nee manquote:Op zondag 21 december 2008 15:29 schreef mrPanerai het volgende:
jammer genoeg overal uitverkocht op dit moment
Ook voor de bass wordt het tegen het einde zwaar pittig op expert hoorquote:Op zondag 21 december 2008 15:11 schreef mctwigt het volgende:
Ik speel dus vrolijk expert bass wat erg makkelijk is naar mijn menig, maar ik weet dus nog steeds niet wat the fuck ik moet doen bij die open strum wit noten.... het is ook het enige item wat ze niet in een tutorial behandelen
klinkt een beetje als gewone hammer-ons en pull-off of bedoel je dat?quote:Op zondag 21 december 2008 15:17 schreef Misanthropist het volgende:
[..]
dat is dat je noten kunt overpakken zonder ze opnieuw aan te slaan, dus alleen van kleur veranderen dus
edit gevonden nvmquote:Op maandag 22 december 2008 01:57 schreef Nemmii het volgende:
Ga naar de warrenty site en vraag een nieuwe cymbal en usb-midi kabel aan. Is gratis en het maakt je drumstel weer.
Je geeft antwoord op je eigen vraag.quote:Op maandag 22 december 2008 00:28 schreef RoW_0 het volgende:
Mijn gele registreert na 2 dagen nauwelijks meer wat, wat kan ik doen? doos is allang weg.
ik had net online gespeeld op zelfde difficulty drum vs drum, en toch had hij meer punten terwijl die andere gast gewoon alles zowat missloeg.
Hoe kan dit? ik sloeg alle nootjes correct maar toch won hij, ook had hij een 4x in zijn metertje staan.
Hoe krijg je dat dan? ik ben een dikke noob op GHquote:Op maandag 22 december 2008 09:53 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Je geeft antwoord op je eigen vraag.De steak, en dus de multiplier daar is dus hoger.
Ach joh, ik stond te stuntelen als een gek bij Smoke on the Water bij GH1. Dagen moeten spelen voordat ik verder kwam, op Easy.quote:Op maandag 22 december 2008 12:43 schreef Jesse_ het volgende:
Ook eindelijk eens zo'n game aangeschaft.
Nu al spijt van, krijg de tutorial niet eens uitgespeeld
Oh ok, er zijn dus geen extra functies (behalve star power ofc).quote:Op maandag 22 december 2008 14:53 schreef Fsmxi het volgende:
Een multiplier krijg je door een streak. Een streak is een serie noten achter elkaar goed gespeeld, zonder fouten ertussen. Als ik het goed heb is het ook elke 10 noten 1 multiplier erbij (10 noten= 2x, 20 noten 3x, 30 noten 4x)
Het begint inderdaad wat te komen, eerste 6 nummers op easy uitgespeeldquote:Op maandag 22 december 2008 16:20 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ach joh, ik stond te stuntelen als een gek bij Smoke on the Water bij GH1. Dagen moeten spelen voordat ik verder kwam, op Easy.
Uiteindelijk die game, en alle navolgende games, uitgespeeld op Expert.
Je moet er wel wat oefening in nemen, maar als je de truc en het ritmegevoel door begint te krijgen dan gaat het makkelijk.
Ik krijg echt nog helemaal niets voor elkaar op mediumquote:Op maandag 22 december 2008 17:13 schreef GilaMonyet het volgende:
Ik meld me weer!
Vorige keer toen ik hier poste vond ik easy wel lastig..
Nu 3 weekjes verder heb ik de eerste 2 gigs gehaald op hard!
Owja.. weet iemand of ze ooit die drumkit los gaan verkopen want ik heb dat laatst gespeeld.
Ik vond dat echt lache om te doen.. dus zou er graag zelf een willen hebben maarja.. ik zie ze nu alleen nog maar als pack!
Niet opgeven. Ben heeft nog vééél kleinere handjes dan jij en ik.quote:Op maandag 22 december 2008 20:57 schreef Misanthropist het volgende:
[..]
Ik krijg echt nog helemaal niets voor elkaar op mediumvolgens mij zijn mijn handen gewoon te klein!
die scoor ik sowieso van de week even, kan ik het tegen mijn vriendin opnemenquote:Op maandag 22 december 2008 20:58 schreef Sanne het volgende:
[..]
Niet opgeven. Ben heeft nog vééél kleinere handjes dan jij en ik.
Je kan misschien wel beter op de Les Paul spelen als je kleine handjes hebt.
quote:Op maandag 22 december 2008 17:46 schreef RoW_0 het volgende:
maar wat doen de codes nou in godsnaam? ik heb er 2?
Even hopen dat de stum bar er niet mee ophoudt... Mijn tweede gitaar lijkt tot nu toe (3 weken) het goed vol te houden...quote:Op dinsdag 23 december 2008 00:19 schreef supkaa het volgende:
Ik heb hem afgelopen weekend in London gekocht voor nog geen 62 euro (gitaar + spel voor wii)![]()
Moet zeggen dat ik de nieuwe gitaar erg fijn vind spelen in vergelijking met de oude.
ging je dan naar de winkel of via de website?quote:Op dinsdag 23 december 2008 01:22 schreef StupidByNature het volgende:
[..]
Even hopen dat de stum bar er niet mee ophoudt... Mijn tweede gitaar lijkt tot nu toe (3 weken) het goed vol te houden...
Roffelen. Je hoeft het niet precies te doen, gewoon snel achter elkaar slaan wordt al goed gekeurd.quote:Op dinsdag 23 december 2008 12:45 schreef RoW_0 het volgende:
Hoe sla ik de hele lange noten op drums? vaak bij het einde van een lied
Ja, inderdaad. Vaak zit die witnoot tussen twee andere 8e noten in. Dan is het bijvoorbeeld "geel" aanslaan, direct loslaten, en een 8e tel later bijvoorbeeld "rood" aanslaan. Dan heb je ze toch alle drie gespeeldquote:
Wii iig niet, die heeft een compleet andere aansluiting.quote:Op dinsdag 23 december 2008 15:48 schreef Gamer_V het volgende:
Guitar Hero 3 met gitaar gekocht. Voor 50 euro kon ik het eigenlijk niet laten liggen.
Zijn de ps3/360/wii Les Pauls intercompitabel? Dat staat niet echt in die mooie matrixjes waarnaar hier gelinkt wordt.
Jammer. Weet iemand het van de ps3/360? Beiden USB.quote:Op dinsdag 23 december 2008 15:48 schreef Gamer_V het volgende:
Guitar Hero 3 met gitaar gekocht. Voor 50 euro kon ik het eigenlijk niet laten liggen.
Zijn de ps3/360/wii Les Pauls intercompitabel? Dat staat niet echt in die mooie matrixjes waarnaar hier gelinkt wordt.
waarom wil je het weten dan?quote:Op dinsdag 23 december 2008 18:06 schreef Gamer_V het volgende:
[..]
Jammer. Weet iemand het van de ps3/360? Beiden USB.
Gewoon proberen betekent mijn gitaartje de halve stad doorslepen naar een vriend met een 360.
Zodat ik met een vriend die de verkeerde keuze in console heeft gemaakt toch tof kan multiplayeren!quote:Op dinsdag 23 december 2008 18:10 schreef Misanthropist het volgende:
[..]
waarom wil je het weten dan?
Terug naar de winkel (binnen twee weken). Verkoper was op de hoogte van de problemen, kon het zonder problemen inleveren (wel met volledige verpakking), en kreeg mijn geld terug.quote:Op dinsdag 23 december 2008 01:50 schreef RoW_0 het volgende:
[..]
ging je dan naar de winkel of via de website?
Soms is het zo dat twee instrumenten dezelfde frequentie gebruiken en er maar een herkend wordt (bijvoorbeeld twee instrumenten die speler 1 zijn). op nieuw opstarten wil dan nog wel eens helpen. Als je met zijn 4en speelt met 2 USB-slots, dan zul je de nieuwe gitaar "dongel" en de drumdongel in moeten steken, en Les Paul en de microfoon in de USB-slots van de nieuwe gitaardongel moeten steken. Bij mij wordt dan alles gewoon gevonden.quote:Op dinsdag 23 december 2008 18:14 schreef mrPanerai het volgende:
Heb vanmiddag de complete pak gehaald, drum en gitaat werken top, alleen de micro krijg ik niet werkend..heb bij randapparatuur ingesteld en daar doet ie het wel, moet ik ergens anders nog wat instellen?
verpakking gister weggegooidquote:Op dinsdag 23 december 2008 20:31 schreef StupidByNature het volgende:
[..]
Terug naar de winkel (binnen twee weken). Verkoper was op de hoogte van de problemen, kon het zonder problemen inleveren (wel met volledige verpakking), en kreeg mijn geld terug.
idd bedankt, of mss dat ik in de toekomst het boekje wel eens ff doorleesquote:Op dinsdag 23 december 2008 20:40 schreef StupidByNature het volgende:
[..]
Oh ja, je moet de microfoon aanzetten door middel van het gebruiken van een controller. Is dat niet het probleem?
Ik blijf iig falen.quote:Op dinsdag 23 december 2008 22:05 schreef Jesse_ het volgende:
Hoelang hebben jullie moeten oefenen om op medium te kunnen spelen?
Ben er nu al klaar mee
Ik faal ook, maar met legends of rock niet met world tourquote:Op dinsdag 23 december 2008 22:17 schreef RoW_0 het volgende:
[..]
Ik blijf iig falen.
Mijn gitaar activeert star power telkens
Drums rood en geel doet het niet
ik voorspel dat de microfoon morgen niet meer werkt.
drie dagenquote:Op dinsdag 23 december 2008 22:05 schreef Jesse_ het volgende:
Hoelang hebben jullie moeten oefenen om op medium te kunnen spelen?
Ben er nu al klaar mee
Hoe oefen je danquote:
Je speelt toch GH3? Ik heb toen eerst alles op 5 sterren gehaald op easy, en toen viel medium ook mee. De stap van medium naar hard is wel een stuk groter dan van easy naar medium, though...quote:Op dinsdag 23 december 2008 23:37 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Hoe oefen je dan
Ik word maar niet beter geloof ik
Gewoon heel veel spelen. Het is een ladder die je opgaat. Eerst de makkelijke liedjes op easy, dan de wat moeilijkere en dan de moeilijkste. Kun je die eenmaal goed spelen begin je weer met de makkelijkste liedjes op medium, et cetera.quote:Op dinsdag 23 december 2008 23:37 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Hoe oefen je dan
Ik word maar niet beter geloof ik
Ik ben een gemiddelde tot bovengemiddelde speler, maar ik ben van mening dat expert in GH3 niet voor iedereen is weggelegd. Ik heb in totaal 8 nummers gehaald, en dat kostte me zo veel moeite, dat ik uiteindelijk maar heb opgegeven. Ik heb uren zitten pielen met de laatste twee tiers op hard, maar ze uiteindelijk gehaald. Maar het moet ook leuk blijven. Ik heb sowieso bewondering voor mensen die de moeilijkste nummers 90%+ op expert halen. Dat vereist een enorm doorzettingsvermogen of gewoon puur talent.quote:Op woensdag 24 december 2008 01:10 schreef Rikketik het volgende:
Al leert de een sneller dan de ander. Ik ken iemand die binnen een paar maandjes van Slow Ride easy naar TTFAF expert ging.
hen heel wat verzuring in de pink moeten doorstaan iigquote:Op dinsdag 23 december 2008 23:37 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Hoe oefen je dan
Ik word maar niet beter geloof ik
- Drum main padsquote:Op vrijdag 26 december 2008 01:20 schreef Nemmii het volgende:
Je kunt dit aanvragen:
Xbox 360 World Tour Drum Main Pads
Xbox 360 World Tour Cymbal (Yellow)
of je brengt weer alles terug..
ik heb een mail gestuurd (gisteravond) naar redoctane, tot nu toe geen antwoord.quote:Op vrijdag 26 december 2008 01:56 schreef Nemmii het volgende:
De kabel krijg je zoiezo. Gitaar ook want iemand anders bij mij op live had een piepje in zijn gitaar en vroeg een nieuwe aan. Hij zei dat hij kapot was maar ondertussen heeft ie er gewoon 2.
Lijkt me wel logisch dat je de drumpads ook wel krijgt dan...
Ik heb idegeval al een cymbal en kabel gehad en me gitaar is nog in progress.
Haha, MORGEN gaat die kapot. ik weet gewoon.quote:Op vrijdag 26 december 2008 21:31 schreef LeonH het volgende:
als jullie zo vast naar de gitaar/hals hebben gekeken op het scherm en het liedje is afgelopen, hebben jullie dan ook zo'n raar zicht als je even de andere kant op kijkt? Dat dingen omhoog gaan enzosoort duizeligheid ofzo.
Wel een tof kerstcadeaugister tot middernacht liggen doorknallen en vandaag al de hele dag
Ja wat denk je nou? Het is Kerst.quote:Op vrijdag 26 december 2008 21:31 schreef RoW_0 het volgende:
[..]
ik heb een mail gestuurd (gisteravond) naar redoctane, tot nu toe geen antwoord.
2e kerstdag bestaat alleen maar in Nederland(/belgie?) toch?quote:
ik raad je het niet aan. ik ben diep teleurgesteld.quote:Op zaterdag 27 december 2008 01:17 schreef jslavenburg het volgende:
Ik ga hem volgende week halenHeeft die drum kit nog steeds problemen met dubbele noten?
Wat raad je mij niet aan?quote:Op zaterdag 27 december 2008 01:42 schreef RoW_0 het volgende:
[..]
ik raad je het niet aan. ik ben diep teleurgesteld.
Niet baseren op 1 iemand, mijn collega heeft ook het drumstel en alles werkt perfect bij hem... en als het niet werkt ligt het meer aan mijn collega dan aan de spullen...quote:Op zaterdag 27 december 2008 01:50 schreef jslavenburg het volgende:
[..]
Wat raad je mij niet aan?Die drumkit of?
Oke dat is mooi, dan ga ik hem ook gewoon halenquote:Op zaterdag 27 december 2008 09:13 schreef Blue Thunder het volgende:
[..]
Niet baseren op 1 iemand, mijn collega heeft ook het drumstel en alles werkt perfect bij hem... en als het niet werkt ligt het meer aan mijn collega dan aan de spullen...
Ik heb/had overigens alleen last van een squeeky strumbar, maar dankzij wd-40 is dat ook verholpen.
drumkit kapotquote:Op zaterdag 27 december 2008 12:31 schreef jslavenburg het volgende:
[..]
Oke dat is mooi, dan ga ik hem ook gewoon halen
Dank je
Het ligt er ook aan hoe je er mee om gaatquote:Op zaterdag 27 december 2008 13:23 schreef RoW_0 het volgende:
[..]
drumkit kapot
gitaar kapot![]()
moet je zelf weten hoor, opzich is het wel cool enzo. maar gewoon teleurgesteld.
Ja, en jij kan niks hierover zeggen.quote:Op zaterdag 27 december 2008 13:33 schreef jslavenburg het volgende:
[..]
Het ligt er ook aan hoe je er mee om gaat
Helemaal mee eens.quote:Op zaterdag 27 december 2008 21:19 schreef Mystikvm het volgende:
Na jaren alle Guitar Hero's te hebben gespeeld is er voor mij toch echt een nieuwe koning. RB2 speelt strakker, is gelikter, heeft de betere songs, de betere support en de betere hardware.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |