Eigenlijk wel jaquote:Op dinsdag 9 december 2008 16:39 schreef Tha_Bartman het volgende:
@koepert ik begrijp neit helemaal wat je bedoelt met I will growl abrupter erin te laten komen.. hij komt nu al uit het niets.. of bedoel je dat die andere er dan meteen onderuit moet?
en breaks in nrs zij nou eenmaal vaak zacht daar kan ik zelf niets aan veranderen![]()
Scherp Rip;)quote:Op dinsdag 9 december 2008 17:36 schreef Da_Ripper het volgende:
of .. srry leraar Engels hè
en als je je pm aanzet zet ik je erbij
Dat komt wel goedquote:Op dinsdag 9 december 2008 18:53 schreef Tha_Bartman het volgende:
@Rike -> vergeet dan niet alleen 2008 platen te gebruiken he
ik ben thuis, PM hebben?quote:
gezelligheid, gezelligheidquote:Op dinsdag 9 december 2008 18:33 schreef hardstyle_babbels het volgende:
Al gluurders komen boven water, valdderriieee daaa hopssaaassaaa!
en hoequote:Op dinsdag 9 december 2008 18:35 schreef Da_Ripper het volgende:
[..]
zeikesnat keihard ragge op de Donkeys
![]()
Dankuquote:Op dinsdag 9 december 2008 19:43 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Over de mix van Bartman
Ik vind het een lekkere mix al met al. Natuurlijk mixtechnisch veel beter dan die van mij, maar de meeste overgangen zijn goed te noemen.![]()
Reverze naar stage is our home? daar was ik zelf ook niet 100% gelukkig meequote:Er was er maar 1 waar ik toch had, dat kan beter (weet ff niet welke).
Ja ik wilde gewoon lekker knallenquote:Maar toch een zeer lekkere mix. De platenkeus vond ik hier en daar wat minder. Maar dat is mijn smaak natuurlijk. Vond het eerste nummer al vrij hard voor een begin bijvoorbeeld. Het is wel een orginele set dus dat is zeker een pluspunt.
Is gefixtquote:Op dinsdag 9 december 2008 19:48 schreef Tha_Bartman het volgende:
hebben alle gluurders nu de jaarmixen die tot nu toe gepost zijn ook gehad of moet rip daar nog ff werk van maken?
Over HELDEN gesprokenquote:de gluurbuur.. das toch nie toch normaal...NIET TE GLEEEEEEEEEUUUUUUVEN
Nwa Showtek opzich niet nee.. maar 'mainstream' headhunterz of P1 kan ik wel erg waarderen. Zeg maar de deuntjes die ook bekend zijn bij niet-hardstyle liefhebbers hoor ik graag terug in een mixquote:Op dinsdag 9 december 2008 10:32 schreef Tha_Bartman het volgende:
Wat had er voor jou aan platen in moeten zitten dan?(please don't say showtek
)
dat probeer ik ook, gewoon platen die ik zelf heel tof vind (soms wat onbekendere) aangevuld met de wat bekendere platen (hitjes)quote:Op dinsdag 9 december 2008 19:48 schreef Tha_Bartman het volgende:
ik ging voor een mix tussen bekendere " hitjes" en wat onbekender werk, en in mijn ogen ben ik daarin geslaagd![]()
Mindere overgangen, zullen er bij de meeste toch wel inzitten. Hoewel we allemaal proberen ze zo weinig voor te laten komen hequote:Op dinsdag 9 december 2008 19:43 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Over de mix van Bartman
Ik vind het een lekkere mix al met al. Natuurlijk mixtechnisch veel beter dan die van mij, maar de meeste overgangen zijn goed te noemen.![]()
Er was er maar 1 waar ik toch had, dat kan beter (weet ff niet welke). Maar toch een zeer lekkere mix. De platenkeus vond ik hier en daar wat minder. Maar dat is mijn smaak natuurlijk. Vond het eerste nummer al vrij hard voor een begin bijvoorbeeld. Het is wel een orginele set dus dat is zeker een pluspunt.
Net als jij zal ik mijn punt later geven
FoK!-Hardstylemastermixer van het jaar wel te verstaanquote:Op dinsdag 9 december 2008 23:37 schreef Silaz het volgende:
Maar huig, het gaat hier wel om de titel Hardstylemastermixes van het jaar he
Korten we het toch af naar FoK!hmmquote:Op dinsdag 9 december 2008 23:46 schreef de_huig het volgende:
FoK!-Hardstylemastermixer van het jaar wel te verstaan
een hele mond vol wel
Een jaarmix is toch een mix met alle platen van dat jaar. Het maakt toch niet uit of ze bekend of onbekend zijn? En wie bepaald eigenlijk dat een plaat 'bekend' is? Het feit dat 'alle' DJ's de plaat hebben gedraaid??quote:Op dinsdag 9 december 2008 23:04 schreef ElDani het volgende:
Sorry voor beginnende producers, maar met een jaarmix heb ik zo GIGANTISCH SCHIJT aan onbekende platen!
Ik ga toch geen yearmix luisteren van platen die je minder vaak hoort? NATUURLIJK NIET. Je wil de jaarmix waarin je zoveel mogelijk klappers heb in de tijd die je hebt. Dat maakt voor velen de mix van NLS ook zo goed.
Ik ga zelf veel meer voor een jaarMIX, niet voor een jaar-climax.
Waarschijnlijk ga je die van mij morgen verwachten. Bij deze dus een voorschot.
Gewoon niet zo zeuren op wat een jaarmix nu een jaarmix maakt. Dit verschilt voor iedereen. Ik ben het dus gewoon met Huig eens. Niet zeuren en gewoon genieten, no mather welke platen er uit 2008 voorbij komenquote:"just do what I feel. Sometimes that is not appreciated but I can't live constantly thinking what people will say about my music and constantly trying to make everyone happy. That’s impossible anyway ‘cause everyone has a different taste. You can never satisfy the whole world, so better do what you love yourself. I'm an artist, a DJ and as well a human being. I'm not a factory that makes whatever works the best. I have my own identity and my personal taste and this effects the music I propose to the partypeople. I need to do what I feel and what stimulates me the most. Otherwise I'm not an artist anymore@
Ik ook hoor. Vond en vind het nog steeds leuk dat iedereen mijn mix van vorig jaar zo kon waarderen (quote:Op dinsdag 9 december 2008 23:35 schreef de_huig het volgende:
ik vind het nog steeds grappig hoe serieus iedereen die jaarmixen neemt
of ben ik echt de enige die het gewoon als een leuk tussendoortje/extraatje ziet?![]()
Wat mij betreft had een "beginnend" producer wel mooi de hit van 2007 op zijn naam in de zin van Scope DJ. Dus dat gaat al niet op. Verder vind ik de rauwe stijl zoals A2, beat providers, 2-sidez etc heerlijk en dat zijn voor mij persoonlijk de hits van 2008. uiteraard komen er ook de mainstream klappers van het publiek er in.quote:Op dinsdag 9 december 2008 23:04 schreef ElDani het volgende:
Sorry voor beginnende producers, maar met een jaarmix heb ik zo GIGANTISCH SCHIJT aan onbekende platen!
Ik ga toch geen yearmix luisteren van platen die je minder vaak hoort? NATUURLIJK NIET. Je wil de jaarmix waarin je zoveel mogelijk klappers heb in de tijd die je hebt. Dat maakt voor velen de mix van NLS ook zo goed.
Ik ga zelf veel meer voor een jaarMIX, niet voor een jaar-climax.
Waarschijnlijk ga je die van mij morgen verwachten. Bij deze dus een voorschot.
Neej hoor, net als NLS zie ik het als een leuke verzameling van plaatjes die me gezelschap gaan houden voor onderweg in '09quote:Op dinsdag 9 december 2008 23:35 schreef de_huig het volgende:
ik vind het nog steeds grappig hoe serieus iedereen die jaarmixen neemt
of ben ik echt de enige die het gewoon als een leuk tussendoortje/extraatje ziet?![]()
matterquote:Niet zeuren en gewoon genieten, no mather welke platen er uit 2008 voorbij komen
quote:FOK!'em
en émiele ... wat is noe die smeerkanteh?quote:helaas pindakaas (dommage pinda fromage)
Heb je gelijk in. Maar het gaat mij meer om het feit: ik ga liever voor de 25 doodgedraaide hits, omdat ik graag het beste van het jaar wil horen. Overigens komt er denk vandaag een wat langere versie bij met wel wat minder gedraaide platen. Denk dat er dus nog 1 van ong. 3 uur bijkomt, dan ben ik voor de komende maand helemaal klaar met draaien.quote:Op woensdag 10 december 2008 00:40 schreef LeonH het volgende:
[..]
Wat mij betreft had een "beginnend" producer wel mooi de hit van 2007 op zijn naam in de zin van Scope DJ. Dus dat gaat al niet op. Verder vind ik de rauwe stijl zoals A2, beat providers, 2-sidez etc heerlijk en dat zijn voor mij persoonlijk de hits van 2008. uiteraard komen er ook de mainstream klappers van het publiek er in.
dat ben ik dus absoluut volkomen en compleet met je ONeensquote:Op dinsdag 9 december 2008 23:04 schreef ElDani het volgende:
Sorry voor beginnende producers, maar met een jaarmix heb ik zo GIGANTISCH SCHIJT aan onbekende platen!
Ik ga toch geen yearmix luisteren van platen die je minder vaak hoort? NATUURLIJK NIET. Je wil de jaarmix waarin je zoveel mogelijk klappers heb in de tijd die je hebt. Dat maakt voor velen de mix van NLS ook zo goed.
Ik ga zelf veel meer voor een jaarMIX, niet voor een jaar-climax.
Waarschijnlijk ga je die van mij morgen verwachten. Bij deze dus een voorschot.
ben het wel met je eens, maar even zo leuk is het dat die andere gasten juist voor hun persoonlijke voorkeur (ook de minder gedraaide tracks) van dit jaar gaan, zodat niet elk setje precies dezelfde tracklist krijgt!quote:Op woensdag 10 december 2008 07:41 schreef ElDani het volgende:
[..]
Heb je gelijk in. Maar het gaat mij meer om het feit: ik ga liever voor de 25 doodgedraaide hits, omdat ik graag het beste van het jaar wil horen. Overigens komt er denk vandaag een wat langere versie bij met wel wat minder gedraaide platen. Denk dat er dus nog 1 van ong. 3 uur bijkomt, dan ben ik voor de komende maand helemaal klaar met draaien.
edit - toch maar niet vandaag.. maar ergens dit jaar denk ik nog wel.
quote:
neem de felicitaties maar weer terugquote:Op woensdag 10 december 2008 09:36 schreef ElDani het volgende:
Gefeliciteerd Remcore!
(Ben overigens zondag 19 geworden)
Zany die party Lover draaide zaterdagquote:
Party Lover Remixquote:Op woensdag 10 december 2008 09:49 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
Zany die party Lover draaide zaterdag![]()
preciesquote:Op woensdag 10 december 2008 10:10 schreef Tha_Bartman het volgende:
het is af en toe leuk om zo'n discussie te krijgen dat brengt wat leven in de brouwerij
van wie?quote:
Ach wen er maar aan. Zodra je aangeeft van Mainstream te houden word je bijna standrechtelijk geexecuteerd hier. Voordeel is dat deze jongens je wel dwingen / de mogelijkheid bieden om de onbekendere kanten van Hardstyle te verkennen. En dan zelf te kiezen wat je ruk en wat je leuk vind.quote:Op woensdag 10 december 2008 09:51 schreef ElDani het volgende:
Excuser.. Heb sowieso mijn post beetje aangepast. Had sowieso niet verwacht dat ik zulke reacties zou krijgen.. Of.. achteraf eigenlijk wel.
Het gaat me om het feit dat bij mij er gewoon een standaardsetje met de bekende tracks langs gaat komen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |