Amen to that!quote:Op maandag 20 oktober 2008 11:40 schreef Magereheinus het volgende:
Nee Atheisten hebben dit soort onzin niet om hun gelijk te halen. Alleen als je een stupide manier van denken hebt moet je op een dusdanige manier(of bij feesten) mensen overtuigen.
quote:Op maandag 20 oktober 2008 11:54 schreef Triggershot het volgende:
Christenen zijn sowieso heer en meester op aarde als het aankomt op het organiseren van shows voor de massa's. Het misbruiken van sentiment etc.
Ow ja, TS is moslim
There - i fixed it for ya.quote:Op maandag 20 oktober 2008 11:54 schreef Triggershot het volgende:
ChristenenReligieuzen zijn sowieso heer en meester op aarde als het aankomt op het organiseren van shows voor de massa's. Het misbruiken van sentiment etc.
Ow ja, TS is moslim
Ik vind het eerder pathetisch. Zelfs als hij iets had verkondigd waar ik 100% achter sta, zou ik niet bij zo'n debielenclubje willen horenquote:Op maandag 20 oktober 2008 12:07 schreef hierissieweer het volgende:
vind die stem dus bijna hypnotiserend, hoe hij de woorden ook neezet, de klemtonen de intonatie, super! Bijna poetisch
...ik ook van jou triggiequote:Op maandag 20 oktober 2008 12:14 schreef Triggershot het volgende:
Mensen die zelf geen mening hebben en maar gaan mee liften op reacties van anderen. [ afbeelding ]
Oh plzzzzquote:
quote:Dude - it's the straight people that are making gay babies, anyways!
quote:Dude - it's the straight people that are making gay babies, anyways!
welkom in het levenquote:Op maandag 20 oktober 2008 11:54 schreef Toryu het volgende:
Ik vind het eigenlijk wel schokkend dat mensen zo gemanipuleerd en gehersenspoeld worden.
HIJ HEEFT ER ALLES AAN GEDAAN OM WEER CONTACT TE LEGGEN!!!!quote:Op maandag 20 oktober 2008 12:50 schreef Joooo-pi het volgende:
FF op de banner Ikzoekgod.nl geklikt....![]()
Is het je wel eens overkomen dat je met iemand via de telefoon in gesprek was en de verbinding werd verbroken? Het eerste wat je probeert is om opnieuw contact te leggen!
Onze relatie met God werd ook verbroken. Hij heeft er alles aan gedaan om weer contact te leggen. Hoe Hij dat heeft gedaan kun je op deze site ontdekken.
Spannend![]()
![]()
![]()
Mwah... de EO Jongerendag, hoewel het niet echt mijn ding is, zit ook altijd wel zwaar professioneel in elkaar. TMF Awards en al die ongein komt niet eens in de buurt...quote:Op maandag 20 oktober 2008 11:38 schreef Paramnesia het volgende:
Oke het gaat dus over dit filmpje:
Ten eerste: goddamn, wat een actie, wat een effecten, wat een stem. Waar je hier in Nederland stoffige EO filmpjes hebt weten ze het in Amerika aan te pakken.
Ik zat ook even verbaasd te kijken...quote:Op maandag 20 oktober 2008 20:28 schreef wijsneus het volgende:
* wijsneus heeft net net het openingsfilmpje gezien
_ H.O.L.Y _ F.U.C.K _
Het huwelijk is een overblijfsel uit de tijd dat de mensheid achterlijk en bekrompen was, dat is: de gehele geschiedenis van voor 1960. Pas wanneer de mens atoom wordt en zich niet meer laat knevelen door sociale verbanden zal de hemel op aarde komen.quote:Op maandag 20 oktober 2008 21:04 schreef servus_universitas het volgende:
Wat is er wezenlijk mis met de heiligheid van het huwelijk? Dat kun je ook heel goed los van religie zien hoor.
Welnee joh, die hemel komt er pas als alle homo's weer netjes terug de kast in gaan en het huwelijk slechts openstaat voor een man en een vrouw die elke donderdagavond 25 minuten missionaris-seks hebben.quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 16:12 schreef Scaurus het volgende:
[..]
Het huwelijk is een overblijfsel uit de tijd dat de mensheid achterlijk en bekrompen was, dat is: de gehele geschiedenis van voor 1960. Pas wanneer de mens atoom wordt en zich niet meer laat knevelen door sociale verbanden zal de hemel op aarde komen.
Zonder anticonceptie, maar dat spreekt voor zich.quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 16:20 schreef Hephaistos. het volgende:
Welnee joh, die hemel komt er pas als alle homo's weer netjes terug de kast in gaan en het huwelijk slechts openstaat voor een man en een vrouw die elke donderdagavond 25 minuten missionaris-seks hebben.
Dan moet je natuurlijk wel op zondag 25 weesgegroetjes doen tijdens de biecht!quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 16:20 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Welnee joh, die hemel komt er pas als alle homo's weer netjes terug de kast in gaan en het huwelijk slechts openstaat voor een man en een vrouw die elke donderdagavond 25 minuten missionaris-seks hebben.
Als het in een andere staat was geweest, misschien... maar dat zie ik in CA nog niet gebeuren.quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 16:24 schreef maedel het volgende:
Ja, intussen zorgt dit soort kutfilmpjes er wel voor dat het homohuwelijk in California maar gewoon weer verboden wordt.
Ja, dat vertrouwen heb ik niet meer hoorquote:Op dinsdag 21 oktober 2008 16:27 schreef RedDevil085 het volgende:
[..]
Als het in een andere staat was geweest, misschien... maar dat zie ik in CA nog niet gebeuren.
quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 16:38 schreef Synthesist het volgende:
hek eromheen zeteen, vrachtwagen met knuppels laten komen
probleem opgelost
Het huwelijk is dan ook helemaal niet bedoeld voor homoseksuelen. Begrijp mij niet verkeerd, ik heb niets tegen homoseksualiteit, maar ik vind dat we te ver doorschieten met het gelijk stellen van homoseksuele relaties aan heteroseksuele relaties. Ze zijn namelijk fundamenteel verschillend.quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 16:24 schreef maedel het volgende:
Ja, intussen zorgt dit soort kutfilmpjes er wel voor dat het homohuwelijk in California maar gewoon weer verboden wordt.
quote:Op woensdag 22 oktober 2008 08:55 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Het huwelijk is dan ook helemaal niet bedoeld voor homoseksuelen. Begrijp mij niet verkeerd, ik heb niets tegen homoseksualiteit, maar ik vind dat we te ver doorschieten met het gelijk stellen van homoseksuele relaties aan heteroseksuele relaties. Ze zijn namelijk fundamenteel verschillend.
Ik hoop niet dat je nou geconcludeerd hebt dat ik een atheist ben...quote:Op woensdag 22 oktober 2008 09:05 schreef Heathen. het volgende:
Atheïsten hebben het perfecte tegen antwoord: Niets.
Ze zijn verschillend in de zin van dat het om twee van dezelfde sekse gaat. Verder veranderd er niet zoveel en is de relatie hetzelfde. Je moet dus niet zo minachtend doen en relaties in gradaties zetten. Want als we dat gaan doen dan zij er ook christelijke huwelijken die alleen nog bij elkaar zijn onwille van de sociale druk. Het zou toch een schande zijn als die dan uit elkaar zouden gaan. Noem je dat een beter huwelijk dan bijvoorbeeld een lesbo stel dat na 20 jaar huwelijk nog steeds dol op elkaar zijn?quote:Op woensdag 22 oktober 2008 08:55 schreef servus_universitas het volgende:
Het huwelijk is dan ook helemaal niet bedoeld voor homoseksuelen. Begrijp mij niet verkeerd, ik heb niets tegen homoseksualiteit, maar ik vind dat we te ver doorschieten met het gelijk stellen van homoseksuele relaties aan heteroseksuele relaties. Ze zijn namelijk fundamenteel verschillend.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |