Niet vragen, gewoon doen... Vrouwen houden van ruige kerelsquote:Op dinsdag 18 november 2008 23:15 schreef MASD het volgende:
Jezus, converseer. Als je verlegen vraagt of het niet anders kan komt het er niet van.
En dan zeurt zn vriendin: Nouhouu laat me op de rug liggenquote:Op dinsdag 18 november 2008 23:18 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Niet vragen, gewoon doen... Vrouwen houden van ruige kerels
Dat leert ze wel af met een fikse tik... luisteren, dat zal zequote:Op dinsdag 18 november 2008 23:22 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
En dan zeurt zn vriendin: Nouhouu laat me op de rug liggen
Volgens mij ben je best dominant in bedquote:Op dinsdag 18 november 2008 23:28 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Dat leert ze wel af met een fikse tik... luisteren, dat zal ze
Ik, integendeelquote:Op dinsdag 18 november 2008 23:29 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Volgens mij ben je best dominant in bed![]()
Arme mannen
+1quote:Op dinsdag 18 november 2008 23:33 schreef Rnej het volgende:
misschien als je beter leert schrijven dat ze 't dan wel wil?
maarre... klinkt me in de oren alsof ze 't allemaal niet zo spannend vindt... of lekker vind.. probeer het haar eens zoveel mogelijk naar d'r zin te maken... misschien komt ze er dan achter dat als ze wat initiatief toont, dat ze er ook wat voor terugkrijgt.... ?
Vooral flink gaan beffen als ze saai doet / lui isquote:Op dinsdag 18 november 2008 23:35 schreef Remake het volgende:
[..]
+1
Voorspel, beffen, alle bekende truukjes en dat alles zonder je piemel te gebruiken, kijken wat ze daar van vind
quote:Op woensdag 19 november 2008 00:04 schreef Pony-Lover het volgende:
[..]
Vooral flink gaan beffen als ze saai doet / lui is![]()
Dat is het belonen van slecht gedrag![]()
![]()
Jij wilt hem dus wel graag van achterquote:Op woensdag 19 november 2008 17:14 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Scheer niet alle vrouwen over één kam he
zoiets dacht ik ook meteen, ik weet niet of ze de voetballer Johan C. in België kennen, maar hij heeft overal wel iets over gezegd, en hierop zou hij antwoorden: elk voordeel heb ze nadeel. Niet elk meisje is een beest in bed, misschien was dat de reden dat ze nog vrij was. Omdat ik ook nog maar jong ben en zoiets nog nooit heb meegemaakt kan ik het niet met zekerheid zeggen, maar het zou nog kunnen veranderen. Misschien is ze onzeker over haar bedprestaties, of moet ze enthousiast gemaakt worden (kijk eens samen een pornofilm, kan wonderen doen), misschien is ze nog een beetje bangig, dat gaat misschien over met de tijd. En mocht het niet veranderen, dan heb ik drie opties: helemaal trouw blijven, twee keer in de week seks hebben en voor de rest jezelf helpen, ontrouw zijn, dus een fuckbuddy vinden of je blauw betalen aan een hoer of natuurlijk dumpen die boel, maar dat is zeer onethisch, en zeker voor katholieke begrippen (dat accent van jou hebben ze alleen in katholieke gebieden).quote:Op woensdag 19 november 2008 00:24 schreef prupke het volgende:
Je vriendin begrijpt je gewoon niet?
iets met taalbarriere? als je nog slechter praat dan dat je typt kan ik er me iets bij voorstellen...
Dat uitwonen wil hier nou juist niet zo.quote:Op vrijdag 21 november 2008 20:41 schreef Verloren_onschuld het volgende:
Suffe wijven moet je geen relaties mee beginnen. Die moet je uitwonen en dumpen. Leer die les eens.
Nou, in mijn gevallen had ik bijna nooit dat zij geen zin had, terwijl ik soms wel wat minder zin had, maar dat kan ook aan mij liggen. Maar los daarvan is 2x in de week wel erg weinig en als zij ook geen andere standjes wil heeft dat volgens mij niets met de genetische bouw van vrouwen te maken. Volgens mij is dat gewoon een rotte appel die het verziekt voor alle andere gezonde appels in de mand... (hoe ik op dat laatste ben gekomen weet ik ook niet, maar tis zonde om het te schappen.)quote:Op zaterdag 22 november 2008 16:07 schreef Matel het volgende:
Het is nu eenmaal zo dat vrouwen vaak minder zin in seks hebben dan mannen. Seks is toch niet het belangrijkste in een relatie. Wanneer de liefde er is komt de seks vanzelf wel goed. Waar het om gaat is dat je met elkaar op 1 lijn zit en je goed met elkaar kunt praten. Je moet tenslotte nog je hele leven met haar delen.
dat uitwonen is dus juist het probleemquote:Op vrijdag 21 november 2008 20:41 schreef Verloren_onschuld het volgende:
Suffe wijven moet je geen relaties mee beginnen. Die moet je uitwonen en dumpen. Leer die les eens.
Dat is lang niet altijd zo, mijn ex wou vaker dan mij. En dat was soms best wel een probleemquote:Op zaterdag 22 november 2008 16:07 schreef Matel het volgende:
Het is nu eenmaal zo dat vrouwen vaak minder zin in seks hebben dan mannen. Seks is toch niet het belangrijkste in een relatie. Wanneer de liefde er is komt de seks vanzelf wel goed. Waar het om gaat is dat je met elkaar op 1 lijn zit en je goed met elkaar kunt praten. Je moet tenslotte nog je hele leven met haar delen.
Nou als jij dit normaal vindt, dan mag je snel een topic openen. Als je jong bent en een vriendin hebt is twee keer in de week heel weinig. En dan heb ik het nog niet eens over wat er die twee keer gebeurt. Als je elkaar heel weinig ziet ofzo, dan begrijp ik wel dat je weinig sex hebt, maar dan zou de sex wel supergoed moeten zijn. Maar volgens mij zien ze elkaar wel vaker...quote:Op zaterdag 22 november 2008 17:37 schreef voetballeh het volgende:
Kerel wat zeur je, als je 2x in de week mag zou ik daar zo voor willen tekenen!
Da's 104 x per jaar en dan tel ik jezelf rukken nog niet eens mee.
Wat ik ermee wil zeggen is dat 2x in de week zeker geen slecht gemiddelde is.
En over het algemeen zal het bij de gemiddelde Nederlander rond deze frequentie liggen.
nou dat is het wel, je bent jong en je wilt watquote:Op zaterdag 22 november 2008 17:37 schreef voetballeh het volgende:
Kerel wat zeur je, als je 2x in de week mag zou ik daar zo voor willen tekenen!
Da's 104 x per jaar en dan tel ik jezelf rukken nog niet eens mee.
Wat ik ermee wil zeggen is dat 2x in de week zeker geen slecht gemiddelde is.
En over het algemeen zal het bij de gemiddelde Nederlander rond deze frequentie liggen.
Whehe dit dus jaquote:Op vrijdag 21 november 2008 00:13 schreef Jajong het volgende:
Lol @ iedereen komen met shit over dat hij moet gaan beffen en blablabla. Newsflash: Er zijn gewoon vrouwen die drama zijn in bed. Wat je ook doet.
Mijn advies, aandringen. Zeggen dat ze beter haar best moet doen anders ben je gevlogen. Ik bedoel je bent 20, je trouwt toch niet met haar en je moet gewoon neuken, en dan goed ook.
Dat!quote:Op dinsdag 18 november 2008 23:18 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Niet vragen, gewoon doen... Vrouwen houden van ruige kerels
quote:Op dinsdag 25 november 2008 19:18 schreef Poem het volgende:
[..]
Dat!
Als jij haar eens flink old school Doggy Style wilt nemen, moet je d'r gewoon op vier poten zetten en 't dóén, ze merkt vanzelf wel dat zij dan ook meer stimulatie heeft.![]()
Als je ze écht graag ziet ga ik er vanuit dat je ze simpelweg niet zou kúnnen dumpen, 'simpelweg' omwille van de slechte seks. Dan moet je er dus een oplossing voor zoeken, nl. praten, praten, experimenteren en nog wat praten. Laten voelen dat je dit echt wel dwars zit. Het is niet gemakkelijk, sommige vrouwen genieten gewoon van nature niet zoveel van seks, het kan aan jou liggen maar dat hoeft niet per se zo te zijn, en zelfs als het aan jou ligt kan je daar waarschijnlijk ook niet veel aan doen. Een relatie is maar zo sterk als je wil om ervoor te vechten.quote:Op dinsdag 18 november 2008 23:06 schreef RefreSheD het volgende:
Heeej mensen bedankt dat je dit al wil lezen, ik ben een jongen van 20 en men vriendin is er 19
we zijn nu toch al een 5 maand samen. En das zo men eerste echte serieuze relatie, zo een meisje vanwaar ik denk da ik later nog wel mee door wil gaan snapte?
wel ik heb een probleem:
Men vriendin is vrij saai in bed. ik weet dat het vrij grof klinkt maja tmaakt me wel deels ongelukkig.
wij komen echt super goe overeen zonder dat we er moeite voor moeten doen en denken over de meeste punten van tleven wel hetzelfde en das echt kei tof. Juist over Sex is er wel een serieus meningsverschil.
We zien elkaar zo'n 5 dagen in de week en hebben maar slechts 2 keer in de sex, en als jonge kerel vindt ik dat toch te weinig. En als we sex hebben is het meestal hetzelfde standje nzo. ale ja nieveel spannends aan dus. en in begin dacht ik van ja het probleem zal mesch bij mij liggen en ik heb haar daar dan ook eens over aangesproken ma zij zegt van niet en men vorige vriendin vondt da ik ook nie slecht was.
ma als we dan bv sex hebben en ik vraag subtiel om eens een ander standje te doen dan zegt ze of "jama ik lig juist gemakkelijk" of "ja ma ik heb pijn in men rug" of kweet nie wa nog allemaal.
Dus ik heb daar met haar al serieus over proberen babbelen en ze zegt dan wel altij van ja we zullen eens wa andere dingen proberen ma alst dan zover is dan komt het er toch nie van.
En in de eerste 3 maanden fzow dan maakte ik daar nie echt een probleem van maar tegenwoordig begin ik da echt beu te worden en voel me daar ongelukkig over en ik kan dat niet verstoppen ook al zie ik dat meisje graag.
Plus er is dan nog een ander meisje dat verliefd op mij is en ja natuurlijk wordt ik door haar dan aangetrokken. Hormonen nzo.... Enja daardoor ook dan al wat ruzies gehad met men vriendin :s
dusja....
heeft er iemand nuttige raad of iemand die in dezelfde situatie zit dan mij?
Xj
een vibrator is trouwens een goed idee, als ze er voor open staat tenminste...quote:Op dinsdag 25 november 2008 15:06 schreef Chickiewickie het volgende:
Ik heb ook gemiddeld 2-3 keer sex per week..maar komt omdat ik me partner over het algemeen alleen in de weekenden zie...
is dit bij jullie niet het geval dan is het wel aan de ''lage'' kant ja.. maar probeer misschien wat met speeltjes ofzo? koop een vibrator/dildo of andere leuke dingetjes..misschien maakt dat haar wat losser? of praat er gewoon eens goed over met dr en vertel alles wat je niet snapt en dwars zitdat lijkt mij nog wel het handigste, hoe lastig dit soms ook is om te bepraten.
Dek je je nu al in voor het geval je op die andere meid duikt?quote:Op dinsdag 18 november 2008 23:06 schreef RefreSheD het volgende:
lang nutteloos verhaal
Plus er is dan nog een ander meisje dat verliefd op mij is en ja natuurlijk wordt ik door haar dan aangetrokken. Hormonen nzo.... Enja daardoor ook dan al wat ruzies gehad met men vriendin :s
dusja....
heeft er iemand nuttige raad of iemand die in dezelfde situatie zit dan mij?
Xj
Altijd fijn een vrouw die raad weet met een banaanquote:Op woensdag 26 november 2008 15:23 schreef Poem het volgende:
[..]
Wat?![]()
Het ís toch ook gewoon een kwestie van "gáán met die banaan!" ?
quote:Op woensdag 26 november 2008 08:29 schreef Bright het volgende:
Als jij je passief opstelt, dan kun je verwachten dat zij dat ook doet, misschien nog wel meer.
Wat je dus moet doen, is reele alternatieven (variatie qua standjes, tijdstip, locatie, sfeer, ...) op een papier zetten en haar daaruit laten kiezen. Dat doen jullie dan 1x in die week. Elke week wordt een nieuwe mogelijkheid uit de lijst gekozen.
uiteraard mag ze zelf de lijst ook aanvullen!
De gekozen optie moet zorgvuldig worden voorbereid, zodat het maximum aan plezier wordt beleefd. Overigens moet dat voorbereiden door beiden worden gedaan (al is het maar het krijgen van de opwinding vooraf!)
Een alternatief is om alle mogelijkheden op een apart blaadje te zetten, op te vouwen en in een potje te doen. Elke week trekt iemand (wisselend 1 van jullie beiden) een briefje en dat wordt uitgevoerd, mits het mogelijk is! (bijv. niet skinny dippen als het midden in de winter is)
Succes! (En als jullie erin meegaan, succes verzekerd!)
ps: zorg wel voor voldoende aparte mogelijkheden! Ook soms mogelijkheden waarvoor je echt van te voren iets moet doen!
Ik heb 3 jaar een relatie gehad met zo een soort vrouw. Ik hield zoveel van haar dat ik t allemaal wel accepteerde en toch dacht gelukkig te kunnen worden met haar. Maar dat werkt niet! Dumpen die hap voor ze jou dumpt voor iemand anders. Ze is waarschijnlijk toch niet helemaal gelukkig met de situatie maar accepteert t ook omdat ze je wel heel lief vind. Maar ja dat is niet genoeg voor een relatie tegenwoordig. Zeker niet voor een berg vrouwen van tegenwoordig in deze verknipte wereld. Ze zijn veel te veel eisend geworden. Niet dat we terug moeten naar de wereld dat een vrouw niks te vertellen heeft maar t wordt misschien wel eens tijd voor wat emancipatie onzer kant en niet de vrouw overal altijd maar alles te laten bepalen. Of wel niet tevreden dump haar dan met wel eerlijk de rede waarom.quote:Op dinsdag 18 november 2008 23:06 schreef RefreSheD het volgende:
Heeej mensen bedankt dat je dit al wil lezen, ik ben een jongen van 20 en men vriendin is er 19
we zijn nu toch al een 5 maand samen. En das zo men eerste echte serieuze relatie, zo een meisje vanwaar ik denk da ik later nog wel mee door wil gaan snapte?
wel ik heb een probleem:
Men vriendin is vrij saai in bed. ik weet dat het vrij grof klinkt maja tmaakt me wel deels ongelukkig.
wij komen echt super goe overeen zonder dat we er moeite voor moeten doen en denken over de meeste punten van tleven wel hetzelfde en das echt kei tof. Juist over Sex is er wel een serieus meningsverschil.
We zien elkaar zo'n 5 dagen in de week en hebben maar slechts 2 keer in de sex, en als jonge kerel vindt ik dat toch te weinig. En als we sex hebben is het meestal hetzelfde standje nzo. ale ja nieveel spannends aan dus. en in begin dacht ik van ja het probleem zal mesch bij mij liggen en ik heb haar daar dan ook eens over aangesproken ma zij zegt van niet en men vorige vriendin vondt da ik ook nie slecht was.
ma als we dan bv sex hebben en ik vraag subtiel om eens een ander standje te doen dan zegt ze of "jama ik lig juist gemakkelijk" of "ja ma ik heb pijn in men rug" of kweet nie wa nog allemaal.
Dus ik heb daar met haar al serieus over proberen babbelen en ze zegt dan wel altij van ja we zullen eens wa andere dingen proberen ma alst dan zover is dan komt het er toch nie van.
En in de eerste 3 maanden fzow dan maakte ik daar nie echt een probleem van maar tegenwoordig begin ik da echt beu te worden en voel me daar ongelukkig over en ik kan dat niet verstoppen ook al zie ik dat meisje graag.
Plus er is dan nog een ander meisje dat verliefd op mij is en ja natuurlijk wordt ik door haar dan aangetrokken. Hormonen nzo.... Enja daardoor ook dan al wat ruzies gehad met men vriendin :s
dusja....
heeft er iemand nuttige raad of iemand die in dezelfde situatie zit dan mij?
Xj
"Schatje, ik zou het liefst tien kinderen met je willen maar ik vind je niet geil genoeg."quote:Op donderdag 27 november 2008 04:14 schreef Outpost76 het volgende:
Of wel niet tevreden dump haar dan met wel eerlijk de reden waarom.
mwa iets meer tactiek is wel gewenstquote:Op donderdag 27 november 2008 04:36 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
"Schatje, ik zou het liefst tien kinderen met je willen maar ik vind je niet geil genoeg."
Dan vertel je r dat je er over denkt om te stoppen omdat de sex voor jou gewoon erg belangrijk is. Aan de hand van haar reactie kan je dan beslissen om echt te stoppen of niet.quote:Op zondag 30 november 2008 12:20 schreef RefreSheD het volgende:
heeej
ja sorry voor men spelling en grammatica ma ik ben namelijk een belg, maar omdat ik weet dat nederlanders veel opener zijn over het onderwerp "sex" heb ik hier maar eens eens geposted.
Wel leuke tips dat je me geeft maar niks blijkt te werken.
-massage: vondt ze wel leuk maar werdt er blijkbaar niet echt opgewonden van
- over praten: ja heb ik ook weeral eens gedaan ma zij wil gwn de basics en niks meer, als ik haar vertel van hoe ik sex wil dan reageert ze der niet echt op. meer zo van: " ja ma ik doe da echt nie graag"
-beffen: Ik had speciaal eens op het internet opgezocht hoe je het best beft om zeker te zijn dat ze het leuk zou vinden, maar erm.... ze zij: "ja het ligt nie aan jou hoor schat maar ik vondt da mij mijn vorige vriend ook nie leuk en ik ben gewoon zo"
Nu mijnen beste maat die kent haren X vriend en die heeft da eens aan hem gevraagt hoe die bij hem was in bed. En blijkbaar heeft die X vriend het ook uitgemaakt omdat de sex zo saai was.
Kijk ik zie sex niet als een porno film hoor, helemaal niet. Maar als sex saai is dan is er toch geen spanning in een relatie. En ik ben nu 5 maand met haar samen en ik wordt er echt ongellukig van. En in het begin negeerde ik dat gevoel omdat ik die graag zie maar dat lukt nu gewoon niet meer.
Nu denk ik eraan om het uittemaken met haar ma da gaat echt nie gemakkelijk zijn omdat ik die zo graag zie
Hey, als jij het niet nodig vindt, dan gebruik je het toch niet?quote:Op woensdag 26 november 2008 21:39 schreef Pony-Lover het volgende:
[..]
Ja leuk![]()
allemaal bureaucratische onzin invoeren ten einde de sex afwisselender/spannender te maken.![]()
quote:Op vrijdag 5 december 2008 11:50 schreef 100% Tukker het volgende:
Gewoon "Bück Dich" van Rammstein opzetten en als een beest tekeer gaan. Bef/vinger/penetreer haar een (paar) keer klaar... en voor je het weet heb je wél een lekkere slet in bed.
En anders gewoon dumpen, dat a-seksuele gepeupel.
Groetjes,
Dr. Love
En dan moet je de keren erna ook elke keer weer drank naar binnen gieten van te vorenquote:Op vrijdag 5 december 2008 13:21 schreef CasB het volgende:
Ga eens een avondje lekker naar een kroeg, zorg dat jullie allebei genoeg drinken om aangeschoten te worden, vrouwen kunnen daar aanhankelijker/geiler van worden.
Werkt zelfs dat niet dan kun je het inderdaad maar beter uitmaken. Ik heb ook een keer een relatie gehad met slechte seks (maar het is was mijn eerste, dus ik wist niet beter), maar na een tijdje gaat dat gewoon niet meer.
Hoeft niet. Als ze door die drank merkt dat als ze losser is t leuker is wil ze t misschien wel vaker en dan ook zonder drank. Vrouwen zijn rare wezensquote:Op vrijdag 5 december 2008 13:46 schreef kwiwi het volgende:
[..]
En dan moet je de keren erna ook elke keer weer drank naar binnen gieten van te voren(mocht het al werken)
Allez, RefreSheD!quote:Op zondag 30 november 2008 12:20 schreef RefreSheD het volgende:
-beffen: Ik had speciaal eens op het internet opgezocht hoe je het best beft om zeker te zijn dat ze het leuk zou vinden, maar erm.... ze zij: "ja het ligt nie aan jou hoor schat maar ik vondt da mij mijn vorige vriend ook nie leuk en ik ben gewoon zo"
Of ze denkt dat ze goed bezig was een laat het er verder bij...quote:Allez, RefreSheD!
Als ze al zo begint, dan kan je haar beter dumpen (mocht goede seks écht belangrijk voor je zijn)...
Wat ook wel helpt is om wat extra te kreunen als je verwend wordt. Gewoon laten merken hoe super lekker het is (ook al is het gewoon matig). Zij zal denken dat ze supergoed bezig is en steeds wat 'verder gaan'...
Een vrouw die wel een sandwich lust zo te horen!quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |