Tegen Ajax wordt je op deze manier volledig weggespeeld. Kromkamp tegenover Suarezquote:Op woensdag 5 november 2008 16:33 schreef Whiteguy het volgende:
-------------------------Isaksson-----------------------------
Kromkamp-------Marcellis--------Salcido----------Pieters
......
of Zonneveldquote:Op woensdag 5 november 2008 16:37 schreef rubbereend het volgende:
Pietersje zou daar best kunnen overwegen Culina op te stellen, zeker als hij geen directe tegenstander heeft
dikke kans dat Suarez dan gewoon weer geschorst is na zijn zoveelste gele kaartquote:Op woensdag 5 november 2008 16:38 schreef Vitamine_C het volgende:
[..]
Tegen Ajax wordt je op deze manier volledig weggespeeld. Kromkamp tegenover Suarez![]()
Tegen andere tegenstanders moet het maar zo ja, want Marcellis en Salcido moeten asap weer centraal gaan spelen. (waarom hebben we nou niet gewoon Lee opgepikt afgelopen zomer)
De oplossing is vrij simpelquote:Op woensdag 5 november 2008 16:40 schreef Whiteguy het volgende:
Pieters vind ik momenteel ook nog niet het gewenste niveau halen, maar daar zie ik tenminste nog toekomst in.
Dat is met Addo en Zonneveld bijvoorbeeld niet het geval.
Zit er niet in, of hij moet rood krijgen komend weekendquote:Op woensdag 5 november 2008 16:43 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dikke kans dat Suarez dan gewoon weer geschorst is na zijn zoveelste gele kaart
dan kunnen we nog altijd vertrouwen op medische staf van Ajaxquote:Op woensdag 5 november 2008 16:46 schreef dndiek het volgende:
[..]
Zit er niet in, of hij moet rood krijgen komend weekend
net terug van een schorsing
Dat ze het maar gaan investeren in een paar echte toppers.quote:AD: Absolute recordwinst PSV, kleine 30 miljoen euro
Volgens het Algemeen Dagblad maakt PSV binnen een paar weken bekend dat het over afgelopen seizoen een winst van een kleine 30 miljoen euro heeft behaald. Indien dat klopt, zou dat de grootste winst ooit zijn. De winst is wel beinvloed door de eenmalige verkoop van het parkeerterrein. Anders zou de winst volgens het AD altijd nog een respectabele 20 miljoen hebben bedraagd.
Lee zit meer dan goed in Dortmund en wordt er op handen gedragen. Die zal er helaas weinig voor voelen terug te keren. Wat dat betreft is er een duidelijke overeenkomst tussen Koevermans en Reker; ze missen beiden de grootste kansen voor open doel.quote:Op woensdag 5 november 2008 16:44 schreef rubbereend het volgende:
[..]
De oplossing is vrij simpel
Hemel en aarde bewegen om Lee volgend jaar te halen
En toen kwam de klote fiscus en hield je maar een schamel deel over van waar je recht op dacht te hebbenquote:Op donderdag 6 november 2008 09:48 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Dat ze het maar gaan investeren in een paar echte toppers.
Één topper dan!quote:Op donderdag 6 november 2008 10:07 schreef Chadi het volgende:
[..]
En toen kwam de klote fiscus en hield je maar een schamel deel over van waar je recht op dacht te hebben
Ik vind het nog steeds ronduit schandalig dat Nederlandse clubs eigenlijk de dupe zijn van de belastingmaatregelen hier. Vind je het gek dat je Europees geen drol meer te vertellen hebt.. je kan niet eens je eigen talenten behouden omdat andere clubs steeds meer kunnen betalen dan jij. Je houdt ze niet eens meer in de eigen competitie ..van het is tegenwoordig linea recta naar het buitenland en niet eerst via de top 3 of zo.quote:
Ik vermoed dat een groot gedeelte opzij gezet gaat worden. Als buffer en voor stadion uitbreiding. Aangezien de vorige uitbreiding al dik 40 mln gekost heeft, en het toen nog een stuk makkelijker was om uit te breiden, zal er dit keer ook een aardige hoop geld tegenaan gegooid moeten worden.quote:Op donderdag 6 november 2008 09:48 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Dat ze het maar gaan investeren in een paar echte toppers.
PSV zou eens een grote schoonmaak moeten houden.. Middelmaat verkopen (nou ja spelers als zonneveld, addo, culina e.d.) voor het geld dat je daar van ontvangt een echte versterkingen aanschaffen (als dat al mogelijk is) en de rest van de selectie aanvullen met jeugdspelers...quote:Op woensdag 5 november 2008 16:40 schreef Whiteguy het volgende:
Pieters vind ik momenteel ook nog niet het gewenste niveau halen, maar daar zie ik tenminste nog toekomst in.
Dat is met Addo en Zonneveld bijvoorbeeld niet het geval.
Klinkt leuk maar dat is bijna niet mogelijk lijkt me, omdat toppers niet alleen qua transfersom maar ook qua salaris zoveel hoger zitten dat het al snel een te duur grapje gaat worden. En ook 'toppers' kunnen duur zijn qua transferOPBRENGSTEN, zie Kone, Kezman, waar je toch minder voor terug kreeg dan van te voren ingeschat was.quote:Op donderdag 6 november 2008 13:36 schreef ArcturusMengsk het volgende:
[..]
PSV zou eens een grote schoonmaak moeten houden.. Middelmaat verkopen (nou ja spelers als zonneveld, addo, culina e.d.) voor het geld dat je daar van ontvangt een echte versterkingen aanschaffen (als dat al mogelijk is) en de rest van de selectie aanvullen met jeugdspelers...
wil je mij ff uitleggen wat de belasting te maken heeft met het niet kunnen houden van jonge talenten?quote:Op donderdag 6 november 2008 10:21 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ik vind het nog steeds ronduit schandalig dat Nederlandse clubs eigenlijk de dupe zijn van de belastingmaatregelen hier. Vind je het gek dat je Europees geen drol meer te vertellen hebt.. je kan niet eens je eigen talenten behouden omdat andere clubs steeds meer kunnen betalen dan jij. Je houdt ze niet eens meer in de eigen competitie ..van het is tegenwoordig linea recta naar het buitenland en niet eerst via de top 3 of zo.
er is voornamelijk vermogen geparkeerd om het EV aan te kunnen vullen. De uitbreiding kan toch pas als de gemeente Eindhoven aangeeft te willen helpen. En de vorige uitbreiding was gewoon monsterlijk duur door o.a. die flappen die geinstaleerd moesten worden voor de circulatie van de wind.quote:Op donderdag 6 november 2008 11:00 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Ik vermoed dat een groot gedeelte opzij gezet gaat worden. Als buffer en voor stadion uitbreiding. Aangezien de vorige uitbreiding al dik 40 mln gekost heeft, en het toen nog een stuk makkelijker was om uit te breiden, zal er dit keer ook een aardige hoop geld tegenaan gegooid moeten worden.
eerst maar een topper halen dan, breedte heb je echt nodig in de selectie en we kunnen ons het nu eenmaal niet veroorloven toppers als 12e 13e en 14e man te hebben dus heb je spelers als Culina nodig. Nou gaat hij toch vertrekken in de winterstop of de zomer. PSV moet er alleen voor zorgen dat je voor je basis niet afhankelijk bent én Addo, Pieter en dat soort mannen.quote:Op donderdag 6 november 2008 13:36 schreef ArcturusMengsk het volgende:
[..]
PSV zou eens een grote schoonmaak moeten houden.. Middelmaat verkopen (nou ja spelers als zonneveld, addo, culina e.d.) voor het geld dat je daar van ontvangt een echte versterkingen aanschaffen (als dat al mogelijk is) en de rest van de selectie aanvullen met jeugdspelers...
Kezman kwam voor 13 miljoen ging voor 8, per saldo is er 5 miljoen afgeschreven. Een afschrijving van 1,25 miljoen per jaar. Dat valt reuze mee. Er is waarschijnlijk gewoon een dikke boekwinst op hem gemaakt.quote:Op donderdag 6 november 2008 13:56 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Klinkt leuk maar dat is bijna niet mogelijk lijkt me, omdat toppers niet alleen qua transfersom maar ook qua salaris zoveel hoger zitten dat het al snel een te duur grapje gaat worden. En ook 'toppers' kunnen duur zijn qua transferOPBRENGSTEN, zie Kone, Kezman, waar je toch minder voor terug kreeg dan van te voren ingeschat was.
Als Huntelaar nu bij ajax zijn contract uit gaat zitten (wat niet eens zo onwaarschijnlijk is volgens de snor), heeft hij ajax miljoenen gekost aan transfersom en salaris (hij zit op 2,2 mln per jaar geloof ik). En ik moet ook nog maar zien of Sulejmani zijn transfersom waar gaat maken en terug gaat verdienen.
De vorige 'echte topper' die PSV probeerde te halen was Luque, de meest verdienende speler van de eredivisie...
Tja, maar als tegenwoordig een halve ring op de grolsch veste bijbouwen al 50 miljoen kost, waar nog relatief veel ruimte om het stadion was... vind ik dat ook wel monsterlijk duur.quote:Op donderdag 6 november 2008 14:12 schreef rubbereend het volgende:
[..]
er is voornamelijk vermogen geparkeerd om het EV aan te kunnen vullen. De uitbreiding kan toch pas als de gemeente Eindhoven aangeeft te willen helpen. En de vorige uitbreiding was gewoon monsterlijk duur door o.a. die flappen die geinstaleerd moesten worden voor de circulatie van de wind.
Wat denk je van het salaris hoe dat hier enorm belast wordt in NL.quote:Op donderdag 6 november 2008 14:11 schreef rubbereend het volgende:
[..]
wil je mij ff uitleggen wat de belasting te maken heeft met het niet kunnen houden van jonge talenten?
de totale ruimte onder de tribunes moest daar ook nog dichtgebouwd worden. en dus 2 complete kanten van het stadion, bij PSV werden de hoekjes dichtgesmeerdquote:Op donderdag 6 november 2008 14:25 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Tja, maar als tegenwoordig een halve ring op de grolsch veste bijbouwen al 50 miljoen kost, waar nog relatief veel ruimte om het stadion was... vind ik dat ook wel monsterlijk duur.
jonge talenten die heel vroeg weggaan vallen zelden in de hoogste salarisschaal bij de clubs dus is er altijd nog ruimte om te blijven en te groeien qua sallaris. En dat toptalenten gaan is al 15 jaar zo en toch weten we ons met vlagen goed te handhaven met bijzondere uitschieters.quote:Op donderdag 6 november 2008 14:27 schreef Chadi het volgende:
[..]
Wat denk je van het salaris hoe dat hier enorm belast wordt in NL.
welke talenten zijn er dan naar de absolture top gegaan?quote:Op donderdag 6 november 2008 14:45 schreef Chadi het volgende:
Dat klopt niet wat je zegt want die lage schaal in Madrid is wel meer dan wat de best betaalde voetballer in de eredivisie krijgt.
quote:Op donderdag 6 november 2008 14:51 schreef rubbereend het volgende:
[..]
welke talenten zijn er dan naar de absolture top gegaan?
Sneijder was allang klaar bij Ajax die was echt toe aan een topclub, net als Heitinga.
En dat spelers naar het buitenland gaan/kunnen voor het geld is allang zo. Lenstra kreeg een blanco cheque. Ik denk dat het probleem hem vooral zit dat er maar onbeperkt buitenlanders gehaald mogen worden. Dat maakt het interessant voor rijke clubs om gewoon voor enorm veel geld een goede bank/tribune aan spelers te halen die in Nederland basisspelers zouden zijn.
En al zou er in Nederland geen belasting betaald moeten worden dan verdienden ze in het buitenland nog meer. Er geldt voor topspelers toch zelfs een bijzonder belastingtarief?
Vind dat inderdaad ook maar gezever van Reker. Koevermans en Lazovic hebben samen net zoveel gekost als Kezman, gaan echt niet meer opbrengen dan 8 miljoen in totaal en leggen er samen nog niet eens de helft van het aantal doelpunten in dat Kezman maaktequote:Op donderdag 6 november 2008 14:20 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Kezman kwam voor 13 miljoen ging voor 8, per saldo is er 5 miljoen afgeschreven. Een afschrijving van 1,25 miljoen per jaar. Dat valt reuze mee. Er is waarschijnlijk gewoon een dikke boekwinst op hem gemaakt.
PSV moet zich niet blindstaren op hoge transfersommen en "we moeten wel een restwaarde hebben". Hoeveel restwaarde zit er straks nog op Koevermans? hij is 30 en heeft 7 miljoen gekost. En Lazovic gaat ook zijn aankoopbedrag niet opbrengen dus ben je waarschijnlijk per saldo minimaal net zoveel kwijt als Kezman voor minder kwaliteit.
Precies. Hij moet nog steeds veel slimmer gaan spelen, dan zou hij van enorme waarde voor welk elftal dan ook kunnen zijn. Nu is het nog teveel een ruwe diamant.quote:Op donderdag 6 november 2008 19:06 schreef Suijk het volgende:
Hij speelt nu eigenlijk 1 seizoen goed, maar maakt nog steeds fouten en hij wil naar Spanje...ik denk juist dat hij nog erg veel kan leren bij PSV. Leuk dat hij goed voetbalt, nu is het een kunst om het team mee te helpen beter te laten voetballen.
ach wat is kwaliteitsverlies.. hij dribbelt alleen maar wat met die bal en is veel te veel met zichzelf bezig de laatste weken.. zoals ie nu speelt ben ik em eigenlijk liever kwijt dan rijk..quote:Op vrijdag 7 november 2008 14:58 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Precies. Hij moet nog steeds veel slimmer gaan spelen, dan zou hij van enorme waarde voor welk elftal dan ook kunnen zijn. Nu is het nog teveel een ruwe diamant.
Maar ik hoop toch echt dat hij iig het seizoen afmaakt als PSV'er, nog meer kwaliteitsverlies kunnen we echt niet gebruiken.
IK heb alleen niet zo'n vertrouwen in het vermogen van Reker en co om goede, laat staan betere voetballers te halenquote:Op vrijdag 7 november 2008 15:43 schreef the_legend_killer het volgende:
Laten we Ibi dan maar verkopen en van dat geld een paar betere voetballers halen
Zou jij de bal afspelen wanneer je Culina en Mendez naast je hebt!?quote:Op vrijdag 7 november 2008 15:25 schreef ArcturusMengsk het volgende:
[..]
ach wat is kwaliteitsverlies.. hij dribbelt alleen maar wat met die bal en is veel te veel met zichzelf bezig de laatste weken.. zoals ie nu speelt ben ik em eigenlijk liever kwijt dan rijk..
als verdediger wel, weet je zeker dat je de bal ook terugkrijgtquote:Op vrijdag 7 november 2008 18:57 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Zou jij de bal afspelen wanneer je Culina en Mendez naast je hebt!?
Flikker 's op, als dit gebeurt koop ik geen reet meer van dat schijtmerkquote:7/11/2008 - Wordt Philips shirtsponsor van Sao Paulo?
BRON: SaoPauloFC
Terwijl rondom PSV steeds meer gesproken wordt over het mogelijk terugtrekken van Philips als hoofdsponsor van de club, duikt de naam van Philips juist op bij het Braziliaanse Sao Paulo als mogelijke shirtsponsor. Volgens overigens nog onbevestigde geruchten zou Philips nog deze maand een meerderjarig contract tekenen voor een kleine 10 miljoen euro per jaar. Daarmee zou Sao Paulo met afstand de bestbetalende shirtsponsor krijgen als de berichten inderdaad op waarheid berusten.
= Philips Brazilie?quote:Op vrijdag 7 november 2008 19:26 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Flikker 's op, als dit gebeurt koop ik geen reet meer van dat schijtmerk
PSV is toch Philipsquote:Op vrijdag 7 november 2008 19:26 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Flikker 's op, als dit gebeurt koop ik geen reet meer van dat schijtmerk
Ze mogen wel voor 10 miljoen per jaar naamgever van het stadion blijvenquote:Op vrijdag 7 november 2008 19:40 schreef Chadi het volgende:
Ik denk dat als Philips weg gaat dat PSV van naam verandert. Je gaat geen Philips sport vereniging heten als je niets meer met dat bedrijf te maken hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |