ons? wij?quote:Op woensdag 5 november 2008 16:44 schreef schoelje het volgende:
Ik zie er één voordeel aan dat Obama president is, kan ik lekker vier jaar zeiken op een democratische president. De linkse media hebben acht jaar emmers met zuur over ons uitgestort, nu zij wij (het meer intelligentere volk met een onafhankelijke mening) aan de beurt. Obama, je bent best een knappe man op meerdere manieren, maar je zeikstem irriteert nu al.
Ja, nu zij wij aan de beurt!quote:
zit je in het gips? www.google.comquote:Op woensdag 5 november 2008 18:51 schreef Klopkoek het volgende:
Ik ben benieuwd waar je de resultaten per county kunt zien. Iemand een goede overzichtje?
Dit is wel een mooie: http://elections.nytimes.com/2008/results/president/map.htmlquote:Op woensdag 5 november 2008 18:51 schreef Klopkoek het volgende:
Ik ben benieuwd waar je de resultaten per county kunt zien. Iemand een goede overzichtje?
Ik zou gerust een auto van hem kopenquote:Op woensdag 5 november 2008 19:18 schreef Toad het volgende:
Illinois Rep. Rahm Emanuel has been offered the job of chief of staff to President-elect Barack Obama, Democratic officials say. (FOXNews)
quote:Op woensdag 5 november 2008 19:08 schreef Montov het volgende:
http://elections.nytimes.com/2008/results/president/map.html
Links kan je kiezen voor County leaders voor een mooi overzicht. Klikken op een staat is inzoomen om de counties beter te zien.
Wat mij in die republikeinse staten opvalt is dat Obama blijkbaar meestal nog de grote steden binnenhaalt, of net niet, en McCain overal het platteland binnenhaalde ...quote:
Vroeger haalde de GOP ook de suburbs massaal binnen. Nu doet Obama het daar heel erg goed vanwege het hoge aantal hoger opgeleiden. De suburbs 'oude stijl' werden voorheen bevolkt door modale mensen uit de grote steden (soms 'vluchtend' voor de zwarte ghetto's).quote:Op woensdag 5 november 2008 19:25 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Wat mij in die republikeinse staten opvalt is dat Obama blijkbaar meestal nog de grote steden binnenhaalt, of net niet, en McCain overal het platteland binnenhaalde ...
Hé, dat is een handig ding. Die van CNN zuigt big time, deze is lekker snel en overzichtelijk.quote:Op woensdag 5 november 2008 19:11 schreef AlanSmitheeJr het volgende:
[..]
Dit is wel een mooie: http://elections.nytimes.com/2008/results/president/map.html
Je kan op de staten klikken, dan verschijnt er aan de rechterkant een linkje voor de full results van die staat.
Edit: spuit elf
quote:Campbell Brown: For those people who have been worried about the possibility of one party controlling Congress and the White House, the last president to do that, of course, was....?
John King: Ah, that was Bill Clinton, and...
Brown: Jimmy Carter! Jimmy Carter had... Bill Clinton had Democrats in the House and in the Senate?
King: Very briefly.
Brown: Very briefly. [Crinkles her nose] Didn't go so well.
King: No it didn't.
quote:Arkansas Initiative 1::
Ban on Gay Couples Adopting Children
Yes 573,873 57%
No 434,406 43%
Opvallend verstandigquote:Massachusetts Question 1:
Repeal State Income Tax
No 2,061,574 70%
Yes 902,240 30%
Arkansas is natuurlijk ook de Clinton staat, misschien dat er nog wat bitterheid zat.quote:Op woensdag 5 november 2008 19:29 schreef Klopkoek het volgende:
[ afbeelding ]
Hier is goed op te zien dat McCains basis alleen is uitgebreid waar ze diep religieus zijn (volgens mij zijn ze daar best wel religieus, dat weet ik niet zeker, weet iemand meer over die streek?) én niet zoveel afro-amerikanen wonen (daarvan weet ik zeker dat die over het algemeen nóg zuidelijker wonen). Als ik het correct heb.
Enige positieve is dat er een paar mormonen de toekomst van hun kinderen hebben verneukt.quote:08 - Eliminates Right of Same-Sex Couples to Marry
YES: 5,220,694 52.2%
NO: 4,792,873 47.8%
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |