De oplossing is hierboven al gegeven. Haal je installatie CD tevoorschijn en lees hier wat je precies moet doen.quote:Op dinsdag 11 november 2008 06:47 schreef GSss het volgende:
Mijn laptop gaat dus al helemaal niet meer aan, slaat elke keer uit na het XP icoon. Ik krijg ook maar zelde de keuze om de pc op te starten met de veilige modus (F12) en wanneer de keuze wel wordt gegeven slaat ie helaas weer uit... F10 en 'escape' helpen ook niet...
Iemand misschien enig idee wat te doen?
Bij mij ook geen problemen.quote:Op dinsdag 11 november 2008 07:45 schreef Karina het volgende:
Vreemd, ik heb er helemaal geen last van gehad en ik heb ook AVG. Maar misschien heeft hij nog niet gescand of zo. Ik las het gisteren al op Tweakers, dus toen ik gisteravond mijn PC aanzette vreesde ik het ergste, maar er is niets gebeurd.
Vanavond misschien toch maar AVG deinstalleren voor de zekerheid.
F8 of F10 of F12 ingedrukt houden terwijl de pc opstart. Daarna zelf voor opstarten in veilige modus kiezen.quote:Op dinsdag 11 november 2008 00:20 schreef Nashje het volgende:
Ik kom steeds niet verder dan het Windows-laadscherm. Kom dus gewoon Windows niet meer in. Krijg ook geen scherm waar gevraagd wordt of ik in Veilige modus wil starten. Kan ik dit nog oplossen of ben ik alles kwijt en kan ik heel Windows er opnieuw op gaan zetten?
De virusdefinoities zijn al bijgewerkt, ik heb hier niets gehad omdat ik zondag niet gecomputerd heb.quote:Op dinsdag 11 november 2008 07:45 schreef Karina het volgende:
Vreemd, ik heb er helemaal geen last van gehad en ik heb ook AVG. Maar misschien heeft hij nog niet gescand of zo. Ik las het gisteren al op Tweakers, dus toen ik gisteravond mijn PC aanzette vreesde ik het ergste, maar er is niets gebeurd.
Vanavond misschien toch maar AVG deinstalleren voor de zekerheid.
Goed ideequote:Op dinsdag 11 november 2008 09:18 schreef WyriHaximus het volgende:
Heb er ff een sticky van gemaakt om het wat meer op te laten vallen.
Ook een andere oplossing dan SP3 installeren?quote:Op dinsdag 11 november 2008 09:43 schreef AMD-XP het volgende:
Wat mij gister is opgevallen dat het niet alleen zin heeft om de user32.dll terug te zetten als er SP2 op het systeem draait. installeer je daarom SP3 in veilige modus werkt het systeem weer.
als je in veilige modus kunt komen zou ik sp3 installeren.quote:Op dinsdag 11 november 2008 09:48 schreef D-MIXXX het volgende:
[..]
Ook een andere oplossing dan SP3 installeren?
'kapotte' hd aangesloten op andere pc. Daar handmatig user32.dll in de system32 map gezet. Meer niet. Dat moet toch afdoende zijn?quote:Op dinsdag 11 november 2008 10:15 schreef AMD-XP het volgende:
[..]
als je in veilige modus kunt komen zou ik sp3 installeren.
Welke oplossingen heb je al geprobeerd?
Dat is gelukt, máár als ik kies voor Veilige modus, en even wacht, komt er de melding te staan dat Windows dat niet kan openen omdat er een bestand mist. Dat .dll bestandje dus......quote:Op dinsdag 11 november 2008 08:12 schreef Den_Haag het volgende:
[..]
F8 of F10 of F12 ingedrukt houden terwijl de pc opstart. Daarna zelf voor opstarten in veilige modus kiezen.
Thanks!quote:Op dinsdag 11 november 2008 07:30 schreef Riparius het volgende:
[..]
De oplossing is hierboven al gegeven. Haal je installatie CD tevoorschijn en lees hier wat je precies moet doen.
BartPE downloaden dus, zoals hier staatquote:Op dinsdag 11 november 2008 14:04 schreef HippozKickass het volgende:
Maar wat als je nou geen XP boot cd hebt? -__-"
Klopt. ff met een andere pc cd'tje branden met BartPE. Daarna de instructies volgen. Moet lukken.quote:Op dinsdag 11 november 2008 13:03 schreef venomsnake het volgende:
Even BartPE downloaden..
daarmee booten, daar zit een soort vekenner in, kan je zo user32.dll kopieren en weer in de map system32 pleuren..
Hoef je niet is dos zitten kloten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |