What's in a name. Gewoon weer een ander merk van XX. Ze rijden allebei met die gestyleerde U rond.quote:
Ze hadden geen Infoxx/OV dus werden ze denk ik zowiezo als reserve of als versterking ingezet.quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 20:32 schreef Peterselieman het volgende:
Die reserve-interliners van Hermes zijn jammergenoeg geloof ik terzijde gesteld.
Met die extra wandbekleding heb je dat al gauw.quote:Waren trouwens goede bussen en volgens mij ook iets stiller dan de anderen uit dezelfde serie.
Maar niet wat ik bedoel. Ik ken die stoelen volgens mij nog van de DO 15 meter interliners van NZH/Connexxionquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 21:04 schreef Gnittoo het volgende:
[..]
geloof dat je de 8081/8082/8083 (oid) bedoeld. waren ook de enige bussen met een radio
Dat hadden we volgens mij niet afgesproken.quote:
quote:Op donderdag 30 oktober 2008 23:15 schreef Ou-Tannu het volgende:
vanmorgen reed de VDL demobus weer eens op mn lijntjekan je gezellig met zn 2en op de wielbak zitten
!
Die mogen jullie daar houdenquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 00:27 schreef Ou-Tannu het volgende:
en dr reden weer ProSHITTY's hier![]()
neem je die dan ook terug?
dan houden we de demobus ook hequote:Op vrijdag 31 oktober 2008 00:37 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Die mogen jullie daar houden
Welke was jouw stamlijntje ook weer?quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 00:41 schreef Peterselieman het volgende:
Nee, daar wil ik wel eens mee reizen. Heb namelijk nog geen eenling op mijn stamlijntje getroffen, al weet ik wel dat ze er wel gereden hebben en dan met name die ex-MTI-dingen.
quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 02:57 schreef Alexxxxx het volgende:
PSM is die ene jongen die met lijn 22 reist.
En bedanktquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 12:44 schreef Alexxxxx het volgende:
het is dan ook samen met lijn 73 de enige lijn waar een frysker nut heeft.
Ga toch fietsen, stuk comfortabeler.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 12:46 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
En bedankt![]()
Moet ik dan altijd door elkaar gerammeld worden, omdat het comfort in die dingen -20 is?
Je fiets een week in Leeuwarden stallen is duurder dan met de bus gaanquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 12:49 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Ga toch fietsen, stuk comfortabeler.
Ehm, ik woon in Groningen hoor. En trouwens de afstand naar het station is te befietsen, iets wat ik dan ook wel regelmatig doe hoor als ik bij mijn ouders thuis benquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 12:54 schreef Zug-Chef het volgende:
Verhuis gewoon ofzo. Je gaat toch niet in zo'n kut gat wonenAls je eens met de trein het land in wil, zit je vast aan die kutbus die nooit rijdt als jij m wilt hebben..
Ik wil ook eens fatsoenlijk kunnen reizen daar.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 13:09 schreef Zug-Chef het volgende:
Wat is dat dan dan de hele tijd met lijn 22 naar Wergea en zo
Ach, als de geruchten (Wiki) kloppen moeten er zowiezo nog een aantal naar NH-Nquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 15:29 schreef Ou-Tannu het volgende:
laat ze lijn 22 dan maar niet opheffen als daar zo veel 8 meter ellende op rijd![]()
dan gaan ze t strax weer hier inzettenOES:
ze mogen ze allemaal hebbenquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 19:15 schreef BeefRWijker het volgende:
[..]
Ach, als de geruchten (Wiki) kloppen moeten er sowieso nog een aantal naar NH-N
voor "de minder drukke streeklijnen en de stadslijnen in Schagen en Enkhuizen".
Godsamme, als er ook maar een Frysker op mijn lijn durft te verschijnenquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 19:15 schreef BeefRWijker het volgende:
[..]
Ach, als de geruchten (Wiki) kloppen moeten er zowiezo nog een aantal naar NH-N
voor "de minder drukke streeklijnen en de stadslijnen in Schagen en Enkhuizen".
Dan...?quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 20:36 schreef Lemjur het volgende:
[..]
Godsamme, als er ook maar een Frysker op mijn lijn durft te verschijnen
quote:Op donderdag 30 oktober 2008 16:00 schreef BeefRWijker het volgende:
[.Citaro's op streek.]
Dat hadden we volgens mij niet afgesproken.![]()
Gisteren inderdaad de 3300 gespot in Beverwijk.
En vandaag de 3302.
Ze zijn volledig bestikkerd dus 't zullen wel blijvertjes zijn, neem ik aan.
Lijkt me sterk dat ze ze in december nog eens om gaan stikkeren voor Alkmaar stad.
Las op een ander forum dat de 12 meter Ambassadors van Alkmaar Stad ook al stuivertjequote:Bovendien is er ook nu al krapte op de stad, daar reden ook op sommige lijnen streekbussen.
Dat is niet zo heel moeilijk. Je maakt het model 10 jaar lang en laat ze elk 10 jaar rijden.quote:Op zondag 2 november 2008 14:44 schreef J_TM het volgende:
Ik heb laatst in dat boek gebladerd over streekbussen van de afgelopen twintig jaar en er stond in dat het er in de jaren 90 niet overzichtelijker op is geworden voor de reiziger met het afstappen van huisstijlen en bustypes die binnen de kortste keren uit de productie werden gehaald. De LOB/MB200 ging tenslotte 21 jaar mee.
http://www.openbaarvervoerinboskoop.nl/busfoto/stefanveenenberg/quote:De nieuwe VDL-Berkhof Ambassadors door: Stefan Veenenberg
In deze fotoreportage de nieuwe VDL-Berkhof Ambassadors uit de 4100-serie die sinds kort in de provincie Utrecht rijden. Deze wagens rijden inmiddels op de lijnen 41, 43 (geëxploiteerd door Wijk bij Duurstede) en 180 (geëxploiteerd door o.a. Oudewater). De nieuwe Ambassadors hebben een EEV-motor en een ruimer interieur met comfortabelere banken. Ook de achterzijde is licht gemodificeerd naar voorbeeld van de Brabantse Ambassadors. Over niet al te lange tijd zullen ook de gele Ambassadors instromen. Deze gaan rijden in opdracht van het Bestuur Regio Utrecht.
Al een tijdje is bekend dat de MAN Lion's City's 8829-8882 verhuizen naar Noord-Holland.
De Den Oudstens zullen afgevoerd worden. Waar de VDL-Berkhof Ambassadors (met Euro III-motor) en de Mercedes-Benz Citaro's is nog even afwachten.
http://www.zeeuwse-ovbussen.nl.nu/quote:Hier de Connexxion 888, MAN A78 Lion City (Diesel) Bouwjaar 2006.
Deze bussen uit de serie 8853 t/m 8882 komen ook naar Zeeland en gaan rijden vanuit de stalling Haamstede en st'Maartensdijk.
Dus dan rijden er alleen nog maar lagevloers bussen rond in Zeeland.
Dat was ook een eis van de Provincie Zeeland bij de laatste aanbesteding.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |