Vervolg van: Joran loopt weer in val.quote:Schokkend bewijs na undercoveractie Peter R. de Vries
Joran loopt weer in val
door Bert Huisjes
AMSTERDAM - Joran van der Sloot is opnieuw in de val gelopen! In Thailand is hij voor de tweede maal binnen een jaar in een undercoveroperatie getuind. Daarbij is vastgelegd hoe hij zich in Bangkok op de handel in jonge vrouwen heeft toegelegd.
De verdachte voor de verdwijning van Natalee Holloway biedt in Bangkok Thaise vrouwen te koop aan voor de Nederlandse prostitutiemarkt. Hij levert meisjes voor 10.000 euro per stuk, die voor 'maar 300 dollar per maand' in een bordeel werken, zegt hij. De undercoveroperatie is opnieuw verricht door een team van Peter R. de Vries en duurde enkele weken. Een infiltrant deed zich in Thailand voor als een Nederlandse ondernemer in de seksindustrie, een val waar Joran met open ogen intrapte.
Hotelkamer
De Vries toonde gisteren exclusief aan De Telegraaf de ruwe, schokkende undercoverbeelden, die zondag zullen worden uitgezonden. Daarop is Joran onder meer in een hotelkamer te zien, terwijl hij in bijzijn van twee Thaise prostituees zijn zaken uit de doeken doet. De nieuwe val werd gezet nadat De Vries eerder ruim zeven miljoen kijkers aan de buis kluisterde met Jorans bekentenis, die in februari de hele wereld overging. In een geprepareerde Range Rover erkende Joran daarin dat hij de spoorloos verdwenen Amerikaanse meenam naar het strand en haar in zee dumpte. Tijdens gesprekken in een hotel zegt hij nu dat hij wekelijks jonge vrouwen kan leveren. De visa en paspoorten zijn geen enkel probleem, claimt hij. "Ik regel dat allemaal, maak je geen zorgen!" Formeel zullen de meisjes, die denken danseres te worden, in ons land een opleiding volgen. In werkelijkheid moeten ze zes dagen per week in een bordeel werken.
'Tekenend'
De Vries: "De beelden geven aan hoe weinig respect deze 21-jarige toont voor het leven van anderen. Dat je na de verdwijning van Natalee in de vrouwenhandel gaat, tekent hem." Volgens hem maakt Joran zich schuldig aan een ernstig misdrijf. "Het voorbereiden van mensensmokkel is strafbaar. Dit kan hem in Thailand in grote problemen brengen."
De operatie liep zelfs nog tot gistermiddag door. Terwijl Joran van der Sloot dacht dat hij via internet chatte met zijn zakenpartner, deed hij dat in feite met De Vries. De argeloze Van der Sloot kondigde toen aan dat hij 'het eventjes rustig aan' zal doen tot na een aangekondigde aflevering over hem. Daarna kunnen de zaken doorgaan. Over de zaak-Natalee stelt hij niets te vrezen: "Zij zullen niks vinden." Ook laat hij zijn vermeende zakenpartner weten dat hij een Thai op misdaadverslaggever De Vries wil afsturen om het probleem op te lossen. "En het kan me niet schelen wat het kost", zegt hij. Op de beelden is te zien dat Van der Sloot inmiddels een kapitale villa bewoont in Bangkok.
bron: Telegraaf.
Je hebt de uitzending gezien?quote:Op zondag 9 november 2008 23:18 schreef Drugshond het volgende:
Yup.. ik hoop echter wel op een Thaise straf.
Thailand dusquote:Op zondag 9 november 2008 23:17 schreef Stali het volgende:
In welk land is die Joran v.d. Sloot nu eigenlijk?
Ik denk niet dat Joran v.d. Sloot meer sympathie gekregen heeft maar wel dat Peter R. de Vries het een beetje aan verliezen is.quote:Op zondag 9 november 2008 23:22 schreef SunChaser het volgende:
Joran heeft alleen maar meer symphatie gekregen.
Joran Andreas Petrus van der Slootquote:Op zondag 9 november 2008 23:20 schreef LXIV het volgende:
Laten ze Peter R. de Vries maar vervolgen. Een beetje zowat minderjarige jongetjes verleiden tot vrouwenhandel. Of hang hem op de dam op aan zijn Duitse pornosnor.
En ook nog 1000 euro van Peter R. de Vries he?quote:Op zondag 9 november 2008 23:22 schreef Exlor het volgende:
Wat een ongelovelijke idioot is die Joran toch... hij krijgt bakken van geld van pappie en hij verslindt het allemaal aan een luxe villa, feestjes en poker.
Ik vraag me af waarom hij dan überhaupt in vrouwen gaat handelen als hij toch al geld genoeg heeft.quote:Op zondag 9 november 2008 23:27 schreef BB-boy het volgende:
Joran moet een paar tikjes krijgen om te laten zien dat hij niet zo'n gangster is als hij zelf denkt.
Voor de rest is het een crimineel van niets is vandaag wel gebleken.
Zou ik ook doen..... nog niet eens in die volgorde.quote:Op zondag 9 november 2008 23:22 schreef Exlor het volgende:
Wat een ongelovelijke idioot is die Joran toch... hij krijgt bakken van geld van pappie en hij verslindt het allemaal aan een luxe villa, feestjes en poker.
Hij heeft tot zover helemaal niet in vrouwen gehandeld. Hij heeft bij zo'n automaat op het station visitekaartjes laten drukken en hiermee twee vrouwtjes naar een hotelkamer gelokt. Poeh, poeh.quote:Op zondag 9 november 2008 23:31 schreef Brulbuffel het volgende:
[..]
Ik vraag me af waarom hij dan überhaupt in vrouwen gaat handelen als hij toch al geld genoeg heeft.
Die gozer heeft volgens mij gewoon een zwaar probleem met het hoe met vrouwen om te gaan, en gaat ze daarom maar op deze manier behandelen omdat hij dan weet dat hij genoeg aandacht van ze krijgt.
Ja, vriendje van De Vries.quote:Op zondag 9 november 2008 23:31 schreef Drugshond het volgende:
[..]
laatste 30 minuten.... de rest niet.
Maar strafpleiter in hvn liet er weinig twijfel over.
En dat is idioot omdat?quote:Op zondag 9 november 2008 23:22 schreef Exlor het volgende:
Wat een ongelovelijke idioot is die Joran toch... hij krijgt bakken van geld van pappie en hij verslindt het allemaal aan een luxe villa, feestjes en poker.
Maakt dat iets uit.... hij zet hiermee wel zijn reputatie op het spel door nu al te speculeren over de uitkomst.quote:
Joran is gewoon heel verschrikkelijk bezig geweest, dit soort criminelen zijn de laagste van de laagste.quote:Op zondag 9 november 2008 23:37 schreef LXIV het volgende:
Ik heb Joran ook nergens horen zeggen dat deze vrouwen direct de prostitutie in zouden gaan.
Dat vraag ik me dus ook af , als ze daar zoals dus ook door Joran gezegd gewoon zouden dansen en die meisjes stemmen ermee in lijkt me het niet strafbaar. Behalve dan dat de reden dat ze hier zijn niet klopt.quote:Op zondag 9 november 2008 23:37 schreef LXIV het volgende:
Ik heb Joran ook nergens horen zeggen dat deze vrouwen direct de prostitutie in zouden gaan.
Het leek er inderdaad op dat hij een of ander sponsorcontractje uit moest dienen en zeggen moest wat er van hem verwacht werd. Inhoudelijk voegt het niks toe.quote:
IJsland.quote:Op zondag 9 november 2008 23:40 schreef Stali het volgende:
Maar weet iemand in welk land Joran v.d. Sloot nu eik is?
Volgens mij zij Joran ook nog dat ze de papieren gewoon eerlijk konden gaan invullen. Terwijl dat nog niet eens gebeurd is!quote:Op zondag 9 november 2008 23:39 schreef Brulbuffel het volgende:
[..]
Dat vraag ik me dus ook af , als ze daar zoals dus ook door Joran gezegd gewoon zouden dansen en die meisjes stemmen ermee in lijkt me het niet strafbaar. Behalve dan dat de reden dat ze hier zijn niet klopt.
quote:Op zondag 9 november 2008 23:40 schreef Stali het volgende:
Maar weet iemand in welk land Joran v.d. Sloot nu eik is?
quote:
ehhh dat is een grapje hoop ikquote:Op zondag 9 november 2008 23:25 schreef LXIV het volgende:
Bij mij heeft Joran ook veel meer sympathie gekregen. Omdat het in wezen een goed joch is (wel een bluffertje), dat wel degelijk over normen en waarden beschikt.
En die Peter R. dus duidelijk niet, met zijn permanente pogingen om arglistig onschuldige kinderen in de val te lokken.
Gewoon in Thailand nog, natuurlijk.quote:Op zondag 9 november 2008 23:44 schreef Stali het volgende:
[..]
!
!
! Grappig ben je wel he, Dorkhy.
Zo'n vreemde vraag is het niet. Die Van der Sloot is al een paar dagen op de hoogte van de uitzending van vanavond.
Hoe weet je dit?quote:Op zondag 9 november 2008 23:46 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Gewoon in Thailand nog, natuurlijk.
Dat van Peter wel. Maar dat ik Joran sympathieker ben gaan vinden is gewoon waar.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |