quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 22:26 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Ja dat kutstation met veel te weinig fietsenrekken!
Het duurde zo lang voor ik m'n fiets kwijt kon (niet eens binnen een rek dus die zal maandag wel weg zijn), dat ik moest opschieten voor de trein. Dacht ik trouwens, want de grote stationsklok liep weer eens 5 min voor. Maar ik had zware tassen en gladde schoenen, toen donderde ik van dat schuine stuk af waar je zeg maar af fietst van het bovendek.. En ik ben echt heel erg verkeerd terecht gekomen.
Door maar doorgelopen naar de trein want ik moest em echt hebben, halve voet onder t bloedGelukkig had ik tissues hahaha.. maar nu word ik mooi verzorgd
Hopen dus... een beetje geluk heb je wel verdiend nuquote:Op zaterdag 11 oktober 2008 22:33 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Nee kon echt niks vinden het was stampvol! Maarja hij staat er vrij netjes tussen dus misschien heb ik geluk haha.. en anders zie ik maandag wel weer
Ach kom, het is 'n lief mens hoor, maar ze stelt dezelfde vraag ook als ze drie dagen niks van me hoort. En het lastige voor haar is mijn principe van 'geen nieuws is goed nieuws'.quote:En Mik zoek je moeder op! Das zielig!
quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 20:12 schreef Mikkie het volgende:
Bedankt Piet. Nee, echt, tof van je!. Overigens ging hier toch pas tegen half vier het licht uit, dus vanmorgen was ik ook niet echt in topstaat.
Dat inderdaad!quote:Op zondag 12 oktober 2008 11:05 schreef morgane het volgende:
Was t van die braziliaanse samba?
Minder dikquote:
Waar heb je je touw verankerd?quote:Op zondag 12 oktober 2008 13:02 schreef swarmahoer het volgende:
als we zo gaan beginnen cocktail doe ik ook mee:
[ afbeelding ]
swarma aan t werk, voorgeven schoonmaken
precies en ja zo snel t droog was gelijk t dak op gegaanquote:Op zondag 12 oktober 2008 13:08 schreef LastRequest het volgende:
Je móest gewoon je klimuitrusting voor iets gebruiken of niet
nergens aanquote:Op zondag 12 oktober 2008 13:14 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]
Waar heb je je touw verankerd?
al gelezen ja... als je het filmpje ziet met die autoquote:Op zondag 12 oktober 2008 13:17 schreef PietjePuk007 het volgende:
Exp. Robinson 2008 #8 zal nooit meer hetzelfde zijn
.
Filmpje? Heb alleen foto's gezien.quote:Op zondag 12 oktober 2008 13:19 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]
al gelezen ja... als je het filmpje ziet met die autozal vrij snel zijn gegaan denk ik zo
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 30 november 2009 19:30 schreef Ian_Nick het volgende:
Pietje's hobby is puzzelen en misschien ben jij wel het laatste stukje O+
quote:Op zondag 12 oktober 2008 15:35 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ik heb net das Experiment gekeken.
Actiefilm met scream invloedenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
Super in het centrum is ook openquote:Op zondag 12 oktober 2008 16:24 schreef Cocktailprikker het volgende:
Ik heb me vergist in de dagZeg tegen ma ik wil een Big American Supreme vanavond
Maar uehm kom er net pass achter dat de winkels niet open zijn, alleen Coop en AH to Go?
Iedereen onder 't bloed en rondlopen met messen en andere wapensquote:
Dan heb jij een ander Das Experiment gezien dan ikquote:Op zondag 12 oktober 2008 16:27 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Iedereen onder 't bloed en rondlopen met messen en andere wapens.
quote:Op zondag 12 oktober 2008 15:35 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ik heb net das Experiment gekeken.
Ik vond m echt heel erg, toen die gast in die doos/box werd opgesloten heb ik de tv uitgezet en kon ik t niet meer aanzien..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben een meisje =)
quote:Op zondag 12 oktober 2008 17:08 schreef Dupje het volgende:
Ik vond m echt heel erg, toen die gast in die doos/box werd opgesloten heb ik de tv uitgezet en kon ik t niet meer aanzien..
Wel man, de psychologische gedachte erachter is zeker interessantquote:Op zondag 12 oktober 2008 17:09 schreef Yashaaaaa het volgende:
na alles wat ik tot nu toe heb gelezen over die film ga ik hem dus echt niet kijken
In der Untergang speelt ie nog een nazi generaalquote:Op zondag 12 oktober 2008 17:10 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
, die blonde "bewaker" ziet er ook uit als een regelrechte nazi
.
Das discriminatie! Je bent zelf een Nazi!quote:Op zondag 12 oktober 2008 17:10 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
, die blonde "bewaker" ziet er ook uit als een regelrechte nazi
.
Waar was jij vrijdagquote:Op zondag 12 oktober 2008 17:12 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
In der Untergang speelt ie nog een nazi generaal
Het was juist een compliment voor de acteer- / opmaakprestatiesquote:Op zondag 12 oktober 2008 17:12 schreef De_Kardinaal het volgende:
Das discriminatie! Je bent zelf een Nazi!
Dat is wel zo ja, maar ik vond het vreselijk om aan te zien.quote:Op zondag 12 oktober 2008 17:11 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Wel man, de psychologische gedachte erachter is zeker interessant.
Had je me gemist lief?quote:
quote:Op zondag 12 oktober 2008 17:12 schreef Yashaaaaa het volgende:
Je weet nu onderhand wel dat ik een super mietje bendus ik ga hem sowieso al niet alleen kijken haha
Haha, ik zit nu ook bij paps en mams! Morgen alleen even naar Nijmegen om te stappen en te slapenquote:Op zondag 12 oktober 2008 17:24 schreef Yashaaaaa het volgende:
Mijn bankrekening is ook stukDaarom komt de herfstvakantie bij paps en mams doorbrengen goed uit!
Sawquote:Op zondag 12 oktober 2008 17:26 schreef PietjePuk007 het volgende:
Zijn er vergelijkbare films die zo goed zijn?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |