen als ze bellen.quote:Op zaterdag 31 januari 2009 06:54 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
dat ze daar überhaubt voor komen, en de mensen die bellen niet doorverwijzen naar bijvoorbeeld een 24-uurs slotenservice...
Nee, ben zo geborenquote:Op donderdag 29 januari 2009 11:21 schreef eNGine10 het volgende:
[..]
Zelf blond geverfd en blauwe lenzen ingedaan?
oh er is trouwens op de schaapsdrift ook café sjonniequote:Op zondag 1 februari 2009 20:16 schreef Granenbiscuits het volgende:
http://binnenland.nieuws.(...)ij_in_arnhemse_kroeg
is dat op de oude velperweg?
Ja en toch druk, Musis garage vol en al die provincialen bij mij voor de deur parkeren zodat ik m'n auto bijna niet meer kwijt konquote:Op zondag 1 februari 2009 22:12 schreef Qlubtempo het volgende:
Het was vandaag koud in de stad! niet normaal!
Lekker danquote:
Vind ik toch ook geen onbelangrijk onderwerp eigenlijk.quote:Op maandag 2 februari 2009 09:38 schreef Adelante het volgende:
Ben benieuwd of het vanavond nog aan de orde komt in de raadsvergadering of dat ze alleen twee uur gaan dimdammen over de kap van de bomen langs de Apeldoornseweg
Die bomen moeten met 20 of 30 jaar toch weg, omdat ze verrot zijn. Laat ze lekker nu werken aan een betere doorstroom op die weg en nieuwe bomen aanplanten.quote:Op maandag 2 februari 2009 10:32 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Vind ik toch ook geen onbelangrijk onderwerp eigenlijk.
Zo zonde van die bomen.
Volgens de Gelderlander ging het op een uit de hanf gelopen Carnavalsfeest:quote:Op zondag 1 februari 2009 21:08 schreef Granenbiscuits het volgende:
oh er is trouwens op de schaapsdrift ook café sjonnie
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 29 september 2008 11:45 schreef HostiMeister het volgende:
Dat is zeg maar de Nederlandse taal op een vuige keukentafel voorover buigen en hem dan zonder glijmiddel anaal verkrachten. :'(
quote:Op maandag 2 februari 2009 15:02 schreef donroyco het volgende:
Ben nog nooit bij Bosch geweest, maar vind het wel jammer dat zoiets moet verdwijnen..Willemeen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
Ook nog nooit geweest..quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |