4e ben ik met je eens, de rest kan wel.quote:Op zaterdag 22 november 2008 17:07 schreef BigKahuna het volgende:
Hey, de reden van dit slotje he: " Ongelooflijk slechte versierpoging van 13-jarig meisje. ". Ik kan het begrijpen, maar geldt dit dan ook niet voor deze topics?:
Lelijke chick pwnt me @ Piratenfestival
Aantrekkelijke jongens in Groningen
Mams die lekker en ongezond eten koopt
Hond, hagel, sneeuw en weer hagel.
En ongetwijfeld nog vele andere topics.
Nog één voor jequote:Op zaterdag 22 november 2008 17:13 schreef Biogarde het volgende:
[..]
4e ben ik met je eens, de rest kan wel.
Het dagboek-gehalte.quote:Op zaterdag 22 november 2008 17:14 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
Nog één voor jeFrituurneger met gehoorprobleem
Wat is precies het verschil met die van mij en die andere 3?
No offense, maar nummer 2 kan nu ook wel dicht nadat het nogal ontspoord is.quote:Op zaterdag 22 november 2008 17:13 schreef Biogarde het volgende:
4e ben ik met je eens, de rest kan wel.
Die laatste regel met die ''tevens is dit een verkapte-..."-opmerking is ook niet al te handig, de ervaring leert dat topics waarin de TS dat soort opmerkingen al plaatst geen lang leven beschoren zijn.quote:Op zaterdag 22 november 2008 17:14 schreef BigKahuna het volgende:
Nog één voor jeFrituurneger met gehoorprobleem
Wat is precies het verschil met die van mij en die andere 3?
Mensen die "Klacht: .." in hun topic zetten.quote:Op zondag 23 november 2008 12:28 schreef Schatgraver het volgende:
Hé adelante,
Mensen die "verwachte reacties" in hun topic zetten
Waar zou dit een lemming van moeten zijn dan?
in·ca·pa·bel: onbekwaam, ongeschiktquote:Op zondag 23 november 2008 12:52 schreef Adelante het volgende:
het is gewoon een kansloos "mensen die" topic en daar zijn er al voldoende van, dus zoek maar een oude op voor je lemmingtheorie.
quote:Op zondag 23 november 2008 14:33 schreef Adelante het volgende:
Breng je stem uit in de FOK! crew awards
laatmaar, uitleg is al gegeven door remlof.. ik doelde op het strafbankje in de SC welke verwijdert wasquote:
Neen het moet gezien worden als een schandpaal, mag het in een schandpaal format wel?quote:Op zondag 23 november 2008 23:04 schreef Biogarde het volgende:
Een clubje verbannen lui die ze liefkozen in de SC.
Dat is net zoiets als het zonde vinden dat je gezwel is weggehaald.
Neen.quote:Op zondag 23 november 2008 23:08 schreef Devvie het volgende:
[..]
Neen het moet gezien worden als een schandpaal, mag het in een schandpaal format wel?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |