Denk lekker wat je wilt denken.quote:Op woensdag 10 december 2008 23:27 schreef thaWarhead het volgende:
[..]
Uiteraard, gelukkig is het nog nooit gebeurd dat ik een schoen van een merk of persoon mooi vond terwijl ik het achterliggende 'verhaal' kut vond.
Verder is mijn kleding een afspiegeling van mij en mijn interesses. Ik koop vrijwel nooit 'zomaar' kleding, ik ken de achtergrond van de merken/winkels/designers/print/ontwerp en koop dat waar ik als persoon achter kan staan. Jij klinkt als zo'n type dat een Yankee cap koopt maar nog nooit een honkbalwedstrijd heeft gezien.
dopequote:Op woensdag 10 december 2008 23:21 schreef saaw het volgende:
[ afbeelding ]
zijn ondertussen ook onderweg
quote:Op woensdag 10 december 2008 23:30 schreef bewegende_ninja het volgende:
Qua looks vind ik ze stiekem ook best geilIk ga ze zeker halen
![]()
Dus als die providers van je Jan Smit x new balance waren dan had je ze niet gekocht?quote:Op woensdag 10 december 2008 23:38 schreef sjimz het volgende:
Ik ben het wel eens met Warhead.
Ik zou absoluut geen schoenen rocken van iemand waar ik helemaal niets mee heb.
Het gaat mij ook vaak om het idee en niet alleen om de uitvoering.
Maar natuurlijk ieder zijn ding
inderdaad!quote:Op donderdag 11 december 2008 12:56 schreef bewegende_ninja het volgende:
[..]
Dus als die providers van je Jan Smit x new balance waren dan had je ze niet gekocht?
Hij geeft niks om Providers.quote:Op donderdag 11 december 2008 14:04 schreef sjimz het volgende:
TB, zie jij Jan Smit dit al verzinnen?
[ afbeelding ]
Wat zijn ze toch godsgruwelijk mooiquote:Op donderdag 11 december 2008 14:04 schreef sjimz het volgende:
TB, zie jij Jan Smit dit al verzinnen?
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |