PWNDEDquote:Op dinsdag 4 november 2008 00:34 schreef Grulez het volgende:
[..]
D*t *ou me niks verb**enBoven*l weet hij met sterretjes om te g**n.
Inderdaad, goede gast die Meeuwisquote:Op maandag 3 november 2008 21:40 schreef The_Verve het volgende:
Eindelijk iemand die niet verpest is door mediatrainingen...
Mooie zelfspot ja. "He's Rene, you know? The right winger from Holland!"quote:Op dinsdag 4 november 2008 14:37 schreef Trystar het volgende:
[..]
Dat verhaal dat ie Maradona ontmoet, die vent heeft echt altijd wel een geweldig verhaal
quote:Op dinsdag 4 november 2008 14:37 schreef Trystar het volgende:
[..]
Dat verhaal dat ie Maradona ontmoet, die vent heeft echt altijd wel een geweldig verhaal
Hij komt ook over als zo'n cynische oude man die alle vernieuwingen maar 'onzin' vindt. Ik word daar altijd een beetje moe van...quote:Op dinsdag 4 november 2008 18:13 schreef versteegrob het volgende:
Alleen maar negatief commentaar op alles en iedereen.
Heb je het nu over van der Gijp of Derksen?quote:Op dinsdag 4 november 2008 19:05 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Hij komt ook over als zo'n cynische oude man die alle vernieuwingen maar 'onzin' vindt. Ik word daar altijd een beetje moe van...
quote:Johan Derksen: Wilfred Genee is mijn ideale opvolger bij VI
Wilfred Genee en Johan Derksen zien elkaar naar eigen zeggen vaker dan hun eigen vrouw. Ze maken samen wekelijks Voetbal International bij RTL7, dagelijks Doordekken voor Eredivisie Live en maandelijks Voetbal Insite Op Locatie. Enkele citaten uit een interview in de Revu met de Peppie en Kokkie van het voetbal. Over een hakkelende Humberto Tan,Youri Mulder die geen zin fatsoenlijk kan afmaken en Derksens opvolging bij VI.
De geschiedenis van Wilfred Genee is bekend. Na een carrière bij RTL vertrok hij onverwachts naar Talpa om daar zijn jongensdroom te verwezelijken. Dat hij binnen een jaar van dikbetaalde Talpa-ster een bijklussende freelancer werd is een bijkomstigheid die hij graag relativeert: Met mij hoef je geen medelijden te hebben. Ik heb gewoon de butler ontslagen, zegt hij in de Revu. Genee werkt nu voor de Playboy, het AD, VI, RTL en Eredivisie Live. En tussendoor verzorgt hij communicatietrainingen voor het bedrijfsleven.
Om Voetbal Insite van RTL te kunnen voortzetten moest Genee zelf op zoek naar sponsors. De presentator begrijpt niet dat anderen dat vreemd vinden. Veel mensen zeggen me: wat raar dat jij als presentator, terwijl je al zoveel hebt bereikt, je best moet doen om je eigen programma in de lucht te houden. Waarom zou ik me daar te groot voor voelen? Bij Talpa was ik tweede keus, na Jack van Gelder. Nou en?Het gaat erom wat ík wil.
Voor Derksen lag de situatie makkelijker. Hij heeft een vaste baan als hoofdredacteur bij Voetbal International en deed het tv-programma erbij. Maar Wilfred had een salaris dat ver boven de Balkenende-norm lag waarvan hij een prachtig huis kocht en ineens loopt dat contract af. Nu moet hij ontzettend hard werken om dat huis te behouden. Dus liep hij stad en land af op zoek naar sponsors.
Derkesen is ‘erg onder de indruk’ geraakt van de energie van Genee. Toen er nog een bepaald bedrag ontbrak, hebben wij (VI) besloten dat gat te dichten. Ik heb nu voor een redelijk bedrag veertig programma’s van een uur die Voetbal International heten. Als ik veertig commercials zou kopen, had ik een veelvoud moeten betalen. Bovendien was Wilfred uit de brand.
RTL zou Wilfred Genee ook hebben toegezegd het overige voetbal bij RTL te mogen presenteren, maar die toezegging werd later ingetrokken. Wilfred wordt kaltgestellt omdat hij destijds een mondelinge overeenkomst met RTL had, maar een dag later toch naar Talpa vertrok, zegt Derksen. Omdat hij daar meer kon verdienen. Daar moet ik eerlijk bij zeggen dat ik hem heb geadviseerd dat te doen. Soms moet je egoïstisch zijn, dergelijke aanbiedingen komen niet elke dag langs. Bij Talpa was hij de nieuwe Mart Smeets, bij RTL deed hij een talkshow. Een wereld van verschil.
Genee wordt volgens Derksen gedreven door ijdelheid. Hoe meer hij in de schijnwerpers staat, hoe beter hij het vindt. Maar nu zit die hakkelende Humberto Tan overal in beeld voor een groot publiek, terwijl Wilfred op zoek moet naar sponsors om zijn programma in de lucht te houden. (zie ook eerder)
Over de collega’s van Studio Voetbal zegt Derksen in de Revu: Ik zit hier met die irritante jongen (Genee) die me veel tegengas geeft, maar echt de beste presentator van Nederland is. Hugo heeft de pech dat hij bij Studio Voetbal naast die gezellige dikzak zit en met Youri Mulder die geen zin fatsoenlijk kan afmaken.
Derksen ziet voor Genee een andere toekomst dan de presentator zelf. Ik heb hier drie uitstekende adjuncten, maar ze hebben alledrie niet de flair of het charisma om hoofdredacteur te zijn. Met mijn mededirecteur Dick Holstein besprak ik mijn opvolging. We kwamen allebei bij dezelfde persoon uit: Wilfred Genee. Ik ga niet over mijn graf regeren, dus ik bemoei me er niet mee. Maar Dick en Wilfred hebben inmiddels gesproken en Wilfred staat er niet afwijzend tegenover. (Revu / Mediajournaal.nl)
Hij zegt Utrechtenaar.quote:Op donderdag 6 november 2008 07:03 schreef paultjuhhh het volgende:
Misschien nog wel leuk om ook ff hier neer te zetten:
De kromme spreekt
http://fcutrecht.tv/index.php?item=play&pid=13591
quote:
Nu wel een man met uitstraling en een meningquote:Aanstaande maandag zal Youssef El-Akchaoui naast Johan Derksen aanschuiven bij het wekelijkse discussieprogramma Voetbal International. Het programma wordt gepresenteerd door Wilfred Genee en is om 21.30 uur te bewonderen op RTL 7.
Zo niet, de beste.quote:Op vrijdag 7 november 2008 17:32 schreef BertMaalderink het volgende:
En ook nog een van de beste linksbacks op de Nederlandse velden.
Als Emanuelson de vorm van de laatste weken vast kan houden is hij de beste linksbackquote:
Qua verdedigen is Akkie echt wel beter.quote:Op vrijdag 7 november 2008 23:50 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Als Emanuelson de vorm van de laatste weken vast kan houden is hij de beste linksback
En aanvallend is Emanuelson weer beter. Een back van tegenwoordig heeft van alles wat nodig.quote:Op zaterdag 8 november 2008 00:04 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Qua verdedigen is Akkie echt wel beter.²
Lol:quote:
Aanvallend is El-Akchaoui dan ook geen koekenbakker. Verdedigende kwaliteiten blijven echter belangrijk voor een back.quote:Op zaterdag 8 november 2008 12:13 schreef RayMania het volgende:
[..]
En aanvallend is Emanuelson weer beter. Een back van tegenwoordig heeft van alles wat nodig.
El Akchaoui heeft vorig jaar geen seconde gemist van het seizoenquote:Op vrijdag 7 november 2008 15:22 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Nu wel een man met uitstraling en een mening
Ik neem toch aan dat Johan niet zo negatief over hem zal zijn als over de uitstraling van John van Loen.
(het zal vast wel even gaan over de vele rode kaarten en domme overtredingen van hem van vorig seizoen, en dat hij dat nu veel beter doet)
De Koran?quote:Op zaterdag 8 november 2008 14:26 schreef shroomer het volgende:
Klopt ja las ik gisteren in het boek der feiten.
quote:
idd maar wel een aardige selectie.quote:Op maandag 10 november 2008 21:31 schreef venomsnake het volgende:
Nederland B... Wat een grap is dat ook.
Jammer, dat is het enige waar Driessen goed in is.quote:
Altijd zo in het begin, als Johan zijn nieuwtjes moet afwerken en 't Wereldje er doorheen gedrukt wordt.quote:Op maandag 10 november 2008 21:35 schreef Zero2Nine het volgende:
Joesoef zit er tot nu toe wel een beetje voor spek en bonen bij.
Was me niet eens opgevallen.quote:Op maandag 10 november 2008 21:47 schreef finsdefis het volgende:
Gelukkig geen van der Gijp btw![]()
Wat een lam zeikwijf is dat
quote:Op maandag 10 november 2008 21:59 schreef Rikketik het volgende:
Hoe Derksen zijn gasten altijd compleet negeert als hij over ze praat.
Eensch.quote:Op maandag 10 november 2008 22:01 schreef Cyberia18 het volgende:
Youssef blijft gewoon in Nijmegen. Sportief gezien gewoon beter.
Ik hoop het wel.quote:Op maandag 10 november 2008 22:01 schreef Cyberia18 het volgende:
Youssef blijft gewoon in Nijmegen. Sportief gezien gewoon beter.
Daar stond eerst wat anders.quote:Op maandag 10 november 2008 22:04 schreef Cyberia18 het volgende:
De streekderby van Nederland.
Nee, dat krijg je als je het uit durft te zenden.quote:Op maandag 10 november 2008 22:04 schreef finsdefis het volgende:
Jupiler LeagueHoeveel zouden die rechten nou kosten? Een krat Jupiler ofzo?
Die 3,90 bovenop vind ik nog te veel van het goede.quote:Op maandag 10 november 2008 22:04 schreef finsdefis het volgende:
Jupiler LeagueHoeveel zouden die rechten nou kosten? Een krat Jupiler ofzo?
Klopt welquote:Op maandag 10 november 2008 22:06 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Honda ownt ook die hele competitie zeg, tering.
helaas mislukte de grap want Youssef kende het filmpje niet.quote:
Kneus.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |