abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_63388789










De iPhone3G is vanaf nu exclusief verkrijgbaar bij T-Mobile. Hij is het wachten meer dan waard geweest. Want met 3G technologie, GPS routeplanner, Microsoft Exchange en App Store heb je nog meer functies bij de hand. De iPhone3G is net als de eerste iPhone drie producten in één: een revolutionaire telefoon, een iPod met breedbeelddisplay en een toestel waarmee je kunt internetten en e-mailen. Alleen gaat dit nu veel sneller en zonder beperkingen. iPhone3G. Zet de trend in de mobiele telefonie.




De knoppen en maten:





En de specificaties:
quote:
• Afmetingen - 115,5 x 61,1 x 12,3mm
• Gewicht - 133 gram
• Scherm - 3.5 inch - 320 x 480 (163 ppi)
• Opslag - 8GB of 16GB (waarvan ongeveer 500 MB wordt ingenomen door het OS)
• Camera - 2.0 megapixels
• Kleur - zwart (8GB) & wit of zwart (16GB)

• UMTS/HSDPA - 850, 1900, 2100 MHz
• GSM / EDGE - 850, 900, 1800, 1900 MHz
• Wi-Fi - 802.11b/g (met geavanceerde beveiligingsopties zoals WPA2 en 802.1X)
• Wi-Fi - Bluetooth 2.0 + EDR

• Batterij
- Lithium
- Bellen - tot 10 uur met 2G en tot 5 uur met 3G
- Internet - tot 7 uur met Wi-Fi en tot 6 uur met 3G
- Video - tot 7 uur
- Audio - tot 24 uur
- Standby - tot 300 uur

• Aansluitingen e.d.
- 30 pins iPod dock aansluiting
- 3.5mm jack met audio en microfoon ondersteuning
- SIM kaart houder
- Ingebouwde luidspreker
- Ingebouwde microfoon

• Fysieke knoppen:
- Volume luider / zachter
- Geluid aan / uit
- Sluimer / Waakstand
- Thuisknop

In de doos zit: iPhone 3G, stereoheadset met microfoon, dockconnector-naar-USB-kabel, USB-lichtnetadapter, documentatie, reinigings- en poetsdoekje en een pinnetje voor het plaatsen van de simkaart.


Klik hier voor de uitgebreide technische specificaties.



Wat is nieuw aan de Iphone 3G?



iPhone met 3G-technologie biedt snelle toegang tot het internet en e-mail, op alle mobiele netwerken wereldwijd. Met iPhone 3G kun je overal van alles doen: internetten, e-mailen, routebeschrijvingen opvragen en filmpjes bekijken – zelfs als je tegelijkertijd aan het bellen bent.



Altijd weten waar je bent, routebeschrijvingen opvragen en kijken waar de files staan – het kan allemaal direct vanaf je iPhone. De applicatie Kaarten op iPhone 3G combineert GPS, Wi-Fi en gsm-locatietechnologie met een multi-touch-interface, en vormt zo de beste routeplanner ooit.



Een abonnement neem je bij T-Mobile met de volgende tarieven:



En het unlocken van de sim bij T-Mobile kost:
quote:
0 tot 3 maanden: ¤120
3 tot 6 maanden: ¤90
6 tot 9 maanden: ¤70
9 tot 12 maanden: ¤50
vanaf 12 maanden: gratis



Frequently Asked Questions

Onderstaande tekst is afkomstig van het iPhone-topic @ GoT en is vervaardigd door harley.

Wat is de nieuwe functionaliteit van de 2.0 software?

De functionaliteit is voor de nieuwe en oude iPhone gelijk en is alleen beperkt door de hardware. Het is onder te verdelen in 3 categoriën: de nieuwe functionaliteit die vooral interessant voor bedrijven is, de SDK en de nieuwe functionaliteit voor de "gewone" consumenten.

Voor bedrijven is er naast Microsoft Exchange support, ondersteuning voor Cisco VPN netwerken, auto-discovery, remote wipe en betere beveiligingen voor draadloze netwerken, zoals 802.1X en WPA2 worden ondersteund.

De SDK voegt de mogelijkheid toe voor ontwikkelaars om software te ontwikkelen. Deze software wordt verkocht via de App store. Deze zorgt er ook voor dat updates beschikbaar worden gesteld etc. De AppStore is beschikbaar in 62 landen, en alle applicaties die kleiner zijn dan 10 MB kunnen via het mobiele netwerk worden gedownload.

Voor de eindgebruiker zijn er ook veel nieuwe features, ik zal de belangrijkste hier noemen. Er is volledige ondersteuning voor zowel iWork als MS Office documenten (incl. Powerpoint). In het adresboek zit nu ook een zoekfunctie. In Mail is het mogelijk om meerdere e-mails tegelijk te verwijderen of verplaatsen.


Hoe kan ik aan een simlockvrije iPhone komen?

Met de komst van de nieuwe 3G iPhone zal importeren een stuk lastiger worden. In Amerika zal de telefoon alleen nog maar geactiveerd verkocht worden. Dus je kunt niet zomaar de winkel uit lopen, je zult een abonnement erbij moeten afsluiten. Misschien komen er wel mogelijkheden in andere landen, want vanaf 11 juli zal de iPhone in 22 landen te koop zijn en later dit jaar zelfs in 70 landen.

In België en Frankrijk moet de iPhone ook simlockvrij verkocht worden. Dat betekent dat er daar een mogelijkheid zal zijn om aan een simlockvrije telefoon te komen. Het probleem daarbij is alleen de prijs, want het zal waarschijnlijk niet goedkoop worden. In Engeland zal de iPhone ook prepaid te krijgen zijn, misschien dat daar mogelijkheden voor komen

Het importeren (voornamelijk uit Amerika) wordt verder besproken in [iPhone] Importeren deel 2. Als je een topic wilt openen over het gebruiken van een iPhone 3G uit een andere europees land, neem dan even contact op met een van de moderators van Apple Talk


Waar kan ik de handleiding eigenlijk vinden?

De iPhone is voor veel mensen het eerste Apple produkt en daarom kunnen er een aantal zaken onduidelijk zijn. Het feit dat je niet eens een handleiding meegeleverd krijgt en alleen een snelstartgids helpt hier natuurlijk niet aan mee. Dus om te beginnen. De nederlandse handleiding is te downloaden op:
Apple iPhone handleiding (PDF).

Daarnaast staat bij de bookmarks op de iPhone zelf ook een link naar de "iPhone User Guide". Dit is een link naar de website van Apple, waarin op een speciaal voor de iPhone gemaakte site ook allerlei dingen worden uitgelegd.


Hoe kan ik de iPhone klaarmaken voor gebruik?

Als je je iPhone voor de 1e keer aanzet krijg je na het opstarten en ingeven van je pincode het volgende scherm:



Hiermee bedoelt apple dat je je telefoon aan je pc of mac dient te koppelen en via iTunes dient aan te melden. Mocht je iTunes nog niet geinstalleerd hebben kun je deze downloaden via: iTunes Download pagina. Hierna is je iPhone actief en kun je bellen en alle andere dingen doen die mogelijk zijn met een iPhone.


Ik heb geen creditcard en wil me toch registreren om mijn iPhone te kunnen gebruiken?

Je kunt in het registratiescherm ook kiezen voor de optie:
Geen - aanschaffen van betaalde applicaties is niet mogelijk
Click 'n Buy - voor aanschaffen via je afschrijving van je bankrekening.


Hoe kan ik een eigen ringtone instellen?

Mac gebruikers kunnen dit het makkelijkst doen via het programmapakket iLife '08 van Apple zelf waarin het programma Garageband zit. Hiermee kun je een willekeurig audiobestand selecteren bewerken en omzetten naar het juiste formaat zodat je iPhone hem accepteert als beltoon.

Voor Windows gebruikers is er het programma iPhone Ringtone Maker van Efiko Software. Je kunt daarvan een demo downloaden welke je 3 ringtones laat maken. Vanuit dit programma wordt het direct toegevoegd aan je ringtone collectie in iTunes 7.7. Logischerwijs dien je op de Mac en PC nog wel even te synchroniseren en daarna via het instellingen menu je ringtone in te stellen.

Daarnaast kan het ook via iTunes zelf (met dank aan Fab1Man):
Ga naar de MP3 die je wilt converten naar ringtone.
Rechtsklik op MP3 -> Info Tonen -> Opties -> stel bij begintijd je starttijd in, dus stel op 0:10 gaat dat in waarmee je wilt beginnen. Eindtijd moet maximaal 40 seconden later zijn.
Sluit venster.
Rechtsklik op MP3 -> Selectie converteren naar AAC
Rechtsklik op de ringtone -> In Windows Explorer tonen.
Extensie wijzigen van m4a naar m4r.
Plaats je ringtone in een map waar je 'm wilt hebben en dubbelklik op de ringtone.
Er komt een nieuwe tab bij in iTunes, genaamd ringtones.
Wanneer je nu je iPhone synchroniseert, heb je de tab "Ringtones". Hierin kun je de gewenste ringtone(s) selecteren om te syncen met je iPhone.
Wil je apps uit de store via je pc installeren op je iPhone maar heb je daar geen rechten toe volgens iTunes?

Probeer in bovenaan in de werkbalk van itunes het volgende in te stellen:
Store -> Computer Machtigen met dank aan Erulezz

Het terugsyncen van apps die gekocht zijn via de iPhone wil ook niet altijd lekker gaan. Je kunt dit handmatig doen, door de iPhone aan te sluiten en dan in de linkerkolom van iTunes met de rechtermuisknop te klikken op de iPhone en te kiezen voor "zet aankopen over".


Hoe kan ik apps verwijderen welke via de iPhone zijn geinstalleerd?

- Houd je vinger op een willekeurig programmasymbool op het beginscherm tot de
symbolen gaan bewegen.
- Tik op het kruisje in de hoek van het programma dat u wilt verwijderen.
- Tik op 'Verwijder' en druk vervolgens op de thuisknop om de wijziging te bewaren.


Hoe kan ik het springboard organiseren?

- Houd uw vinger op een willekeurig programmasymbool op het beginscherm tot de
symbolen gaan bewegen.
- Sleep het icoontje naar de gewenste plaats.druk vervolgens op de thuisknop om de wijziging te bewaren.


Hoe kan ik een filmpje omzetten voor gebruik op de iPhone?

Mits hij aan de goede voorwaarden voldoet kun je hem via iTunes zo overzetten. Mocht je een afwijkend bestandsformaat hebben. Dan zijn er heel veel opties. iLounge heeft twee fantastische guides hierover gemaakt:
The Complete Guide to iPod, iPhone and Apple TV Video Conversion (Mac)
The Complete Guide to iPod, iPhone and Apple TV Video Conversion (Windows)

Voor Windows gebruikers is er daarnaast in PMD nog een fantastische handleiding te vinden: Video coderen voor je PMD: Tips en trucs.


Waarom geeft Google Maps geeft een grote blauwe pulserende ring om mijn locatie?

Deze ring geeft aan hoeveel "afwijking" er is op dat moment. De afwijking zal binnen groter zijn, omdat GPS dan geen of geen goede fix kan krijgen. Dan wordt er overgeschakeld op de minder precieze locatiebepaling met behulp van GSM masten en wifi.


Waarom kan ik niet navigeren?

Google Maps is een locatiebepalend programma met routeplan mogelijkheden. Het is dus wel mogelijk om een route te plannen en deze dan te volgen op het scherm. Het is niet mogelijk om aanwijzingen te krijgen.

Gesproken navigatie is nog niet mogelijk alhoewel er al een werkende Tomtom is geshowed door TomTom en Telenav ook al navigatie officieel heeft aangekondigd zie ook Telenav kondigt navigatie voor iPhone 3G aan.


Hoe kan ik tabbladen gebruiken in Safari?

Het onderste icoontje (de twee kleine venstertjes achter elkaar) eenmaal aanklikken en je kunt met meerdere vensters/tabbladen internetten.


Ik kan de Scientific calculator niet vinden alleen de standaard?

Kantel je iPhone eens op zijn kant en dan schakelt de calculator ook om naar de uitgebreide variant.


Hoe maak ik een screenshot op de iPhone?

Houd de home-knop ingedrukt en druk één maal op de aan/uit-knop. Je screenshot word nu in de foto-rol geplaatst (zelfde locatie als de foto's van de camera). De screenshots worden opgeslagen als PNG's. Bestandsgrootte is ongeveer 50-100 Kb.


Linkje naar wiki van deze OP
pi_63388906
FiPo!
2.2 morgen?
  donderdag 20 november 2008 @ 22:41:12 #3
170462 Stinosss
You can see a lot by just look
pi_63389016
Jup. Komt morgen uit.
pi_63389165
quote:
Op donderdag 20 november 2008 22:41 schreef Stinosss het volgende:
Jup. Komt morgen uit.
Nice!
Nou zit ik best goed in de techniek he? En heb m'n phone ook wel gejailbreakt. Maar begrijp ik het nou goed dat als ik zometeen update ik al mn (jailbreak) programma's (incl. data) kwijt ben en weer opnieuw mag beginnen?
  donderdag 20 november 2008 @ 22:45:50 #5
170462 Stinosss
You can see a lot by just look
pi_63389201
Jailbreak programmas wel kwijt. Je data (sms, fotos, emails, instellingen...) niet. die sync itunes naar een reservekopie.

Een jailbreak voor 2.2 zal er morgen nog niet direct zijn. Duurt vaak een dag of 2.
pi_63389310
quote:
Op donderdag 20 november 2008 22:45 schreef Stinosss het volgende:
Jailbreak programmas wel kwijt. Je data (sms, fotos, emails, instellingen...) niet. die sync itunes naar een reservekopie.

Een jailbreak voor 2.2 zal er morgen nog niet direct zijn. Duurt vaak een dag of 2.
Ja ok normale data snap ik Maar ik bedoel de data behorende bij een jailbreak prog?
pi_63389441
(joepie, voor het eerst zelf een topic in deze reeks gestart... en het is nog gelukt ook )
pi_63389518
quote:
Op donderdag 20 november 2008 22:52 schreef sunmoonstar het volgende:
(joepie, voor het eerst zelf een topic in deze reeks gestart... en het is nog gelukt ook )
Gefeliciteeeeeeeeerd!
  donderdag 20 november 2008 @ 22:57:21 #9
170462 Stinosss
You can see a lot by just look
pi_63389625
quote:
Op donderdag 20 november 2008 22:48 schreef c0nd0r het volgende:

[..]

Ja ok normale data snap ik Maar ik bedoel de data behorende bij een jailbreak prog?
Die niet.
pi_63393462
Eindelijk nog 1 dag .
pi_63393955
Wat zijn de voordelen van 2.2?
google is your friend
  vrijdag 21 november 2008 @ 05:30:20 #12
132185 Biogarde
Neef van Bassie.
pi_63394584
TVP.

Gebruik 'm nu een dag met WIFI constant aan. Zodra ik de gallerij op wandel, heb ik een verbinding met thuis. Batterij verbruik valt me mee. Nu na een dag normaal gebruik met GPS en WIFI aan pas 30% gezakt. En dan check ik regelmatig handmatig mail en zit regelmatig te joetjoepen/iPod.
Bio is baas. Ik ben niet meer op straat. Ik rij alleen langs om te kijken hoe het gaat.
pi_63394596
Kom maar op, 2.2.
  vrijdag 21 november 2008 @ 05:40:01 #14
132185 Biogarde
Neef van Bassie.
pi_63394600
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 05:30 schreef Biogarde het volgende:
TVP.

Gebruik 'm nu een dag met WIFI constant aan. Zodra ik de gallerij op wandel, heb ik een verbinding met thuis. Batterij verbruik valt me mee. Nu na een dag normaal gebruik met GPS en WIFI aan pas 30% gezakt. En dan check ik regelmatig handmatig mail en zit regelmatig te joetjoepen/iPod.
Merk wel dat de batterij met de dag beter wordt. Heb 'm sinds half juli ergens en 't gaat steeds beter. Haal nu makkelijk 2 dagen bij regelmatig gebruik. En dan heb ik vaak nog een kwart over.
Bio is baas. Ik ben niet meer op straat. Ik rij alleen langs om te kijken hoe het gaat.
  vrijdag 21 november 2008 @ 05:48:12 #15
50442 DaMook
Lonely together ( Miss u Caro)
pi_63394624
tvp
The only easy day, was yesterday. (USMC)

Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
pi_63394685
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 05:40 schreef Biogarde het volgende:

[..]

Merk wel dat de batterij met de dag beter wordt. Heb 'm sinds half juli ergens en 't gaat steeds beter. Haal nu makkelijk 2 dagen bij regelmatig gebruik. En dan heb ik vaak nog een kwart over.
Placebo
c'est impossible!
"Op Fok! val je pas op als je normaal bent." -mazaru
  vrijdag 21 november 2008 @ 06:41:54 #17
132185 Biogarde
Neef van Bassie.
pi_63394688
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 06:40 schreef Flepke het volgende:

[..]

Placebo
c'est impossible!
Heb jij mijn toestel ook?
Bio is baas. Ik ben niet meer op straat. Ik rij alleen langs om te kijken hoe het gaat.
  vrijdag 21 november 2008 @ 06:56:48 #18
16273 Tovaho
For the love of music !!!
pi_63394736
als ik over 2 weken een nieuwe iPhone koop (eindelijk mag ik lost and found-verlengen) moet ik dan nog wel 2.2 upgraden, of zou die upgrade dan al 'opzitten'?
  vrijdag 21 november 2008 @ 06:57:53 #19
132185 Biogarde
Neef van Bassie.
pi_63394741
2.2 is nu te downloaden.
Bio is baas. Ik ben niet meer op straat. Ik rij alleen langs om te kijken hoe het gaat.
  vrijdag 21 november 2008 @ 07:11:50 #20
218012 C.Mongler
Goat Second Edition
pi_63394809
tvp
Internet, ernstige neukende zaken!
quote:
Op vrijdag 11 december 2009 13:22 schreef koningdavid het volgende:
Christenen :')
  vrijdag 21 november 2008 @ 07:22:26 #21
132185 Biogarde
Neef van Bassie.
pi_63394859
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 07:11 schreef C.Mongler het volgende:
tvp
[ afbeelding ]
Hilarisch!
Bio is baas. Ik ben niet meer op straat. Ik rij alleen langs om te kijken hoe het gaat.
  vrijdag 21 november 2008 @ 08:23:04 #22
170462 Stinosss
You can see a lot by just look
pi_63395262
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 05:40 schreef Biogarde het volgende:

[..]

Merk wel dat de batterij met de dag beter wordt. Heb 'm sinds half juli ergens en 't gaat steeds beter. Haal nu makkelijk 2 dagen bij regelmatig gebruik. En dan heb ik vaak nog een kwart over.
Tis idd onmogelijk. Zeker na zo'n lange tijd.
  vrijdag 21 november 2008 @ 08:37:42 #23
131551 arneaux
Een Collector's item.
pi_63395450
Ik wacht met jullie mee.
Opgezwolle, keizers van de Nederhop.
Sticks en Delic - Fakkelteit. 21-09-2007.
Talent is net als juni, het verschil tussen mij en jullie.
  vrijdag 21 november 2008 @ 08:39:42 #24
131551 arneaux
Een Collector's item.
pi_63395487
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 07:11 schreef C.Mongler het volgende:
tvp
[ afbeelding ]
.
Opgezwolle, keizers van de Nederhop.
Sticks en Delic - Fakkelteit. 21-09-2007.
Talent is net als juni, het verschil tussen mij en jullie.
pi_63395596
2.2 is uit voor de mensen die doodgaan van het wachten voor deze superbelangrijke update!!!! _!
Omnia dicta fortiora, si dicta Latina
  vrijdag 21 november 2008 @ 08:59:53 #26
2964 Armageddon
Oldbies Automatisering BV.
pi_63395822
tvp
  vrijdag 21 november 2008 @ 09:01:03 #27
170462 Stinosss
You can see a lot by just look
pi_63395842
firmware 2.2:

Enhancements to Maps
- Google Street View
- public transit and walking diretions
- display address of dropped pins
- share location via email
Enhancements to Mail
- resolved isolated issues with scheduled fetching of email
- improved formatting of wide HTML email
Improved stability and performance of Safari
Podcasts are now available for download in iTunes application (over Wi-Fi and cellular)
Decrease in call set-up failures and call drops
Improved sound quality of visual voicemail messages
Pressing the Home button from any Home screen takes you to the first Home screen
Preferences to turn on/off auto-correction in Keyboard settings
pi_63395961
Nou wooptiedoo, op naar 2.3 en hopelijk zijn de geruchten voor turn-by-turn navigatie waar.
2.2 Vind ik een beetje een nono update eigenlijk.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  vrijdag 21 november 2008 @ 09:17:39 #29
2964 Armageddon
Oldbies Automatisering BV.
pi_63396167
Ja daar ging ik even de mist in met die navigatie. Ik denk dat is allang verkrijgbaar.
pi_63396253
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 09:17 schreef Armageddon het volgende:
Ja daar ging ik even de mist in met die navigatie. Ik denk dat is allang verkrijgbaar.
Join the club.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  vrijdag 21 november 2008 @ 09:29:26 #31
2964 Armageddon
Oldbies Automatisering BV.
pi_63396415
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 09:22 schreef Jarno het volgende:

[..]

Join the club.
Wie houd dat tegen?
pi_63396582
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 09:29 schreef Armageddon het volgende:

[..]

Wie houd dat tegen?
Geen idee. Ik denk dat het een combo is. Apple moet opschieten met background tasks toestaan (via push notifications), en fabrikanten als TomTom hebben gewoon geen interesse denk ik. Die verkopen liever GO's enzo.

Er waren geruchten dat Apple zelf met een TBT-navigatie pakket zou komen maar dat moet ik nog maar zien.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
pi_63396710
Zo belangrijk is 2.2 dus niet
Ach, moet toch wachten op jailbreak...

Ohja, ben je dan al je save-games bij programma's kwijt? Dan zou ik monkey ball opnieuw moeten spelen, arggg!
Kom eens langs op #fokwhatpulse op irc! (irc.fok.nl)
pi_63396727
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 09:42 schreef vdvorst het volgende:
Zo belangrijk is 2.2 dus niet
Ach, moet toch wachten op jailbreak...

Ohja, ben je dan al je save-games bij programma's kwijt? Dan zou ik monkey ball opnieuw moeten spelen, arggg!
Van originele Appstore-games niet lijkt me.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
pi_63396865
bericht van het dev team !
quote:
Sir, step away from the keyboard.
So, as anticipated our friends the misfits have recently released the long awaited 2.2 update. We can confirm that this update SHOULD NOT be applied if you want the chance of a soft-unlock in the near future.

Some facts -

The 2.2 firmware for 3G contains a baseband updater for the 3G iPhone
The 2.2 firmware for 2G (1st gen iPhones) doesn’t contain a baseband update and the baseband is still at 04.05.04
We believe that our Pwnage technique (and therefore the Jailbreak) isn’t affected, but PwnageTool and QuickPwn do not support this release as yet, so DO NOT install 2.2 using iTunes if you have third-party (non AppStore) applications that you want to use right now. PwnageTool and QuickPwn updates will be released as soon as possible, but the release of our updates to these tools is NOT iminent.
We are not working on the 2nd generation iPod touch at the moment, so we cannot comment on what the the 2.2 software update may do to this model
So, as always, if in any doubt delay the install of this firmware on any of your devices until we have investigated the release in more detail. Watch this space ;-)
Ff iets om rekening mee te houden lijkt me voor eventuele unlockers. Ze hadden juist grote vorderingen gemaakt met de huidige baseband... En in deze 2.2 update zit dus een baseband update!
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
pi_63396924
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 09:43 schreef Jarno het volgende:

[..]

Van originele Appstore-games niet lijkt me.
Ze staat gewoon in iTunes ja
Moet het eigenlijk wel zeker weten

Maar ach, jailbreak kan toch nog niet.. dus wacht nog even af
Kom eens langs op #fokwhatpulse op irc! (irc.fok.nl)
pi_63397011
Nou 2.2, hiep hoi. Zo maar even updaten voor het idee .
  vrijdag 21 november 2008 @ 09:57:43 #38
2964 Armageddon
Oldbies Automatisering BV.
pi_63397025
Waar kan ik leuke spelletjes krijgen? Wat zijn aanraders?
pi_63397054
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 09:57 schreef Armageddon het volgende:
Waar kan ik leuke spelletjes krijgen? Wat zijn aanraders?
App Store. Of jailbreaken en een illegale repo toevoegen in Cydia maar dat is foei. .

Vector Ball is leuk. En Slots. En Aurora Feint.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  vrijdag 21 november 2008 @ 10:05:11 #40
2964 Armageddon
Oldbies Automatisering BV.
pi_63397194
Ok thanks J. En ik vroeg me af. Als ik op de home knop druk worden proggies dan afgesloten of blijft alles draaien op de achtergrond?
pi_63397247
Afgesloten,

Het enige wat kan blijven draaien is de ipod. Verder niets
Kom eens langs op #fokwhatpulse op irc! (irc.fok.nl)
  vrijdag 21 november 2008 @ 10:08:08 #42
3185 Adelante
To let it go now
pi_63397260
2.2 geinstalleerd, ben alleen al blij dat die auto correctie bij sms er nu af is
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
pi_63397360
Die heb ik al niet meer sinds ik bitesms ben gaan gebruiken.
Dan weet ik tenminste hoeveel tekens ik heb, en voornamelijk: LANDSCAPE. geweldig typen is dat
Kom eens langs op #fokwhatpulse op irc! (irc.fok.nl)
pi_63397414
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 10:05 schreef Armageddon het volgende:
Ok thanks J. En ik vroeg me af. Als ik op de home knop druk worden proggies dan afgesloten of blijft alles draaien op de achtergrond?
Als je jailbreakt kun je in Cydia Backgrounder vinden. Daar schijn je apps als background-proces mee te kunnen draaien.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  vrijdag 21 november 2008 @ 10:17:05 #45
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_63397504
Ik wacht maar af
  vrijdag 21 november 2008 @ 10:18:20 #46
2964 Armageddon
Oldbies Automatisering BV.
pi_63397542
Fijne apple vrienden
pi_63397573
Zo, de 3G zit op 2.2. Nu ga ik ook maar 's de first-gen naar 2.2 helpen.
Calmer than you are
  vrijdag 21 november 2008 @ 10:33:33 #48
20641 portier
Parkeer binnen de vakken!
pi_63398005
Op dit moment aan het updaten. Schijnt dat de stabiliteit en snelheid weer wat beter zijn.
GEILE VROUWPERSONEN!
Als je je doelen hebt bereikt heb je de lat te laag gelegd.
If a butterfly flaps its wings on one side of the world, the ripple effect could cause a tempest on the other --Chaos theory
pi_63398241
Nou, dat openbaar vervoer in googlemaps is ook amper beschikbaar voor Amsterdam.
Calmer than you are
pi_63398243
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 10:33 schreef portier het volgende:
Op dit moment aan het updaten. Schijnt dat de stabiliteit en snelheid weer wat beter zijn.
Snelheid heb ik nog niet heel veel van gemerkt, persoonlijk.
  vrijdag 21 november 2008 @ 11:02:52 #51
2964 Armageddon
Oldbies Automatisering BV.
pi_63398762
Heb die aansteker gedownload. Wel geinig.
  vrijdag 21 november 2008 @ 11:18:39 #52
11697 Junkie
VideoFreak :)
pi_63399158
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 09:37 schreef Jarno het volgende:
Geen idee. Ik denk dat het een combo is. Apple moet opschieten met background tasks toestaan (via push notifications), en fabrikanten als TomTom hebben gewoon geen interesse denk ik. Die verkopen liever GO's enzo.

Er waren geruchten dat Apple zelf met een TBT-navigatie pakket zou komen maar dat moet ik nog maar zien.

TomTom already has iPhone navigation software ready to roll

TomTom schijnt wel wat klaar te hebben liggen maar wordt nog door iets tegengehouden.
  vrijdag 21 november 2008 @ 11:28:25 #53
2964 Armageddon
Oldbies Automatisering BV.
pi_63399454
Hoe verwijder ik een programma dat ik via appstore heb gedownload?
pi_63399472
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 11:18 schreef Junkie het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
TomTom already has iPhone navigation software ready to roll

TomTom schijnt wel wat klaar te hebben liggen maar wordt nog door iets tegengehouden.
Ja, door TomTom. Ze hebben helemaal geen interesse in losse software verkopen. PND's zijn voor hun teh way to go. Ik geloof best dat er een of andere ontwikkelaar bij hun TT heeft laten draaien op de iPhone, maar ik geloof nooit dat ze dat uit gaan brengen. Daarnaast is de App Store (de enige manier om software legaal aan te bieden) veel te beperkt voor TT. Die nemen geen genoegen met zo'n lage winstmarge.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  vrijdag 21 november 2008 @ 11:31:22 #55
3185 Adelante
To let it go now
pi_63399532
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 11:28 schreef Armageddon het volgende:
Hoe verwijder ik een programma dat ik via appstore heb gedownload?
icoontje in blijven drukken en dan verschijnt er een kruisje bij en dat aanraken of je doet het via itunes
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
pi_63399582
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 11:28 schreef Armageddon het volgende:
Hoe verwijder ik een programma dat ik via appstore heb gedownload?
Ik vink 'm altijd uit in iTunes.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
pi_63400071
Jaaaa, eindelijk!
PS4 online: micro_nl
pi_63400683

Zat dat loading ding er bij 2.1 ook al onder?
PS4 online: micro_nl
  vrijdag 21 november 2008 @ 12:14:27 #59
2964 Armageddon
Oldbies Automatisering BV.
pi_63400898
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 11:31 schreef Adelante het volgende:

[..]

icoontje in blijven drukken en dan verschijnt er een kruisje bij en dat aanraken of je doet het via itunes
Koel, dan gaat alles rammelen.
pi_63401051
*downloading*
  vrijdag 21 november 2008 @ 12:20:08 #61
170462 Stinosss
You can see a lot by just look
pi_63401074
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 12:14 schreef Armageddon het volgende:

[..]

Koel, dan gaat alles rammelen.
Goh
  vrijdag 21 november 2008 @ 12:21:08 #62
170462 Stinosss
You can see a lot by just look
pi_63401104
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 12:06 schreef guitarist.nl het volgende:
[ afbeelding ]
Zat dat loading ding er bij 2.1 ook al onder?
Nope.
  vrijdag 21 november 2008 @ 12:28:05 #63
42636 TheSeeker_NL
Damn fine coffee
pi_63401243
Maar eens gaan uitzoeken hoe ik toch kan skypen met 3G. ben wel benieuwd.
pi_63401739
Godver, mijn bereik is al een paar keer uitgevallen.
PS4 online: micro_nl
pi_63402076
Schijnen ook auto-brightness problemen te zijn met 2.2
  vrijdag 21 november 2008 @ 14:08:28 #66
170462 Stinosss
You can see a lot by just look
pi_63404069
Waaruit maak je dat op?
  vrijdag 21 november 2008 @ 14:21:43 #67
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_63404486
Tijd voor QuickPwn .
2000 light years from home
  vrijdag 21 november 2008 @ 14:27:23 #68
170462 Stinosss
You can see a lot by just look
pi_63404655
Kun je 2.2 al jailbreaken dan?
pi_63404958
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 06:41 schreef Biogarde het volgende:

[..]

Heb jij mijn toestel ook?
Nee maar ik werk wel dagelijks met lipo's/lions, en dat is nou net de accu die in jou iphonetje zit
Waarschijnlijk had je eerst bluetooth/wifi/edge/3G (heb je wel de 3G? ) aan of heb je nu gewoon iets met de brightness gedaan.
De dagen worden trouwens steeds donkerder dus het iphone scherm ook? (door de ingebouwde sensor.. )
"Op Fok! val je pas op als je normaal bent." -mazaru
  vrijdag 21 november 2008 @ 14:49:59 #70
170462 Stinosss
You can see a lot by just look
pi_63405309
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 14:38 schreef Flepke het volgende:

[..]

De dagen worden trouwens steeds donkerder dus het iphone scherm ook? (door de ingebouwde sensor.. )
Whaha . Lol .
  vrijdag 21 november 2008 @ 14:50:47 #71
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_63405330
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 14:27 schreef Stinosss het volgende:
Kun je 2.2 al jailbreaken dan?
Lijkt me niet lang meer duren. Volgens mij zijn alle recente firmware-updates (vanaf 1.1.2) binnen enkele dagen gekraakt. En een beta van 2.2 was al gekraakt door het dev-team.
2000 light years from home
pi_63405396
Idd. Apple lijkt niet echt meer op te treden tegen het jailbreaken. De 3G simlock is nog steeds wel belangrijk voor ze, zo te zien.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  vrijdag 21 november 2008 @ 14:58:44 #73
170462 Stinosss
You can see a lot by just look
pi_63405550
3G unlock zal ongeveer 2 weken uitkomen.
  vrijdag 21 november 2008 @ 15:33:58 #74
132185 Biogarde
Neef van Bassie.
pi_63406627
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 14:58 schreef Stinosss het volgende:
3G unlock zal ongeveer 2 weken uitkomen.
Vertelde je glazen bol dat?
Bio is baas. Ik ben niet meer op straat. Ik rij alleen langs om te kijken hoe het gaat.
  vrijdag 21 november 2008 @ 15:35:35 #75
170462 Stinosss
You can see a lot by just look
pi_63406682
Nope. iPhone Dev blog. Ze hoeven hun bevindingen alleen nog maar te implementeren in een software pakketje. Echt lang zal dat niet duren.
pi_63406719
Ja, ik word ook wel een beetje moe van al die Nostradamussen als het de iPhone betreft. Er is altijd wel iemand die echt zeker weet dat

- navigatie in 2.3 zit, die echt voor de kerst uitkomt!
- dat in januari de 32gb iphone uitkomt!
- dat steve jobs hun persoonlijk vertelt heeft dat de iphone 3.0 firmware volgende week uitkomt!

Kap er nou eens mee mensen. Doe niet alsof je bij Apple werkt nadat je een vaag gerucht ergens hebt gelezen.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
pi_63406738
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 15:35 schreef Stinosss het volgende:
Nope. iPhone Dev blog. Ze hoeven hun bevindingen alleen nog maar te implementeren in een software pakketje. Echt lang zal dat niet duren.
Waar tover je die 2 weken dan vandaan?!
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  vrijdag 21 november 2008 @ 15:40:23 #78
2964 Armageddon
Oldbies Automatisering BV.
pi_63406829
Ik heb echt een hekel aan dat soort mensen J. Echt te erg gewoon.
pi_63406911
Voorlopig heeft Apple met 2.2. de baseband ge-update en wellicht de deur dichtgesmeten voor het dev team. Sterker nog, proxy-sims lijken ook niet meer te werken met 2.2. Dus ik vind 2 weken wel lichtjes optimistisch.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
pi_63406954
wat irrie

als ik nu de dancedepartment podcast afspeel... en op Home druk... dan stopt hij weer..

Hij ziet hem nu ook als video trouwens....
In de ban van de mods.
pi_63407073
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 15:36 schreef Jarno het volgende:
Ja, ik word ook wel een beetje moe van al die Nostradamussen als het de iPhone betreft. Er is altijd wel iemand die echt zeker weet dat

- navigatie in 2.3 zit, die echt voor de kerst uitkomt!
- dat in januari de 32gb iphone uitkomt!
- dat steve jobs hun persoonlijk vertelt heeft dat de iphone 3.0 firmware volgende week uitkomt!

Kap er nou eens mee mensen. Doe niet alsof je bij Apple werkt nadat je een vaag gerucht ergens hebt gelezen.
J., ik moet van Steve zeggen dat hij wel degelijk bij mij op bezoek is. Hij blijft echter niet hangen voor de vrijdagmiddagborrel.
Calmer than you are
  vrijdag 21 november 2008 @ 15:54:21 #82
132185 Biogarde
Neef van Bassie.
pi_63407261
Iemand hier ook van de app store op de iPhone zelf die traag is of geen updates kan vinden terwijl er 5 updates in mijn geval klaarstaan? Ook klapt Youtube er om de haverklap uit en speelt nog maar enkele filmpjes af. Bij het afspelen van veel filmpjes krijg ik de melding dat het bestandstype niet wordt ondersteunt.

OMG, bugs all over the place. Google MAPS is er net al een paar keer uitgeklapt en soms lopen applicaties compleet vast

Bio is baas. Ik ben niet meer op straat. Ik rij alleen langs om te kijken hoe het gaat.
  vrijdag 21 november 2008 @ 22:54:14 #84
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_63418660
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 15:36 schreef Jarno het volgende:
Ja, ik word ook wel een beetje moe van al die Nostradamussen als het de iPhone betreft. Er is altijd wel iemand die echt zeker weet dat

- navigatie in 2.3 zit, die echt voor de kerst uitkomt!
- dat in januari de 32gb iphone uitkomt!
- dat steve jobs hun persoonlijk vertelt heeft dat de iphone 3.0 firmware volgende week uitkomt!

Kap er nou eens mee mensen. Doe niet alsof je bij Apple werkt nadat je een vaag gerucht ergens hebt gelezen.
Helemaal mee eens. Al die Jack van Gelder klonen.
Ten percent faster with a sturdier frame
pi_63419908
Ik ben van plan om morgen een iPhone te komen alleen twijfel ik tussen de 8 of de 16GB variant.
Ik wil met deze iPhone ook m'n iPod vervangen waar ik hooguit 5 a 6GB aan muziek op heb staan.
Zijn de andere applicaties nog ruimtevretend (bv. monkeyball)? of kan ik me wel met een 8GB versie uit de voeten?

En waar kan ik hem het best kopen?
Gewoon in de T-Mobile shop of elders? (of maakt dit niet uit?)

[ Bericht 15% gewijzigd door ThijsThijs op 21-11-2008 23:54:33 ]
google is your friend
pi_63425512
16GB, absoluut.
Ik heb nu al ruim 1GB aan games. Daarbij nog 500mb foto's, iets van 700mb gereserveerd voor vanalles.
En bij een 8GB heb je maar 7.14GB ongeveer om mee te beginnen!

Monkeyball is een 60-100mb ongeveer. De meeste grote spellen wel.
Ik heb dus maar een 4gb voor muziek over. Dan kun je er dus al niet alles op zetten
Kom eens langs op #fokwhatpulse op irc! (irc.fok.nl)
pi_63425546
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 15:36 schreef Jarno het volgende:


Kap er nou eens mee mensen. Doe niet alsof je bij Apple werkt nadat je een vaag gerucht ergens hebt gelezen.
Jep, is inmiddels wel bekend dat apple toch niets loslaat daarover
Is dus allemaal raden...

In januari komt een 32 en 64gb versie, met 10mp camera en flits, en open software! vanaf 100 euro natuurlijk, simlockvrij
Kom eens langs op #fokwhatpulse op irc! (irc.fok.nl)
pi_63426503
Vreemd...na de 2.2. update hoefde ik niet mijn sim-pincode in te toetsen na het opstarten. Die moest ik handmatig weer aanvinken onder 'instellingen.
Calmer than you are
pi_63426977
quote:
Op zaterdag 22 november 2008 12:41 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Vreemd...na de 2.2. update hoefde ik niet mijn sim-pincode in te toetsen na het opstarten. Die moest ik handmatig weer aanvinken onder 'instellingen.
dat viel mij net ook al op idd
In de ban van de mods.
pi_63428685
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 09:01 schreef Stinosss het volgende:
Podcasts are now available for download in iTunes application (over Wi-Fi and cellular)
Nice! Vond het al zo belachelijk dat dat niet kon.
Ze zijn hier fameus met m'n kloten aan het rammelen.
"I call, I call your tits."
Last.fm
pi_63429364
quote:
Op zaterdag 22 november 2008 14:32 schreef Ascaroth het volgende:

[..]

Nice! Vond het al zo belachelijk dat dat niet kon.
en zonder wifi alleen maar tot 10 mb :s

wat is dat voor onzin... ze zijn bijna allemaal groter die ik luister.
In de ban van de mods.
pi_63430712
quote:
Op zaterdag 22 november 2008 12:41 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Vreemd...na de 2.2. update hoefde ik niet mijn sim-pincode in te toetsen na het opstarten. Die moest ik handmatig weer aanvinken onder 'instellingen.
Misschien omdat er ook een lek gedicht was omtrent dat gebied? (lag mij iets van bij?)
pi_63438431
Hoe zet ik apps op mijn iPhone?
Ik heb dus pacman gedownload en hij staat nu ook in iTunes bij progamma's alleen hoe krijg ik hem op me iPhone? Slepen werkt niet.
Iemand een idee?
pi_63438449
quote:
Op zaterdag 22 november 2008 21:58 schreef Wunny het volgende:
Hoe zet ik apps op mijn iPhone?
Ik heb dus pacman gedownload en hij staat nu ook in iTunes bij progamma's alleen hoe krijg ik hem op me iPhone? Slepen werkt niet.
Iemand een idee?
Gewoon je telefoon aansluiten en synchroniseren
"AAAAAHH ZENNE MOAT, WOARST VLEISCH"
  zaterdag 22 november 2008 @ 22:06:39 #95
132185 Biogarde
Neef van Bassie.
pi_63438557
Ben benieuwd hoe lang het nog duurt voor de jailbreak voor 2.2 wordt vrijgegeven

Ik gok vanavond/vannacht of morgen

Dan maar weer eens jailbreaken.
Bio is baas. Ik ben niet meer op straat. Ik rij alleen langs om te kijken hoe het gaat.
pi_63439188
quote:
Op zaterdag 22 november 2008 21:59 schreef znarch het volgende:

[..]

Gewoon je telefoon aansluiten en synchroniseren
Verlies ik dan niet mijn betaalde apps? Of iets?
Hij zet dan alleen de apps erop die in iTunes staan?
  zaterdag 22 november 2008 @ 22:45:59 #97
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_63439217
QuickPwn, where art thou .
2000 light years from home
  zaterdag 22 november 2008 @ 23:08:28 #98
3185 Adelante
To let it go now
pi_63439561
Kan die google bar weg in safari
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
  zaterdag 22 november 2008 @ 23:36:24 #99
132185 Biogarde
Neef van Bassie.
pi_63439943
Nee.
Bio is baas. Ik ben niet meer op straat. Ik rij alleen langs om te kijken hoe het gaat.
  zaterdag 22 november 2008 @ 23:43:29 #100
3185 Adelante
To let it go now
pi_63440022
kut 2.2, ik kan niet wachten op 2.3
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')