Webkim, het geld zal wel gewoon opgaan in de huishoudpot ben ik bang.quote:Mag ik even uit komen huilen hier?
Mijn kinderwagen is vandaag verkocht....
Kreeg er nog leuk geld voor ook....
Zij was zwanger en ik niet meer...... Weeheeheeehee!!!!![]()
Het is nu echt bye bye babies.
klopt 4 verschillende soorten, voor 21 uur besteld, volgende werkdag in huisquote:Op maandag 13 oktober 2008 21:46 schreef Vicky het volgende:
Huup, volgens mij is de Kleine Zeemeermin nog wel te krijgen via Bol.com. kan alleen ff niet kijken want ik heb een internetverbinding die zoooo traag is dat het al 3 minuten duurt voordat fok geladen is
kijk eens op de site van alternatequote:Op maandag 13 oktober 2008 21:49 schreef p_iglet het volgende:
pfffffffffffff iemand een tip waar we goedkoop een nieuwe desktop kunnen kopen?
de huidige is 5 jaar oud, deed niets meer, en formateren en opnieuw installeren heeft het resultaat dat ik nu zo tergend sloom aan het fokken ben dat ik de neiging krijg om redbull over de pc te gooien...
mijnquote:Op maandag 13 oktober 2008 21:49 schreef p_iglet het volgende:
pfffffffffffff iemand een tip waar we goedkoop een nieuwe desktop kunnen kopen?
de huidige is 5 jaar oud, deed niets meer, en formateren en opnieuw installeren heeft het resultaat dat ik nu zo tergend sloom aan het fokken ben dat ik de neiging krijg om redbull over de pc te gooien...
quote:
? najaaaa! Ik vind haar wel een mooie surrogaatbaby!quote:Op maandag 13 oktober 2008 21:57 schreef lady-wrb het volgende:
zijn dat poppen?
getverdemme wat een enge dingen
Ooh inderdaad zeg! De special edition staat er nog op! Die wordt op het kerst-lijstje geslingerd dusquote:Op maandag 13 oktober 2008 21:46 schreef Vicky het volgende:
Huup, volgens mij is de Kleine Zeemeermin nog wel te krijgen via Bol.com. kan alleen ff niet kijken want ik heb een internetverbinding die zoooo traag is dat het al 3 minuten duurt voordat fok geladen is
beschouw het dan maar als non-info. maar ik vind het niet kunnen om op internet te zetten.quote:Op maandag 13 oktober 2008 21:58 schreef RockabeIIa het volgende:
[..]
? najaaaa! Ik vind haar wel een mooie surrogaatbaby!
Vertel nu eens over die soap. Anders is het echt non-info
ik heb het even voor je gevraagd.quote:Op maandag 13 oktober 2008 22:06 schreef p_iglet het volgende:
lady-wrb, graag! zeker interesse.
wel voorkeur voor betaalbaar nieuw, we hebben niet veel eisen op zich.
Je wil ze gewoon op je werk overtuigen om je teckel mee te nemen he?!quote:Op maandag 13 oktober 2008 22:25 schreef PM-girl het volgende:
Jaaa puppies! Ik heb net alle pupfoto's van Pluk zitten bekijken voor mijn werk (don't ask) en ik kwam allemaal leuke plaatjes tegen!
Poppejans, Rocka, Owlet, teckelfans, kijk dan:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Laten we nu eerst maar eens die kindertjesmeet regelen, die teckels komen wel als die van ons niet meer zo horny is!quote:Op maandag 13 oktober 2008 22:29 schreef RockabeIIa het volgende:
Toffe pics, PM! We zouden eens een teckelmeet moeten doen!
quote:Op maandag 13 oktober 2008 22:36 schreef moussy het volgende:
[..]
Je wil ze gewoon op je werk overtuigen om je teckel mee te nemen he?!
Ik moest even goed kijken waar deze opmerking over ging. Ik dacht dat het over die foto van die baby daarboven gingquote:Op maandag 13 oktober 2008 21:56 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
mijnheeft pas geleden een tweedehands gekocht voor niet al teveel. was ergens in zaandam.
moet ik hem even vragen waar?
Ik kan nu niet meer slapen. *griezel* *rill*quote:Op maandag 13 oktober 2008 21:58 schreef Vicky het volgende:
[quote]She's a sweet little miracle you must see to believe! This lifelike baby doll is the very FIRST So Truly Real collectible vinyl doll that "breathes"! Created by master doll artist Andrea Arcello, tiny Baby "Ashley's" gentle breathing - so peaceful to watch, so wondrous to feel, is amazing! "Ashley" is handcrafted of Ashton-Drake's soft RealTouch vinyl skin, with hand-applied hair and hand-painted fingernails and toenails. Her delicate newborn features are so realistic. Her body is loosely jointed, too, so she feels just like a real newborn infant in your arms.[/qoute]
129 dollar...
Ik ga een poging doen tot slapen.. Trusten!
Waaaaahquote:Op maandag 13 oktober 2008 22:25 schreef PM-girl het volgende:
Jaaa puppies! Ik heb net alle pupfoto's van Pluk zitten bekijken voor mijn werk (don't ask) en ik kwam allemaal leuke plaatjes tegen!
Poppejans, Rocka, Owlet, teckelfans, kijk dan:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
*edit* Laat ook maarquote:Op maandag 13 oktober 2008 21:53 schreef RockabeIIa het volgende:
dutchie
Wanneer ben je jarig?
[ afbeelding ]
retro en barok, terug in de tijd waar ze in geleefd heeftquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 08:54 schreef Rottdog het volgende:
Heb geen idee wat er uitkomt ben normaal niet van die dingen maar mijn vriendin vroeg of ik mee ging. Tja dan ben ik net iets te nieuwsgierig. Aan de tekeningen van Zoë te zien komt er vast uit dat ze in de rondjes, kras en krulletjes fase zit
Ja ik heb dus ook werkelijk geen idee van prijzenquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 09:28 schreef Ticootje het volgende:
25 euro voor een koelkast is een koopje. Zolang dat ding het maar doet hoef je je nergens schuldig over te voelen.
Wat leuk Rottdog! Ik heb een collega gehad, die de opleiding tekentherapie deed. Ik ben zelf wel eens geweest bij haar, zodat ze kon oefenen. Ik kan helemaal niet tekenen, maar ik vond het verrassend wat ze allemaal kon halen mijn krabbels.quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 08:50 schreef Rottdog het volgende:
Ga vanavond naar een vrouw die tekeningen leest van kinderen, ben zeer benieuwd.
waar blijft jouw inmiddelsoude nieuwe look?!quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 11:50 schreef bixister het volgende:
heu... je kijkt er niet zo happy bij, chaca!
quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 12:15 schreef RockabeIIa het volgende:
24
+1(+)0
![]()
![]()
btw. ik ben hartstikke gelukkig. 'k Zou echt nooit meer 10 jaar terug willen
quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 12:46 schreef Moonah het volgende:
Rocka, hieperde(nietmeerzo)piep!
En je vraagt erom he, voor jou een lekkere
[ afbeelding ]
oude taart.![]()
ja, erg genoeg nog steeds geen foto van gemaakt, en inmiddels alweer uitgezakt tot en met natuurlijk!quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 12:14 schreef moussy het volgende:
[..]
waar blijft jouw inmiddelsoude nieuwe look?!![]()
Ik wil ook nieuw haar, nog steeds of alweer, ik ben er nog niet uitIk ben weer op het punt, leuk lang en dik haar, maar wat moet ik er mee
het zit gewoon altijd in een staart omdat ik het háát als ik los haar van mezelf tegenkom, op brood of zo
en ik háát het om slierten die jeuken in mn gezicht te hebben
![]()
Chaca, ik vind je haar leuk zo en een feuteux van jezelf maken is gewoon serieus werk
Rocka gefelicibrownie!
Neuh... ik vergeet het topic al te checken en als mensen daar wel of niet op willen weten ze ons wel te vinden.quote:
Nou... van het verjaardagslijstje niet hoor.quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 13:45 schreef RockabeIIa het volgende:
BE, jij bent toch die mevlouw van de lijstjes!?
mocht je dat willen, dan heb ik dus een tamelijk complete lijst liggen, laat 't maar weten. maar omdat zoveel mensen er nadrukkelijk af wilden, leek het me niet zo gepast om dat ongevraagd te doen. toch denk ik dat als iedereen er op staat, dat 't dan wel voor meer mensen ook weer leuk is. (misschien een vreemde kronkel van mij?). en de meesten staan ook wel in andere lijstjes, dus het is geen privacy-ding. (denk ik).quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 13:53 schreef Brighteyes het volgende:
Ja, dat is idd wel zo Bix.
Hmmm... mss toch eens een complete update doen met dan een melding dat als iemand eraf wil, dat ze dat even aan moeten geven ofzo.
Mee naar achteren neemt.
sproeiers even doorprikken en daarna doorblazenquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 13:53 schreef PM-girl het volgende:
Rockabella, klinkt goed toch, heppiedepeppie met je age!
Chacama, heerlijk he, even kappertijd voor jezelf!
Wie of wie heeft de gouden tip: hoe voorkom je van die aardappelplakkorreltjes in de vaatwasser op al het glaswerk? Behalve dan natuurlijk het glas met de hand te doen he!
Eh ja... als je het zo bekijkt zit er wat in.quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 13:57 schreef bixister het volgende:
het is toch logisch dat je selectief reageert? ik stuur ook niet iedereen een kaartje die ik ken.
Dat hoeft toch niet?quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 14:07 schreef chacama het volgende:
Gooien we het topic eruit en dan kunnen mensen een pm sturen om te feliciteren, dan ziet niemand wie veel en weinig post krijgt.
Is ook weer zo. Het wsa bij mij ook alleen maar een idee. Ik kan me voorstellen dat mensen zich zo voelen. Ik kom er eerlijk gezegd ook niet. Vind het leuk als de kids gefeliciteerd worden, maar voor mezelf is bijvoorbeeld niet nodig. Ik feliciteer mensen nog al eens op het bankje of in het moedertopic. Maar dus ook selectief.quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 14:09 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Dat hoeft toch niet?
Ik geef alleen aan waarom ik er nauwelijks kom. Gewoon een persoonlijke mening over een van de topics. Kan toch? Daar hoeft toch niet die hele lijst voor op de schop? Plenty mensen hebben er wel een hoop lol van en aan.
Al heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel lang zeker?quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 14:24 schreef bixister het volgende:
hihi ze staat er allang op!
[bibberend stemmetje]Dank je wel, jongedame[/bibberend stemmetje]quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 14:23 schreef bixister het volgende:
laat me rekenen, 20x25... da's eh.... echt OUD!wilt u hier misschien even zitten mevrouw?
Al sinds het topic bestaatquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 14:24 schreef RockabeIIa het volgende:
Al heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel lang zeker?
Zeg je nu zes (ZES) euro per twee blokjes? Of zijn dat reinigingsblokjes (voor de machine dus)?quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 13:57 schreef Lishe het volgende:
Oeh PM, wij zijn er (bijna...) vanaf. Lief had hele dure blokjes gekocht(Dreft ultra clean, 6 euro per 2). Mocht het nou nog niet weggaan bel ik de klusjesman. Ik vind het zoooo irritant en heb dat hele machine al schoongemaakt.
Heb je daar een paint bij?quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 14:29 schreef RockabeIIa het volgende:
PM, gewoon een zakje geschilde aardappels in de magnetron,aanzetten en als het klaar is aardappels op het bord leggen en voila schoon is de pan! (zo doe ik het iig vaak)
haha ik denk 6 euro voor 2 zakken.quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 14:32 schreef PM-girl het volgende:
[..]
Zeg je nu zes (ZES) euro per twee blokjes? Of zijn dat reinigingsblokjes (voor de machine dus)?
Ja dat ken ik. En dan al die kloterige kleine theelepeltjes weer het (loeihete) afwaswater inflikkeren want "ze zijn niet schoohooon"quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 14:24 schreef Maneki.Neko het volgende:
Ik was m`n aardappelpan altijd eerst af voor ik hem in de vaatwasser zetDat moet van mijn wederhelft
Ipv dat hij het dan doet, gaat hij commentaar leveren op hoe ik het doe
Ik ga niet in de saunaquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 14:50 schreef bixister het volgende:
hihi syrena!. dan moet je maar niet naar therme dingens, daar kunnen de temperaturen nog verder oplopen.
oh echt, zijn die zo duur, de buuv?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |