quote:www.vliegtickets.nl, www.worldticketcenter.nl, www.vliegtarieven.nl maken gebruik van de boekingsengine www.travelstreet.com
www.atp.nl, www.vliegticketskopen.nl maken weer gebruik van de boekingsengine van www.atp.nl met vliegticketskopen.nl welke maar 10 euro administratiekosten rekent in plaats van de 15 euro door ATP zelf...
Cheaptickets rekent in totaal 45 euro bovenop de ticketprijs als 'kosten' voor het boeken, goedkoopstevliegtickets maar 10 euro....
OP aangepastquote:Op maandag 20 oktober 2008 21:15 schreef Fogel het volgende:
Misschien kunnen www.seatguru.com en www.seatcounter.com in de OP als handige links? Die komen standaard in ieder topic in deze reeks terug.
Dat had ik dus inderdaad gedaanquote:Op maandag 20 oktober 2008 21:55 schreef DutchTrain het volgende:
Vul eens in wat je precies wil op een site waar je met meerdere bestemmingen kan zoeken, bijvoorbeeld kayak.com of cheaptickets.com. Ik denk dat AMS-MAD-XXX XXX-MAD-LIS hetzelfde zal kosten als terug naar Amsterdam.
Zullen ze bij een "echte" lvm misschien niet zo op letten wanneer ze én nog steeds makkelijk bij het handvat kunnen om de bagagelabel te bevestigen, én het overgewicht niet meer dan één a twee kg is. Maar bij die prijsvechters die er echt op uit zijn om ook aan de incheck bagage te verdienen maak je waarschijnlijk geen schijn van kans.quote:Op maandag 20 oktober 2008 22:13 schreef Five_Horizons het volgende:
Probeer je koffer bij het inchecken schuin op de band neer te zetten, zodat 'ie leunt op de rand van de weegschaal (althans: da's gewoon de geleider die zorgt dat de koffer niet van de band af kiept). Gisteren vanaf Palma gevlogen en ingecheckt. Ik zet m'n koffer op de band en de weegschaal geeft (zoals op Schiphol op de heenweg, er zat niets meer of minder in) 15,8 kg aan. Mijn koffer viel om en schuin op de rand..... 13,9 kg.
Automatisch niet, een Engelsman zal je koffer van het ene vliegtuig naar het andere vliegtuig verslepen. M.a.w, je checkt in Amsterdam je koffer in en die wordt doorgelabeld naar Miami.quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 12:26 schreef mic_forever het volgende:
Ik vlieg in decemeber vanaf amsterdam naar heattrow en dan door nar Miami intl.
Gaat mijn bagage automatisch t vliegtuig in van london naar miami of moet ik het weer apart inchecken?
Ik heb het geboekt als 1reis zegmaar op vliegtickets.nl
Waarom niet ? Zou alleen wel de papieren meenemen, want de douane zou moeilijk kunnen gaan doen, maar als je aantoont dat ze in NL zijn gekocht is er niks aan de hand.quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 23:41 schreef Professional het volgende:
Ik vertrek donderdag richting New York, en ik land op Newark.
Ik moet waarschijnlijk 2 laptops voor mijn werk meenemen, waarvan 1 op mijn naam staat. Hier heb ik papieren voor die aantonen dat die van mij is. Die andere is een normale laptop, maar hier draait een applicatie op die niet op de bedrijfslaptop kan lopen.
Is het uberhaupt mogelijk om 2 laptops mee te nemen, en ook weer terug natuurlijk?
Die site doet niets anders dan de grootcirkel tussen beide plaatsen tekenen. De grootcirkel is de kortste lijn tussen twee plaatsen. Als je op een landkaart een streep trekt en vervolgens die kaart om een globe vouwt dan krijg je de kromme die die site tekent.quote:Op maandag 20 oktober 2008 16:37 schreef Palomar het volgende:
[..]
vraag me wel af of dat heel erg betrouwbaar is. Toen ik bijv. van Schiphol naar Newark ging heb ik ook op die site gekeken:
[ afbeelding ]
Maar in werkelijkheid (kon je tijdens de vlucht zien op je display) ging die iets lager, waardoor je zuidelijker door engeland/ierland ging en bij canada langs de kustlijn ipv. er overheen. Klein verschil op de kaart, maar voor 'wat je uit het raampje ziet' een best groot verschilAl is het wel een redelijk goede indicatie natuurlijk
Nee, hoogstwaarschijnlijk raakt je koffer zoek tussen 1 van de 5 terminals op het chaotische LHR.quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 12:26 schreef mic_forever het volgende:
Ik vlieg in decemeber vanaf amsterdam naar heattrow en dan door nar Miami intl.
Gaat mijn bagage automatisch t vliegtuig in van london naar miami of moet ik het weer apart inchecken?
Ik heb het geboekt als 1reis zegmaar op vliegtickets.nl
Douane in Nedeland kan net zo vervelend zijn....quote:Op woensdag 22 oktober 2008 09:42 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
lijkt me idd geen probleem. Douane in VS zou wel eens op je laptops willen checken. En als je idd kan aantonen waar je deze gekocht hebt zou dat verder niet uit moeten maken.
quote:Op zaterdag 25 oktober 2008 13:06 schreef neggix het volgende:
Mijn schoonmoeder heeft voor morgen een vliegticket laten boeken door haar zoon, maar hij heeft bij het invullen haar geboortedatum verkeerd... Bellen naar vliegwinkel lukt niet, elke keer ingesprek.
Is het een probleem om dan in te checken? Lijkt me niet echt toch?
Uuhm...quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 18:34 schreef DutchTrain het volgende:
Geboortedatum wordt bij luchtvaartmaatschappijen nooit om gevraagd voor je e-ticket. Normaal alleen voor de verzekering of voor marketingdoeleinden.
Hoe gaan ze je dan identificeren? Zou mooi zijn als je Jan Jansen heet, dan ga je gewoon elke dag op schiphol proberen in te checken in de hoop dat je het e-ticket van een andere Jan Jansen kunt inpikken.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 18:34 schreef DutchTrain het volgende:
Geboortedatum wordt bij luchtvaartmaatschappijen nooit om gevraagd voor je e-ticket. Normaal alleen voor de verzekering of voor marketingdoeleinden.
Er staat helemaal niets op een e-ticket, er is geen fysiek ticket, daarom heet het een e-ticket. Het 'ticket' is niet meer dan een record in de database. De geboortedatum is niet 'soms bekend' maar MOET ALTIJD bekend zijn. Zonder dat al je gegevens geregistreerd zijn mag je simpelweg niet vliegen. De manier waarop dat record opgezocht wordt in de database kan bv een cc nummer zijn, een e-ticket nummer of wat dan ook. Maar vervolgens wordt ALTIJD gecontroleerd of naam, geboortedatum en geboorteplaats matchen met de gegevens in je paspoort. Als dat niet het geval is moet het aangepast worden. Aangezien eigenlijk de enige echt verplichte velden bij een e-ticket naam en geboorte datum zijn ga je ontzettend moeilijk aan kunnen tonen dat het echt jouw ticket is en dat je niet het ticket van een ander met de zelfde naam probeert te stelen.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 16:37 schreef ozzietukker het volgende:
Op (veel) (E-)tickets is de geboortedatum van de passagier niet zichtbaar. De gegevens zijn bij de luchtvaartmaatschappijen vaak wel bekend, maar hoeft niet altijd.
Identificatie gebeurd in combinatie met het paspoortnummer, of je creditcardnummer als je nog op de airport moet inchecken en anders inderdaad per naam. En je kunt wel lukraak op het vliegveld gaan proberen in te checken met jouw naam, dat zal wel in de gaten lopen.
Uiteraard kan je bij de luchtvaartmaatschappij de geboortedatum, indien noodzakelijk, wel veranderen, dit zal normaliter kosteloos zijn.
quote:Op woensdag 29 oktober 2008 17:32 schreef Alternate het volgende:
[..]
Er staat helemaal niets op een e-ticket, er is geen fysiek ticket, daarom heet het een e-ticket. Het 'ticket' is niet meer dan een record in de database. De geboortedatum is niet 'soms bekend' maar MOET ALTIJD bekend zijn. Zonder dat al je gegevens geregistreerd zijn mag je simpelweg niet vliegen. De manier waarop dat record opgezocht wordt in de database kan bv een cc nummer zijn, een e-ticket nummer of wat dan ook. Maar vervolgens wordt ALTIJD gecontroleerd of naam, geboortedatum en geboorteplaats matchen met de gegevens in je paspoort. Als dat niet het geval is moet het aangepast worden. Aangezien eigenlijk de enige echt verplichte velden bij een e-ticket naam en geboorte datum zijn ga je ontzettend moeilijk aan kunnen tonen dat het echt jouw ticket is en dat je niet het ticket van een ander met de zelfde naam probeert te stelen.
chicago is volges mij nog beroerderquote:Op woensdag 22 oktober 2008 12:08 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Met Alternate eens. de bester ervaring die je kan hebben met LHR is er wegblijven. Er zijn maar weinig beroerdere vliegvelden dan dat ding.
Toch vreemd, ik issue dagelijks meerdere tickets zonder geboortedatum of passpoort gegevens (ik werk voor een airline namelijk).quote:Op woensdag 29 oktober 2008 17:32 schreef Alternate het volgende:
[..]
De geboortedatum is niet 'soms bekend' maar MOET ALTIJD bekend zijn. Zonder dat al je gegevens geregistreerd zijn mag je simpelweg niet vliegen.
Vliegtaks heb je in het hele land, ongeacht van welk (Nederlands) vliegveld je vertrekt.quote:Op zaterdag 8 november 2008 12:57 schreef Quyxz_ het volgende:
Hallo mensen, ik heb dus laatst een reisje geboekt voor met de kerst vanaf eindhoven airport met het vliegtuig. Ik heb gewoon bij RyanAir een ticket geboekt. En er is ook al betaald. Maar kunnen hier later nog enkele kosten bovenop komen? Want op Schiphol heb je bijvoorbeeld bliegtaks, heb je dat in Eindhoven ook?
Thanks for any answers. ^^
o ok, ik dacht dat dat alleen per luchthaven geldde.quote:Op zaterdag 8 november 2008 13:10 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Vliegtaks heb je in het hele land, ongeacht van welk (Nederlands) vliegveld je vertrekt.
Wat raar.quote:Op vrijdag 7 november 2008 19:49 schreef Dark_Angelus het volgende:
Toevallig was daar laatst een stuk over bij kassa. Het kan dus niet, je moet je ticket gebruiken van het beginpunt tot eindpunt. Ook al woon je naast schiphol. Je wordt als het goed is en de regels nog niet aangepast zijn gewoon geweigerd als je in amsterdam wilt opstappen. Kijk anders even op de site van kassa.
ik ben gewoon naar ryanair.com gegaan en heb daar geboekt,voor de rest niks gezien eroverquote:Op zaterdag 8 november 2008 13:53 schreef Han_som_reiste het volgende:
Ze moeten in reclame folders gewoon aangeven wat de totale prijs is incl. vliegtaks. Er is een tijd geleden toch een wet aangenomen die misleidende advertenties van vakantieboekers verbiedt?
Dan heb je dus alles betaald wat je zou moeten betalenquote:Op zaterdag 8 november 2008 14:52 schreef Quyxz_ het volgende:
ik ben gewoon naar ryanair.com gegaan en heb daar geboekt,voor de rest niks gezien erover
dus die 19 euro die ik heb gedokt was inclusief vliegtaks?quote:Op zaterdag 8 november 2008 15:12 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Dan heb je dus alles betaald wat je zou moeten betalen
Ja, ze halen hun inkomsten maar voor de helft uit de ticketprijs. Dus wel wat nootjes en een drankje kopen onderweg, anders moeten wij weer meer betalen volgende keerquote:Op zaterdag 8 november 2008 15:16 schreef Quyxz_ het volgende:
dus die 19 euro die ik heb gedokt was inclusief vliegtaks?
en volgens wiki is ryanair 1 van de enige luchtvaartmaatschappijen met winst.
nou knap dan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |