Breaking news Cnbc: Stocks Head Higher on Detroit Free Press Report that Compromise Reached on $25 Billion Auto Bailout (story developing)quote:Op donderdag 20 november 2008 18:33 schreef At-EZ het volgende:
Een deal? Link?
quote:Senators reach compromise on emergency auto loans: report
SAN FRANCISCO (MarketWatch) -- A bipartisan group of auto-state senators say they have reached a compromise to speed emergency loans to Detroit's Big Three car makers, the Associated Press reported Thursday. Republicans and Democrats plan to present the proposal at a mid-afternoon news conference Thursday but it was not clear whether the compromise plan could draw enough support to get through the Senate, the news agency said.
En inmiddels > +43%quote:Op donderdag 20 november 2008 18:51 schreef Roel_Jewel het volgende:
*proest*
http://finance.google.com/finance?q=NYSE:GM
[ afbeelding ]
Tsja, dat hoeft geen reden te zijn om een bedrijf te helpen....quote:Op donderdag 20 november 2008 18:53 schreef sitting_elfling het volgende:
Het zou ook raar zijn geweest als Amerika de 3 grote jongens zou laten verzuipen niet waar? Volgens mij is GM zelfs jaren lang in de top 5 van grootste bedrijven van Amerika gezeten ( correct me if im wrong )
En hij gaat weer net zo hard naar benedenquote:Op donderdag 20 november 2008 18:53 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
En inmiddels > +43%.
Maar waarom stapt iedereen nu ineens? Welke trein zijn ze bang te missen
Precies. Had alleen GM al niet een verlies van 50 miljard in 2007?quote:Op donderdag 20 november 2008 18:55 schreef Lassekjus het volgende:
Dow gaat dus weer in de min vandaag. Handelaren zijn even optimistisch en zien dan toch de reality... Kan mij ook niet voorstellen dat er maar 24 mld voor nodig is om deze bedrijven te redden. Ik zie ze nog wel om VEEL meer vragen.
Ja, ik zou ook m'n winst nemen nu het nog kanquote:Op donderdag 20 november 2008 18:55 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
En hij gaat weer net zo hard naar beneden![]()
. +22% nog maar
.
"Ow, kut, toch geen deal. SELL SELL"
Ik snap niet waarom er überhaupt ineens kooporders worden ingelegd zonder dat er een fatsoenlijke analyse van die steun is gedaan. Echt als een kip zonder kop kopen.... De mensen die op +43% hebben gekocht (blijkbaar zijn die er, anders was er geen koers tot stand gekomen), verliezen nu alweer keihard....quote:Op donderdag 20 november 2008 18:55 schreef Lassekjus het volgende:
Dow gaat dus weer in de min vandaag. Handelaren zijn even optimistisch en zien dan toch de reality...
Idd. Hier is veel geld voor nodig.quote:Kan mij ook niet voorstellen dat er maar 24 mld voor nodig is om deze bedrijven te redden. Ik zie ze nog wel om VEEL meer vragen.
Voor Amerika wel, die snijden zich zelf in de vingers als ze de 3e grote jongens op hun gat laten vallen, als de asiatische auto industrie een oogje zou hebben, zou ik er ook direct voor gaan, de 3 grote jongens hebben jaren lang door mismanagement het lopen verneuken in amerika, er is nog zoveel ruimte voor verbetering en herstel.quote:Op donderdag 20 november 2008 18:54 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Tsja, dat hoeft geen reden te zijn om een bedrijf te helpen....
Ik vraag me ook af wie die kopers zijn... maar er zijn altijd mensen die als laatste schaap inkopen doen.quote:Op donderdag 20 november 2008 18:58 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom er überhaupt ineens kooporders worden ingelegd zonder dat er een fatsoenlijke analyse van die steun is gedaan. Echt als een kip zonder kop kopen.... De mensen die op +43% hebben gekocht (blijkbaar zijn die er, anders was er geen koers tot stand gekomen), verliezen nu alweer keihard....
[..]
Idd. Hier is veel geld voor nodig.
Wat ik niet snap is waarom men ineens zoveel zou kopen en meteen weer verkopen... op zulk nieuws instappen lijkt me voor lange termijn.quote:Op donderdag 20 november 2008 18:58 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom er überhaupt ineens kooporders worden ingelegd zonder dat er een fatsoenlijke analyse van die steun is gedaan. Echt als een kip zonder kop kopen.... De mensen die op +43% hebben gekocht (blijkbaar zijn die er, anders was er geen koers tot stand gekomen), verliezen nu alweer keihard....
[..]
Idd. Hier is veel geld voor nodig.
Winst.quote:Op donderdag 20 november 2008 19:11 schreef Hertog_Martin het volgende:
Wat ik niet snap is waarom men ineens zoveel zou kopen en meteen weer verkopen...
Er zullen mensen zijn die vandaag bij -25% zijn ingestapt en net bij +43% zijn uitgestapt. Dat heet dan speculerenquote:Op donderdag 20 november 2008 19:11 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
Wat ik niet snap is waarom men ineens zoveel zou kopen en meteen weer verkopen...
Op Marktplaats staan er zatquote:Op donderdag 20 november 2008 17:54 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ja, sommige van die oude papieren aandelen hebben een aardige verzamelwaarde.
Ik wil ook nog eens een paar mooie op de kop tikken en dan inlijsten en ophangen.
Fijn dat je enkel de 1e zin quote, en niet de 2de zin waarin ik dus al een vraagteken zet bij of het nou daytrade winst pakken is in dit gevalquote:
Geen dank.quote:Op donderdag 20 november 2008 19:35 schreef Hertog_Martin het volgende:
Fijn dat je enkel de 1e zin quote, en niet de 2de zin waarin ik dus al een vraagteken zet bij of het nou daytrade winst pakken is in dit geval
nee juist als de index stijgtquote:Op donderdag 20 november 2008 19:36 schreef Lassekjus het volgende:
Mensen, nu ophouden met het PPT... het is vraag en aanbod. Elke keer als de index daalt in de usa moet het volgens vele hier het ppt hier achter zitten.
Nee, als ie stijgtquote:Op donderdag 20 november 2008 19:36 schreef Lassekjus het volgende:
Mensen, nu ophouden met het PPT... het is vraag en aanbod. Elke keer als de index daalt in de usa moet het volgens vele hier het ppt hier achter zitten.
Zouden die aandelen hun waarde hebben behouden?quote:Op donderdag 20 november 2008 19:34 schreef Richie_Rich het volgende:
[..]
Op Marktplaats staan er zat
http://kopen.marktplaats.(...)depapieren/c948.html
Papier behoudt altijd z'n waarde.quote:Op donderdag 20 november 2008 19:39 schreef BabyBel4 het volgende:
Zouden die aandelen hun waarde hebben behouden?
Grapjas, dat bedoel ik natuurlijk niet.quote:Op donderdag 20 november 2008 19:39 schreef At-EZ het volgende:
[..]
Papier behoudt altijd z'n waarde.
6ct de kiloquote:Op donderdag 20 november 2008 19:39 schreef BabyBel4 het volgende:
[..]
Zouden die aandelen hun waarde hebben behouden?
Hoe wil jij dan die idiote bewegingen naar boven verklaren bij enkel slecht nieuws? Zelfs Willem van Middelkoop en diverse andere analisten hebben het regelmatig over de PPT (gehad).quote:Op donderdag 20 november 2008 19:36 schreef Lassekjus het volgende:
Mensen, nu ophouden met het PPT... het is vraag en aanbod. Elke keer als de index STIJGT=) in de usa moet het volgens vele hier het ppt hier achter zitten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |