ik vind jouw reacties altijd zo grappigquote:Op woensdag 19 november 2008 12:07 schreef Syytön het volgende:
Stoelen zijn niet echt mijn ding (vooral die groene niet), maar ze lijken me wel erg lekker zitten.
Hehehe.quote:Op woensdag 19 november 2008 12:07 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik vind jouw reacties altijd zo grappigsorry
Maar je brengt het altijd positief![]()
Ze zitten lekker, en ze draaien
Thanks, we komen er wel uit. De Smeg kan bij mij niets meer fout doenquote:Op dinsdag 18 november 2008 18:34 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
De keukenkastjes niet, maar het werkblad wel. Het fornuis is ongeveer een halve centimeter dieper dan de kastjes. Maar goed, bij ons is het hele ding op maat besteld en gemonteerd, dus kan best zijn dat ze de diepte van de kastjes op de Boretti hebben aangepast, dat weet ik dus niet
De pc gaat asap naar boven (als de wireless router er eindelijk is) en de glazen tafel ook, dan oogt het ook wat huiselijkerquote:Op woensdag 19 november 2008 14:19 schreef Dichterbijer het volgende:
Nu ik die pc boven op de tafel zie staan lijkt het net een kantoortje
Des al niet te min passen ze goed bij jullie huisstijl
Práchtige tafel!quote:Op maandag 17 november 2008 15:02 schreef Stormqueen het volgende:
Ja, hij zit ook vol kieren, noesten en gaten
Close-upje, alleen is dit greywash en wij hebben onbehandeld:
[ afbeelding ]
Bij ons staat de mac ook nog steeds op de eettafel, erg handig, kun je tijdens het eten nog je mail checken, erg gezellig vooral.quote:Op woensdag 19 november 2008 14:21 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
De pc gaat asap naar boven (als de wireless router er eindelijk is) en de glazen tafel ook, dan oogt het ook wat huiselijker
Uhhh, volgens mij heeft bleiblei die een paar jaar geleden bij Goossens gekocht. Maar diezit denk ik niet meer in de collectie.quote:Op woensdag 19 november 2008 23:19 schreef morpheus_at_work het volgende:
waar komt die tafel vandaan (die glazen)
vind het wel leuk voor de nieuwe werkkamer
Ja, die overweging is gemaakt, alleen zijn de armleuningen bij dit type stoel niet meer dan stalen spijltjes, die waarschijnlijk meer discomfort opleveren dan comfort. Dus hangen we maar met de armpjes op de tafel straksquote:Op woensdag 19 november 2008 23:11 schreef Adelante het volgende:
toffe stoelen, persoonlijk zou ik alleen de armleuningen missen bij lekker natafelen
Ik heb me een ongeluk verschoten gisteren toen we gingen zien voor keukenstoelen: 310 euro voor een stuk hout (oké, wel een leuk, strak, simpel ontwerp, maar tochquote:Op maandag 17 november 2008 15:10 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ze zijn ook heel mooi
Ze zijn helaas ook kènkerduur
Maar dat was te verwachten, dat hebben wij namelijk altijd
Nee, dat hoort zoquote:Op zondag 23 november 2008 21:09 schreef BBQ-kip het volgende:
Leuke lampen zeg! Zijn die van de IKEA? Zie je er niet vanaf moet ik zeggen.
Zijn ze niet een beetje te laag opgehangen trouwens?
Stoot jij je hoofd aan je bovenkastjes, doorgaans?quote:Op zondag 23 november 2008 23:14 schreef Oblivion het volgende:
Meer dat je je hoofdje niet stoot...
Want ze hangen wel erg laag, wat ik dus wel mooi vind!
quote:Op zondag 23 november 2008 23:22 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Stoot jij je hoofd aan je bovenkastjes, doorgaans?
Ja!quote:Op zondag 23 november 2008 23:22 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Stoot jij je hoofd aan je bovenkastjes, doorgaans?
Ik kan ze moeilijk over elkaar heen painten, wel?quote:Op zondag 23 november 2008 23:33 schreef Oblivion het volgende:
Zo, dus jij staat als normaal mens zeker een halve meter van je blad af?
Kan je ook vreselijk veel doen...![]()
Mja, we liepen zo langs de etalage en we zagen dat liggen en we dachten: jolig! En toen hebben we het maar gekochtquote:Op zondag 23 november 2008 23:39 schreef hierissieweer het volgende:
Je pleetegels zijn tof! Wist niet dit tegenwoordig bestond?
Jap vind ze leuk!quote:Op zondag 23 november 2008 23:40 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Mja, we liepen zo langs de etalage en we zagen dat liggen en we dachten: jolig! En toen hebben we het maar gekocht
quote:Op zondag 23 november 2008 23:42 schreef Stormqueen het volgende:
ja, maar nu worden obli en morpheus anaal gepwned
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan."
Hierissiedan, hierissieweers huisje!
Maar precies op die plek waar jij in de keuken staat als je iets uit de bovenkastjes pakt (en dus blijkbaar niet je hoofd tegen de bovenkastjes stootquote:Op zondag 23 november 2008 23:48 schreef Stormqueen het volgende:
nou, ik heb het net geprobeerd, om mijn hoofd aan mijn bovenkastjes te stoten, maar ik moet er echt behoorlijk wat moeite voor doen, en dan ben ik ook nog kleiner dan jullie.
Conclusie: het ligt aan jullie![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kip, het meest veelzijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjdige stukje kaas, panda!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |