Nou ja, keurig. Maar niet verboden als er een werkvisum is. De dames die in de uitzending zaten wilden het zelf ook.quote:Op maandag 10 november 2008 01:07 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
dude ze wilden die meisjes over laten vliegen voor een baan als danseres en ze in een bordeel laten werken... echt keurige zaken![]()
Idd. Was geen vrouwenhandel maar uitzendwerk, vakantiebaantje voor 3 maand. Als t gaat om vrouwenhandel dan vervalsen ze de boel, nemen ze t paspoort in en krijgen ze geen 300 euro.quote:Op maandag 10 november 2008 01:10 schreef gelly het volgende:
[..]
Nou ja, keurig. Maar niet verboden als er een werkvisum is. De dames die in de uitzending zaten wilden het zelf ook.
Ik vond dat Peter wel degelijk strafbare feiten heeft gepleegd...aanzetten tot vrouwenhandel namelijk.quote:Op maandag 10 november 2008 01:20 schreef bluuf het volgende:
het gaat erom of er een strafbaar feit gepleegd is : het enige strafbare feit wat er nu gepleegd is is dat Joran Peter heeft opgelicht voor 1000 euro. Nergens heb ik echte beelden gezien waarbij het om echte vrouwenhandel zou gaan.
Joran is een vrouwenhater, een ongelofelijke eikel en een braller. Maar in het criminele circuit is het niet meer dan een natte scheet. Hopelijk blijft hij nog een tijdje in Thailand, daar weten ze wel raad met dit soort etterpuistjesquote:Op maandag 10 november 2008 01:27 schreef SunChaser het volgende:
Wat je Joran hoogstens kunt verwijten is dat hij geen mensenkennis heeft en geen vriendin kan uitkiezen.
quote:Op maandag 10 november 2008 01:23 schreef SunChaser het volgende:
Joran heeft Peter niet opgelicht voor 1000 euro want de deal liep nog, maar voor de deal gemaakt kon worden belde Peter al met Joran
Mwoahquote:Op maandag 10 november 2008 01:33 schreef Morwen het volgende:
[..]
Joran is een vrouwenhater, een ongelofelijke eikel en een braller. Maar in het criminele circuit is het niet meer dan een natte scheet. Hopelijk blijft hij nog een tijdje in Thailand, daar weten ze wel raad met dit soort etterpuistjes
De meeste dames op Soi Cowboy ook wel...quote:Op maandag 10 november 2008 01:35 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Mwoah
Thailand bestaat volledig uit ritselaars als Joran
Niet alleen Thailand.quote:Op maandag 10 november 2008 01:35 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Mwoah
Thailand bestaat volledig uit ritselaars als Joran
Totdat ze lucht krijgen van hem en ik neem aan dat Paps van der Sloot niet zúlke lange armen heeft.quote:Op maandag 10 november 2008 01:35 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Mwoah
Thailand bestaat volledig uit ritselaars als Joran
Vorig jaar nog wel wat gewonnen...quote:Op maandag 10 november 2008 01:36 schreef GekkeGast het volgende:
http://www.gekkegast.nl/?p=3 Is dit Joran's mailadres????
Ja, je kunt daar beter het 'boze oog' niet op je laten vallen.quote:Op maandag 10 november 2008 01:39 schreef SunChaser het volgende:
Thailand is corrupt, zelfs in de gevangenis. Lees t boek van Pedro Ruizing maar.
quote:Op maandag 10 november 2008 01:39 schreef SunChaser het volgende:
Thailand is corrupt, zelfs in de gevangenis.
Ja, hij is streetcredilble nu en mag hierna echt voor criminelen werkenquote:Op maandag 10 november 2008 01:40 schreef agter het volgende:
[..]
Ja, je kunt daar beter het 'boze oog' niet op je laten vallen.
Ben wel heel benieuwd of dit nog gevolgen voor Joran gaat hebben...
Precies...nu was de aanbetaling vanuit Peter R maar 1000 euro...wat als het 100.000 euro zou zijn geweest?quote:
In die wereld willen ze zulk een clown echt niet hebben.quote:Op maandag 10 november 2008 01:43 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ja, hij is streetcredilble nu en mag hierna echt voor criminelen werken
Als je Joran voor je laat werken heb je er gratis een verborgen camera van Peter bij.quote:Op maandag 10 november 2008 01:47 schreef kraaksandaal het volgende:
[..]
In die wereld willen ze zulk een clown echt niet hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |