Als je dit al een negatieve campagne noemt...quote:Op woensdag 5 november 2008 05:24 schreef Caesu het volgende:
McCain MOET wel een eerste stap zetten om het land weer bijelkaar te krijgen na wat hij de laatste weken allemaal overhoop heeft gehaald met die negatieve campagne.
Eens.quote:Op woensdag 5 november 2008 05:20 schreef Isabeau het volgende:
[..]
McCain zegt in ieder geval mooie dingen
Zou wat zijn als de verliezersspeech beter en mooier is dan de speech van de winnaarquote:Op woensdag 5 november 2008 05:26 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Eens.![]()
Moet Obama straks nog zijn best doen om dat te overtreffen ook.
Dat zeg ik, valse sentimenten!!quote:Op woensdag 5 november 2008 05:25 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Daar dacht ik ook al aanEerst al die shit naar boven boren en dat nu gladstrijken.
Ik moet eigenlijk denken aan een interview op de VRT met de Belgische ex-premier Wilfried Martens eerder op de avond. Die kende McCain blijkbaar vrij goed van vroeger, en zei dat hij hem totaal niet herkende in de campagne die hij voerde deze keer. Hij was nooit zichzelf en leek te spartelen tussen wat hij zelf zou doen en wat de partij hem opdroeg, aldus Martens.quote:Op woensdag 5 november 2008 05:24 schreef Caesu het volgende:
McCain MOET wel een eerste stap zetten om het land weer bijelkaar te krijgen na wat hij de laatste weken allemaal overhoop heeft gehaald met die negatieve campagne.
Is het ook wel. Ik denk gewoon dat niemand hier het met hem eens is op de meeste vlakken.quote:Op woensdag 5 november 2008 05:26 schreef marcodej het volgende:
Hehe, nu vind ineens iedereen hem een prima, presidentwaardige kerel...
Het blijkt wel dat ze geen goede verliezers zijnquote:Op woensdag 5 november 2008 05:25 schreef VeX- het volgende:
Ik vind Mccain toch echt een beste man. Mooie woorden en straalt de waardigheid uit van iemand van zijn statuur.
Jammer dat een deel van zijn aanhang zo jammer bezig is.
mccain was best een goede kandidaat..alleen palin heeft de boel behoorlijk kapot gemaaktquote:Op woensdag 5 november 2008 05:27 schreef Tomatenboer het volgende:
John McCain komt eindelijk ontspannen en natuurlijk, en zowaar sympathiek over. Maar nu is het te laat.
Ze lijkt mij dom genoeg om tot nu geloofd te hebben dat ze aan de winnende hand waren de laatste maanden ?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |