Mijn dank is grootquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 13:17 schreef HighVolume het volgende:
Vind m er als een van de weinige wel strak uitzien ! Goed gedaan!
Je zou toch echt moeten toegeven dat je daarzelf aan meedraagt kameraadquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 13:07 schreef OxygeneFRL het volgende:
Tsja helaas is het wel veel gebash en offtopic hier maar ja! Ik ben helaas geen moderator.
Waarom katvanger erbij? Die vertroebelt z'n vermogen alleen maar.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 13:24 schreef OxygeneFRL het volgende:
Ik heb op papier 109 pk en 160 Nm bij 1163 kg. Wat ik motorisch nog ga doen is het luchtfilter naar voren brengen zodat deze koude verse lucht aanzuigt. Binnenkort wil ik de ontsteking(bougie,verdelerkap met rotor en kabels) vernieuwen. Ik wil nog een katvervanger gaan laten maken aangezien die niet op de planken liggen. En ik heb laatst op een duitse site een spaghetti spruitstuk gezien alleen moet dan effe zien waar ik mijn lambdasonde kwijt raak.
Nou vaak zorgt een katalysator voor demping van je uitlaatlijn. Ik heb bij de auto van mijn vriendin de kat er ook onderweg gehaald en moet zeggen dat onderin hij sneller oppikt. Moest em laatst er weer onder doen voor de apk en trek nu voor geen drol meer op. Ik heb na mijn katalysator ook nog een middendemper zitten maar die laat ik zitten. Je hele uitlaatlijn leeghalen heeft pas echt zin bij een turbo motor geloof ik.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 15:57 schreef CantBuyMeLuv het volgende:
[..]
Waarom katvanger erbij? Die vertroebelt z'n vermogen alleen maar.
Katvervanger ertussen kan nooit kwaadquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 16:06 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Nou vaak zorgt een katalysator voor demping van je uitlaatlijn. Ik heb bij de auto van mijn vriendin de kat er ook onderweg gehaald en moet zeggen dat onderin hij sneller oppikt. Moest em laatst er weer onder doen voor de apk en trek nu voor geen drol meer op. Ik heb na mijn katalysator ook nog een middendemper zitten maar die laat ik zitten. Je hele uitlaatlijn leeghalen heeft pas echt zin bij een turbo motor geloof ik.
Je hebt 109!! pk op 1100 kilo, en dan ga je 450,- plus de kosten voor die die andere onderdelen uitgeven aan iets wat je amper wat extra's oplevert??quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 15:44 schreef OxygeneFRL het volgende:
Uitlaatspruitstuk zou dit moeten zijn:
[ afbeelding ]
a la 450 euro.
Ga je ook meteen je onsteking wat vervroegen..??quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 13:24 schreef OxygeneFRL het volgende:
Ik heb op papier 109 pk en 160 Nm bij 1163 kg. Wat ik motorisch nog ga doen is het luchtfilter naar voren brengen zodat deze koude verse lucht aanzuigt. Binnenkort wil ik de ontsteking(bougie,verdelerkap met rotor en kabels) vernieuwen. Ik wil nog een katvervanger gaan laten maken aangezien die niet op de planken liggen. En ik heb laatst op een duitse site een spaghetti spruitstuk gezien alleen moet dan effe zien waar ik mijn lambdasonde kwijt raak.
quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 15:44 schreef OxygeneFRL het volgende:
Uitlaatspruitstuk zou dit moeten zijn:
[ afbeelding ]
a la 450 euro.
Yep, als je links af gaat kom je uit @ Klein Zwitserland (soo 90's)quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 23:01 schreef OxygeneFRL het volgende:
Dit komt Turquaz misschien bekend voor
quote:
Nee ik woon in Leewarden maar ik kom 2 wekelijks in Hout-Blerick(Venlo) en ja ik rij wel es wat rond.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 13:45 schreef Klonk het volgende:
ik bedoelde ook meer oxygendinges maar toch
ah, sohquote:Op donderdag 30 oktober 2008 13:55 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Nee ik woon in Leewarden maar ik kom 2 wekelijks in Hout-Blerick(Venlo) en ja ik rij wel es wat rond.
IK HEB MIJN THEORIE EXAMEN GEHAALDquote:
ThanQquote:Op donderdag 30 oktober 2008 17:12 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Nou mag je inhoudelijk reagerengefeliciteerd!
quote:Op donderdag 30 oktober 2008 17:18 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
ThanQ
Ik heb maar een paar (stuk of 10/15) vraagjes afgekeken, maar de rest helemaal zelf..
Ging wel goed, zenuwachtig.. toen stond ik in de rij om mijn certificaat te halen en zei van nevermind.. ik loop wel alvast weg...
Zei ze van gefeliciteerd: Ik zo vanAlweer gezakt..??
![]()
Zegt ze van nee, je bent geslaagd!![]()
Ik van: Huh? Echt?Nou dankje
BOKS ouwe!
![]()
Die vrouw keek me aan van:![]()
![]()
Ik zo van: yeahh:
Jha..?quote:Op donderdag 30 oktober 2008 17:25 schreef Koepert het volgende:
[..]
Gast...Je Theorie AFKIJKEN?
![]()
Niks persoonlijk maar.... BAHAHAHWHAAHAA..
Verder wel gefeliciteerd hoor![]()
de 2 vragen die ik af keek o.a. die waren foutquote:Op donderdag 30 oktober 2008 18:26 schreef CantBuyMeLuv het volgende:
15 vragen afkijken, en al zowat 10k km gereden.
Het is maar dat je over dat afkijken-gedeelte eerlijk was, anders had ik je helemaal afgezeikt. Maar toch, tja.. ik weet niet of ik je dan moet feliciteren.
Kort dan direct je bougiekabels in. Scheelt aanmerkelijkquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 13:24 schreef OxygeneFRL het volgende:
Binnenkort wil ik de ontsteking(bougie,verdelerkap met rotor en kabels) vernieuwen.
quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 14:33 schreef _Drake_ het volgende:
Die stickers kom op zeg........
En dan word je er door een beetje diesel nog uitgereden, dus waarom patsen met iets wat je niet hebt.
De auto ziet er niet eens verkeerd uit maar die stickers slaan nergens op.
Gefeliciteerd.quote:Op zondag 2 november 2008 15:58 schreef casejunkie het volgende:
Sorry maar ik ben het wel met hem eens.
Ik heb juist "2.2i turbo intercooled" "GT" en "4WS" van mijn auto verwijderd. Zelfs de merknaam "Mazda" en het type "MX-6" is van mijn auto aan het verdwijnen.
Ik verwacht helemaal niets van iedereen. Maar sommige mensen blijven tot in het derde deel doorgaan met negatief zijn. Prima dat mag want het is een vrij land maar hou het dan daarbij, ga door met je leven enzo.quote:Op zondag 2 november 2008 19:18 schreef rollator_GSI het volgende:
vind het uitermate zwak van je dat je verwacht dat iedereen maar positief is over je auto.
niet iedereen heeft blijkbaar dezelfde smaak als jij,en terecht.
je weet dat als je je auto post op fok dat die kans erin zit.
een gemiddelde leasebak is wel snellerquote:Op dinsdag 4 november 2008 16:23 schreef Silvercrest het volgende:
Ik vind het een gave auto, 100 maal beter dan die saaie leasbakken die je overal rond ziet rijden!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |