Maand proeftijd + 3 weken vakantie is waarschijnlijk de reden..quote:Op dinsdag 25 november 2008 19:13 schreef PrincePolly het volgende:
[..]
Nou blijkbaar weet jij NIET waar het aan ligt, want deze week valt het gewoon allemaal midden in de week...
Jij gaat in je proeftijd 3 weken op vakantie?quote:Op dinsdag 25 november 2008 19:15 schreef Sport_Life het volgende:
[..]
Maand proeftijd + 3 weken vakantie is waarschijnlijk de reden... Ivm dat er mensen kunnen zijn die na een week werken (voor volledig maandsalaris) in de proeftijd ervan door gaan. Beetje jammer dat ik nou net deze maand mijn geld zo hard nodig had.
Mijn Engels is wel redelijk ok maar niet perfect ofzo. Kwa niveau vergelijkbaar met het docentenniveau aan de Mekelweg. Als dat voldoende zou moeten zijn, kan ik eens wat verder kijken dan de baggerindustriequote:Op zondag 23 november 2008 22:23 schreef Drive-r het volgende:
[..]
Yup, maar dat wordt allemaal voor je geregeld. Interview in engels valt wel mee, mijn master was ook al compleet in het Engels bijvoorbeeld. Maar goed, mocht je Engels slecht zijn, dan heb je inderdaad een probleempje...
Dat lijkt me nog best leuk!!!quote:Op dinsdag 25 november 2008 18:11 schreef Basp1 het volgende:
2 : Functie: Hoofd modelmakerij (prototypes voor chocolaatjes ontwerpen)
Dat valt soms nog best tegen. Vooral als er marketing-afdelingen zijn die totaal niet weten wat men wil en je voor de zoveelste keer een kleine ontwerpwijziging moet doorvoeren. Het gebruikte bedrijfsmodel hier is nogal vreemd de klant krijgt eigenlijk 1 ontwerp gratis bij aankoop van een set vormen, maar het komt er vaak op neer dat we wel tot versie 10 gaan vorodat de set wordt gekocht.quote:
Hmm, geen vetpot gezien je leeftijd.quote:Op woensdag 26 november 2008 15:04 schreef Detroit het volgende:
1 : Bedrijfstak: ICT (zakelijke dienstverlener)
2 : Functie: Functioneel Consultant
3 : Leeftijd: 31
4 : Aantal uren per week: 40
5 : Aantal vakantiedagen: 25
6 : 13e maand: Nee, bonussysteem a.d.h.v. billable zijn
7 : Bruto maand salaris: +/- 2500
8 : Netto maand salaris: geen idee nog
9 : Overuren betaald: Nee
10: Werkervaring: +/- 4 jaar
11: Goodies : auto, laptop, mobiliteitsvergoeding, onkostenvergoeding
12: Opleiding: Bedrijfskundige Informatica
Dan noemen ze nou gewoon een modaal inkomenquote:Op woensdag 26 november 2008 18:42 schreef PrincePolly het volgende:
[..]
Hmm, geen vetpot gezien je leeftijd.
Nee hoor, ik geef m groot gelijk.quote:Op woensdag 26 november 2008 21:09 schreef Sandyman het volgende:
[..]
Dan noemen ze nou gewoon een modaal inkomen![]()
Dat jij dat niet veel vind is meer jou probleem denk ik
3000-3200 bruto per maand zal ik voor een IT Consultant van circa 30 reëel vinden. Ben dus wel met je eens.quote:Op woensdag 26 november 2008 21:12 schreef VinnieJones het volgende:
[..]
Nee hoor, ik geef m groot gelijk.
Ik begin binnenkort met een zelfde soort functie( zie vorige pagina) . Ben flink jonger en heb minder ervaring. Toch verdien ik ietsje meer.
ps: niet om tof te doen ofzo, maar hij zou meer kunnen (moeten) krijgen vind ik![]()
Neuh, mijn probleem is het niet, denk ik. Vind het alleen niet veel. Ik zou toch wel iets meer willen verdienen in zo'n functie.quote:Op woensdag 26 november 2008 21:09 schreef Sandyman het volgende:
[..]
Dan noemen ze nou gewoon een modaal inkomen![]()
Dat jij dat niet veel vind is meer jou probleem denk ik
Ik snap werkelijk niet wat je probleem is. Dat je zelf niet van 1500 euro rond zou kunnen komen, is dus meer jouw probleem dan die van een ander. Van 1500 euro zou ik zelf bijvoorbeeld goed kunnen rondkomen, geen enkel probleem zelfs. En voor als je het je dan afvraagt, ik heb gewoon een leuke koopwoning in een goede buurt in de Randstad, ik kan dan gewoon met een auto rondrijden, ik hoef echt geen boodschappen bij de Aldi te doen, ik kan van alles doen en toch nog steeds elke maand wat geld opzij zetten om te sparen. Ik zal dan nog wat andere dingen niet vermelden, ik denk dat je dan daar iets teveel van zou schrikkenquote:Op woensdag 26 november 2008 22:48 schreef PrincePolly het volgende:
[..]
Neuh, mijn probleem is het niet, denk ik. Vind het alleen niet veel. Ik zou toch wel iets meer willen verdienen in zo'n functie.
2500 bruto en auto eraf maakt voor hem/haar iets van 1500 netto. Veel plezier ermee, I say.
Met dit loon weet ik al nauwelijks meer hoe ik het uit moet geven, laat staan als je meer dan 3000 verdiend.quote:Op woensdag 26 november 2008 18:42 schreef PrincePolly het volgende:
[..]
Hmm, geen vetpot gezien je leeftijd.
Uhu, bij mijn voormalig baan was ook Engels voertaal en ook bij mijn nieuwe baan, vind eigenlijk best wel prettig Engels als voertaalquote:Op zondag 23 november 2008 18:16 schreef DarkerThanBlack het volgende:
[..]
Dat valt reuze mee. Een beetje internationaal bedrijf vraagt al gauw of je in het engels kunt communiceren. Dan stappen ze midden in een sollicitatie gesprek over in het engels. Daarvoor hoef je echt niet naar London te reizen, gebeurd hier in Nederland vaak genoeg.
Ik denk dat ik binnenkort ook ergens andere heen moet. Boven de £150,000 gaan ze hier binnenkort 5% extra belasting vragen, dat mag dan de schade van de credit crunch op gaan vangenquote:Op zaterdag 29 november 2008 17:52 schreef samjustme het volgende:
[..]
Uhu, bij mijn voormalig baan was ook Engels voertaal en ook bij mijn nieuwe baan, vind eigenlijk best wel prettig Engels als voertaal
Over 5 jaar verkas ik hopelijk naar het buitenlandNederlandse overheid buit uit met zijn hoge belastingtarief modaal verdieners
vanuitgaand dat je nu 150K verdient omgerend naar EUR minimaal 180K bruto netto zou je ook minstens ruwweg 90K overhouden (/12.96) zou je toch minimaal 7K euro netto per maand over moeten houden.quote:Op dinsdag 2 december 2008 16:29 schreef Drive-r het volgende:
[..]
Ik denk dat ik binnenkort ook ergens andere heen moet. Boven de £150,000 gaan ze hier binnenkort 5% extra belasting vragen, dat mag dan de schade van de credit crunch op gaan vangen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |