Als je ff terugleest, ik zit hier ookquote:Op zondag 26 oktober 2008 17:10 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
ik zuip als jaren aspartaam houdende frisdrank...
niets aant handje..
ben ik nog steeds de enige gast hier?![]()
![]()
quote:Op maandag 27 oktober 2008 09:14 schreef ioko het volgende:
[..]
Als je ff terugleest, ik zit hier ook.
Hey sis!!quote:Op zondag 26 oktober 2008 23:20 schreef Soholero het volgende:
Hallo!
Naam: Suus
Leeftijd: 31
Lengte: 1.62
Gewicht: 66 kg
Streefgewicht: 58 kg
Betekend dus dat ik 8 kg. ga afvallen en wel met een of ander SHE dieet wat ik van mijn zus kreeg.
ik ben 4 jaar geleden van 75 naar 57 kg gegaan. Dat was erg goed van mezelf, ik ga het nu weer proberen omdat ik na die afvalrace van toen, toch weer wat ben aangekomen in de afgelopen 4 jaren...
Is er iemand die al wat positieve verhalen kan vertellen mbt tot dit dieet? Ik doe het nu sinds 4 dagen en het bevalt prima. Ik sport 2 á 3 keer per week. (incl. sauna en zonnebank...heerijk!)
quote:
quote:Op woensdag 22 oktober 2008 10:19 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
In dit topic is het alleen de bedoeling om tips te geven! De hoi/doei/lekker weertje he-post doe je maar ergens anders!
Niet alle functies in je lichaam kunnen naar behoren worden uitgevoerd. Reparaties aan beschadigde cellen (volkomen normaal bij sporten) gebeuren niet of gebrekkig. Je lichaam gaat in de spaarstand waardoor het zoveel mogelijk (energie) probeert te conserveren. Indien je niet aan krachttraining doet zal het lichaam ook spieren gaan afbreken omdat de aminozuren nodig zijn voor eerdergenoemde reparaties en andere processen. Onder de juiste omstandigheden kunnen je vetlagen bovendien buiten schot blijven en val je enkel (of vooral) spieren af.quote:
Ik doe ook krachttraining, maar wel thuis.quote:Op maandag 27 oktober 2008 11:12 schreef waht het volgende:
[..]
Niet alle functies in je lichaam kunnen naar behoren worden uitgevoerd. Reparaties aan beschadigde cellen (volkomen normaal bij sporten) gebeuren niet of gebrekkig. Je lichaam gaat in de spaarstand waardoor het zoveel mogelijk (energie) probeert te conserveren. Indien je niet aan krachttraining doet zal het lichaam ook spieren gaan afbreken omdat de aminozuren nodig zijn voor eerdergenoemde reparaties en andere processen. Onder de juiste omstandigheden kunnen je vetlagen bovendien buiten schot blijven en val je enkel (of vooral) spieren af.
Hoeveel zit je precies onder je onderhoud? Als je normaal 1500kcal nodig hebt is het nog te doen, maar als je 2500kcal nodig hebt lijkt het mij niet helemaal verantwoord.
http://fitness.rubriek.nl/fitness/bmr.aspquote:Op maandag 27 oktober 2008 11:30 schreef Birra het volgende:
[..]
Ik doe ook krachttraining, maar wel thuis.
Ik weet niet wat mijn onderhoud is?
idd starvation is niet een mannier om af te vallen... wanneer je nu weer normaal gaat eten vliegen de kilo's er weer bij aanquote:Op maandag 27 oktober 2008 11:12 schreef waht het volgende:
[..]
Niet alle functies in je lichaam kunnen naar behoren worden uitgevoerd. Reparaties aan beschadigde cellen (volkomen normaal bij sporten) gebeuren niet of gebrekkig. Je lichaam gaat in de spaarstand waardoor het zoveel mogelijk (energie) probeert te conserveren. Indien je niet aan krachttraining doet zal het lichaam ook spieren gaan afbreken omdat de aminozuren nodig zijn voor eerdergenoemde reparaties en andere processen. Onder de juiste omstandigheden kunnen je vetlagen bovendien buiten schot blijven en val je enkel (of vooral) spieren af.
Hoeveel zit je precies onder je onderhoud? Als je normaal 1500kcal nodig hebt is het nog te doen, maar als je 2500kcal nodig hebt lijkt het mij niet helemaal verantwoord.
zie hierboven:quote:
Hoe weet je wat er bij hun thuis als hollandse pot wordt gezien?quote:Op maandag 27 oktober 2008 13:04 schreef kwakveense het volgende:
als je "een bord hollandse pot" as avond eten eet zit je toch al gauw een stuk hoger in je calorieën hoor!
Eet je ook fruit?quote:
Weet er niet veel vanaf, maar is deze niet beter?quote:Op maandag 27 oktober 2008 11:39 schreef waht het volgende:
[..]
http://fitness.rubriek.nl/fitness/bmr.asp
Is niet precies goed maar is een richtlijn. Er zou eigenlijk onderscheid moeten worden gemaakt tussen vetmassa, wat weinig calorieën in rust verbruikt en vet vrije massa, wat veel calorieën in rust verbruikt.
quote:
Ja die is ook prima, ik heb gewoon de eerste de beste link gekopieerd die ik met google kon vinden.quote:Op maandag 27 oktober 2008 19:25 schreef runaway het volgende:
[..]
Weet er niet veel vanaf, maar is deze niet beter?
http://www.calorieteller.nl/ideaal_gewicht_berekenen.html
Daar zit wel waarheid in ja. Eigenlijk is zowel eiwit als (gezond) vet is belangrijker tijdens het afvallen dan koolhydraten. Je kan uit eiwitten en vet koolhydraten maken, andersom is echter niet mogelijk. Uit vet worden onder andere essentiële delen van lichaamscellen gemaakt en daarnaast ook hormonen, eiwit heeft eenzelfde essentiële functie. Koolhydraten zijn over het algemeen alleen nuttig voor energie. Maar dat betekent niet dat een koolhydraat-vrij dieet het beste zou zijn. Afgezien van het feit dat het vrijwel onmogelijk is om geen enkel koolhydraat binnen te krijgen, vervullen koolhydraten ook andere functies naast energie.quote:ps. klopt het dat je je eiwit-inname altijd gelijk moet houden? Dus bij afvallen alleen minder koolhydraten en vet moet eten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |