Ah oke, dankjewel! En werpt jullie kat zich dan ook niet huilend van de vensterbank als hij zich alleen voelt ofzo? Dat zie ik dan weer voor me he?quote:Op donderdag 23 oktober 2008 23:48 schreef Mini_rulez het volgende:
Voor 1 nachtje zetten wij meestal gewoon wat extra voer neer, als je niet te laat thuiskomt om hem 's avonds weer te voeren is dat geen probleem.
Ok. Maar als jij dat dan ook weet, dat het bij O. ook zo werkt... hoe draai je dat dan weer terug?quote:Op donderdag 23 oktober 2008 23:42 schreef SHE het volgende:
Mannen jagen op prooi, niet op lunchpakketjes.
Oude natuurwet. Kan hij wel leuk ontkennen, maar zo werkt het. Tenminste, dat weet ik uit mijn ervaring met ex-en.
Ook bij Ollie werkt het zo, hoe meer ik hem verzrog, hoe minder geil hij me vind.
Op de een of andere manier gaan er dan andere bellen rinkelen ofzo.
Nou ja het hoeft niet hip te zijn, als het maar mooi/leuk isquote:Op donderdag 23 oktober 2008 23:50 schreef conleche het volgende:
[..]
Ik ben te oud voor de goeie ideeen. Qua uitgaan dan he. Ik loop hopeloos achter bij wat in en uit is. Het is niet anders, ik moet het toegeven.....Ik hoor nog weleens wat hoor, maar mijn indruk is, dat dat dan hip is voor dertigers en niet voor begin twintigers. Sorry Bolletje, ik had je graag wegwijs gemaakt....
Nee ze zijn juist heel blij als je terug komt! Dan vinden ze je tijdelijk extra lief!quote:Op donderdag 23 oktober 2008 23:52 schreef Greys het volgende:
[..]
Ah oke, dankjewel! En werpt jullie kat zich dan ook niet huilend van de vensterbank als hij zich alleen voelt ofzo? Dat zie ik dan weer voor me he?![]()
[..]
Ok. Maar als jij dat dan ook weet, dat het bij O. ook zo werkt... hoe draai je dat dan weer terug?
Neuh, onze vorige kat ging dan hooguit even beledigd lopen doen als we weer thuiskwamen, maar dat is ook snel genoeg weer over. Katten kunnen prima een dagje alleen zijn, die kat heeft helemaal niet door hoeveel tijd er voorbij gaat en het grootste deel ervan liggen ze toch te slapen.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 23:52 schreef Greys het volgende:
[..]
Ah oke, dankjewel! En werpt jullie kat zich dan ook niet huilend van de vensterbank als hij zich alleen voelt ofzo? Dat zie ik dan weer voor me he?![]()
Okee, zal er eens over nadenken!!quote:Op donderdag 23 oktober 2008 23:53 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Nou ja het hoeft niet hip te zijn, als het maar mooi/leuk is
Zo vond ik bijv het DJ Café leuk
en het uitzicht vanaf het café helemaal boven in de kalvertoren.
Maar er is veel meer dan uitgaan alleen.. Bijv. dat van der Linde ijsjes heel lekker zijnEn.. voor de rest weet ik niets
Ja, precies, dat is het! Druk maken om/voor anderen terwijl die zich helemaal niet druk maken. Heb vanavond ook al drie keer tegen zus gezegd dat ze morgen vooral haar paspoort niet moet vergeten. Haar reactie 'En zo wel, dan rij ik op en neer om hem te halen'. (Bleiswijk-Zwollequote:Op donderdag 23 oktober 2008 23:49 schreef Erik het volgende:
[..]
Nou, af en toe komt de hond (die ik samen met m'n ex heb) hier logeren, dan vind ik het al moeilijk om het beestje een paar uurtjes alleen te laten. Bang dat ze zich alleen voelt, terwijl ze makkelijk uren alleen kan zijn. Of me druk maken om andere die zichzelf niet eens druk maken om wat er dan speelt.
Overbezorgdheid zullen we het maar noemen?
Er zijn zo veel simpele dingen die leuk zijn,quote:Op donderdag 23 oktober 2008 23:55 schreef conleche het volgende:
[..]
Okee, zal er eens over nadenken!!
Dat is wel heel domquote:Op donderdag 23 oktober 2008 23:55 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja, precies, dat is het! Druk maken om/voor anderen terwijl die zich helemaal niet druk maken. Heb vanavond ook al drie keer tegen zus gezegd dat ze morgen vooral haar paspoort niet moet vergeten. Haar reactie 'En zo wel, dan rij ik op en neer om hem te halen'. (Bleiswijk-Zwolle).
Maar goed, dat is dan wel weer de zus die het een paar jaar geleden presteerde om blij 24 uur te laat op Schiphol aan te komen voor haar vakantie, die had zich een dagje vergist en hoefde niet op haar ticket te kijken want ze wist zééééker dat het goed wasEn door dat soort dingen heb ik het idee dat ik altijd voor anderen moet denken en moet zorgen omdat het anders niet goed komt
Whaha, geweldig, die foto's van jou altijdquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 01:22 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Nee hoor die heb ik net gemaakt
[ afbeelding ]
Precies. Ik laat ze ook weleens 2 dagen/1 nacht alleen met extra voer en extra water, maar langer dan dat durf ik niet.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 23:54 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Katten kunnen prima een dagje alleen zijn, die kat heeft helemaal niet door hoeveel tijd er voorbij gaat en het grootste deel ervan liggen ze toch te slapen.
Ik vraag me toch wel af hoe het eruit ziet als je met je gezicht op de stoep bent gevallenquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 09:09 schreef vergeetmewelletje het volgende:
Morgen.
Ik ben vrolijk want de genezing gaat geweldig en ik begin weer op mezelf te lijken.![]()
Veel plezier Liejannuh!
Ja, dat vermoed ik ook als ik het functieprofiel bekijk (ik ben nu dus allemaal voorbeelden aan het bedenken van mijn communicatieskills). Maar ik kreeg die vraag de vorige keer wel, dus ik bereid me er toch maar op voor.quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 09:23 schreef Tinkepink het volgende:
Les 1 bij sollicitaties: altijd jezelf blijven!
Geef er een positieve draai aan en zeg dat je wel een richting hebt (taal), maar dat interesses ed kunnen veranderen in de loop van de tijd. Eerst wil je vooral een goede redacteur worden!
Overigens schat ik niet in dat je deze vraag krijgt bij dit gesprek. Ze zullen het eerder gaan hebben over je communicatieve- en taalskills.
Zondag; wonden op voorhoofd, naast en onder mijn oog, naast mijn neus, bij mijn mondhoek en op mijn kin, wang verder helemaal geschaafd en blauw, dik en dicht blauwpaars oog en een extra wang zowel naast, als onder mijn wang.quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 09:13 schreef Viking84 het volgende:
Ik vraag me toch wel af hoe het eruit ziet als je met je gezicht op de stoep bent gevallen. Kan me er geen voorstelling van maken.
Zolang je niet zegt dat je jezelf over tien jaar met zes kinderen thuis ziet zitten, zou ik gewoon zeggen hoe je erover denkt.quote:Surprise me! Ik moet er niet aan denken om nu al een traject voor de toekomst uit te moeten stippelen. Kan ik dat gewoon zeggen bij een gesprek of moet ik een lulverhaal uit m'n duim zuigen? Ik wil niet als een doelloze flierefluiter overkomen natuurlijk
.
Tjees, dat klinkt niet echt goedquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 09:32 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Zondag; wonden op voorhoofd, naast en onder mijn oog, naast mijn neus, bij mijn mondhoek en op mijn kin, wang verder helemaal geschaafd en blauw, dik en dicht blauwpaars oog en een extra wang zowel naast, als onder mijn wang.
Nu: Ietsje opgezet gezicht, geelgroenrood oog, hier en daar nog een korstje en blauwgroengele wang.
[..]
Ik heb nu iets opgeschreven in de trant van: de komende jaren wil ik dit en dat (redacteur wordenquote:Zolang je niet zegt dat je jezelf over tien jaar met zes kinderen thuis ziet zitten, zou ik gewoon zeggen hoe je erover denkt.![]()
Je bent starter en weet nog helemaal niet welk werk je leuk vindt.
Lijkt mij een prima antwoord.quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 09:44 schreef Viking84 het volgende:
Ik heb nu iets opgeschreven in de trant van: de komende jaren wil ik dit en dat (redacteur worden), maar verder wil en kan ik mijn toekomst nog niet uitstippelen, omdat ik nog moet ontdekken waar mijn talenten en mogelijkheden liggen. Wel wil ik altijd iets in het verlengde van mijn studie blijven doen.
Wel jammer dat ik hem niet zie nuquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 09:50 schreef DevilsAndDust het volgende:
Tvp! Véél te laat opgestaan (I blame the boy) en zo maar eens naar de uni.
quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 00:30 schreef conleche het volgende:
[..]
waaat op je nwe book???
[ afbeelding ]
Dit ben ik nu. Met hond...
Als je de kans krijgt moet je nog even een uitstapje maken naar Dahab, dan zie je Egypte op zijn bestquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 00:12 schreef Greys het volgende:
Ah fuck, dat online inchecken en een stoel kiezen kon van 21 dagen van te voren TOT 3 dagen van te voren
Bij de andere maatschappijen kan het juist weer pas 12 uur van te voren ofzo. Nahja.
quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 00:13 schreef conleche het volgende:
Toen ik het googelde kwam ik bij klm terecht klopt dat? Je kon daar online inchecken.
Daar zag ik ook een aanbieding naar NY voor 209 euro. Ik wil ut.
Wat goed!quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 10:02 schreef vamperotica het volgende:
Mogguh.... De 70 begint hier in zicht te komen! Jippie en de jee!
wat fijn!quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 10:02 schreef vamperotica het volgende:
Mogguh.... De 70 begint hier in zicht te komen! Jippie en de jee!
Nog 15? Maar dan ben je echt een kleintje, of niet?quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 10:53 schreef vamperotica het volgende:
Wat goed Kwak!!
Ik ben zoo happy... Nog iets meer als 15 kilo klinkt zoooo veel minder als nog 20 kilo te gaan!!
Maar ik merk juist dat ik steeds minder honger heb en er af en toe echt aan moet denken om te eten!
Alleen die chocola die blijft moeilijk!
1.63quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 10:59 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Nog 15? Maar dan ben je echt een kleintje, of niet?
Heel jammer, ik pronk graag een beetje met 'm.quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 09:51 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Wel jammer dat ik hem niet zie nu. Was wel even nieuwsgierig
(ik ben nu @ DSW)
jij zegt het wat netter dan dat ik 't zou overbrengenquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 11:06 schreef Tinkepink het volgende:
Vamperotica, ik zei het ook al in het goddelijke topic tegen je: Waarom zet je niet wat realistischere /kleinere doelen? Niet meteen 15 kilo af willen vallen, maar eerst eens 8 eraf ofzo (dat is te doen in 2-4 maanden). Niet iedere dag sporten, maar 3 keer per week. Niet bijna niets meer eten, maar je een normaal eetpatroon aanleren.
Ik heb echt het gevoel dat jouw huidige doelen mislukking, frustratie en jojo-en in de hand werken.
Zou het daarvan komen? Interessante suggestie iig. Het valt te proberen! Thanks!quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 11:23 schreef Tinkepink het volgende:
Vik, misschien moet je 's morgens anders gaan eten. Ik word ook ziekig als ik te weinig eet. Misschien is koolhydraatarm een optie? Dus het basisdieet van SHE? En dan tussen de middag warm eten ipv 's avonds. Ik heb ook net mijn lunch op (honger!!!).
Beetje wel...Op sommige punten..quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 11:27 schreef Tinkepink het volgende:
Vamp, klopt het dat jij een beetje een "alles-of-niets-mens" bent. Dat je moeite hebt de middenweg te kiezen? Of zit ik er nu helemaal naast?
Ik denk dat het je kan helpen om af te vallen als je daar wat aandacht gaat schenken. Je lijkt me echt iemand die zeer enthousiast zich vo linzet voor een doel, maar dat zo met volle overgave doet, dat het niet vol te houden is. En als het dan even tegenzit meteen denkt "wat maakt het uit, ik stop ermee" en het dan eventueel morgen weer probeert. Maar de ziel is er dan uit en langzaam droogt je energie op en doe je er niets meer aan.quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 11:29 schreef vamperotica het volgende:
[..]
Beetje wel...Op sommige punten..
quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 11:34 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ik denk dat het je kan helpen om af te vallen als je daar wat aandacht gaat schenken. Je lijkt me echt iemand die zeer enthousiast zich vo linzet voor een doel, maar dat zo met volle overgave doet, dat het niet vol te houden is. En als het dan even tegenzit meteen denkt "wat maakt het uit, ik stop ermee" en het dan eventueel morgen weer probeert. Maar de ziel is er dan uit en langzaam droogt je energie op en doe je er niets meer aan.
Zelf ben ik ook zo. Kan heel goed dingen opstarten, maar zaken tot een goed einde brengen vind ik niet leuk en kan ik ook niet zo goed. Leren de middelweg te bewandelen maakt het leven echt zoveel makkelijker (en je meningen worden er ook zo heerlijk redelijk en genunanceerd van). Het klinkt je misschien wat saai in de oren, maar je leven hoeft niet altijd heftig te zijn!
Oke, mentalcoach Tink houdt er weer even mee op voor vandaag. Misschien zit ik er wel helemaal naast![]()
Vamp, het niet snoepen is helemaalquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 11:40 schreef vamperotica het volgende:
[..]
Je zit juist helemaal goed!!
En daarom ben ik denk ik ook zo blij dt het op deze manier werkt... Het snoepen is stukken minder, 1 uurtje sporten per dag voelt heerlijk.. Het is goed vol te houden zo...
En dat thuisschema van SHE, was dat niet ook voor dagelijks gebruik?
Ik zie geen vlek, wel een kindquote:
Whehe, dat dacht ik ook. Echt een boezem, heerlijk! Daar steek ik schril bij af.quote:
Eieren kook ik altijd voor een dag of 3 tegelijk (6 eieren dus) en bewaar ze in de koelkastquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 11:46 schreef vamperotica het volgende:
Dat klopt... Ben ook een beetje op zoek naar wat meer "vulling" zonder dat er echt meer voro gegeten moet worden....
Maar juist met dat drukke huishouden ( nou ja.. de twee oudste redden zichzelf eik wel) is het makkelijker om een bak yoghurt met zooi te pakken en een eitje te koken ipv een salade of bakken enzo....
Heerlijkquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 11:53 schreef Tinkepink het volgende:
omdat de kinderen 's morgens nooit meewerken)
4 en 5.quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 11:59 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Heerlijk. Hoe oud zijn ze eigenlijk?
.
Slacentrifuge is your friendquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 11:53 schreef Tinkepink het volgende:
Sla: 's morgens voor het ontbijt sla wassen en even laten staan. Eventueel droogslaan.
Ja! Waar is mijn usericon! Ik zie de icons van allerlei Slankn00bs (lees: gepost in < 5 draadjes) wel en ik als oudgediende (lees: gepost in > 200 draadjes) sta er niet eens tussenquote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:28 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Ik wel! Een goudvis. En als je dan meteen cinnamongirl en Aventura erbij doet, dan kan DML ook weer vrolijk kijken.
Mmm.. Dat van die sla is wel een goed plan zo!quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 11:53 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Eieren kook ik altijd voor een dag of 3 tegelijk (6 eieren dus) en bewaar ze in de koelkast
Sla: 's morgens voor het ontbijt sla wassen en even laten staan. Eventueel droogslaan.
Zodra de eerste kinderen naar school 3 bakjes pakken. Sla in bakjes doen, daarbij een komkommer in 3 grote stukken snijden. Ook in de bakjes doen (niet in plakjes dus!), tomaat erbij (heel!), eventueel andere ingredienten ongesneden erbij (je kunt natuurlijk ook per dag afwisselen). Alles in de koelkast zetten.
Zodra het etenstijd is bakje pakken, snel alles snijden (je hoeft niet meer te zoeken, want alles zit in het bakje), dressing (ik neem altijd azijn) erbij (eventueel vooraf een beetje in een plastic boterhamzakje doen dat je ook in het doosje legt). Eten. Het snijden hoeft niet meer dan 2 minuten te kosten. En ik weet waar ik het over heb, want ik maak 's morgens voor ik naar mijn werk ga altijd salade klaar, terwijl ik in de tussentijd ook nog mijn kinderen in de kleren en naar school moet helpen. Het zijn er geen 4 inderdaad, maar het is wel stress omdat de kinderen 's morgens nooit meewerken)
Ghehehehe dat ligt aan de foto....quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 12:07 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ook zo Motorbloempje![]()
Oh en Vamperotica! Wat een positiviteit zo in de vroege middagEn je hebt al echt 'shape' op die foto
En (misschien stom XD): mooie armen!
Ik zie overigens ook geen vlek, wel kind
www.caloriechecker.nl of een ander calorienberekenprogramma is je vriendquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 12:49 schreef vamperotica het volgende:
[..]
Mmm.. Dat van die sla is wel een goed plan zo!
Wat win ik ( aan calorieën enz) als ik tussen de middag een salade ( van wat dan ook) pak ipv mn bakkie yoghurt met zooi?
tsja, ik vind m wel mooi staan, gelukkig hoef ik m zelf alleen maar mooi te vindenquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 13:00 schreef ColdFeet het volgende:
Heb je nou de 46 aan op de foto? Ik vind m niet mooi zitten; als je klein bent, staan vn die breedgeschouderde dingen zo plomp... Wel mooie taille.
Ja, het gaat ook zo snelquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 12:56 schreef conleche het volgende:
Aventura mea culpa, ik had een paar topics gescrolled en daar had jij toevallig niet in gepost, maar je staat er nu bij voor de volgende update, ik heb er al 3, moet er nog eentje....
Ah joh, iedereen gaat meestal op z'n positiefst op de foto! (Althans, doen hier pogingen toe). Bovendien, het valt op dat als je naar het zwembad oid gaat, dat alle mensen waarvan je dacht dat ze veuuul slanker waren dan jijzelf ineens ongeveer hetzelfde postuur blijken te hebben! Kleding doet veel voor de mensquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 13:00 schreef vamperotica het volgende:
[..]
Ghehehehe dat ligt aan de foto....
Kijk maar..
[En Foetsie Op Verzoek!]
Met die armpjes ben ik eik ook wel blij.... Die zijn niet zo dikkig als de rest!
Ik weet... Maar misschien had je toevallig iets bij de hand, als voorbeeld...quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 13:02 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
www.caloriechecker.nl of een ander calorienberekenprogramma is je vriend
euhm, 1 keer geweest en ook 1 keer naar t toilet geweestquote:
Na 5 kids vind ik je buikje er alleszins acceptabel uitzien! Denk ook echt wel dat je het in je hebt om weer helemaal mooi slank te worden en daar mag je heel blij mee zijn! Je hebt ook dames die met vetschort blijven zitten, dan ben je echt de l*l.quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 13:00 schreef vamperotica het volgende:
[..]
Ghehehehe dat ligt aan de foto....
Kijk maar..
foto verwijderd
K haal 'm later wel weer weg hoor....
Met die armpjes ben ik eik ook wel blij.... Die zijn niet zo dikkig als de rest!
Ja, maar 't hoeft eigenlijk al niet meerquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 13:08 schreef kwakveense het volgende:
euhm, 1 keer geweest en ook 1 keer naar t toilet geweesteten is wel goed trouwens...
jij wilde mij nog iets vragen over die koren...
Yep ben er wel blij mee. Dat heb ik al in geen tijden op de schaal zien staanquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 12:54 schreef MariaEtcetera het volgende:
w00t, mijn Slankn00b-panda staat erbij![]()
En yay voor 66 kilo, Aventura!
Ghehehe.. Die met kind,kleding en vlek vind ik ook best gaan, dus die andere is weg... Zou jij het bij jou misschien ook aan kunnen passen?quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 13:07 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Ah joh, iedereen gaat meestal op z'n positiefst op de foto! (Althans, doen hier pogingen toe). Bovendien, het valt op dat als je naar het zwembad oid gaat, dat alle mensen waarvan je dacht dat ze veuuul slanker waren dan jijzelf ineens ongeveer hetzelfde postuur blijken te hebben! Kleding doet veel voor de mens![]()
Kortom: ik vind die foto met kind en vlek gewoon nog steeds leuk
Aaah.. Help... Nog een quote!quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 13:09 schreef Aventura het volgende:
[..]
Na 5 kids vind ik je buikje er alleszins acceptabel uitzien! Denk ook echt wel dat je het in je hebt om weer helemaal mooi slank te worden en daar mag je heel blij mee zijn! Je hebt ook dames die met vetschort blijven zitten, dan ben je echt de l*l.
Gedaan!quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 13:12 schreef vamperotica het volgende:
[..]
Ghehehe.. Die met kind,kleding en vlek vind ik ook best gaan, dus die andere is weg... Zou jij het bij jou misschien ook aan kunnen passen?
Even een vraagje: waar baseer je dat op? Of iemand het wel of niet in zich heeft?quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 13:09 schreef Aventura het volgende:
[..]
Na 5 kids vind ik je buikje er alleszins acceptabel uitzien! Denk ook echt wel dat je het in je hebt om weer helemaal mooi slank te worden en daar mag je heel blij mee zijn! Je hebt ook dames die met vetschort blijven zitten, dan ben je echt de l*l.
Volgens mij kom je met wat krachttraining en afvallen een eind hoor, om dat buikje kwijt te raken! Het wordt misschien geen sixpackje meer, maar mens, je hebt 5 kinderen, ik vind de schade best meevallen (vergeleken met wat ik de hammam in Den Haag weleens zag...).quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 13:00 schreef vamperotica het volgende:
[..]
Ghehehehe dat ligt aan de foto....
Kijk maar..
En weer weg
Met die armpjes ben ik eik ook wel blij.... Die zijn niet zo dikkig als de rest!
Toen ik nog hardliep vond ik het heerlijk om halverwege een regenbui over me heen te krijgen. Verhoogt het bikkelgehalte aanzienlijk.quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 13:16 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Gedaan!
*danst mee met Beessie*
Oe 't is droog! Evy here I come(en dan hopen dat ik niet alsnog op de helft een stortbui over me heen krijg
)
Kan het natuurlijk niet echt keihard onderbouwen maar ik heb buiken gezien waar 1 of 2 kids uit zijn gekomen, die heel wat blubberiger en uitgezakter waren dan de hare. Bij Vamp zit er nog vorm in en is het overtollige deel zo te zien meer vet dan huid. Vet kun je weg laten smelten, huid niet.quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 13:16 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Even een vraagje: waar baseer je dat op? Of iemand het wel of niet in zich heeft?
Misschien kun je leren vallen? Niet rot bedoeld maar ik heb door judo zo leren vallen dat het wel au doet maar dat het nooit zo erg is als jij beschrijftquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 09:32 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Zondag; wonden op voorhoofd, naast en onder mijn oog, naast mijn neus, bij mijn mondhoek en op mijn kin, wang verder helemaal geschaafd en blauw, dik en dicht blauwpaars oog en een extra wang zowel naast, als onder mijn wang.
Nu: Ietsje opgezet gezicht, geelgroenrood oog, hier en daar nog een korstje en blauwgroengele wang.
Ik vind hem ook leuk staan hoor, accentueert je taille in ieder geval heel goedquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 13:04 schreef kwakveense het volgende:
[..]
tsja, ik vind m wel mooi staan, gelukkig hoef ik m zelf alleen maar mooi te vinden
Ik ben bang dat het een familiekwaaltje is: gebeurt mijn moeder, tante, nicht en broertje ook regelmatig.quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 13:30 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Misschien kun je leren vallen? Niet rot bedoeld maar ik heb door judo zo leren vallen dat het wel au doet maar dat het nooit zo erg is als jij beschrijftEn ja ik ben echt heel erg onhandig en onvoorzichtig.
Meestal wel, omdat ik dan minder vaak mijn enkels verzwik.quote:O en loop je wel eens op hakken?
Ja die moet ze echt houdenquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 11:46 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Whehe, dat dacht ik ook. Echt een boezem, heerlijk! Daar steek ik schril bij af..
quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 13:39 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Ja die moet ze echt houden![]()
![]()
Volgens mij weegt nu bijna iedereen rond de 70 kilo
De kleur staat je mooi maar je bent nu wel heel erg "jurk" maar misschien komt dat door de onderkantquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 12:53 schreef kwakveense het volgende:
ik heb een nieuw jurkje! had t al eeuwen geleden besteld, maar de H&M kwam t vandaag pas bezorgengelukkig had ik een 44 en een 46 besteld voor de zekerheid want de 46 zag er echt niet meer uit nu...
[ afbeelding ]
Je moet je ook niet opvangen met je handen maar doorrollen om de klap op te vangen of afslaanquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 13:35 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Ik ben bang dat het een familiekwaaltje is: gebeurt mijn moeder, tante, nicht en broertje ook regelmatig.
We vangen ons wel keurig op met de handen, maar zakken daar zo doorheen.
Krachtraining hielp niets: ik werd wel sterker maar viel nog net zo ongelukkig.![]()
[..]
Meestal wel, omdat ik dan minder vaak mijn enkels verzwik.
Nu liep ik op platte schoenen.
Ja maar jullie zijn kleinquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 13:41 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ik zit rond de 60, conleche ook, chicolate ook, goodbye ook, eh.... en zo nog een paar
quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 13:48 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Ja maar jullie zijn klein![]()
OT: ik weet nu echt even niet meer hoe ik moet sporten, wanneer ik er tijd voor heb en of ik nog tot half november door moet gaan met kickboksen ook al heb ik amper tijd. Maar ik heb wel gloednieuwe handschoenen en ook beenbeschermersEn of ik wel moet gaan hardlopen ook al heb ik gloednieuwe hardloopschoenen gekocht
Ik dacht juist dat je daar dunne benen van krijgt!
De hardloopschoenen waren een verjaardags cadeauquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 13:51 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
En jij verbaast je erover dat je geen geld hebt voor de trein als je ov kwijt is
En was je laatst ook al niet op zoek naar die dure crème van SHE? En heb je niet net een nieuwe computer gehad/gekocht?
En volgens mij krijg je van duursporten dunnen benen. Kijk maar naar die marathonlopers. Van sprinten krijg je dikke benen.
1m73, 62 kilo hier.quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 13:48 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Ja maar jullie zijn klein![]()
Nee, maar wel heel slank!quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 14:00 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
1m73, 62 kilo hier.
Of ben je dan tegenwoordig ook al klein?.
Dan ben je te dun en heb je hier niets te zoekenquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 14:00 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
1m73, 62 kilo hier.
Of ben je dan tegenwoordig ook al klein?.
Nee, dat vind ik aan de lange kant maar..je gaat ons toch niet vertellen dat je moet afvallen?quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 14:00 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
1m73, 62 kilo hier.
Of ben je dan tegenwoordig ook al klein?.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |