quote:ATP World No. 1 Roger Federer capped another breathtaking season with his fourth Tennis Masters Cup title in five years after defeating Spaniard David Ferrer 6-2, 6-3, 6-2 in Shanghai.
He is now 4-1 in Masters Cup finals. Only three other players - Ilie Nastase, Ivan Lendl and Pete Sampras - have won the circuit finale four or more times.
By winning the title Federer became the first player in history to win more than $10 million in a season. He came into the event with $7.4 million in 2007 earnings and added $1.2 million for winning the title with a 4-1 record. The Swiss also collects $1.5 million from the $3 million ATP Masters Series Bonus Pool, taking his season haul to $10,130,620. Federer was also presented with a new Mercedes CLS 500.
Dat is goed nieuws. En dan bedoel ik dus dat Simon nu mee mag doen en dat heb ik altijd al een sympathieke speler gevonden. Het stokbroodje.quote:
Op papier Blake, maar die zou er wel eens geen zin in kunnen hebben om op de tribune te gaan zitten, net als Nalby en wellicht ook Ferrer. Dan kom je al bij Wawrinka.quote:
Ik was eerderquote:Op maandag 3 november 2008 23:52 schreef wimderon het volgende:
[..]
Op papier Blake, maar die zou er wel eens geen zin in kunnen hebben om op de tribune te gaan zitten, net als Nalby en wellicht ook Ferrer. Dan kom je al bij Wawrinka.
Jep, en nu Nadal niet mee doet is het deelnemersveld weer zwaar uit evenwicht, als in het pre-Murray tijdperk. Federer en Djokovic zijn topseeds (hoewel Djokovic al tijden uit vorm isquote:
Ik zie Davydenko het wel winnen eigenlijkquote:Op dinsdag 4 november 2008 09:59 schreef VerdwaasdeVogel het volgende:
[..]
Jep, en nu Nadal niet mee doet is het deelnemersveld weer zwaar uit evenwicht, als in het pre-Murray tijdperk. Federer en Djokovic zijn topseeds (hoewel Djokovic al tijden uit vorm is) en Murray zit in de tweede schaal, samen met Davydenko. Heb toch liever Davy dan dan Andy in mijn Round Robin groepje zitten.
Roddick of Tsonga en Del Potro of Simon lijken me wel redelijk eerlijk.
Favorieten op volgorde: Murray, Federer, Djokovic (uit vorm maar het duurt nog eventjes), Tsonga, Roddick, Simon, Del Potro, Davydenko. Zoiets.
Daar kan ik wel mee leven. Dan wordt het toch nog een mooi jaar voor Federer (al is het dat in feite al na zijn gouden medaille en zijn US Open-overwinning).quote:Op dinsdag 4 november 2008 15:25 schreef LaTiNo het volgende:
Federer wint gewoon weer. Murray doet zijn best en hakt iedereen in de pan, totdat hij Federer tegenkomt.
Ja, en dat is dan de Masters.quote:Op dinsdag 4 november 2008 15:56 schreef Tim86 het volgende:
Ik ben allang blij dat de non-tennisser van een Ferrer niet meedoet..je zal maar Simon-Ferrer voorgeschoteld krijgen met rallies van een kwartier
koptelefoons op? Waar ga je kijken trouwens? Word het op tv uitgezonden?quote:Op dinsdag 4 november 2008 15:50 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Daar kan ik wel mee leven. Dan wordt het toch nog een mooi jaar voor Federer (al is het dat in feite al na zijn gouden medaille en zijn US Open-overwinning).
Ik had trouwens vrij genomen voor de TMC maar ik kreeg gister een brief dat er onder mijn huis (woon in een flat) een Albert Heijn komt en dat ze drie weken lang van 's ochtends tot en met 's avonds aan het verbouwen zijn. Nu overweeg ik om maar geen vrij te nemen en het op te nemen en 's avonds te kijken. Want ik heb geen zin om de hele dag in de herrie te zitten.
Alleen op Sport 1 (zoals elk Masters-toernooi). Verder vast op tig streams, ik denk ook wel op Betfair.quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:13 schreef LaTiNo het volgende:
[..]
koptelefoons op? Waar ga je kijken trouwens? Word het op tv uitgezonden?
Ja, hoop dat het helpt. Ik ga zondag kijken hoe erg het is en als het meevalt, neem ik gewoon vrij. Als het heel erg is, ga ik gewoon werken. En ik kijk op Sport1. Zouden jullie allemaal moeten nemen. Ik vind het echt ideaal. Ik heb geen enkele vaste last die ik z'n geld meer waard vind. Ze zenden straks ook de DC-finale uit.quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:13 schreef LaTiNo het volgende:
[..]
koptelefoons op? Waar ga je kijken trouwens? Word het op tv uitgezonden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |