Zie campagne van McCainquote:Op woensdag 22 oktober 2008 18:52 schreef servus_universitas het volgende:
De TS heeft wel degelijk een punt. Het is ook wel begrijpelijk waarom die mensen (het rapaille) dat doet. Het is één van de laatste redmiddelen om een discussie te 'winnen'. Het is een manier om een ander te bespotten in de hoop dat deze in de ogen van de overigen de discussie verliest. Het is een hele valse manier van doen, maar een echte WO'er kan dat doorzien.
Bij deze bedankt.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 18:52 schreef RozeAnjer het volgende:
[..]
http://taaladvies.net/taal/advies/vraag/119/
Waar is de beste man eigenlijk, had hem wel verwacht in dit topic.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 19:02 schreef servus_universitas het volgende:
User Crane is er ook zo eentje die erg houdt van een potje profielschetsen.
Die zit nu de gehele tijd te lurken. Zijn vingertjes zullen wel jeuken, maar hij houdt moedig vol. Hij wil namelijk de schijn ophouden dat hij naast FOK! een druk leven heeft en af en toe hier ronddwaalt. Ik verwacht dat hij binnen een uur zijn intrede doet in deze topic.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 19:17 schreef Thealexfiles het volgende:
[..]
Waar is de beste man eigenlijk, had hem wel verwacht in dit topic.
Echt een mentaliteit wat je zou verwachten van een gemiddelde MBO'er.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 19:05 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Wanneer ze eens collectief zwichten.
En dit kan ik dan ook wel weer waarderenquote:Op woensdag 22 oktober 2008 17:26 schreef Beauregard het volgende:
uit je werkschoen met stalen neus geschoten
Goede klacht trouwens. Als je geen argument meer hebt kun je beter je mond houden i.p.v die ander gaan uitscheldenquote:Op woensdag 22 oktober 2008 19:42 schreef GuyFawkes het volgende:
Dit is nu al mijn favoriete topic van het jaar.
Yes, dat ben ik. Fraaie profielschets. Maar ik wil je er even op wijzen dat ik helaas niet dagelijks aanwezig kan zijn in KLB. Maar het feit dat het lijkt alsof ik er dagelijks ben is voor mij wel een bevestiging dat ik goed bezig ben. Waarvoor dank.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 19:31 schreef Sackboy het volgende:
Beauregard![]()
Dat is toch die platjakker die in z'n (blijkbaar) zo perfecte leven toch nog wat van z'n kostbare tijd vrij kan maken om elke dag als een neuroot alle KLB topics af te scannen naar alle enigzins afkraakbare posts om daar dan als een ADHD-patiënt die z'n antidepressiva niet heeft geslikt op te reageren? Die zichzelf daardoor weer op een voetstuk kan zetten en zich kan afzetten tegen het in zijn ogen 'minderwaardige gepeupel'? En die, als hij eens een goed beargumenteerde en confronterende reactie terugkrijgt: angstvallig stil blijft, in de persoonlijke aanval vervalt of de andere user ervan beschuldigt dit forum 'te serieus' te nemen? Die toch?
Of doe ik nu ook aan profielschetsen![]()
Verder ben ik het namelijk wel eens met kern van de klacht.
[..]
En dit kan ik dan ook wel weer waarderen
Genoteerd. Ik zal er rekening mee houden.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 19:59 schreef Beauregard het volgende:
[..]
Yes, dat ben ik. Fraaie profielschets. Maar ik wil je er even op wijzen dat ik helaas niet dagelijks aanwezig kan zijn in KLB. Maar het feit dat het lijkt alsof ik er dagelijks ben is voor mij wel een bevestiging dat ik goed bezig ben. Waarvoor dank.
Dus heeft men getracht mij te dissen en blijft het stil van mijn kant, vrees dan niet dat ik met de staart tussen de benen ben afgedropen. Neen. Dan vergt iets anders mijn aandacht. Ook dat overkomt mij.
Daar zal het inderdaad op lijken voor de sterveling die te lam is om de OP goed te lezen, of simpelweg te lomp is om die te kunnen lezen.quote:
Amen to that..quote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:47 schreef Beauregard het volgende:
[..]
Daar zal het inderdaad op lijken voor de sterveling die te lam is om de OP goed te lezen, of simpelweg te lomp is om die te kunnen lezen.
Gaan we nog inhoudelijk reageren of blijft het bij deze schamele poging tot humor?quote:Op woensdag 22 oktober 2008 22:30 schreef Elfy het volgende:
Is je grootse entree op fok! toch niet zo geslaagd, dat je toch even expliciet moest laten weten dat je moeder elitaire borstmelk had ?
quote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:47 schreef Beauregard het volgende:
[..]
Daar zal het inderdaad op lijken voor de sterveling die te lam is om de OP goed te lezen, of simpelweg te lomp is om die te kunnen lezen.
Toch leuk dat je even langs kwam.
Neen. Ik schaam me veel te erg dat ik het wel met je eens ben.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 22:41 schreef Beauregard het volgende:
[..]
Gaan we nog inhoudelijk reageren of blijft het bij deze schamele poging tot humor?
Precies. Gelukkig zijn wij WOérs verbaal oppermachtig en verder natuurlijk ook veel succesvoller dan genoemde paupers. Dat steekt uiteraard.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 15:44 schreef Beauregard het volgende:
[..]
Goed punt. Echter denk ik dat dat komt omdat hier prutsers van de vakschool geconfronteerd worden met, bijvoorbeeld, universitair geschoolden. Dat levert regelmatig een strijd om de grootste internetpenis op. Buiten internet leven dat soort groepen volledig langs elkaar heen. De vakschool pauper legt straatstenen, waarna de WO'er er in zijn leasebak overheen scheurt, of in de file staat.
Let op, bovenstaande twee groepen dienen als voorbeeld. Maar je begrijpt m'n punt... Op fora komen figuren uit alle lagen van de bevolking elkaar tegen, terwijl dat in het dagelijks leven niet zo snel het geval zal zijn.
quote:Op woensdag 22 oktober 2008 15:36 schreef Beauregard het volgende:
Beauregard: Sneeuw is geel.
Prutser: Niet waar, sneeuw is altijd wit.
Beauregard: Eh, ja. Tenzij ik er in heb gepist. Dan is het geel.
Prutser: OMG, fucking betweterige mongool. Jij bent in het dagelijks leven vast zo'n kankernerdje die nog nooit een vrouw heeft aangeraakt. Ga WoW spelen kankerbezem.
Dat is precies de reden waarvoor ik hier zit.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 15:57 schreef mirved het volgende:
Het is toch prachtig als je weer zo'n klapmongool zo ver krijgt dat hij hele tirades gaat houden en zichzelf nog verder voor lul zet.
Tuurlijk joh, je werd net even met de neus op de feiten gedrukt door Beauregard, toen hij je er op wees dat je om je eigen grapje lachte omdat niemand anders dat deed. En nu doe je net alsof je hier zit met een bepaalde achterliggende bedoeling. Nee jongen, je draaikont heen en weer om je incompetentie te maskeren, maar de slimme mensen hebben je door.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:00 schreef DurumDoner het volgende:
[..]
Dat is precies de reden waarvoor ik hier zit.
Als je de aandacht wilt trekken van Beauregard, dan raad ik je aan fatsoenlijk Nederlands te schrijven. Dit is het reageren voor een intellectueel niet waard.quote:
Valt niet op dat je Beauregard z'n ballen likt hoorquote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:07 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Als je de aandacht wilt trekken van Beauregard, dan raad ik je aan fatsoenlijk Nederlands te schrijven. Dit is het reageren voor een intellectueel niet waard.
quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:07 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Als je de aandacht wilt trekken van Beauregard, dan raad ik je aan fatsoenlijk Nederlands te schrijven. Dit is het reageren voor een intellectueel niet waard.
quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:04 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Tuurlijk joh, je werd net even met de neus op de feiten gedrukt door Beauregard, toen hij je er op wees dat je om je eigen grapje lachte omdat niemand anders dat deed. En nu doe je net alsof je hier zit met een bepaalde achterliggende bedoeling. Nee jongen, je draaikont heen en weer om je incompetentie te maskeren, maar de slimme mensen hebben je door.
quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:11 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Valt niet op dat je Beauregard z'n ballen likt hoor
Je moet toch wat tijdens 't studerenquote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:12 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Het zijn wel altijd dezelfden die hun snuit in dit soort topics laten zien.
Daar heeft het niets mee te maken, als je behoort tot OSM dan neem je de honneurs waar als het gepeupel terecht gewezen moet worden en de eerstaangewezene verhinderd is of de prioriteiten even anders heeft gesteld.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:11 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Valt niet op dat je Beauregard z'n ballen likt hoor
OSM?quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:14 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Daar heeft het niets mee te maken, als je behoort tot OSM dan neem je de honneurs waar als het gepeupel terecht gewezen moet worden en de eerstaangewezene verhinderd is of de prioriteiten even anders heeft gesteld.
Ik begrijp dat een nitwit het als zodanig interpreteert. Maar in werkelijkheid kom ik gewoon op voor de intellectueel die hier weer eens door het rapaille door het slijk wordt gehaald. Althans, dat denkt het rapaille want in werkelijkheid haalt het rapaille zichzelf door het slijk.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:11 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Valt niet op dat je Beauregard z'n ballen likt hoor
Leg mij maar even uit waarom ik terecht gewezen moest worden dan.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:14 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Daar heeft het niets mee te maken, als je behoort tot OSM dan neem je de honneurs waar als het gepeupel terecht gewezen moet worden en de eerstaangewezene verhinderd is of de prioriteiten even anders heeft gesteld.
Dat dus.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:14 schreef zquing het volgende:
[..]
Je moet toch wat tijdens 't studeren
En maar denken dat je mij nu in de tang hebt, is het niet? Nee, Larry-Laffer, het feit dat je er volstrekt naast zit met je aanname dat het mij ging om het woord 'zemmel', laat zien dat jij zelf ook wel een cursusje Nederlands voor twijfelachtigen kunt gebruiken.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:12 schreef Larry-Laffer het volgende:
[..]. Zemmel is een woord dat vaak wordt gebruikt door Youssouf en Kamal, die Beauregard ook als inspiratiebron heeft gebruikt in z'n OP.
Even serieus, op internet kan ik me nog voorstellen dat je zo interessant mogelijk probeert over te komen. Maar werkelijk, ik mag toch HOPEN dat jij in het echt niet zulke taal aanslaat tegen mensen hequote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:17 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Ik begrijp dat een nitwit het als zodanig interpreteert. Maar in werkelijkheid kom ik gewoon op voor de intellectueel die hier weer eens door het rapaille door het slijk wordt gehaald. Althans, dat denkt het rapaille want in werkelijkheid haalt het rapaille zichzelf door het slijk.
Het grauw dient zijn plaats te kennen.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:18 schreef Larry-Laffer het volgende:
[..]
Leg mij maar even uit waarom ik terecht gewezen moest worden dan.
Goh, wat denk je, even snel mijn 1e post editten zodat het net lijkt alsof ik niet Larry-Laffer maar iemand anders bedoelde?quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:20 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
En maar denken dat je mij nu in de tang hebt, is het niet? Nee, Larry-Laffer, het feit dat je er volstrekt naast zit met je aanname dat het mij ging om het woord 'zemmel', laat zien dat jij zelf ook wel een cursusje Nederlands voor twijfelachtigen kunt gebruiken.
Natuurlijk sla ik zulke taal aan in het echt. Taalgebruik kies je doorgaans niet, maar heb je voor jezelf gevormd en pas je op een natuurlijke manier toe.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:21 schreef afcajos het volgende:
[..]
Even serieus, op internet kan ik me nog voorstellen dat je zo interessant mogelijk probeert over te komen. Maar werkelijk, ik mag toch HOPEN dat jij in het echt niet zulke taal aanslaat tegen mensen he(tenzij het je baas is die je aan het kontlikken bent voor promotie)
Dank u en dat is insgelijksquote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:21 schreef afcajos het volgende:
Verder vind ik je een aanwinst voor dit forum
Waar heb je het over? Ik heb niets aangepast. Je hebt ze zelf niet helemaal op een rijtje geloof ik, je bent wat in de war, ouwe. Heb je je pilletjes wel gehad vanavond?quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:23 schreef Larry-Laffer het volgende:
[..]
Goh, wat denk je, even snel mijn 1e post editten zodat het net lijkt alsof ik niet Larry-Laffer maar iemand anders bedoelde?
Shit, kap eens die gast z'n aars te likken man. Het enige wat jij gemeen hebt met hem is dat je nogal veel waarde hecht aan opleidingsniveau, voor de rest heeft hij wél een vriendin, komt hij wél buiten en gaat hij volgens mij wél eens uit. En dat is geen profiel dat ik zo maar even opmaak, dat maak ik uit op jullie woorden.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:07 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Als je de aandacht wilt trekken van Beauregard, dan raad ik je aan fatsoenlijk Nederlands te schrijven. Dit is het reageren voor een intellectueel niet waard.
Als je werkelijk zo intellectueel bent als je doet voorkomen dan had je een onderbouwd antwoord op m'n vraag gehad.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:22 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Het grauw dient zijn plaats te kennen.
quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:27 schreef Crane het volgende:
[..]
Shit, kap eens die gast z'n aars te likken man. Het enige wat jij gemeen hebt met hem is dat je nogal veel waarde hecht aan opleidingsniveau, voor de rest heeft hij wél een vriendin, komt hij wél buiten en gaat hij volgens mij wél eens uit. En dat is geen profiel dat ik zo maar even opmaak, dat maak ik uit op jullie woorden.
Nee, nu je het zo zegt. Ik ga ze maar gauw innemen en naar bed.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:26 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Waar heb je het over? Ik heb niets aangepast. Je hebt ze zelf niet helemaal op een rijtje geloof ik, je bent wat in de war, ouwe. Heb je je pilletjes wel gehad vanavond?
Je bent ook weer zo lekker doorzichtig, hè Crane. Je probeert nu een kloof te scheppen tussen de TS en mij om mij zwak te maken. Dat is zo'n doorzichtige tactiek. Man, je moet bij mij niet aankomen met dat soort elementaire psychologie, want ik heb je direct door. Natuurlijk zijn de TS en ik niet hetzelfde. Ieder mens is uniek. Maar er zijn verschillende lagen in de bevolking en binnen iedere laag heb je veel diversiteit. De TS en ik behoren toevallig tot de bovenste laag, terwijl we niet precies hetzelfde zijn.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:27 schreef Crane het volgende:
[..]
Shit, kap eens die gast z'n aars te likken man. Het enige wat jij gemeen hebt met hem is dat je nogal veel waarde hecht aan opleidingsniveau, voor de rest heeft hij wél een vriendin, komt hij wél buiten en gaat hij volgens mij wél eens uit. En dat is geen profiel dat ik zo maar even opmaak, dat maak ik uit op jullie woorden.
Inderdaad, sluit ik me bij aan. Snap überhaupt al niet dat ik me hier ooit ingemengd heb.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:29 schreef Crane het volgende:
En voor de rest laat ik dit topic links liggen, nutteloze kut-'discussie' die toch nooit door iemand gewonnen zou worden. Veel plezier.
Ik hou je niet tegen. Ik zou het alleen iets minder doen lijken alsof je TS z'n sluitspier aflebbert, het valt zo op.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:17 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Ik begrijp dat een nitwit het als zodanig interpreteert. Maar in werkelijkheid kom ik gewoon op voor de intellectueel die hier weer eens door het rapaille door het slijk wordt gehaald. Althans, dat denkt het rapaille want in werkelijkheid haalt het rapaille zichzelf door het slijk.
Laat me niet langer in spanning, echt. Vol verwachting klopt mijn hart.quote:
Je bent onder de tafel geluld en nu peer je hem snel en probeer je je eer nog een beetje te redden door te doen alsof je eigenlijk boven deze topic staat. Yeah right, geef dan gewoon toe dat je verloren hebt. Dat verdient altijd respect.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:32 schreef Larry-Laffer het volgende:
[..]
Inderdaad, sluit ik me bij aan. Snap überhaupt al niet dat ik me hier ooit ingemengd heb.
Dat jij de mores en opvattingen van de elite niet ken is mij niet aan te rekenen.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:27 schreef Larry-Laffer het volgende:
[..]
Als je werkelijk zo intellectueel bent als je doet voorkomen dan had je een onderbouwd antwoord op m'n vraag gehad.
Even snel binnenwippen en naar mij uithalen en dan vliegensvlug weer vertrekken uit angst om onderuit te gaan? Je laat je weer eens goed kennen, Kraan.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:29 schreef Crane het volgende:
En voor de rest laat ik dit topic links liggen, nutteloze kut-'discussie' die toch nooit door iemand gewonnen zou worden. Veel plezier.
Het enige wat ik wil toegeven is dat Crane er beter in geslaagd is mijn punt duidelijk te maken dan dat het mijzelf gelukt is.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:33 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Je bent onder de tafel geluld en nu peer je hem snel en probeer je je eer nog een beetje te redden door te doen alsof je eigenlijk boven deze topic staat. Yeah right, geef dan gewoon toe dat je verloren hebt. Dat verdient altijd respect.
Echter wel begrijpelijk, als elitair zijnde zou je moeten begrijpen dat het volk daar niet van op de hoogte isquote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:35 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Dat jij de mores en opvattingen van de elite niet ken is mij niet aan te rekenen.
Ik had er ook meer van verwacht iddquote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:35 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Even snel binnenwippen en naar mij uithalen en dan vliegensvlug weer vertrekken uit angst om onderuit te gaan? Je laat je weer eens goed kennen, Kraan.
Crane heeft helemaal geen punt gemaakt. Al was het alleen maar omdat hij zijn feitenkennis niet op orde heeft. Hij baseert zijn zogenaamde punt namelijk voor een groot deel op zijn idee van mij dat ik nooit uit ga. En dat terwijl ik doorgaans wekelijks in het uitgaansleven te vinden ben. Ik bedoel, dan ben je toch volkomen stupide? Om een onwaarheid te beweren en daar je punt op te baseren?quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:36 schreef Larry-Laffer het volgende:
[..]
Het enige wat ik wil toegeven is dat Crane er beter in geslaagd is mijn punt duidelijk te maken dan dat het mijzelf gelukt is.
Niet te moeilijke zinnen gaan gebruiken, dan krijg je dit soort misbaksels..quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:36 schreef Larry-Laffer het volgende:
[..]
Het enige wat ik wil toegeven is dat Crane er beter in geslaagd is mijn punt duidelijk te maken dan dat het mijzelf gelukt is.
Online Sokker Manager. http://www.onlinesoccermanager.nl. Geen dank.quote:
quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:39 schreef Diederik_Duck het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
aah waarom verklap je dat nu? Het was veel leuker om een ieder die het niet wist te laten nadenken over wat het betekende
[ Bericht 7% gewijzigd door Koepert op 22-10-2008 23:46:25 ]It starts with a shiver, an itch, a slow boil
Het garandeert altijd weer een geslaagde topicquote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:38 schreef Koepert het volgende:
Verder is dit weer een vermakelijk topic heren, schenen schoppen en intellectueel superieure lieden, my cup of tea
Dat weet ik wel, maar ik blijf niet aan het uitleggen. Het janhagel mag ook weleens gewoon iets aannemen van de boven hen gestelden, dat altijd maar om een onderbouwing vragen beschouw ik eerlijk gezegd als een affront.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:37 schreef zquing het volgende:
[..]
Echter wel begrijpelijk, als elitair zijnde zou je moeten begrijpen dat het volk daar niet van op de hoogte is
Waarom dacht je dat ik weer aanwezig was en af en toe een houtje op het vuur gooiquote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:40 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Het garandeert altijd weer een geslaagde topic.
dat dusquote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:40 schreef Koepert het volgende:
[..]
aah waarom verklap je dat nu? Het was veel leuker om een ieder die het niet wist te laten nadenken over wat het betekende
Ja, ik wilde het er even inwrijven. Maar ik zal de post editten.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:40 schreef Koepert het volgende:
[..]
aah waarom verklap je dat nu? Het was veel leuker om een ieder die het niet wist te laten nadenken over wat het betekende
quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:39 schreef Diederik_Duck het volgende:
Voor het gepeupel: OSM is Ons Soort Mensen. Al wie dat niet wist behoort duidelijk niet tot OSM.
wil je nu een stickerquote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:49 schreef Sackboy het volgende:
Jammer vriend, ik had het venster nog openstaan.
[..]
Gaarne.quote:
Nu ja, hiermee bewijs je nog steeds te behoren tot het grauw dus of ik dit nu als een nederlaag moet beschouwenquote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:49 schreef Sackboy het volgende:
Jammer vriend, ik had het venster nog openstaan.
[..]
Nederlaag? Waar de fuck heb je het over gastquote:Op donderdag 23 oktober 2008 00:02 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Nu ja, hiermee bewijs je nog steeds te behoren tot het grauw dus of ik dit nu als een nederlaag moet beschouwen
Pardon, ik was vergeten dat jij voornamelijk primair reageert en niet in staat bent tot noemenswaardige reflectie.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 00:08 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Nederlaag? Waar de fuck heb je het over gast![]()
Als je probeert mij hier als een kontenlikker van Beauregard af te schilderen raad ik je aan eens op mijn profiel te klikken en naar de registratiedatum te kijken, en daarna hetzelfde bij Beauregard te doen.quote:Weet je wat? Beauregard is eigenlijk helemaal zo erg nog niet. Die types die hem in elk topic achterna lopen en verdedigen en met dom en inhoudsloos gezwijmel ook pretenderen 'tot de bovenlaag van de samenleving te behoren', die zijn nog veel en veel belachelijker.
Reflectie? Je zegt dat ik 'tot het grauw behoor'. Nou tof man. Leuk dat jij dat vindt. Nee, echt geweldig. Ik heb het genoteerd en ik zal het meenemen.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 00:15 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Pardon, ik was vergeten dat jij voornamelijk primair reageert en niet in staat bent tot noemenswaardige reflectie.
En wat hebben die registratiedata er precies mee te maken?quote:Als je probeert mij hier als een kontenlikker van Beauregard af te schilderen raad ik je aan eens op mijn profiel te klikken en naar de registratiedatum te kijken, en daarna hetzelfde bij Beauregard te doen.
Dat ik al jaren langer dan Beauregard in dit soort topics zitquote:Op donderdag 23 oktober 2008 00:23 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Reflectie? Je zegt dat ik 'tot het grauw behoor'. Nou tof man. Leuk dat jij dat vindt. Nee, echt geweldig. Ik heb het genoteerd en ik zal het meenemen.
[..]
En wat hebben die registratiedata er precies mee te maken?
And? Je argument snijdt geen hout vriend, waarom zou je in hemelsnaam alleen achter Beauregard aan kunnen lopen als je NA hem geregistreerd bent op Fok!? Leg het me uit, alsjeblieft.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 00:29 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Dat ik al jaren langer dan Beauregard in dit soort topics zit. Was dat nu echt zo moeilijk?
Aha, wéér zo'n typische manier van doen. Ik begrijp niet dat mensen zoals jij denken met dit soort zwakheden weg te komen. Denk je nu werkelijk dat mensen je niet doorzien? Wat ik hierboven ergens ook al tegen Crane heb gezegd (of beter gezegd: hem heb trachten bij te brengen), is dat je niet moet denken dat je een discussie wint door een ander te kleineren. Maar als mens tot mens begrijp ik het wel hoor, je voelt je een beetje gefrustreerd omdat je geen steekhoudende argumenten hebt, je bent misschien zelfs een beetje geïrriteerd geraakt. En dan gaat een mens over op het functioneren vanuit de meer primitieve regionen van die grijze massa van je. Dan gaat men beledigen, kleineren. Daar kan een mens mee wegkomen bij wat minder intellectueel gezegende medemensen, maar bij intelligente lieden komt het over als niet meer dan een vermakelijk lachertje.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 00:08 schreef Sackboy het volgende:
Weet je wat? Beauregard is eigenlijk helemaal zo erg nog niet. Die types die hem in elk topic achterna lopen en verdedigen en met dom en inhoudsloos gezwijmel ook pretenderen 'tot de bovenlaag van de samenleving te behoren', die zijn nog veel en veel belachelijker.
Met de aanvullende informatie had je dit zeker moeten begrijpen en overigens zou de intelligente verstaander ook al uit de enkele eerste mededeling hebben kunnen halen waarom deze opmerking gemaakt werd (anders zou deze mededeling nl onbegrijpelijk zijn geweest). Maar goed, ik begrijp dat ik bij jou op jip en janneke niveau moet communiceren, uit jezelf kom je tot geen enkele steekhoudende conclusie.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 00:35 schreef Sackboy het volgende:
[..]
And? Je argument snijdt geen hout vriend, waarom zou je in hemelsnaam alleen achter Beauregard aan kunnen lopen als je NA hem geregistreerd bent op Fok!? Leg het me uit, alsjeblieft.
Maak je maar geen zorgen over mij hoor. Het kost mij geen enkele moeite om domheid het hoofd te bieden. Het is pure vermaak eigenlijkquote:Op donderdag 23 oktober 2008 06:54 schreef Magereheinus het volgende:
servus_universitas doet eigenlijk MBO! Anders zou je niet zo je best doen om je te verdedigen.
Dat zijn beide relatieve begrippen, dus je kunt me er niet ergens mee op vast pinnen.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 09:12 schreef Bananenman het volgende:
Het leukste vind ik nog dat hij als ondertitel 'nederig en oprecht' heeft
Ik doe alleen een constatering op basis van je postgedrag. Ik ken je verder niet, en dit wilde ik graag zo houden, maar je reacties in dit topic bestaan louter uit het rondbazuinen hoe superieur/intellectueel je wel niet bent en uit het (niet bepaald subtiel) vleien van je grote voorbeeld Beauregard. Dat je nog geen inhoudelijke en/of daadwerkelijk beargumenteerde reacties hebt geplaatst moet je niet op mij afreageren want dat heb je slechts aan jezelf te danken.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 04:32 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Aha, wéér zo'n typische manier van doen. Ik begrijp niet dat mensen zoals jij denken met dit soort zwakheden weg te komen. Denk je nu werkelijk dat mensen je niet doorzien? Wat ik hierboven ergens ook al tegen Crane heb gezegd (of beter gezegd: hem heb trachten bij te brengen), is dat je niet moet denken dat je een discussie wint door een ander te kleineren. Maar als mens tot mens begrijp ik het wel hoor, je voelt je een beetje gefrustreerd omdat je geen steekhoudende argumenten hebt, je bent misschien zelfs een beetje geïrriteerd geraakt. En dan gaat een mens over op het functioneren vanuit de meer primitieve regionen van die grijze massa van je. Dan gaat men beledigen, kleineren. Daar kan een mens mee wegkomen bij wat minder intellectueel gezegende medemensen, maar bij intelligente lieden komt het over als niet meer dan een vermakelijk lachertje.
Je draait weer prachtig om de hete brij heen, zonder daadwerkelijk ook maar iets zinnigs te zeggen. Maar het feit dat je niet met het verlossende antwoord zelf komt, bevestigt perfect de vermoedens die ik al had, namelijk dat je dat antwoord niet hebt.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 07:27 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Met de aanvullende informatie had je dit zeker moeten begrijpen en overigens zou de intelligente verstaander ook al uit de enkele eerste mededeling hebben kunnen halen waarom deze opmerking gemaakt werd (anders zou deze mededeling nl onbegrijpelijk zijn geweest). Maar goed, ik begrijp dat ik bij jou op jip en janneke niveau moet communiceren, uit jezelf kom je tot geen enkele steekhoudende conclusie.
Het onderwerp van deze topic is nu ironisch genoeg (als je toch de ironie wilt aanhalen) precies een onderwerp dat juist op jouw posts van toepassing is. Je kunt de discussie niet winnen en dus ga je mensen op een hele flauwe manier psychologiseren en kleineren. Het inhoudelijke van mijn posts bestaat nu juist uit mijn bevestiging van het punt dat Beauregard maakt. Dat is het enige inhoudelijke wat hier relevant is. En dat jij en nog een paar anderen nota bene in deze topic dat punt ook nog bevestigen vanuit de andere kant is heel mooi meegenomenquote:Op donderdag 23 oktober 2008 09:15 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Ik doe alleen een constatering op basis van je postgedrag. Ik ken je verder niet, en dit wilde ik graag zo houden, maar je reacties in dit topic bestaan louter uit het rondbazuinen hoe superieur/intellectueel je wel niet bent en uit het (niet bepaald subtiel) vleien van je grote voorbeeld Beauregard. Dat je nog geen inhoudelijke en/of daadwerkelijk beargumenteerde reacties hebt geplaatst moet je niet op mij afreageren want dat heb je slechts aan jezelf te danken.
Verder heb je weer een prachtige (doch doodeenvoudige en totaal inhoudsloze) 'ik ben slim en jij bent dom, lekker puh'-post weten neer te zetten, chapeau. En dan ook nog mij beschuldigen van kleineren en beledigen. Hoe ironisch.
Dat is wat jij denkt misschien, maar ik denk dat Beauregard best wel trots op ons kan zijn. Het ligt er maar net aan vanuit welk perspectief je het bekijkt.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 09:15 schreef Sackboy het volgende:
Verder denk ik niet dat jullie held Beauregard jullie matige en mislukte pogingen om mij onderuit te halen kan waarderen in verband met het totale gebrek aan revelantie tot het onderwerp van dit topic.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |