Waarom?quote:Op maandag 15 december 2008 01:20 schreef Vitalogy het volgende:
Het Britse publiek heeft Hamilton weer niet tot sportman van het jaar verkozen....
Kennelijk vonden ze de gouden medaille van die baanwielrenner belangrijker.
Beetje onbegrijpelijk eigenlijk...
heerlijke zelfspot hahaquote:Loeb nodigt Coulthard uit voor WRC-test
15 December, 17:01 | Als David Coulthard wil zal hij binnenkort een dag mogen testen in de Citroën C4 WRC van vijfvoudig rallywereldkampioen Sebastien Loeb. Dat heeft de Fransman vertelt aan de inmiddels gepensioneerde Schot tijdens de Race of Champions.
Beide coureurs troffen elkaar gister (zondag) in de finale van de Race of Champions, welke door de rallycoureur werd gewonnen. Loeb mocht enkele weken geleden al eens voor Red Bull Racing testen in een Formule 1-wagen en in gesprek met Coulthard gaf hij aan dat als de Schot eens in de wagen van de Fransman zou willen rijden dit geen enkel probleem was. "Als hij wil zou ik dat zo voor hem kunnen regelen," liet Loeb aan de aanwezige media weten over een mogelijke WRC-test voor Coulthard.
"Ik zou dat erg graag doen," reageert de Schot op het voorstel van Loeb. Wel heeft de voormalig Formule 1-coureur een klein verzoek over de locatie van de test. "Gezien het aantal crashes dat ik het afgelopen seizoen heb meegemaakt, zou ik liever niet in het bos rijden. Daar zou ik me nu niet echt op mijn gemak voelen! Ik weet niet of er ergens een asfaltparcours beschikbaar is, want dat zou meer geschikt zijn voor mij," aldus Coulthard.
Met deze opmerking verwijst Coulthard niet alleen naar het afgelopen Formule 1-seizoen, waarin hij de nodige aanvaringen heeft gehad met zijn collegacoureurs. Ook tijdens de Race of Champions raakte hij twee keer de omheining van het circuit in het Wembley-stadion. Desondanks wist hij toch nog de finale te halen, welke hij uiteindelijk dus verloor van Sebastien Loeb.
Terecht toch? ZO geweldig heeft ie ook niet gepresteerd!quote:Op maandag 15 december 2008 01:20 schreef Vitalogy het volgende:
Het Britse publiek heeft Hamilton weer niet tot sportman van het jaar verkozen....
Kennelijk vonden ze de gouden medaille van die baanwielrenner belangrijker.
Beetje onbegrijpelijk eigenlijk...
Ik vind zelf dat de 'beloning' voor een overwinning te klein is tov een 2e plaats 10-7-6-5-4-3-2-1 lijkt me ook wel ietsquote:Op maandag 15 december 2008 19:41 schreef 4-elements het volgende:
Ik zou de puntentelling gewoon zo laten zoals het nu is. Het kampioenschap blijft zo langer spannender, dat wilde de FIA toch ook? En in een kampioenschap draait het wat mij betreft niet alleen om het winnen van races, maar je moet ook constant zijn.
De kampioen is nou eenmaal (behalve dit jaar dan) de beste. De coureur met de meeste overwinningen hoort dus gewoon de kampioen te zijnquote:Op maandag 15 december 2008 20:03 schreef -Jean- het volgende:
En dan krijg je weer gezeur dat de kampioen te makkelijk wint. Dat was toen met schumi zo en werd het weer veranderd.
| 1 2 3 4 5 | Heidfeld BMW-Sauber (B) 1.19.223 75 Hartley Red Bull-Renault (B) 1.19.586 95 Klien BMW-Sauber (B) 1.19.655 95 Hulkenberg Williams-Toyota (B) 1.20.704 100 |
quote:Op maandag 15 december 2008 20:15 schreef Der_Michael het volgende:
[..]
De kampioen is nou eenmaal (behalve dit jaar dan) de beste. De coureur met de meeste overwinningen hoort dus gewoon de kampioen te zijn
Goed ik zal zeker niet ontkennen dat hij niet superieur wereldkampioen is geworden. Hij heeft eigenlijk ook strontgeluk gehad op het laatst.quote:Op maandag 15 december 2008 19:17 schreef Der_Michael het volgende:
[..]
Terecht toch? ZO geweldig heeft ie ook niet gepresteerd!
Is dat zo? Ik wil het graag aannemen, maar ik denk dat een goede baanrenner er net zoveel voor traint en moet laten dan een F1 coureur. Maar van mij had Lewis het ook mogen worden, maar dat hij het verliest van iemand met 3 gouden medailles in Beijing is niks geks lijkt me.quote:Op maandag 15 december 2008 23:59 schreef Vitalogy het volgende:
Ik bedoel, niks ten nadele van Chris Hoy. Zonder meer een uitzonderlijke prestatie waarop ook kanttekeningen zijn te plaatsen...Theo Bos die het compleet liet afweten bijvoorbeeld. Maar goed, daar gaat het niet om. Met alle respect, maar baanwielrennen is gewoon totaal niet vergelijkbaar met wat een Formule 1 coureur allemaal moet ondergaan, zowel fysiek als mentaal en dat geldt driedubbel voor Lewis Hamilton.
Een kampioen is altijd de beste, anders is tie geen kampioenquote:Op maandag 15 december 2008 20:15 schreef Der_Michael het volgende:
[..]
De kampioen is nou eenmaal (behalve dit jaar dan) de beste. De coureur met de meeste overwinningen hoort dus gewoon de kampioen te zijn
absoluut waar. Wat ik wel jammer vind is dat tegenwoordig de rekenmeesters meer kans maken op een kampioenschap. (niet alleen in de F1 overigens). Ik mis bij sommige de kanpioenen wel de drive om iedere wedstrijd te willen winnen.quote:Op dinsdag 16 december 2008 06:47 schreef kepler het volgende:
[..]
Een kampioen is altijd de beste, anders is tie geen kampioen
En daarbij heeft hij ook nog hele stomme fouten gemaakt.. liggen slapen bij rode stoplichten enzo.. maarja dat vergeten heel veel mensen maar even.quote:Op maandag 15 december 2008 23:59 schreef Vitalogy het volgende:
[..]
Goed ik zal zeker niet ontkennen dat hij niet superieur wereldkampioen is geworden. Hij heeft eigenlijk ook strontgeluk gehad op het laatst.
Maar dat wil niet zeggen dat het niet verdiend was. Behalve een paar verzuurde Ferrari fans zal iedereen het er wel over eens zijn dat als Massa het was geworden dat Hamilton het wk dan had laten ontglippen ipv dat Massa het dan verdiend gewonnen zou hebben.
Daarnaast is het natuurlijk heerlijk om langs de kant kritiek te uiten, maar het feit blijft ook dat hij de jongste F1 wereldkampioen ooit is en de eerste gekleurde F1 wereldkampioen ooit. De historische waarde daarvan is enorm. De finale van dit seizoen was er ook één waar ze jaren later nog over praten.
Ik bedoel, niks ten nadele van Chris Hoy. Zonder meer een uitzonderlijke prestatie waarop ook kanttekeningen zijn te plaatsen...Theo Bos die het compleet liet afweten bijvoorbeeld. Maar goed, daar gaat het niet om. Met alle respect, maar baanwielrennen is gewoon totaal niet vergelijkbaar met wat een Formule 1 coureur allemaal moet ondergaan, zowel fysiek als mentaal en dat geldt driedubbel voor Lewis Hamilton.
Het britse publiek heeft het laten afweten.
Zonder echte kennis gok ik toch dat een F1 coureur er meer voor moet laten, het zijn zoiezo al meer evenementen waarop je moet pieken, en de bekendheid komt ook met een hoop nadelen, al mag je die de sport niet aanrekenen natuurlijkquote:Op dinsdag 16 december 2008 00:32 schreef northernlight81 het volgende:
Is dat zo? Ik wil het graag aannemen, maar ik denk dat een goede baanrenner er net zoveel voor traint en moet laten dan een F1 coureur. Maar van mij had Lewis het ook mogen worden, maar dat hij het verliest van iemand met 3 gouden medailles in Beijing is niks geks lijkt me.
Misschien wel waar, maar ik blijf erbij: Een 3-voudig olympisch kampioen die sportman wordt boven de F1 wereldkampioen is niks raars. Het zijn beide uitzonderlijk goede prestaties. De spelen zijn echter maar om de 4 jaar en Hoy is natuurlijk ook al 33, speelt bij zulke verkiezingen ook mee.quote:Op dinsdag 16 december 2008 11:13 schreef Atreidez het volgende:
[..]
Zonder echte kennis gok ik toch dat een F1 coureur er meer voor moet laten, het zijn zoiezo al meer evenementen waarop je moet pieken, en de bekendheid komt ook met een hoop nadelen, al mag je die de sport niet aanrekenen natuurlijk.. Ik denk dat het volk wat stemde op die verkiezing een bepaald type mensen vertegenwoordigd die met een breder oog naar Britse sport kijken dan als wij dat doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |