????????????????quote:tikje
Het was absoluut niet full power. Kijk de beelden nog maar eens na. Dit soort tikken krijgt een fighter elke wedstrijd wel een paar.quote:Op zondag 14 december 2008 06:17 schreef seto het volgende:
[..]
????????????????
Het was geen tikje, het was een neerwaartse trap vol op zijn gezicht, van iemand van 100 kilo.
Als je door een actie die niet volgens de regels is je tegenstander hebt uitgeschakeld is het logisch dat je niet tot winnaar wordt uitgeroepen.quote:Op maandag 8 december 2008 19:10 schreef Omnifacer het volgende:
Hier verder!
Ik vroeg me trouwens af (ik ben een leek): is het gebruikelijk dat je sanctie afhangt van de mate van schade bij je tegenstander? Eerst kreeg Hari geel, maar toen Bonjasky echt niet verder bleek te kunnen kreeg hij ineens rood. Had hij wel door kunnen gaan, had dan geel wel volstaan?
Deel 1: Ik ben zoooooooooo boos. ( K1-Finale spoilers )
Edit: kan een mod effe een spatie tussen Hari en #2 zetten?
Hij had al eerder van Remy verloren, en kwam nu ook niet door zijn verdediging heen.quote:Op zondag 14 december 2008 06:29 schreef Halcon het volgende:
Iemand enig idee waarom Badr Hari dit deed? Het was niet zo dat er frustratie was of dat er vuil spel werd gespeeld.... Des te meer was het verbazingwekkend dat hij zich zo liet gaan, terwijl hij gaat bezig was.
Voor dat hij besloot de regels te overtreden had hij Bonjasky een flink oplawaai verkocht en tegen de grond gewerkt. Die stomp was recht op het gezicht van Bonjasky.quote:Op zondag 14 december 2008 06:38 schreef seto het volgende:
[..]
Hij had al eerder van Remy verloren, en kwam nu ook niet door zijn verdediging heen.
Qua punten stonden ze redelijk gelijk, Bonjasky wellicht iets voor.quote:Op zondag 14 december 2008 06:40 schreef Halcon het volgende:
[..]
Voor dat hij besloot de regels te overtreden had hij Bonjasky een flink oplawaai verkocht en tegen de grond gewerkt. Die stomp was recht op het gezicht van Bonjasky.
Yep, dat neem ik van je aan. Alleen als je de partij bekijkt, dan zie je dat Hari aan de winnende hand was en gewoon een betere dag had dan Bonjasky.quote:Op zondag 14 december 2008 07:00 schreef Specularium het volgende:
[..]
Qua punten stonden ze redelijk gelijk, Bonjasky wellicht iets voor.
Hij was en is ongelofelijk sterk en had het op punten kunnen winnen.quote:Op zondag 14 december 2008 07:15 schreef Halcon het volgende:
[..]
Yep, dat neem ik van je aan. Alleen als je de partij bekijkt, dan zie je dat Hari aan de winnende hand was en gewoon een betere dag had dan Bonjasky.
dat lijkt me niet echt het geval. Hari kwam er amper doorheen, maar had wel een knockdown tegen. Bonjasky stond ver, ver voor.quote:Op zondag 14 december 2008 07:00 schreef Specularium het volgende:
[..]
Qua punten stonden ze redelijk gelijk, Bonjasky wellicht iets voor.
Had Hari, Bonjasky voor het incident al tegen de grond gewerkt? Dat is niet waar. Voordat Remy naar de grond ging omdat hij struikelde over het been van Hari kreeg hij wel wat klappen, waarvan enkele ook raak waren. Remy was ook zeker een beetje aangeslagen toen hij naar de grond ging, maar het was zeker geen knock down. En volgens mij krijgt Remy veel meer punten voor die knockdown in de eerste ronde dan Hari voor die paar klappen in de 2e.quote:Op zondag 14 december 2008 06:40 schreef Halcon het volgende:
[..]
Voor dat hij besloot de regels te overtreden had hij Bonjasky een flink oplawaai verkocht en tegen de grond gewerkt. Die stomp was recht op het gezicht van Bonjasky.
Ik zeg ook nergens dat Bonjasky niet meer op zou staan. Feit is wel dat de partij aan het kantelen was in het voordeel van Hari. Als Hari zich gewoon aan de regels had gehouden, had hij Bonjasky afgemaakt.quote:Op zondag 14 december 2008 14:00 schreef northernlight81 het volgende:
[..]
Had Hari, Bonjasky voor het incident al tegen de grond gewerkt? Dat is niet waar. Voordat Remy naar de grond ging omdat hij struikelde over het been van Hari kreeg hij wel wat klappen, waarvan enkele ook raak waren. Remy was ook zeker een beetje aangeslagen toen hij naar de grond ging, maar het was zeker geen knock down. En volgens mij krijgt Remy veel meer punten voor die knockdown in de eerste ronde dan Hari voor die paar klappen in de 2e.
zo zag ik het dus echt niet, maar ok, inzichten verschillen.quote:Op zondag 14 december 2008 22:33 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik zeg ook nergens dat Bonjasky niet meer op zou staan. Feit is wel dat de partij aan het kantelen was in het voordeel van Hari. Als Hari zich gewoon aan de regels had gehouden, had hij Bonjasky afgemaakt.
ik weet niet of je zelf weleens gevochten hebt?quote:Op zondag 14 december 2008 06:24 schreef Halcon het volgende:
[..]
Het was absoluut niet full power. Kijk de beelden nog maar eens na. Dit soort tikken krijgt een fighter elke wedstrijd wel een paar.
Natuurlijk speelde Bonjasky het slim, maar de finale was niet wat men er van had verwacht. Behoorlijk stom van Hari ook, wat hij had absoluut gewonnen van Bonjasky.
En hij verwacht de klap ook niet dus komt ie ook harder aan lijkt mij.quote:Op maandag 15 december 2008 09:21 schreef rival het volgende:
[..]
ik weet niet of je zelf weleens gevochten hebt?
je moet beseffen dat hij op dat moment met zijn hoofd op de grond ligt. en er een hak op krijgt. normaal krijg je een tik en gaat je hoofd naar achteren. dit vangt een hoop van de klap op. dat kan natuurlijk niet als je al op de grond ligt, dan krijg je hem gewoon dubbel zo hard!
en dat hari had gewonnen is echt bullpoep. hij had de eerste ronde sowieso al verloren. in de 2e stond remy ook al voor in punten. dus hari had alleen gewonnen met een KO. en dat zag ik niet snel gebeuren. hij kwam amper door de verdediging heen van remy.
Het leuke aan een forumquote:Op woensdag 17 december 2008 09:23 schreef Netsplitter het volgende:
Christus, is die discussie nog steeds levend???
Volgens mij komen klappen doorgaans onverwacht aan op dit niveau. Als je dit soort trappen niet overleeft dan heb je niks te zoeken in K1. Bonjasky heeft altijd prima gepresteerd, dus het was pure aanstellerij. Zijn goed recht, maar wel een sof.quote:Op woensdag 17 december 2008 09:22 schreef DSS24 het volgende:
[..]
En hij verwacht de klap ook niet dus komt ie ook harder aan lijkt mij.
Zoals ik eerder zei, als Remy door was gegaan en hij verloor dan kon je gaan discussiėren dat het door die trap kwam. Dat hij daardoor niet meer 100% was.
Als je aan het vechten bent verwacht je toch klappen of niet? Ondanks dat je verdediging het dan laat afweten zie je de klap wel komen en gaat je hoofd automatisch met de klap mee naar achter.quote:Op woensdag 17 december 2008 20:41 schreef Halcon het volgende:
[..]
Volgens mij komen klappen doorgaans onverwacht aan op dit niveau. Als je dit soort trappen niet overleeft dan heb je niks te zoeken in K1. Bonjasky heeft altijd prima gepresteerd, dus het was pure aanstellerij. Zijn goed recht, maar wel een sof.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |