Heb je al gezocht in HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\REG_DWORD/REG_DWORD_LITTLE_ENDIAN\quote:Op maandag 10 november 2008 14:09 schreef Jarno het volgende:
[..]
Ik kan het bestand user32.dll ook niet vinden. Heb ik nu een virus? Als ik met Spotlight zoek dan vind ik niks. Mijn computer (iMac) start wel gewoon op. Ook heb ik geen XP CD.
Help!
ff een bootflopje aanmaken met user32.dll ?quote:Op maandag 10 november 2008 18:54 schreef ThE_ED het volgende:
Vriendin heeft hier hetzelfde probleem (ik heb niks gehad van AVG en heb ook XP, trouwens), het kutte is dat haar CD-ROM drive het al een tijdje niet doet en booten van USB, iig met dit BIOS niet kan. Dus nou, ja.... iig maar CD-ROM drive kopen voor die laptop denk ik.
Geen floppydrivequote:Op maandag 10 november 2008 19:12 schreef Het_Biertje het volgende:
[..]
ff een bootflopje aanmaken met user32.dll ?
AVG gebruikt dezelfde definities als NOD32quote:Op zondag 9 november 2008 19:28 schreef MaGNeT het volgende:
Ook op Tweakers.net:
http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1321388/0
Collega net op MSN:
ik - "We krijgen het druk morgen!"
collega - "AVG?"
ik - "Oh, je hebt m'n mailtje al gehad?"
collega - "Nee? Maar wel al 6x gebeld vandaag..."
Omdat AVG geen fuck tegenhoudt (behalve goede DLL's) installeer ik al ruim een jaar overal Antivir als het gratis moet.
NOD32 als het wat mag kosten
Eset NOD32, geeft deze knullige melding echter niet en laat je PC geen systeembestanden verwijderen...quote:Op maandag 10 november 2008 19:39 schreef DurQ het volgende:
[..]
AVG gebruikt dezelfde definities als NOD32
norton: truequote:Op maandag 10 november 2008 20:23 schreef Mr.Noodle het volgende:
Norton en Mcafee totaalpakketten zijn een virus op zichzelf..
Deze geprobeerd. 1 deed hij, 2 niet. En nu kan ik ook niet meer in veilige modus opstarten. iemand nog tips.quote:Op zondag 9 november 2008 19:59 schreef fransbreda het volgende:
Zet dit de bestanden ook terug als je nog niet opnieuw hebt opgestart?
# Klik op START --> Klik op UITVOEREN. Typ hier "CMD", druk op < enter >
# In het volgende zwarte scherm staat een knipperend streepje. Hier moeten de volgende commando's getypt worden. Let erop dat je de commando's -exact- overneemt, inclusief spaties en leestekens.
1. ren c:\windows\system32\user32.dll user32.old < enter >
2. copy c:\windows\servicepackfiles\i386\user32.dll c:\windows\system32\user32.dll < enter>
De oplossing stond bij "indien je toegang hebt tot de veilige modus"...
Kan zijn... Maar NOD32 verwijdert tenminste geen essentiële, onschuldige systeembestandenquote:Op maandag 10 november 2008 19:39 schreef DurQ het volgende:
[..]
AVG gebruikt dezelfde definities als NOD32
We leven niet in US of Aquote:Op maandag 10 november 2008 23:09 schreef admiraal_anaal het volgende:
Als dit je overkomt zou je AVG aansprakelijk kunnen stellen voor het wegbrengen van je pc om te laten repareren?
Nee. Maar het is natuurlijk interessant om te zien of Amerikaanse gebruikers die ook zijn getroffen door deze (buitengewoon stompzinnige bug) nu wel gaan proberen geld los te krijgen van AGV. In ieder geval bewijst dit debacle maar weer eens dat juist de (naïeve) gebruikers die vertrouwen op antivirusprogramma's altijd getroffen worden door malware of problemen door resp. hun eigen incompetentie of de incompetentie van de ontwikkelaars van dergelijke programma's.quote:
De oplossing is hierboven al gegeven. Haal je installatie CD tevoorschijn en lees hier wat je precies moet doen.quote:Op dinsdag 11 november 2008 06:47 schreef GSss het volgende:
Mijn laptop gaat dus al helemaal niet meer aan, slaat elke keer uit na het XP icoon. Ik krijg ook maar zelde de keuze om de pc op te starten met de veilige modus (F12) en wanneer de keuze wel wordt gegeven slaat ie helaas weer uit... F10 en 'escape' helpen ook niet...
Iemand misschien enig idee wat te doen?
Bij mij ook geen problemen.quote:Op dinsdag 11 november 2008 07:45 schreef Karina het volgende:
Vreemd, ik heb er helemaal geen last van gehad en ik heb ook AVG. Maar misschien heeft hij nog niet gescand of zo. Ik las het gisteren al op Tweakers, dus toen ik gisteravond mijn PC aanzette vreesde ik het ergste, maar er is niets gebeurd.
Vanavond misschien toch maar AVG deinstalleren voor de zekerheid.
F8 of F10 of F12 ingedrukt houden terwijl de pc opstart. Daarna zelf voor opstarten in veilige modus kiezen.quote:Op dinsdag 11 november 2008 00:20 schreef Nashje het volgende:
Ik kom steeds niet verder dan het Windows-laadscherm. Kom dus gewoon Windows niet meer in. Krijg ook geen scherm waar gevraagd wordt of ik in Veilige modus wil starten. Kan ik dit nog oplossen of ben ik alles kwijt en kan ik heel Windows er opnieuw op gaan zetten?
De virusdefinoities zijn al bijgewerkt, ik heb hier niets gehad omdat ik zondag niet gecomputerd heb.quote:Op dinsdag 11 november 2008 07:45 schreef Karina het volgende:
Vreemd, ik heb er helemaal geen last van gehad en ik heb ook AVG. Maar misschien heeft hij nog niet gescand of zo. Ik las het gisteren al op Tweakers, dus toen ik gisteravond mijn PC aanzette vreesde ik het ergste, maar er is niets gebeurd.
Vanavond misschien toch maar AVG deinstalleren voor de zekerheid.
Goed ideequote:Op dinsdag 11 november 2008 09:18 schreef WyriHaximus het volgende:
Heb er ff een sticky van gemaakt om het wat meer op te laten vallen.
Ook een andere oplossing dan SP3 installeren?quote:Op dinsdag 11 november 2008 09:43 schreef AMD-XP het volgende:
Wat mij gister is opgevallen dat het niet alleen zin heeft om de user32.dll terug te zetten als er SP2 op het systeem draait. installeer je daarom SP3 in veilige modus werkt het systeem weer.
als je in veilige modus kunt komen zou ik sp3 installeren.quote:Op dinsdag 11 november 2008 09:48 schreef D-MIXXX het volgende:
[..]
Ook een andere oplossing dan SP3 installeren?
'kapotte' hd aangesloten op andere pc. Daar handmatig user32.dll in de system32 map gezet. Meer niet. Dat moet toch afdoende zijn?quote:Op dinsdag 11 november 2008 10:15 schreef AMD-XP het volgende:
[..]
als je in veilige modus kunt komen zou ik sp3 installeren.
Welke oplossingen heb je al geprobeerd?
Dat is gelukt, máár als ik kies voor Veilige modus, en even wacht, komt er de melding te staan dat Windows dat niet kan openen omdat er een bestand mist. Dat .dll bestandje dus......quote:Op dinsdag 11 november 2008 08:12 schreef Den_Haag het volgende:
[..]
F8 of F10 of F12 ingedrukt houden terwijl de pc opstart. Daarna zelf voor opstarten in veilige modus kiezen.
Thanks!quote:Op dinsdag 11 november 2008 07:30 schreef Riparius het volgende:
[..]
De oplossing is hierboven al gegeven. Haal je installatie CD tevoorschijn en lees hier wat je precies moet doen.
BartPE downloaden dus, zoals hier staatquote:Op dinsdag 11 november 2008 14:04 schreef HippozKickass het volgende:
Maar wat als je nou geen XP boot cd hebt? -__-"
Klopt. ff met een andere pc cd'tje branden met BartPE. Daarna de instructies volgen. Moet lukken.quote:Op dinsdag 11 november 2008 13:03 schreef venomsnake het volgende:
Even BartPE downloaden..
daarmee booten, daar zit een soort vekenner in, kan je zo user32.dll kopieren en weer in de map system32 pleuren..
Hoef je niet is dos zitten kloten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |