Beetje Kim Holland...quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 22:02 schreef -Peach het volgende:
Ik vind die lange blonde mevrouw een beetje eng
monique, had de vrouw van eric kunnen zijnquote:Op vrijdag 17 oktober 2008 22:02 schreef -Peach het volgende:
Ik vind die lange blonde mevrouw een beetje eng
Ik ook, ze doet me een beetje denken aan een zongedroogde tomaat.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 22:02 schreef -Peach het volgende:
Ik vind die lange blonde mevrouw een beetje eng
Dacht eerst dat ze vroeger man was ofzoquote:
Dirty Dancing....moet je daar toch van kennen!quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 22:05 schreef Adelante het volgende:
wie? the rollettes?
dirty dancing is toch grease?quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 22:05 schreef dronkeykong het volgende:
[..]
Dirty Dancing....moet je daar toch van kennen!
....dat zegt me vriendin net tegen me
Dit is dus gewoonweg discriminatie.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 21:49 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ach, loop niet zo te zeuren. Daar wil je toch niet naar kijken als dat over het podium waggelt?
In de showbizz draait het nu eenmaal niet om alleen 'een keigoede stem'.
Hej, er zijn ook fans hier hoorquote:Op vrijdag 17 oktober 2008 22:07 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
Dit is dus gewoonweg discriminatie.
Ik vind dat zielig. Zielig voor die vrouw en ook zielig voor diegenen die er zo over denken.
Nee die 'terroriseert' de boelquote:Op vrijdag 17 oktober 2008 22:06 schreef Ladyxima het volgende:
Samya ook. Zie je die al in een popgroepje?
quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 22:08 schreef dronkeykong het volgende:
[..]
Nee die 'terroriseert' de boel
Helemaal niet, ik zeg toch niet dat ik haar een kutwijf vind? Het is helemaal niet erg dat ze dik is, maar ze moet gewoon niet in een popgroep! Ze moet ook niet naar de kwalificatierondes voor het WK Turnen en ze moet ook niet Spuiten en Slikken gaan presenteren.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 22:07 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
Dit is dus gewoonweg discriminatie.
Ik vind dat zielig. Zielig voor die vrouw en ook zielig voor diegenen die er zo over denken.
Dat is het iddquote:Op vrijdag 17 oktober 2008 22:12 schreef Silenus het volgende:
nee ze is gewoon een beetje onsmakelijk.
Hmmm.....quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 22:14 schreef Adelante het volgende:
degenen die hier z'n tekst vergeet moeten ze tegen de muur zetten
Idd vroeg ik mij ook al af. Hij was enthousiast ook nog.quote:[b]Op vrijdag 17 oktober 2008 22:13 schreef
kiest die neger nou wel hier voor en niet voor marco borsato
precies, gewoon de nieuwe paul pott, alleen ik zie de overige bandleden nog niet...quote:
én hij zat nog vol energie! Gekke negertquote:Op vrijdag 17 oktober 2008 22:17 schreef Liquidootje het volgende:
[..]
Idd vroeg ik mij ook al af. Hij was enthousiast ook nog.
Ja dag, we gaan van Rebecca niet de Urzaiz van Popstars maken, er zíjn grenzen!quote:
quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 22:18 schreef conleche het volgende:
Ik vind die negert koel, zijn stem lijkt op die van Seal!
ik moest heel erg aan een zeehond denken, maar da's een te flauw grapjequote:Op vrijdag 17 oktober 2008 22:18 schreef conleche het volgende:
Ik vind die negert koel, zijn stem lijkt op die van Seal!
Net zoiets als Milli Vanilli bedoel je?quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 22:18 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ja dag, we gaan van Rebecca niet de Urzaiz van Popstars maken, er zíjn grenzen!
Ze mag best een cdtje maken, want ze kan best zingen, maar dan doen we op de cover wel gewoon een foto van een lekker wijf. Dat lijkt me een prima deal!
Nee ik mis Greys nooit. En nee, ik had gewoon geen internetquote:Op vrijdag 17 oktober 2008 22:17 schreef conleche het volgende:
Missen jullie Greys ook zo?![]()
Hee Liqui, was je op vakantie?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.A little bit hateful![]()
whehehe, die zeehond![]()
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
Forum Opties Forumhop: Hop naar: