ik zet alleen de traditie voortquote:Op vrijdag 14 november 2008 09:22 schreef debbie_19 het volgende:
Volgens mij ben jij gewoon moozzie 2
Maar mijn woongedeelte begint op de 1ste verdiepingquote:Op vrijdag 14 november 2008 09:20 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
daarom leer ik die van mij geen traplopen!
flikker op hij blijft maar maffen tot ik klaar ben om er uit te gaan
heaumeauquote:
mogge schatquote:
quote:Op vrijdag 14 november 2008 09:23 schreef Sgele het volgende:
[..]
Maar mijn woongedeelte begint op de 1ste verdiepingEn mijn slaapkamer zit dus op dezelfde etage als m'n huiskamer
quote:Op vrijdag 14 november 2008 09:23 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
mogge schat
WAAR BLIJFT DIE HOERIGE OP!!!!
Juistemquote:Op vrijdag 14 november 2008 09:25 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
then ... yer fucked....
nee ligt denk ik ook aan de opvoeding sgele.. als je haar had afgeblaft wanneer ze dat probeerde deed ze het niet meer.. maar ja als pup zijnde heb je liever dat ze je komt halen omdat ze moet schijten dan dat ze een verse voor je slaapkamerdeur legt
Neej als pup zijnde moet je ze gewoon 's nachts en als je weggaat in een bench doen. Dan kunnen ze eventueel die volschijten en pissen, maar dan ligt het niet door heel je huis. Daarbij komt nog dat een hond het smerig vindt om zijn eigen nest te bevuilen dus heb je ze heel snel zindelijk. De mijne was eigelijk al gelijk zindelijk want echt no way dat meneer in zijn bench ging pissenquote:Op vrijdag 14 november 2008 09:25 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
then ... yer fucked....
nee ligt denk ik ook aan de opvoeding sgele.. als je haar had afgeblaft wanneer ze dat probeerde deed ze het niet meer.. maar ja als pup zijnde heb je liever dat ze je komt halen omdat ze moet schijten dan dat ze een verse voor je slaapkamerdeur legt
Hadden we hier gisterenavond ook weer... de stroom klapt er hier minstens 4x per week uitquote:Op vrijdag 14 november 2008 09:29 schreef Crazy-p het volgende:
en toen zat ik hier ineens in het donker :S
ja maar het vage is.. de rest heeft wel gewoon licht.. zal wel aan mijn ogen liggen ofzo.. of iemand heeft het spotje gericht op mijn buro weg gehaald..quote:Op vrijdag 14 november 2008 09:30 schreef Sgele het volgende:
[..]
Hadden we hier gisterenavond ook weer... de stroom klapt er hier minstens 4x per week uit
is dat wanneer iemand zich elektrocuteert in Roemenië?quote:Op vrijdag 14 november 2008 09:30 schreef Sgele het volgende:
[..]
Hadden we hier gisterenavond ook weer... de stroom klapt er hier minstens 4x per week uit
je bent vast niet de enigequote:Op vrijdag 14 november 2008 09:31 schreef GilaMonyet het volgende:Waar GilaMonyet zin heeft in weekend!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |